REGESTA S.A.

3.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o REGESTA S.A.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników.

Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie.

Każda Państwa opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy lub zachowań naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. 

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności.

Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem i te niemerytoryczne są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.


We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można się kontaktować z nami bezpośrednio pod adresem rekrutacja@regesta.pl.


Z poważaniem

Dział HR Regesta SA
Pracownik
Pracownik

Dobra firma z tradycjami. Człowiek czuje się szanowany niezależnie od stanowiska. Warto się przyjrzeć okolicznym „pracodawcom” i docenić to do się ma w swoim ogródku. ????

1
Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Firma z ogromnym potencjałem dla pracowników. Szanują wszystkich pracowników niezależnie od stanowiska. Stworzyli środowisko pracy, które wiele organizacji powinno powielać. Bardzo dziwią negatywne opinie obecny pracowników, którzy pracują po 5/10 lat a wypowiadają się o pracodawcy jak o najgorszym wrogu. Może czas pożegnać się z tym najgorszym na świecie pracodawcą ? Albo założyć własny biznes i pozwolić pracownikom na wszystko ? Oj … chyba nie ma chętnych …. Jak to się mówi ? Doceń to co masz ? Może najwyższy czas ?

Arbuzo
Pracownik
 Pytanie
@to ja

"Wywnętrzniają"? Lepiej już się publicznie nie "uzewnętrzniaj".

Ola
Pracownik

Wielki szacunek dla całego zarząd za ludzka twarz w stosunku do pracownika ! Taki pracodawca to teraz rzadkość na rynku pracy. Wypłata zawsze na czas, wszystko tak jak ustalone wcześniej, wysokie premie, szacunek do pracownika, wszystko jak trzeba.

5
Janusz
Pracownik
@Ola

Bo zarząd sam ją napisał :)

Wózkowy
Pracownik

Regesta to najlepszy pracodawca u jakiego robiłem. Może nie HAVEN, ale normalniejszych szefów nie miałem. Zarówno finansowo, jak zwyczajnie po ludzku. Oby jak najdłużej.

7
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do REGESTA S.A.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 18 maja.

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Polecam z czystym sumieniem ! Jest dużo ogłoszeń bo firma naprawdę mocno się rozwija i ciagle poszukuje nowych pracowników. Jeśli ktoś jest zaangażowany i naprawdę chce mu się pracować to nie powinien obawiać się o rotację.

Marcin
Kandydat
 Pytanie

Witam, kiedy zamierzacie rekrutować pracowników do oddziału który ma powstać w Rudzie Śląskiej?

Pracodawca

@Marcin

Rekrutacja do oddziału w Rudzie Śląskiej rozpocznie się w pierwszym kwartale 2024 roku. Pozdrawiamy, Dział HR

Fahrer Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@REGESTA S.A.

Czy to prawda że cała baza transportowa z Tychów będzie przeniesiona do Rudy Śląskiej?

Nowy wpis

Pracodawca

@Fahrer

Tak, to prawda.

Analizator
Pracownik

W Bieruniu coraz gorzej. Roboty coraz więcej, a ludzi coraz mniej. Jak sytuacja będzie się jeszcze bardziej pogarszać, to akcja ewakuacja.

Pracodawca

@Analizator

Liczba osób zatrudnionych w oddziale w Bieruniu nie zmniejszyła się od ostatniego zatrudnienia tj. 11/02/2023 r. Co więcej, rozpoczęliśmy rekrutację i będziemy rozbudowywać zespół. Pozdrawiamy Dział HR

pracownik
Pracownik
@REGESTA S.A.

Potwierdzam, w pracy stabilnie

Bożena
Kandydat

No, powiem, że ta "codzienna waloryzacja wynagrodzeń" z ogłoszenia na pracownika agencji celnej w Gdyni wygląda okej. Czy może ktoś napisać, ile taki pracownik bez uprawnień zarabia?

Pracodawca

@Bożena

W ogłoszeniu na stanowisko PRACOWNIK AGENCJI CELNEJ, jak i w pozostałych ogłoszeniach widnieje informacja, że oferujemy kandydatom coroczną, a nie codzienną waloryzację wynagrodzenia. Aby otrzymać szczegóły dotyczące wynagrodzenia, zachęcamy do aplikacji na interesujące Panią stanowisko, wówczas, jeśli Pani kandydatura zostanie zakwalifikowania do kolejnego etapu rekrutacji, Dział HR skontaktuje się z Panią i odpowie na wszystkie pytania.

