REGESTA Spółka Akcyjna

Tarnów

Opinie o REGESTA Spółka Akcyjna

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@zalama Możesz powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją? Chętnie dowiemy się również o tym, jakie są mocne strony REGESTA Spółka Akcyjna jako pracodawcy. Tym bardziej, że obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Spedytor Krajowy - Międzynarodowy.

dawno temu były Ryszard

panowie ile na dzień dzisiejszy mają kart do tankowania .. i jakie ? pozdrawiam wszystkich co muszą tam pracować bardzo proszę o odpowiedź na temat kart

zalama
@dawno temu były Ryszard 19.05.2017, 19:27

Szczerze wywalili trochę bydla i było calkiem nie zle ale niestety zaczyna się powoli to samo układy i układziki mam nadzieje ze ktoś to przeczyta i pomyśli nad tym .

byly

wrob. to prostak i ham. Polecam dobrego psychiatre.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@były, a jak traktują ludzi? Podziel się z nami swoją opinią.

były

to nie jest firma, to banda. Ciekawe czy właściciel tej zgrai wie jak naprawdę traktują ludzi. Zapewne wie tyle co oni jemu przekażą. A może warto posłuchać ludzi i wymienić tą bandę. Opinia na zachodnich parkingach jest jednoznaczna-najgorszy pracodawca. Zgadzam się w 100 %.. Jedno co dobrze im wychodzi to usuwanie wpisów, brakuje ich co najmniej 100 które widziałem rok temu

Mosiek
użytkownik zarejestrowany

Co Ty kolego mówisz o jaką ukraine Ci chodzi, bo powiem Ci szczerze, że nie ogarniam tego co Ty możesz mieć na myśli, bo to przecież jakaś bzdura jest

tico

Regesta taka porządna firma ze nie długo sama ukraina bedzie jezdzic

mnich

pracowałem w regeście wiosna w 2015 roku i jak zobaczyłem wypłate za pierwszy miesiac jazdy po europie to zrezygnowałem. 3800 za miesiac i bujałem sie z wrocławia lub gliwic do kielc z innym kierowca na wekeend do domu. zostawiasz auto gdzie sie czas skonczy i albo sie uda ze jedzie inny kierowca na baze albo licencja w dłon i na stopa zeby w domu posiedziec niedziele a w poniedziałek nad ranem ruszasz do auta bo masz do niego 200 albo 300km. niewolnictwo moim zdaniem. spiewka piekna jak zatrudniaja ale puzniej sie okazuje totalna lipa

Joanna

firma nie liczy się z pracownikami zwalnia bez podania przyczyny na podstawie fałszywych pomówień współpracownika z dnia na dzień .

darek646

witam panowie może ktoś napisac jak jes z płatnosciami jak się wstawi swój zestaw terminy płatnosci ile płacą z kilometra i czy wogule płacą interesuje mnie narazie polska

jan

A niedaj borze pod sobolewskiego trafic spedytor ha samych ukraincow ma pod soba bo juz chyba wszyscy uciekli spod niego. Pozdro Ewa jedyna normalna nie przesiaknieta tym dziadostwem. A co do kierowcow pracujacych tam banda frajerow jeden drugiego sprzedaje lepiej Nie rozmawiac miedzy soba oczywiscie sa tez normaln pozdro dla poety wiktora duszki

kamil

To emu tylu ukraincow naprzyjmowali ha dobra firma kradna podstawe nie mowiac o dietach i delegacjach za rozmowe ze spedytorem lub dyspozytorem przez kom obciazaja nawet telefony im oplacacie debile

po

Aktualnie pracuje w tej firmie i jak widze co piszecie to smiac mi sie chce frajerzy skonczeni takie posty to tylko kierowcy zlodzieje pisza i nikt wiecej bo jak jestes wporzadku to oni dla ciebie tez wiec pozdro leszcze... ZADOWOLONY Z PRACY

XXXXX

Mam pytanie dostałem ofertę pracy w tej firmie może ktos napisać więcej.

F-T

Wiecie co wam powiem sami doprowadziliscie do takiej sytuacji a później gadacie że pracodawca jest zły popatrzcie na siebie. Ja jestem zadowolony z tej firmy a najbardziej z Tomka i Asi z Miastka. Pozdrawiam

byly

zadnych diet nie bylo,tylko te do podpisania,placa z km

nik

Kiero to jak tak długo pracowałeś to pochwal się ile wypłacili ci diet i delegacji przez ten twój okres pracy,ty to tylko tam byłeś do podpisania papierów a kasę to brali oni i się śmiali że takich idiotów mają i jeżdżą jaguarami a ty pewnie passatem 12 letnim, i jak tak dobrze było to dlaczego tam nie pracujesz

i co panowie kierowcy,wielki grzegorz polecial ze stolka

f
@byly 18.02.2015, 19:30
i co panowie kierowcy,wielki grzegorz polecial ze stolka

tak

BOLO

Jeszcze słowo do tych wielkich kierowców z tej firmy nie latajcie po parkingu pod Celsą i nie sępcie tych papierosów bo zachowujecie się jak żebraki tylko idzcie do swojego szefa i powiedzcie mu żeby wam nie zapierdalał diet i delegacji to będziecie mieli na fajki bo z was to się śmieje już chyba cała polska bo sklep przy Hucie a po ulicy latają za fajką frajerzy

ink

Prawda w oczy kole i kasuje się strony ale wam to już nic nie pomoże bo i tak zna was całe województwo ale idiotów jeszcze nie brakuje i jeszcze z łapanki kogoś znajdziecie ale to już niebawem się skończy to okradanie kierowców i te wasze przydupasy wam nie pomogą bo na nich też jest odpowiedni art.

byly kiero

chyba malo tam pracowales nie wiesz na czym tam praca polega jezdzilem tam i wiem ze tak bylo wyznaczali date rozl badz zal i jakos kazdy sie bez problemu wyrabial.nikt nie narzekal.pozdro dla Agnieszki i Dawida

wujo

Baz mózgi to mało powiedziane oni nawet przewidzą kiedy ty rozładujesz albo załadujesz zero pojęcia o tej robocie co wykonują ale jaka firma taka załoga brak słów na ich temat

orchid

wszystko jest super ale to w opinii pana dyspozytora i spedycji bo oni wiedza co robia i mysla za kierowca to bezmuzg!!!!! czyznie prawda PANIE marcinie?

były czarnuch

były niewolnik ma rację a ciągłe ogłoszenie się, że potrzebują pracowników mówi samo za siebie, stanowczo odradzam

były niewolnik

bardzo zla atmosfera w firmie - (usunięte przez administratora) , obciazenia za byle co , stanowczo odradzam prace jako kierowca u nich

Zostaw opinię o REGESTA Spółka Akcyjna - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REGESTA Spółka Akcyjna