REGESTA S.A.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o REGESTA S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników.

Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie.

Każda Państwa opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy luby zachowań naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy.
Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności.
Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem i te niemerytoryczne są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można się kontaktować z nami bezpośrednio pod adresem rekrutacja@regesta.pl.

Z poważaniem

Dział HR Regesta SA
Ola

Wielki szacunek dla całego zarząd za ludzka twarz w stosunku do pracownika ! Taki pracodawca to teraz rzadkość na rynku pracy. Wypłata zawsze na czas, wszystko tak jak ustalone wcześniej, wysokie premie, szacunek do pracownika, wszystko jak trzeba.

Mateusz

Pracuję tu już 10 lat i nawet nie myśle o zmianie, wypłata zawsze na czas, zero stresu, duży szacunek od współpracowników i zarządu. Jestem naprawdę mega zadowolony ???? Polecam wszystkim szukającym stabilizacji i zdrowej atmosfery ????

Wózkowy

Regesta to najlepszy pracodawca u jakiego robiłem. Może nie HAVEN, ale normalniejszych szefów nie miałem. Zarówno finansowo, jak zwyczajnie po ludzku. Oby jak najdłużej.

Tomasz
Klient

Dobra robota, najlepsza z perspektywy przewoźnika, jaką miałem, bo sporo lekkich ładunków, no i przez to zdecydowanie mniej zmartwień.

Kandydat

Jeżeli chodzi o magazyn i stanowisko magazyniera, jak wyglada sytuacja z podwyżkami dla pracowników, jest tak jak w innych firmach co roku, czy zależne od stażu? Jestem zainteresowany praca i chciałbym się dowiedzieć jak to wyglada.

Ktos
@Olo

Nie ma żadnych podwyżek i nie będzie, firma nie ma pieniędzy na podwyżki dla pracowników.

Olga
@Ktos

a wypłata nie jest wystarczająca ??

Ajoj
@Olo

Na Fiacie dostali ostatnio po 500 złoty, ogłoszeń jest pełno.Zobaczymy co nasi z tym zrobią jak się odpływ ludzi do Action, Sistemy i Omegi zacznie

Leszek
@Ajoj

500 zawsze lepsze niż nic, ale szału też nie ma ;/ a kiedy tu były ostatnie podwyżki?

@Olo

Wszystkie stanowiska w naszej firmie objęte są coroczną waloryzacją płac. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia podczas procesu rekrutacji Dział HR

@Ktos

Nie wiem, skąd ma Pan takie informacje, ale nie są one prawdziwe. Pomimo trwającego kryzysu firma nasza ma stabilną sytuację finansową. Podwyżki wynagrodzeń są każdego roku. Ostatnia była w październiku 2021, a kolejna jest w maju tego roku. Z poważaniem Dział HR

@Olga

Wypłata zawsze jest zgodna z umową o pracę. Pozdrawiamy Dział HR

Ktos
@REGESTA S.A.

Mam taka informacje, ponieważ pracowałam w jednym z oddziałów i jedyna odpowiedz jaka dostałam, to firma jest w kryzysie i nie są planowane podwyżki. A co do podwyżek ubiegłorocznych, to pracowałam w październiku ubiegłego roku i nie dostałam również podwyżki, a każdy doskonale wie jakie są teraz realia i ile za wszystko trzeba płacić. :) Zostawiam opinie żeby ludzie wiedzieli na co się szykować.

Analizator
@Ajoj

Nie marudź narzekaczu!

Pracownik Nowy wpis
@Ktos

W czasach Covid-u firmy notorycznie cięły pensje, zwalniały pracowników a Regesta oprócz tego ze nie zwolniła ani jednego człowieka to zapewniła podwyżki wynagrodzeń i stabilizację w tak trudnych czasach. Nie wiem skąd biorą się tacy ludzie, którzy piszą takie brednie ale myśle ze wynika to tylko z problemów osobowościowych!

Oddział ościenny Nowy wpis
@Pracownik

Myślę, że to wynika z tego, że pracujesz w centrali. W innych oddziałach niestety ludzie są traktowani inaczej.

Iwona Nowy wpis
@Pracownik

Ta stabilizacja o której piszesz to chodzi o to że umowę o prace dawali wszystkim czy raczej o ciągłość pracy, że załatwiają klientów i zamówienia?