Magazynier
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Konkretna obustronna rozmowa, wraz z przedstawieniem od razu obowiazkow, szczebla rozwoju, zasad wynagrodzenia.

Pytania

Poprzednie doswiadczenie na magazynie.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Olga

Chłopak szuka pracy i właśnie zauważyłam rekrutację na stanowisko Magazyniera - operatora wózka widłowego. Zastanawia mnie wskazany w ofercie jasny system premiowy. Na czym on polega? Bo nie było tej informacji w ofercie... Za co można dostać dodatkowe wynagrodzenie:)? Poza tym, po jakim czasie istnieje możliwość awansu? :D

Pracodawca

@Olga

Wszystkich dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielimy bezpośrednio po zaaplikowaniu na wybraną ofertę. Zapraszamy do aplikowania na wybrane ogłoszenie lub kontakt z nami w celu uzyskania żądanych informacji. Pozdrawiamy Dział HR

Rafał

Ofertę dla siebie znalazłem na magazyniera. Ale mam kilka pytań w sumie. Głosy są różne w wątku ale dużo jest przychylnych. Zwróciłem uwagę na wpisy że płacą lepiej, jak u konkurencji. No i te premie motywują. W ogłoszeniu podali, że trzeba być gotowym do pracy zmianowej. Ile zmian jest aktualnie? Zdarzają się nadgodziny, czy zawsze godzina wyjścia jest święta i nie można zostawać, aby przykładowo więcej zarobić?

Pracodawca

@Rafał

Praca na magazynie odbywa się w systemie 2 lub 3 zmianowym, w zależności od tego, jaki to magazyn. Po aplikacji na wybrane stanowisku do określonego magazynu kontaktujemy się z kandydatem i przedstawiamy wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia. Pozdrawiamy Dział HR

Pracownik
Pracownik

Prawda jest taka że spedytorzy bardziej szanują Ukraincow jak Polaków

Dany
Kandydat
@Pracownik

Ale to raczej chyba w większości firm tak jest , Ukrainiec nie marudzi

Olo
Kandydat
 Pytanie

Jeżeli chodzi o magazyn i stanowisko magazyniera, jak wyglada sytuacja z podwyżkami dla pracowników, jest tak jak w innych firmach co roku, czy zależne od stażu? Jestem zainteresowany praca i chciałbym się dowiedzieć jak to wyglada.

Ktos
Były pracownik
@Olo

Nie ma żadnych podwyżek i nie będzie, firma nie ma pieniędzy na podwyżki dla pracowników.

Olga
@Ktos

a wypłata nie jest wystarczająca ??

Ajoj
Pracownik
@Olo

Na Fiacie dostali ostatnio po 500 złoty, ogłoszeń jest pełno.Zobaczymy co nasi z tym zrobią jak się odpływ ludzi do Action, Sistemy i Omegi zacznie

Leszek
@Ajoj

500 zawsze lepsze niż nic, ale szału też nie ma ;/ a kiedy tu były ostatnie podwyżki?

Pracodawca

@Olo

Wszystkie stanowiska w naszej firmie objęte są coroczną waloryzacją płac. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia podczas procesu rekrutacji Dział HR

Pracodawca

@Ktos

Nie wiem, skąd ma Pan takie informacje, ale nie są one prawdziwe. Pomimo trwającego kryzysu firma nasza ma stabilną sytuację finansową. Podwyżki wynagrodzeń są każdego roku. Ostatnia była w październiku 2021, a kolejna jest w maju tego roku. Z poważaniem Dział HR

Pracodawca

@Olga

Wypłata zawsze jest zgodna z umową o pracę. Pozdrawiamy Dział HR

Ktos
Były pracownik
@REGESTA S.A.

Mam taka informacje, ponieważ pracowałam w jednym z oddziałów i jedyna odpowiedz jaka dostałam, to firma jest w kryzysie i nie są planowane podwyżki. A co do podwyżek ubiegłorocznych, to pracowałam w październiku ubiegłego roku i nie dostałam również podwyżki, a każdy doskonale wie jakie są teraz realia i ile za wszystko trzeba płacić. :) Zostawiam opinie żeby ludzie wiedzieli na co się szykować.

