REGESTA S.A.

Opinie o REGESTA S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników.

Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie.

Każda Państwa opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy lub zachowań naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności.

Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem i te niemerytoryczne są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można się kontaktować z nami bezpośrednio pod adresem rekrutacja@regesta.pl.

Z poważaniem

Dział HR Regesta SA
Calais
@REGESTA S.A.

Za pozdrowienia dziękuję. Jedynie z czym mogę się zgodzić to z faktem terminowego otrzymywania wynagrodzenia na konto. Reszta nie do końca jest prawdziwa, chyba, że Pińczów o wielu sytuacjach nie wie. Z miłościwie panującym kierownikiem Jackiem S. miałem porozumienie dotyczące wcześniejszego rozwiązania umowy ( z powodów rodzinnych ) , a kiedy przyszedł ten czas zaczął mi robić problemy, Skończyło się na rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron i nie wypłaceniem premii za oszczędności. Wykazał się totalnym brakiem profesjonalizmu i zrozumienia, pomimo,że sam wtedy miał problemy rodzinne. Gratuluję takich pracowników.

Dobra firma z tradycjami. Człowiek czuje się szanowany niezależnie od stanowiska. Warto się przyjrzeć okolicznym „pracodawcom” i docenić to do się ma w swoim ogródku. ????

Polecam

Jestem po pierwszej rozmowie i mogę gorąco polecić ;)

Firma z ogromnym potencjałem dla pracowników. Szanują wszystkich pracowników niezależnie od stanowiska. Stworzyli środowisko pracy, które wiele organizacji powinno powielać. Bardzo dziwią negatywne opinie obecny pracowników, którzy pracują po 5/10 lat a wypowiadają się o pracodawcy jak o najgorszym wrogu. Może czas pożegnać się z tym najgorszym na świecie pracodawcą ? Albo założyć własny biznes i pozwolić pracownikom na wszystko ? Oj … chyba nie ma chętnych …. Jak to się mówi ? Doceń to co masz ? Może najwyższy czas ?

Arbuzo
@to ja

"Wywnętrzniają"? Lepiej już się publicznie nie "uzewnętrzniaj".

Ola

Wielki szacunek dla całego zarząd za ludzka twarz w stosunku do pracownika ! Taki pracodawca to teraz rzadkość na rynku pracy. Wypłata zawsze na czas, wszystko tak jak ustalone wcześniej, wysokie premie, szacunek do pracownika, wszystko jak trzeba.

Janusz
@Ola

Bo zarząd sam ją napisał :)

Wózkowy

Regesta to najlepszy pracodawca u jakiego robiłem. Może nie HAVEN, ale normalniejszych szefów nie miałem. Zarówno finansowo, jak zwyczajnie po ludzku. Oby jak najdłużej.

Nowak

Dzisiejsza wiadomość na Transics Nie przejedziesz 500 km w ciągu dnia dieta z 62 euro jest kradziona o 7 euro. Jednak Hasło firmy Regesta zawsze właściwy kierunek jedzie ku upadkowi

@Nowak

Dokładnie, tu niby kilometry a z drugiej strony ekonomia jazdy. Rób 500 dziennie ale kagańce na 85, i jeszcze jakby szło to 85, przychodzą nowe samochody to kalibracja tacho zrobiona ze auto rzeczywiście jedzie 83 . Trudna sytuacja w branży, śmiech na sali. Tu nowy magazyn w Rudzie, tu nowe scanie przyszły ale trudna sytuacja. Najlepiej teraz okradać kierowców. Chyba trzeba się będzie niedługo pożegnać z tą firmą.

Kierowca ce
@Nowak

Więc podaj dziadkaTransa do Państwowej Inspekcji Pracy że nie płacą zgodnie z pakietem mobilności...