Ktos Nowy wpis
@Oddział ościenny

Dokładnie, w centrali chyba wszystko pięknie jest Gorzej w innych oddziałach ;)

Czy pracodawca REGESTA S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Arbuzo
@Pytanie

Tak, NIE ZADAJĄ (usunięte przez administratora) PYTAŃ!

Bożena
@Arbuzo

Takich pytań ponoć nie ma, są tylko odpowiedzi :3 To normalne pytanie, w jednych firmach szefostwo premiuje motywacyjnie, w innych chwali i zagrzewa do pracy słownie. Człowiek chce się dowiedzieć jak jest u Was, a czyta w zamian caps-locki :D

Analizator

Jest dobrze. Nie ma problemu z wypłatami i premią, nawet w lżejsze pod względem pracy miesiące. Aby premię dostać co miesiąc, nie trzeba być donosicielem i jakimś wybitnie widocznym w tłumie pracowników. Wózki widłowe elektryczne STILL, sprawne. Gdy coś się w nich psuje, praktycznie zaraz jest serwis i problem z głowy. Jedyny problem, to bardzo, bardzo mała szatnia oraz jadalnia. Pozdrowienia dla ekipy z Bierunia.

Ola

Mateusz

Olo

Super atmosfera, super pracodawca, wszystko na plus. Ciężko o tak rzetelną i uczciwą firmę w okolicy ????

Teresa
@Olo

Brzmi bardzo optymistycznie wręcz nierealnie :p a może coś więcej? Jaka umowa wypłata itp wszystkie potrzebne informacje

@Teresa

Umowa o prace, wszystko na umówię, żadnych dziwnych akcji typu premia pod stołem, uczciwość w tej kwestii na wysokim poziomie. A wynagrodzenie ? Dużo stałych pracowników ze stażem po 15/20/25 lat to chyba najlepsza odpowiedz na pytanie o wynagrodzenie.

Paula

Jak na tak dużą organizację, która zatrudnia ponad 600 pracowników podejście do pracownika jest niesamowite. Zawsze w centrum wszystkich decyzji jest człowiek i tak zapamiętałam prace w strukturach tej firmy. Czasem żałuje ze już mnie tam nie ma. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników. Docenia się dopiero po stracie i to jest bardzo prawdziwe ????

Piotr Sawicki
Kandydat

Firma która nie zatrudnia Polaków. Dziś odrzucili moją kandydaturę na kierowcę zawodowego C_E bez podania przyczyny, pomimo iż spełniam wszystkie wymagania i posiadam stosowne doświadczenie. Powody mogą być dwa lub trzy, może chodzi o to że nie zamieściłem w Cv swojego zdjęcia, nie jestem z UA lub rekruter to agent obecnego trójmiejskiego aparatu terroru. Może chodzi też o to że był pod wpływem środków odurzających. A podobno jest takie zapotrzebowanie na kierowców zawodowych. Na mój gust (rasiści) info do Polaków Pozdrawiam serdecznie HR

@Piotr Sawicki

Panie Piotrze, w naszych strukturach zatrudniamy pracowników różnych narodowości. Przy wyborze pracowników kierujemy się wyłącznie jego kwalifikacjami. Jeśli pracownik spełnia wymagane w ogłoszeniu kryteria, nie ma dla nas znaczenia z jakiego kraju pochodzi. Odrzucenie Pańskiej kandydatury było spowodowane wyłącznie odległością Pana miejsca zamieszkania od naszej bazy. Informowaliśmy Pana, iż posiadamy bazy transportowe w Pińczowie, Tychach i Słubicach, a więc w znacznej odległości od Pana miejsca zamieszkania. W Gdańsku posiadamy jedynie Oddział Spedycji. Z poważaniem, Dział HR

Chora firma

Zastanawia mnie dlaczego wielki Pan Dyrektor Tomek jeszcze pracuje. Połowa kadry się przez niego zwalnia, jego temat jest poruszany notorycznie a on jest nie do ruszenia. Widzę musi być jakiś gruby układ.

M.
@Chora firma

W końcu sam podkuli lisi ogon i ucieknie jak ze wcześniejszych firm. Musimy wytrzymać i trzymać się razem. Ale rzeczywiście dziwie się czasami zarządowi, że nie widzi co robi dyrektor. Jego opinia powinna mówić wszystko. Pani Doroto, Panie Rafale czasami naprawdę warto wysłuchać niższych podwładnych.