Analizator
Pracownik
@Ajoj

Nie marudź narzekaczu!

2
Pracownik
Były pracownik
@Ktos

W czasach Covid-u firmy notorycznie cięły pensje, zwalniały pracowników a Regesta oprócz tego ze nie zwolniła ani jednego człowieka to zapewniła podwyżki wynagrodzeń i stabilizację w tak trudnych czasach. Nie wiem skąd biorą się tacy ludzie, którzy piszą takie brednie ale myśle ze wynika to tylko z problemów osobowościowych!

1
Oddział ościenny
Pracownik
@Pracownik

Myślę, że to wynika z tego, że pracujesz w centrali. W innych oddziałach niestety ludzie są traktowani inaczej.

Iwona
@Pracownik

Ta stabilizacja o której piszesz to chodzi o to że umowę o prace dawali wszystkim czy raczej o ciągłość pracy, że załatwiają klientów i zamówienia?

Ktos
Były pracownik
@Oddział ościenny

Dokładnie, w centrali chyba wszystko pięknie jest Gorzej w innych oddziałach ;)

Krystyna
@Ktos

A co jest nie tak w pozostałych odziałach? Możesz rozwinąć?

Były szofer
Były pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Czy Ty jesteś normalny? Chyba nie do końca...co nie było cięć wynagrodzeń podczas "wybuchu pandemii "? Proszę Cie... stawki tak nam okroili że mówić się nie chcę. Z pewnością to Ty masz "problemy osobowościowe " ...czytaj pasujesz do tego cyrku.

pracownik
Pracownik
@Olo

Są podwyżki, starają się aby każdego roku coś podnieść

Blablah
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Co Ty tutaj piszesz za bzdury? Może i nie zwolniła ale jakie były podwyżki na magazynach? „200” brutto to dla ciebie jest podwyżkach przy tych inflacjach? Ładnie masz na głowie zakręcone ;)

drifter
Pracownik
@Blablah

To może się zwolnij i poszukaj pracy gdzie dostaniesz walizkę pieniędzy. Albo otwórz własny interes i rozdawaj pieniądze na lewo i prawo... Najlepiej siedzieć w domciu przed komputerkiem i tylko wymagać, wymagać i wymagać.

LoL
Pracownik
@Były szofer

Kolejny były ktory ma najwiecej do powiedzenia. A moze to w tobie jest problem i dlatego jestes juz byly...

Olga
@Blablah

Dobre choć cokolwiek. A jak ogólnie płacą na tych magazynach? Tak mniej więcej

Były szofer
Były pracownik
 Pytanie
@LoL

A żebyś wiedział że może nie najwięcej ale napewno sporo po prawie X latach w tym cyrku a Ty jak nie znasz tematu to się nie wypowiadaj na mój temat że we mnie problem...zapytaj może ile Polskich szoferów zostało w tej firmie? Pracujesz tam że się udzielasz?

LoL
Pracownik
@Były szofer

No i wcale mnie nie dziwi że nie ma polskich szoferów, ja wy cebulaczki tylko potraficie płakać w internetach... Firma stabilna, wypłacalna, twardo stojąca na ziemi. I tak, wyobraź sobie że pracuje i jest mi tu bardzo dobrze!!! A ty się ogarnij bo jak pracowałeś to pewnie wszystkich po dupsku całowałes, a teraz wylewasz gorzkie żale...

Były szofer
Były pracownik
@LoL

Po Twoim sposobie wyrażania się wcale mnie to nie dziwi że tam pracujesz bo wypowiadasz się jak typowy klaun z tego cyrku i to pewnie Ty każdemu w (usunięte przez administratora) włazisz bo tam jest to na porządku dziennym chociaż tak naprawdę łby byście wszyscy sobie pourywali jeden drugiemu oko by łyżeczka wyja i to przez takich jak Ty atmosfera w firmie jest jaka jest...wchodząc do biura siekierę można zawiesić... I wcale nie wylewam "gorzkich zali" tylko mówię jak jest ale "was" prawda zawsze w oczy kole i tylko pierdol*ć potraficie w tych właśnie internetach za "największym kapitałem firmy jest czlowiek" tak to szczyt hipokryzji z waszej strony...i za robotę się weź lepiej

LoL
Pracownik
@Były szofer

Najwiekszym klaunem internetu jestes ty i twoje żale. Wiesz jak to mówią ... kozak w necie pi.zda w świecie!!! Nie pozdrawiam.