@Nowak

Potwierdzamy wprowadzenie dodatkowego elementu motywacyjnego jako jeden z czynników poprawiających efektywność pracy. Nasze systemy motywacyjne są zawsze dostosowane do sytuacji rynkowej oraz są sprawiedliwe. Mamy na uwadze każdego pracownika, a schemat dodatkowych pieniędzy ustalamy na podstawie Polityki Równych Szans, którą stosujemy w firmie. Jesteśmy również zawsze otwarci na rozmowę i dyskusję w każdych sytuacjach wymagających dodatkowego wyjaśnienia. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

kierowiec
@Nowak

Wprowadzili jakieś warunki, ale jak masz łeb na karku i chcesz pracować dasz radę

@Fahrer

Warto pamiętać o tym, że nowe magazyny to inwestycja na przyszłość dla firmy, która osiągnie swój przychód na przestrzeni kilku lat. Kierowcy są ważnym filarem naszej firmy, dla których przygotowujemy zawsze odpowiednie warunki pracy, a ich wynagrodzenie nie jest zależne od nowych inwestycji. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

@Kierowca ce

Płacimy zgodnie z pakietem mobilności. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Jest tu może ktoś kto brał niedawno udział w procesie rekrutacyjnym dla doradcy klienta ds. logistyki kontaktowej? Zapoznaje się z ta, którą niedawno dodano. Zastanawiam się czy tylko te minimum 2 lata stażu w branży to wymóg konieczny czy może jeszcze jakiś inny z wymienionych punktów z opisu byłby kluczowy? Liczę na porady co do przygotowania się do rozmowy

Wymogiem koniecznym zgodnie z informacjami podanymi w ofercie pracy jest minimum 2 letnie doświadczenie w branży logistyki kontraktowej i/lub transportu z udokumentowanymi sukcesami finalizacji kontraktów. Istotnym czynnikiem są również: znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz zdolności handlowe i negocjacyjne. Olbrzymim atutem będzie baza klientów branżowych, o których zapytamy podczas rozmowy. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

uczestnik

Znajomość logistyki kontraktowej, która rządzi się swoimi prawami jest konieczna. To podstawowy wymóg. Dowiadywałem się i niestety to jest dla nich najważniejsze

@uczestnik

Witam. podczas tego orientowania się w szczegółach ze sprawdzonego źródła nie udało się przypadkiem wyciągnąć informacji odnośnie tego czy nie są przyjmowane osoby bez doświadczenia na douczenie w tym zakresie? będę wkrótce szukać stażu wakacyjnego i zastanawiam się czy warto wysłać dokumenty

Nowy wpis

W rekrutacji na Business Development Managera/Doradcę Klienta ds. Logistyki kontraktowej wymogiem koniecznym zgodnie z informacjami podanymi w ofercie pracy jest minimum 2 letnie doświadczenie w branży logistyki kontraktowej i/lub transportu z udokumentowanymi sukcesami finalizacji kontraktów. Jeśli nie ma Pan/Pani doświadczenia w tym temacie, warto zaaplikować na Aplikację Spontaniczną, która znajduje się w zakładce Kariera na naszej stronie internetowej - (https://regesta.elevato.net/pl/aplikacja-spontaniczna,ja,70) lub po prostu skontaktować się z nami. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Zainteresowany CE

Witam. Czy firma Regesta płaci zgodnie z pakietem mobilności ? Czy wyjazdy i powroty to zawsze ciężarówką na bazę, czy może to są wycieczki busem po europie ?

@Zainteresowany CE

Płacimy zgodnie z pakietem mobilności, a wyjazdy i powroty są u nas na jedną z dostępnych baz transportowych. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Hahaha

Busem wracasz z Niemiec

Hahaha

Busem wracasz z Niemiec

kierowca
@REGESTA S.A.