@M.

Zawsze jesteśmy gotowi do rozmowy i zapewniamy poufność poruszanych tematów. Jeśli jest coś o czym powinniśmy wiedzieć, zapraszamy do biura zarządu. Proszę pamiętać również, że swoje spostrzeżenia, obawy czy sugestie można zgłaszać do działu HR. Z poważaniem

Niestety
@REGESTA S.A.

Niestety to wszystko są tylko puste słowa. O wyrozumiałości i otwartości na opinię pracowników. W praktyce nikt się nie przejmuje zdaniem pracowników, a na zgłaszane tematy zamiast stosownej reakcji jest odpowiedź - "Proszę o wyjaśnienie tematu z przełożonym." W tym przypadku z samym zainteresowanym, z którym rozmowa niestety do niczego nie prowadzi.

Sami wiecie kto
@M.

Niestety ale nie jest tak jak Pani mówi Pani Doroto. Zgłaszałem takie sprawy wielokrotnie i zawsze słyszałem - proszę rozmawiać z bezpośrednim przełożonym. Finalnie doprowadziło to do złamania względem mnie przepisów kodeksu pracy, szkalowania wśród współpracowników i bezprawnej próby zwolnienia mnie dyscyplinarnie. Jako, że nie ma do tego podstaw odebraliscie mi Państwo sprzęt służbowy i zatrudniliście na moje miejsce kogoś innego mimo, iż ja nadal u Państwa pracuję i nie przebywam na wypowiedzeniu. Od 2 miesięcy kieruję do Państwa pisma z prośbą o wyjaśnienie sprawy, ale niestety chowacie Państwo głowę w piasek nie odpisując i nie wyciągacie konsekwencji od osoby odpowiedzialnej za zajście tj. (usunięte przez administratora) W taki właśnie sposób pozbywacie się pracowników, którzy są zaangażowani i zależy im na rozwoju Państwa biznesu czego skutkiem jest m.in. zgłaszanie tego typu nieprawidłowości, które godzą w Państwa renomę wśród klientów, a także na rynku pracy podczas kolejnych rekrutacji. Z poważaniem Dominik Zaborowski

@Sami wiecie kto

Zatrudnienie osoby było konieczne dla zachowania ciągłości pracy magazynu. Pana notoryczna, nieplanowana nieobecność destabilizowały pracę, na co nie mogliśmy sobie pozwolić. Platforma ta jednak nie jest miejscem na dyskusje na ten temat. Zapraszamy do firmy, przedstawimy wówczas powody naszej decyzji. Nasze zachowanie było zgodne z prawem i stosowne do zaistniałej sytuacji. Z poważaniem Dział HR

@REGESTA S.A.

Niestety nie jest tak jak Pani mówi. Do czasu Państwa jawnego złamania przepisów kodeksu pracy nie spędziłem na zwolnieniu lekarskim ani 1 dnia. Będziecie mieli Państwo okazję wyjaśnić swoje stanowisko w sądzie.

Sami wiecie kto
@REGESTA S.A.

Niestety ale nie jest tak jak Pani mówi. Do dnia złamania przez Państwa kodeksu pracy i działań mobbingujacych nie przebywałem na zwolnieniu lekarskim ani jeden dzień. Rozumiem, że Pani zdaniem szkalowanie mnie do współpracowników, mówienie o tym, że zrezygnowałem z pracy i już tu nie pracuję również było elementem koniecznym do zapewnienia ciągłości operacyjnej. Bedziecie Państwo mieli okazję wyjaśnić swoje stanowisko w sądzie pracy. Fatygować się 700km w obie strony nie będę. W tym celu otrzymaliście Państwo listy, na które odpowiedzi nie otrzymałem.

Prawda
@Pracownik

Niestety nie taki pierwszy przypadek i nie ostatni. Prawda jest taka że firma bardzo się popsuła. Pamiętam czasy z sprzed 10, 15 lat i wtedy naprawdę było fajnie. Firma to przede wszystkim ludzie , a większość dobrych pracowników już dawno uciekła.