LoL
Były pracownik
@LoL

Z pewnością mówisz o sobie... Dokończ mleko i do pracy...

Były szofer
Były pracownik
@LoL

Ps teksty sam wymyślasz czy Ci Ciocia podpowiada na uszko co masz pisać. Też nie pozdrawiam

ja
Pracownik
 Pytanie
@Olga

Czy wystarczająca? Pewno nie. Tak to już jest, że pracownikowi zawsze mało. Prawdą jest, że płaca jest w całości taka jak na papierze i taka na jaką się dogadywałem przy zatrudnianiu.

obecny
Pracownik
@Iwona

I jedno i drugie

pracownik
Pracownik
@pracownik

A w tym roku ma być podwyżka drugi raz. To informacja z pierwszej ręki

kierowca
Pracownik
@LoL

Zgadzam się

piotrek
Pracownik
@Pracownik

Zatrudniłem się jakiś czas temu i wszystko spoko. Dostałem tyle ile miałem dostać, wypłata na czas, czasami (usunięte przez administratora) jakiś spedytor, ale to jak wszędzie. Autko jeździ, nie szukam nic innego. Pozdrawiam kierowców

Pracownik
Pracownik

Dobra firma z tradycjami. Człowiek czuje się szanowany niezależnie od stanowiska. Warto się przyjrzeć okolicznym „pracodawcom” i docenić to do się ma w swoim ogródku. ????

1
Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Firma z ogromnym potencjałem dla pracowników. Szanują wszystkich pracowników niezależnie od stanowiska. Stworzyli środowisko pracy, które wiele organizacji powinno powielać. Bardzo dziwią negatywne opinie obecny pracowników, którzy pracują po 5/10 lat a wypowiadają się o pracodawcy jak o najgorszym wrogu. Może czas pożegnać się z tym najgorszym na świecie pracodawcą ? Albo założyć własny biznes i pozwolić pracownikom na wszystko ? Oj … chyba nie ma chętnych …. Jak to się mówi ? Doceń to co masz ? Może najwyższy czas ?

to ja
Pracownik
@Pracownik

Zgadzam się, szkoda, że w sieci wywnętrzniają się gównie niezadowoleni. Firma jest spoko

Arbuzo
Pracownik
 Pytanie
@to ja

"Wywnętrzniają"? Lepiej już się publicznie nie "uzewnętrzniaj".

Myślący
Pracownik

Ludzie, jak czytam te wypociny, to mi nie tylko ręce opadają. Premia kwartalna dla administracji jest wypłacana po osiągnięciu określonego wyniku przez firmę. Ponieważ większość pracy w back office jest niepoliczalna przyjęto taki wskaźnik aby Spółka mogła wynagrodzić personel nie handlowy za większy nakład pracy. A dodatek inflacyjny … Boże, miej litość nad tymi co narzekają!!! Proponuję zmianę pracodawcy. Zapewne będzie to ziemia obiecana, mlekiem i miodem płynąca. 20 tysi na rachunek bankowy i żadnych obowiązków. Zapraszam do kontynuowania kariery poza strukturami Regesta S.A. Wszystkim wyjdzie to na dobre. Zwłaszcza Spółce.

to ja
Pracownik
@Myślący

I znowu się zgadzam. Firma serio jest ok.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca REGESTA S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Arbuzo
Pracownik
@Pytanie

Tak, NIE ZADAJĄ (usunięte przez administratora) PYTAŃ!

Bożena
@Arbuzo

Takich pytań ponoć nie ma, są tylko odpowiedzi :3 To normalne pytanie, w jednych firmach szefostwo premiuje motywacyjnie, w innych chwali i zagrzewa do pracy słownie. Człowiek chce się dowiedzieć jak jest u Was, a czyta w zamian caps-locki :D

Arbuzo
Pracownik
@Bożena

Bożena (czy jak tam się naprawdę nazywasz) scool ogon i nie wychylaj się ze swego gowork-a!

Asia
Pracownik
@Pytanie

Oczywiście, premie uznaniowe wypłacane są co kwartał i tak naprawdę otrzymują je wszyscy pracownicy.

cezxar
Pracownik
@Asia

tak, sa wyplacalne albo nie sa, bo nagle kierownikowi moze sie odwidziec i za jakas błahostke zabierze ludziom pieniadze!!!!