Płacą jak trzeba, nie ma lipy

Ruda slaska

Czyje wiadomo kiedy zostanie uruchomiony magazyn w Rudzie śląskiej? Kiedy pojawia się ogłoszenia o pracę? Widziałem już na stanowisko kierownika magazynu i operatora wózka widłowego ale kiedy rekrutacja na inne stanowiska? Dzięki za info! @Pracodawca

@Ruda slaska

Na ten moment zakończyliśmy wszystkie rekrutacje do magazynu w Rudzie Śląskiej, który już działa. Więcej informacji na temat naszych magazynów znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Logistyka Kontraktowa - https://regesta.pl/Logistyka-magazynowa Zapraszamy także do obserwowania naszej strony, w zakładce Kariera są zawsze dostępne aktualne oferty pracy - https://regesta.pl/Kariera W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Rekrutacja. Poziom poniżej ZERA. Firma powinna zainwestować w szkolenie z komunikacji. Najpierw przekładany termin co do wyniku pierwszego etapu przez Panią Magde kierownik HR. W następnym etapie umówiona rozmowa na Teams z w/w Panią oraz kierownikiem logistyki. ŻADNE sie nie stawiło. A jakie było zdziwienie ze dzwonie i informuje ze czekam na umówione spotkanie. Niby miało ktoś, coś komuś przekazać, ale ten nie do końca przekazał i tak wyszło. Przeprosiny i informacja że w najbliższych dwóch dniach będzie informacja co do powtórki spotkania. Mija miesiąc i ani Dziękuję, ani przepraszamy ani Pocałuj nas w (usunięte przez administratora) Stąd uważam ze jak tak traktują kandydata na stanowiska kierowniczo/managerskie, to jak to wygląda już w pracy. Nie wiem. Ale co do etapu rekrutacji to oblali egzamin. I Pani kierowniczka HR i Pan dyrektor Logistyki.

Brak bo nie przybyli na spotkanie

Na jakich wózkach operatorzy tu jeżdżą? Patrząc po zapytaniach nie pierwszy się tą pracą interesuję ale to jeden wakat tylko? Wiecie może na co dodatkowo patrzą poza tymi wymaganiami z ogłoszenia?

W związku z otwarciem nowych magazynów poszukujemy magazynierów na kilka wakatów. Najważniejszym wymogiem, jaki jest brany pod uwagę podczas etapów rekrutacji, są uprawnienia UDT, mile widziane jest również doświadczenie zawodowe na tym samym bądź podobnym stanowisku. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

@REGESTA S.A.

Witam, jak duże maja być te magazyny i przede wszystkim w jaki sposób wyposażone? interesuje mnie to na jaki wózek będzie można wsiąść. i czy dobrze rozumiem, że zespół nie jest w komplecie więc nie wiadomo jaka atmosfera tam występuje?

Wszelkie informacje dotyczące magazynów znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Logistyka Magazynowa - https://regesta.pl/Logistyka-magazynowa W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Polecam

Jestem po pierwszej rozmowie i mogę gorąco polecić ;)

Zainteresowany CE

Witam. Czy w firmie Regesta jest jakiś system (usunięte przez administratora) np 2/1 lub 3/1 czyli 2-3 tygodnie w trasie i tydzień w domu? Za info z góry dziękuję.

@Zainteresowany CE

3/1 jak najbardziej jest 2/1 wiem że też jeżdżą i wtedy są 2 samochody na 3 osoby.

@Zainteresowany CE

W celu szczegółowych informacji dotyczących (usunięte przez administratora) kierowcy zapraszamy do kontaktu pod numerem: + 48 538 864 040 Pozdrawiamy, Dział HR

widziałem właśnie wczorajsza ofertę na magazyn i z tego co tu wyczytałem okazuje się, że jest ona skierowana do całkiem nowego miejsca (usunięte przez administratora) o i dobrze rozumiem. Czyli teraz cały zespół będzie całkiem nowy? Jest tu coś takiego jak jakaś kultura organizacyjna czy raczej luźno się podchodzi do tego tematu? Pracowałem w kilku miejscach i rożnie bywało

Poszukujemy nowych pracowników w związku z otwarciem nowego magazynu w Gdańsku-Przejazdowie. Aktualne oferty (usunięte przez administratora) znajdują się w Zakładce Kariera - https://regesta.pl/Kariera Elementami naszej kultury organizacyjnej jest wiarygodność, zorientowanie na cel i kontakty pozbawione barier. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszej stronie internetowej - https://regesta.pl/Odpowiedzialny-biznes W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Polak

Dlaczego kasujecie komentarze?