Mikołaj
@Niestety

Bardzo dobrze ujęte. Skargi wpływają również na coniektorych dyspozytorów ale jak widać nikt nie potrafi z tym zrobić porządku. Kolejna sprawa to zmiana systemu płac. Nikt nie raczył poinformowac kierowców że nie będą mieli pieniędzy za wykonaną pracę jak do tej pory . Po co mówić dowiedzą się jak nie dostaną. To nie jest fer zachowanie

Bożena
@Mikołaj

Jak to nie będą mieli pieniędzy? W ogóle wypłat, czy diet albo premii?

@Mikołaj

Ciekawe czy do piątku będzie kasa na koncie.

@Fahrer

Proszę się nie martwić o pieniądze. Jeszcze nigdy w swojej historii nie zdarzyło się, aby nasza firma nie wypłaciła komukolwiek należnych pieniędzy. Przesunięcie wypłaty w tym miesiącu wynikało z wejścia w życie nowych przepisów dotyczących Pakietu Mobilności i brakiem narzędzi do wyliczenia wynagrodzenia wg. nowych zasad. Była to sytuacja jednorazowa. Pieniądze dziś zostały przelane na rachunki. Za opóźnienie bardzo przepraszamy. Jednocześnie ubolewamy, że pracownicy swoje wątpliwości czy zastrzeżenia próbują wyjaśniać na takich platformach. Z poważaniem, Dział HR

@REGESTA S.A.

Skoro w Tychach nie potrafią udzielić jasnej informacji, powinna być jasna informacja n TX i nie było by takich zapytań tutaj. A od momentu wejścia pakietu mobilności nie było ani jednego oficjalnego komunikatu.

Oooo
@Fahrer

A to nieplacą w terminie?

@Oooo

Płacą zawsze tylko teraz było zamieszanie z tym pakietem mobilności i zmieniły się trochę zasady.

AnnaK

Firma Regesta SA to profesjonalna, uczciwa firma. Zawsze transport na czas. W centrali w Pinczowie pracuja bardzo miili, sympatyczni i pomocni ludzie. Firma oprocz transportu prowadzi rowniez dzialalnosc charytatywna, odwiedza szkoly i przedszkola i umilaja czas maluszkom. Polecam z calego serca firme a w szczegolnosci osoby ktore tam pracuja!!!

Wydymany
@AnnaK

Na tyle jest pomocna firma że po pięciu tygodniach nie można wrócić normalnie na święta. Od dwóch tygodni obiecuje się że powrót już jest pewny a przychodzi co do czego i ładunku nie ma . Brak możliwości dbania o swoje zdrowie pracując w tej firmie . Tak że nie obiecujcie zjazdów co dwa tygodnie bo po pięciu tygodniach nie umiecie ściągnąć auta

Miki

Pracodawca na poziomie, firma daje możliwość rozwoju i zapewnia stabilizację. To najlepszy pracodawca w okolicy !

Arbuzo
@Miki

A gdzie jest ta okolica, bo oddziały są rozsiane po całej Polsce?

Nowy

System 2/1 jest już dostępny. Jakie warunki płacy są

@Nowy

Proszę o kontakt z działem Zasobów, telefon do Kierownika 507529624 Z poważaniem Dział HR

Kandydat

Czy szukacie może kogoś do pracy biurowej?

@Pracodawca

Tak, wszystkie aktualne ogłoszenia znajdują się na naszej stronie www.regesta.pl w zakładce kariera. Z poważaniem Dział HR

Poszukuję pracy na stanowisku Spedytor. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Spedytor. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą REGESTA S.A. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

@Administrator

Tak, nasza firma oferuje wiele benefitów pozapłacowych, wszystkie znajdują się pod ogłoszeniami o pracę. Pozdrawiamy, Dział HR

@REGESTA S.A.

To chyba tylko w Pińczowie.

@Pracownik

Benefity dotyczą pracowników we wszystkich naszych placówkach.

Doman
@REGESTA S.A.

No no, takie benefity ze nikt ich nie widzial dobreeee!!!……

@REGESTA S.A.