Teresa
@Asia

A premia nie polega przypadkiem na tym ze trzeba na nią specjalnie coś zrobić i zasłużyć? Albo tacy zdolni jesteście to ile tam dają dodatkowo?

pracownik
Pracownik
@Asia

potwierdzam, premia jest kwartalna i dostajemy zawsze, teraz była też dodatkowo waloryzowana

Pracodawca

@pracownik

To prawda, premia podobnie jak wynagrodzenie jest waloryzowane.

Pracodawca

@Teresa

Premia ta zależy od osiągnięcia wskaźnika rentowności. W naszej firmie jest on ustalony na bezpiecznym poziomie. Dlatego każdego kwartału jest wypłacana wszystkim pracownikom administracyjnym.

pracownik
Pracownik
@REGESTA S.A.

I ostatnio premia była waloryzowana

JA
Pracownik
@Teresa

No właśnie, premia jest uznaniowa, więc pracuj to dostaniesz, pozdro

zadowolony
Pracownik
@pracownik

Pokażcie mi drugą firmę, która dwa razy w roku podnosi wynagrodzenie

hahaha
Pracownik
 Pytanie
@zadowolony

ile zaplacili za takie wypociny tutaj? zabieraja za wszystko ta premie i wszystkiego sie czepiaja

1
ha
Pracownik
 Pytanie
@hahaha

A może tobie ktoś płaci? Jak nie dostałeś premii to znaczy że nie zasłużyłeś. Pozdro dla pracowitych

Jolanta
@ha

Czyli tak trudno tutaj na premię zasłużyć sobie? :( To dasz znać jak, skoro kolega nie podołał?

nick
Były pracownik
@Jolanta

zasluzysz jak bedziesz robic wszystko wedlug punktow, jak jedna rzecz zepsujesz to juz ci zabiora???????? a i taka podwyzka miala byc, a zamydlyli oczy i dali do premi wiec moga tez zabrac.

Jolanta
@nick

Jedną rzecz tzn? Te punkty to z własnego doświadczenia opisujesz? Napiszesz czego wymagają?

Grzegorz
Pracownik
@Asia

To nie jest premia uznaniowa. To premia która jest dodatkiem do podstawy i dostaje ją każdy. Czy się stoi czy się leży. Inaczej nikt by tutaj nie został.

Grzegorz
Pracownik
@Pytanie

Każdy dostaje taki dodatek który nazywają premią. Żeby nie podnosić wynagrodzeń wymyślili coś takiego każdy go weźmie czy się stoi czy się leży.

ten co wie
Pracownik
@Pytanie

motywacja wyłącznie negatywna .... bo cię ukaram ... bo ci zabiorę - prymitywizm świętokrzyski

Jolanta
@ten co wie

czyli mimo wszystko w Twoim przypadku to faktycznie działa skoro dalej się tu zatrudniasz? są jeszcze jakieś inne szczególne powody, na które warto zwrócić uwagę?

Kamila
 Pytanie

Co powiecie o stanowisku referent ds analiz w dziale finansowym? Warto aplikować? Jaka jest atmosfera w tym dziale? Ciekawa też jestem jakichś poglądowych zarobków, bo nie ma w ofercie.

Kamil
Kandydat
 Pytanie

Cześć. Widziałem ofertę pracy na magazyn i jestem ciekaw opinii. Jak wygląda praca, kierownictwo i dyrekcja. Ludzie są w porządku czy typowe „hieny”? Pozdrawiam

Mateusz
Pracownik

Pracuję tu już 10 lat i nawet nie myśle o zmianie, wypłata zawsze na czas, zero stresu, duży szacunek od współpracowników i zarządu. Jestem naprawdę mega zadowolony ???? Polecam wszystkim szukającym stabilizacji i zdrowej atmosfery ????

Ewa
Pracownik
@Mateusz

To prawda. Wypłata i marna premia, czy pracujesz czy nie, zawsze jest na czas. Polecam jako drugą pracę.

Jolanta
@Ewa

pracujesz tu na pół etatu, że tak piszesz? generalnie można? to najmniejszy etat jaki jest, pewnie studenci dzienni pracują w takiej sytuacji?