@Polak

Regesta S.A. nie ma uprawnień do usuwania opinii dodanych przez użytkowników na portalu GoWork.pl Pozdrawiamy Dział HR

Czy w REGESTA S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Fahrer

Jeśli chodzi o kierowców, to umowa o pracę na okres próbny.

Kwestie umów ustalane są z kandydatem na II etapie rekrutacji. Jednak w okresie próbnym zawierane są umowy o pracę. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

@Fahrer

To dobrze, widzę też ze o prace, zastanawiam się na jakiś okres czasu trzeba ja podpisać? Kiedyś miałem na 3 miesiące, możliwe ze da się krócej?

Kwestie umów ustalane są z kandydatem na II etapie rekrutacji. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Tak jak poprzednik się zastanawiam nad tym całym doświadczeniem u kierowcy, bo w jednej z ofert nie jest napisane wprost żeby było wymagane lub nawet mile widziane tak jak wpisano w ofertę dla operatora wózka. Gdzieś we wpisach widziałem, że kierowcy maja dodatki stażowe, ile wynoszą?

Kamil

Dzień dobry, Kierowcy bez doświadczenia są zatrudniani, czy wybierają ludzi z doświadczeniem?

@Kamil

Vanguard

Chłopaki kluch marcinek ????????jeszcze pracuje? bo może bym powrócił po 5 latach przerwy ,a przez tego pozal się boże profesjonalistę musiałem się zwolnic

@Vanguard

Wszystkich pracowników, zarówno byłych, jak i obecnych, traktujemy na zasadzie uczciwości i partnerstwa. Bardzo ważna jest dla nas opinia i wymiana doświadczeń, dlatego zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Nasi pracownicy odpowiedzą na każde Pana pytanie w sposób szczegółowy. Pozdrawiamy, Dział HR

@Vanguard

Już go dawno nie ma ????

Olka
@Fahrer

Okej... A ile teraz kierowca C+E zarabia tak w ogóle? I ile ma dodatku za pracę w UE? Mąż mówi, że takiego czegoś to w firmach spedycyjnych dotąd nie spotkał i ciekawy jest, czy jest się na co połasić :D

@Fahrer

Tak już ładnych kilka lat nie pracuje.

@Olka

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo oraz zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat. W celu szczegółowych informacji dotyczących pracy kierowcy zapraszamy do kontaktu pod numerem: + 48 538 864 040 Pozdrawiamy, Dział HR

W zakładce z ofertami widać ogłoszenie dla kierownika magazynu. po opisie nie widzę by występował jakiś okres próbny, nie ma go? I czy jest tu ktoś kto obecnie pracuje i mógłby opisać stosunek osób zatrudnionych do samego kierownictwa?

Jonek

Witam, na jaki socjal można liczyć w firmie? Wiadomo mi wszystko o podstawie i ewentualnych premiach, ale interesuje mnie jeszcze jakie są dodatki na święta, albo paczki dla dzieci, czy jest wyprawka we Wrześni. Kasa pożyczkowa? Multisport? Wczasy pod grusza?

Pimpek
@Jonek

????Możesz liczyć na zupki zimą i na dofinansowanie do posiłków.

@Jonek

Benefity pracownicze wymienione są zawsze pod każdym ogłoszeniem o pracę. Zachęcamy do aplikowania na interesujące Pana stanowisko, podczas procesu rekrutacyjnego nasi pracownicy odpowiedzą na każde Pana pytanie w sposób szczegółowy. Pozdrawiamy, Dział HR

Jonek
@Pimpek

No to średnio bardzo jak na sytuację dookoła. Wszedzie dookoła są premi świąteczne, kasa pożyczkowa i coraz więcej firm widzę wraca do wczasów pod gruszą. Kiepsko, ale dobrze wiedzieć już. Dzięki

@Jonek

Benefity pracownicze, których jednym (ale nie jedynym) z przykładów są dofinansowania do posiłków, są wymienione pod ogłoszeniami o pracę. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania wymagające wyjaśnienia, służymy pomocą pod adresem rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Co to się stało że sped. Łukasz już nie pracuje ?