Jasne. Tylko dla pracowników Pińczowa.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie REGESTA S.A. na stanowisko Administrator?

xyz

Firma posiada fundacje ,,gesty regesty”, a jakie robi gesty wobec swoich pracowników? A no tak, kubek jako prezent od firmy na święta Bożego Narodzenia, to jest jedyny gest jaki potrafią zrobić. Dodatkowo traktowanie pracowników z góry także nie należy do pozytywów.

xxx

Bo tak to juz jest z ludźmi, wiecznie tylko potrafia narzekać i miec wielkie wymagania. Nie dostawali nic od firmy bylo zle, dostali paczki jest zle, taka to juz mentalność...

wkur....wiony
@xyz

Nosz q..wa! Brak słów. Jak Ci źle to się zwolnij! Chcesz gestów? Szkoda, że nie widzisz :)

xyz
@xxx

Prawda jest taka, ze firma nie ma żadnego socjalu dla pracowników, a mentalność człowieka nie ma tu nic do tego. Każdy ma prawo w tym temacie się wypowiedzieć, myśle ze człowieka bardziej zadowoli premia świąteczna od firmy niż smyczka. Za smyczke czy kubek chleba nie kupisz? Tymbardziej jak wszystko drozeje, a płace w tej firmie nadal takie same, śmiechu warte.

to ja
@xxx

Przyzwyczaili ich do socjalu i teraz szukają socjalu wszędzie. Jak ci nie pasuje idź na socjal, na wszystko ci wystarczy

Tomek
@to ja

Proszę cie, przyzwyczaili do socjalu? Juz nawet w amazonie są lepsze warunki niż tam, mimo tego ile ludzi tam pracuje, potrafia docenić człowieka, dostaja bony świąteczne, mają dowóz do firmy, ludzie nie marzna na magazynie, praca ciezka i jak sobie zapracujesz tak masz. Jezeli nie pracowales nigdy na jednym z magazynów regesty, to sie nie odzywaj.

jaja
@Tomek

A ty nie przepracowujesz się jak widać, skoro masz czas cały dzień pisać paszkwile

tom
@jaja

widze ze dziala to w dwie strony, pozdrawiam!

Martin
Klient

Polecam, firma solidna. Od wielu lat zamawiamy w REGESCIE olej opałowy. Ceny przystępne, dostosowane pod każdego klienta. Kierowca Pan Sławek bardzo miły, solidny i kompetentny. Kierownik działu Pan Michał zawsze pomocny, miły, służący pomocą. GORĄCO POLECAM!!!!

Magda

Najlepszy pracodawca w okolicy, polecam każdemu aplikację w ramach rekrutacji na jakiekolwiek stanowisko. Duży szacunek do pracownika i podejście jak do drugiego człowieka z ludzką twarzą i bez żadnej wyższości. Sprawna i przyjemna rekrutacja, wdrożenie na poziomie, a w codziennej pracy dużo zrozumienia i minimalizacja stresu. To naprawdę godne warunki i miejsce w którym chce się pozostać.

REGESTA S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Spedytor Międzynarodowy. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Vladimir
Kandydat

Dzień dobry, nazywam się Włodzimierz, proszę mi powiedzieć, z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać pracę jako kierowca, najlepiej po rosyjsku lub ukraińsku. Dziękuję.

@Vladimir

Witaj Włodzimierz, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Aby bezpiecznie przetwarzać Twoje dane osobowe, niezbędne jest zaznaczenie stosownych zgód. Możesz to zrobić jedynie wypełniając formularz aplikacyjny znajdujący się pod ogłoszeniem. Na naszej stronie internetowej www.regesta.pl/kariera, znajdziesz wszystkie obecne rekrutacje. Po wybraniu odpowiedniej i zaaplikowaniu, zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza. Wówczas Twoje dane i CV trafi do naszego systemu i będą przetwarzane zgodnie z RODO. Dla ogłoszenia Kierowca C+E uprościliśmy aplikację tak, aby osoby spoza naszego kraju nie miały problemów ze zgłoszeniem. Jeśli jednak pojawią się jakieś pytania lub będziesz potrzebował naszej pomocy, napisz do nas na adres: rekrutacja@regesta.pl na pewno we wszystkim Ci pomożemy. Dział HR Regesta SA

@Vladimir

W sprawie pracy jako kierowca, prosimy o kontakt do Kierownika Działu 507-529-624, lub osoby z j. ukraińskim 516-845-782. Pozdrawiamy Dział HR

Zostaw merytoryczną opinię o REGESTA S.A. - Pińczów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w REGESTA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy REGESTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESTA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 21 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie REGESTA S.A.?

Liczba opinii klientów firmy REGESTA S.A., to 21, z czego 20 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESTA S.A.?

Kandydaci do pracy w REGESTA S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESTA S.A.