Pracodawca

@Ewa

Premia kwartalna nie jest z automatu wypłacana wszystkim, niezależnie od pracy. Jest w gestii kierowników, którzy decydują komu i w jakiej wysokości jest przyznawana. Pod uwagę brana jest absencja i zaangażowanie w pracy.

zażenowany
Pracownik
 Pytanie

Mam pytanie, inflacja do góry, znowu! Rachunki, kredyty, opłaty do góry, a podwyżki w waszej firmie? Nie ma budżetu, nie będzie.. bla bla bla! To jak chcecie utrzymywać porządek na magazynie bez pracowników? Bo za taka marna płace, gdzie wszędzie dookola daja wiecej to chyba nie bedzie takie łatwe. Czas sie zastanowic nad tym.

Grizli
Pracownik
@zażenowany

Uwierz mi, że nie dają więcej. Niedawno byłem na rozmowie w pewnej firmie, niedaleko mojego miejsca zamieszkania i dawali mi 500 zł mniej, niż w Regeście, a z tego co tam zaobserwowałem, to nie miałbym czasu, żeby się gdziekolwiek podrapać. Tak że rzeczywistość nie jest taka kolorowa, jak myślisz.

...
Pracownik
@Grizli

dokładnie!!!!!! Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... Mówcie, co chcecie, ale w Regeście naprawdę nie jest źle!!! Pazdro dla kumatych.

u
Pracownik
@Grizli

To ciekawe gdzie byłeś, wystarczy popatrzec na ogloszenia i tak, dają wiecej w innych firmach.

Grizli
Pracownik
 Pytanie
@u

Tak myślisz? To spróbuj szczęścia np w DPD, lub czymś podobnym, gdzie kumpel dostawał ponad 4,000 na rękę, ale z przyjemnością po okresie próbnym zrezygnował. Droga wolna.

Drifter
Były pracownik
@u

To jak daja wiecej to idz, nikt cie tu nie trzyma na sile.

y
Były pracownik
 Pytanie
@Drifter

a kto powiedzial ze nie poszedlem? po to jest ta strona zeby dawac kazde opinie a nie tylko pozytywne!!!!

Lolek
Inne
@zażenowany

Wiesz kasa to jedno, ale równie ważne jest jakich kierowników wybiera dyrekcja i jaką tworzą atmosferę. Np w Bieruniu to jest taki, który ma rację, nawet jak nie ma racji ????. O tym też powinni wiedzieć ci, którzy chcą się związać z tą firmą. Ciekawe jak jest w innych oddziałach.

3
Andrzej
Były pracownik
 Pytanie
@Lolek

Wybiera pierwszych lepszych, nawet gościa co dobrze w komputer nie umie, a co dopiero zarządzać ludźmi, może to z szabrem na magazynie to tez jego sprawka?

Pr@cownik...
Pracownik
@Lolek

Tu się zgodzę, kierownik w Bieruniu to zwykły arogancki buc i frustrat, wiecznie  niezadowolony z życia. Przemeczony siedzeniem na (usunięte przez administratora) i nic nie robieniem. To szuka do kogo się przypi......  Do tego fałszywy jakich mało, myśli że wszyscy będą mu donosić a każdego za plecami traktuje jak (usunięte przez administratora) Ściąga sobie do biura ludzi którzy będą wszystko mówić.  Drodzy Pracodawcy tego Pana to może wyślijcie na szkolenia jak rozmawiać z pracownikiem.

Arbuzo
Pracownik
@Pr@cownik...

Nie ma ludzi idealnych. Kwestia tego, kto i jak nas wychowywał i w jakim towarzystwie się przez całe życie obracaliśmy. G. K. nie jest zły jako kierownik, tylko czasem przesadza z pedantyzmem, a na takiej dużej powierzchni, nigdy wszystkie kąty nie będą lśniły. Poza tym to chyba nigdy nie miałeś do czynienia ze sfrustrowanym człowiekiem i pisząc takie rzeczy, to chyba Ty nim jesteś.

noo
Pracownik
@Arbuzo

Właśnie, zgadzam się z Arbuzo. Nikt nie jest doskonały

11
Pracownik
@u

To idź tam gdzie dają więcej. (usunięte przez administratora)

Tomek.
Były pracownik
@zażenowany

O tak, nie wypłacą wynagrodzeń w okresie wypowiedzenia umowy. Więc lepiej nie odchodzić z firmy, bo zabraknie Wam pieniążków w domowych budżetach.