@Nowy

Zakończenie współpracy zawsze odbywa się na zasadach wcześniej ustalonych. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania wymagające wyjaśnienia, służymy pomocą pod adresem rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Co to się stało że sped. Łukasz już nie pracuje ?

@Nowy

Cześć, gdzie są ogłoszenia na spedycje? Chodzi mi o jakieś aktualne. teraz niedawno ktoś zasugerował, że chyba jedna osoba nie pracuje już w biurze, wiec ciekawi mnie kiedy będą wrzucać oferty po kogoś nowego? Chyba ze już były i mam je przegapione? Wiadomo jakie stawki w tym roku oferują?

Na ten moment nie planujemy naboru pracowników do Działu Spedycji i Obsługi Klienta. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, w zakładce Kariera są zawsze dostępne aktualne oferty pracy - https://regesta.pl/Kariera W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Alek

Dzwoniłem dziś z zapytaniem ile regesta płaci za dniowke dla kierowcy Ce mowie może wruce do zawody po przerwie a pani do mnie 87euro wszystkiego w tym dieta zrobiłem oczy jak 5 zł To mowie pani To nedza trzysta z groszem To 5 lat temu miałem więcej na dniowke ż góry dziekuje wole pracować za szustke do reki niz u państwa to nie pieniądze tylko jałmużna wiem że wasza firma się opierała na kierowcach ze wschodu ale To koniec niema pieniędzy To nie ma pracownika dowidzenia

@Alek

A nie przyszło Ci do głowy, że tyle płaci na początek ? Że jeśli przychodzisz do firmy to przydałoby się coś sobą zaprezentować oprócz wielkiej mordy i wylewania żali. A może kierowcy, którzy są zasłużeni dla firmy i jeżdżą już jakiś czas dostają dodatkowo stażowe ? No wiadomo na początek 10 tys. to przecież śmieszne pieniądze, lepiej zostać z 6 i mieć czas, żeby posmarować kogoś w necie. Widać potężną chęć na rozwój w twojej osobie. No przecież ty na wejściu powinieneś dostać czerwony dywan i 20 tys. na stole za samo to, że zaszczycisz firmę swoją obecnością.

@Luna

Luna oczywiście że pytałem czy To na początek te trzysta z groszem polskich złotych jazdy za granicą to pani szybko mnie sprowadziła na ziemię i powiedziała że na podwyzke nie ma co liczyć stała kasa poprostu szał to ja 5lat temu miałem więcej i pożegnałem się z firmą regesta bazująca na niewolnikach Luna wyczerpałem twoje pytanie

@Alek

Hahahaha tak jasne, pracuje w firmie i wiem, że niespełna miesiąc temu były podniesione wynagrodzenia dla kierowców wiec rzeczywiście nie ma co liczyć i na pewno Ci ktoś tak powiedział. Oczywiście, że nie ma co liczyć jak ty byś chciał popracować dwa miesiąca i od razu zarabiać tyle, co kierowca, który jeździ u nas 5 lat. Nie ma co liczyć, ale na takich ludzi, którzy nie przychodzą pracować tylko sypać z rękawa same roszczenia. Firma doceni kierowcę, ale na to potrzeba czasu, najgorsi są tacy jak ty, którzy zmieniają firmy jak rękawiczki, bo w każdej chcą być celebrytami, a nie pracownikami. Wróżę Ci świetlaną przyszłość, ale w polityce, tam się mało robi a dużo gada — to zupełnie tak jak Ty!