Hihi
Pracownik
@Tomek.

Dziwne, że czujny admin jeszcze nie usunął tej wypowiedzi :):):)

Ola
Pracownik

Wielki szacunek dla całego zarząd za ludzka twarz w stosunku do pracownika ! Taki pracodawca to teraz rzadkość na rynku pracy. Wypłata zawsze na czas, wszystko tak jak ustalone wcześniej, wysokie premie, szacunek do pracownika, wszystko jak trzeba.

5
Janusz
Pracownik
@Ola

Bo zarząd sam ją napisał :)

Iwona

Oooo ciekawe, że tutaj ktoś tak mocno staje w obronie firmy i właścicieli. I tak pozytywnie o nich pisze. Interesuje mnie to bo właśnie szukają Spedytora międzynarodowego. Może ktoś powiedzieć, jak wygląda proces rekrutacji? Czy są jakieś zadania rekrutacyjne podczas rekrutacji?

obserwator z Pińczowa
Inne

Jak się tak przyglądam i czytam te wszystkie pomyje jakie wylewane są na firmy, to współczuję właścicielom. Fajni ludzie, dają pracę, dbają, tworzą atmosferę i są normalni, co dziś nieczęsto się zdarza. Szkoda, że w sieci pełno jedynie frustratów, którym pewno w większości podziękowali za współpracę, więc trzeba zrównać z błotem, a ci którzy nadal pracują i trzymają się rękami i nogami nie napiszą jednego dobrego słowa. Słabe. Szkoda, że to nie moja branża, bo chętnie bym się u nich zatrudnił. Pozdrawiam i trzymam kciuki

Filip z konopii
Kandydat
@obserwator z Pińczowa

Zawsze się możesz przebranżowić, w Pińczowie to są najlepsi, dobrze płaca i w ogóle. Większość negatywnych komentarzy pochodzi z magazynu w Krajkowie i Bieruniu. A to co robi osoba, która próbuje ratować opinie firmy na tej stronie jest śmieszne, nikt z pracowników i osób powiązaniach z tymi magazynami nie napisałaby pozytywnych komentarzy wiedząc co się tu dzieje. Osoby, które pracowały po ponad 10 lat w tej firmie odchodziły z niej, bo działo się źle, wystarczy porozmawiać z kierowcami czy z pracownikami, a nie z kierownikami czy dyrektorami, którzy prezesowi powiedzą zawsze to co chce usłyszeć.

JA
Pracownik
@obserwator z Pińczowa

No właśnie. Tak to jest że w sieci same hejty, jak komuś się nie udało to zaraz pisze że firma zła. Słabe.. Pozdrawiam właścicieli

xxc
Pracownik
 Pytanie
@Filip z konopii

Jak jest tak źle na magazynie, to czemu siedzą? Niech idą do fiata czy innego dziadostwa i zobaczą jak się (usunięte przez administratora) \Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Administrator

Jak wygląda praca w REGESTA S.A.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Fahrer
Pracownik
@Administrator

Sprecyzuj na jakim stanowisku.

Jolanta
@Fahrer

Spedytor Międzynarodowy, dobrze widziałam, że aktualnie szukacie?

Wiecie kto.
Pracownik
@Administrator

Kraina miodem płynąca.... W Pińczowie nie ma lepszych, robota sama się robi, wystarczy tylko przyjść i kawka się parzy... A wszystko to wspaniale pokazne na FB....

Pracownik
Pracownik
@Wiecie kto.

Dokładnie, kraina mlekiem i miodem płynąca w porównaniu do większość dzisiejszych firm, nie ma typowego korpo mimo takiej ilości pracowników, nie ma codziennej walki o pozostanie w organizacji. Podejście do pracownika jest po prostu ludzkie. Ale niektórzy, nauczeni, że czy się stoi czy się leży to się należy są w szoku jak wprowadza się jakiekolwiek zasady czy restrykcje. Idźcie proszę gdzie indziej jak Wam tak jest źle i niedobrze !!! Przecież Was tu nikt nie trzyma !

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o REGESTA S.A. - Pińczów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w REGESTA S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy REGESTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESTA S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 27 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESTA S.A.?

  Kandydaci do pracy w REGESTA S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESTA S.A.
Przejdź do nowych opinii