@Luna

Oczywiście że były za 77 na 87 euro tak zeznawała baba szał poprostu -29 euro diety która muszo zapłaci hotel na weekend pokaż kiszenie w aucie jazda w szalowej firmie wiem że wam placa za lizanie zadu ale czemu szukacie naiwnych już każdy w komurce ma kalkulator liczba nie oszukasz w wasze ogłoszenie wisi w h u j widać że to dno nie firma

@Alek

Jak na razie to jedynym dnem jesteś Ty. Widać, że musisz sobie gdzieś podnieść swoje poczucie własnej wartości, bo w domu Ci nikt tego nie daje, ale to standard a przypadku takich hejterów jak Ty. To już kolejna dyskusja z Twoim udziałem w tym samym temacie, ale nie ma się co dziwić, opinie na GoWorku to pewnie szczyt Twoich sukcesów życiowych.

Rafał Ćwik
@Alek

Jak Ci @Arek nie pasuje dniówka w ogłoszeniu to wracaj do swojego dziada za 6k miesięcznie w budzie. Jeżdżę w Regeście prawie dwa lata i jestem mega zadowolony. Kasa zawsze na czas, dobrze poukładana robota, nowe auta z pełnym serwisem bez proszenia się o nowe opony, serwis czy pasy. Tak powinien wyglądać transport wszędzie. Może i znajdziesz gdzieś wyższa dniówkę, kosztem braku wszystkiego co powyżej opisałem. Szukaj śmiało, gdzieś już jakiś MAN z 2005r z naczepą z zeszłego tysiąclecia już na Ciebie czeka u dziada ;-)

Diana
@Rafał Ćwik

Co roku tak czy inaczej te dniówki u was się podwyższają? I tak dla pewności żadnej staż nie ma na nie wpływu? Gdy partner teraz przyjdzie to będzie miał tak samo? Ciekawi mnie potencjalna podwyżka od kolejnego roku kalendarzowego. Możliwe, że wystąpi? Macie zaplanowane konkretne ilości?

@Diana

Waloryzacja wynagrodzeń pracowników występuje cyklicznie i uzależniona jest od sytuacji ekonomicznej oraz rynkowej przedsiębiorstwa. Na stanowisku Kierowca C+E przewidziane są dodatki stażowe. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Dział HR

@Luna

A czym się różni kierowca nowy od starego?? Nowy wolniej jeździ czy co że ma mieć mniej?? Co za brednie.!!!

@Luna

Dodatek stażowy to rodzaj bonusu do wynagrodzenia. Otrzymują go kierowcy, którzy przepracują określony czas w naszej firmie. To nie jedyne dodatki płacowe, które mogą otrzymać kierowcy niezależnie od wieku czy stażu pracy. W celu szczegółowych informacji dotyczących pracy kierowcy zapraszamy do kontaktu pod numerem: + 48 538 864 040 Pozdrawiamy, Dział HR

Rozmowy są prowadzone już w trakcie gdy oferta widnieje czy dopiero po jej wygaśnięciu? Również mnie interesuje sytuacja związana z tą logistyka kontraktowa, na która ogłoszenie jeszcze widnieje. Proces jak widać składa się z czterech etapów, ile teraz czasu to zajmie? I jak treściwy jest feedback?

Rozmowy są prowadzone w trakcie, gdy dana oferta pracy jest dostępna na naszej stronie w zakładce Kariera - https://regesta.pl/Kariera Każdy proces rekrutacyjny, niezależnie od stanowiska, składa się z czterech etapów, jednak czasowo to może wyglądać inaczej, zależy od ilości nadsyłanych zgłoszeń i wybranych kandydatów do dalszych etapów rekrutacji. Każdy kandydat na każdym etapie rekrutacji otrzymuje szczegółowy feedback od naszych pracowników. Zachęcamy do aplikowania na interesujące Pana/Panią stanowisko, podczas procesu rekrutacyjnego nasi pracownicy odpowiedzą na każde Pana/Pani pytanie w sposób szczegółowy. Pozdrawiamy, Dział HR

Zostaw merytoryczną opinię o REGESTA S.A. - Pińczów

• Jak się pracuje w REGESTA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy REGESTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESTA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 35 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESTA S.A.?

Kandydaci do pracy w REGESTA S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESTA S.A.