opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

REGESTA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 471 ocen
Opinie(648)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(2)
Wywiady(4)

Opinie(648)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(2)
Wywiady(4)
Logo
  • O nas
  • .
  • Usługi
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Nasze Działania CSR
  • .
  • Przewoźnicy
  • .
  • Kontakt

O nas

Usługi

Rekrutacja

Nasze Działania CSR

Przewoźnicy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Kielce
  • Tarnów
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Skawina
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Pińczów
  • Skrzypiów
  • Kopernia
  • Skowronno Dolne
  • Skowronno Górne
  • Pasturka
  • Podłęże
  • Szczypiec
  • Michałów
  • Kwasków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Pińczów - Regesta Work Service S.C. Zbigniew Kwiecień Rafał Kwiecień

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Pińczów
  4. /
  5. Opinie o REGESTA S.A.

Opinie

Opinie o REGESTA Pińczów

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o REGESTA S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    stas

    10.02.2018 15:55

    Inne

    odradzam, każdy normalny ucieka z tej firmy
    ReviewUserIcon
    dawno temu były Ryszard

    19.05.2017 19:27

    Inne

    panowie ile na dzień dzisiejszy mają kart do tankowania .. i jakie ? pozdrawiam wszystkich co muszą tam pracować bardzo proszę o odpowiedź na temat kart
    ReviewUserIcon
    zalama

    19.06.2017 21:22

    Inne

    Szczerze wywalili trochę bydla i było calkiem nie zle ale niestety zaczyna się powoli to samo układy i układziki mam nadzieje ze ktoś to przeczyta i pomyśli nad tym .
    ReviewUserIcon
    Mosiek

    05.05.2016 14:32

    Inne

    Co Ty kolego mówisz o jaką ukraine Ci chodzi, bo powiem Ci szczerze, że nie ogarniam tego co Ty możesz mieć na myśli, bo to przecież jakaś bzdura jest
    ReviewUserIcon
    tico

    11.04.2016 14:34

    Inne

    Regesta taka porządna firma ze nie długo sama ukraina bedzie jezdzic
    ReviewUserIcon
    mnich

    06.04.2016 03:54

    Inne

    pracowałem w regeście wiosna w 2015 roku i jak zobaczyłem wypłate za pierwszy miesiac jazdy po europie to zrezygnowałem. 3800 za miesiac i bujałem sie z wrocławia lub gliwic do kielc z innym kierowca na wekeend do domu. zostawiasz auto gdzie sie czas skonczy i albo sie uda ze jedzie inny kierowca na baze albo licencja w dłon i na stopa zeby w domu posiedziec niedziele a w poniedziałek nad ranem ruszasz do auta bo masz do niego 200 albo 300km. niewolnictwo moim zdaniem. spiewka piekna jak zatrudniaja ale puzniej sie okazuje totalna lipa
    ReviewUserIcon
    hasy

    18.11.2015 01:32

    Inne

    yhh.. no nie wiem jak to jest w tym temacie, jednak ja w innej sprawie, bo widziałem ostatnio że firma wystawiła nowe ogłoszenia, a dokładnie na stanowiska Spedytora Krajowego- Międzynarodowego. Przede wszystkim wymagają na tym stanowisko praktycznej i bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Ale to mały problem.
    ReviewUserIcon
    darek646

    25.10.2015 12:48

    Inne

    witam panowie może ktoś napisac jak jes z płatnosciami jak się wstawi swój zestaw terminy płatnosci ile płacą z kilometra i czy wogule płacą interesuje mnie narazie polska
    ReviewUserIcon
    tadek

    17.10.2015 03:57

    Inne

    Widzę po języku waszych wypowiedzi, że raczej nie przedstawiacie soba zbyt wiele. Co do zatrudniania ukrainców to nie dziwne, bo przeciez Ci chociaż chca pracowac i nie robią Regesty w wała. Co do diet i tym podobnych spraw to łatwo sobie przeliczyc, jak coś jest nie tak to sie dzwoni i pyta jak zostało to policzone, bo moze to pomyłka.
    ReviewUserIcon
    po

    03.10.2015 20:35

    Inne

    Aktualnie pracuje w tej firmie i jak widze co piszecie to smiac mi sie chce frajerzy skonczeni takie posty to tylko kierowcy zlodzieje pisza i nikt wiecej bo jak jestes wporzadku to oni dla ciebie tez wiec pozdro leszcze... ZADOWOLONY Z PRACY
    ReviewUserIcon
    XXXXX

    25.07.2015 20:50

    Inne

    Mam pytanie dostałem ofertę pracy w tej firmie może ktos napisać więcej.
    ReviewUserIcon
    F-T

    21.04.2015 17:15

    Inne

    Wiecie co wam powiem sami doprowadziliscie do takiej sytuacji a później gadacie że pracodawca jest zły popatrzcie na siebie. Ja jestem zadowolony z tej firmy a najbardziej z Tomka i Asi z Miastka. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    byly

    26.02.2015 17:02

    Inne

    zadnych diet nie bylo,tylko te do podpisania,placa z km

    Kontakt - REGESTA S.A.

    Nowowiejska 52A 28-400 Pińczów

    NIP:6621004747

    KRS:0000345316

    https://regesta.pl/
    Branża główna: Transport i spedycja

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    nik

    25.02.2015 21:48

    Inne

    Kiero to jak tak długo pracowałeś to pochwal się ile wypłacili ci diet i delegacji przez ten twój okres pracy,ty to tylko tam byłeś do podpisania papierów a kasę to brali oni i się śmiali że takich idiotów mają i jeżdżą jaguarami a ty pewnie passatem 12 letnim, i jak tak dobrze było to dlaczego tam nie pracujesz
    ReviewUserIcon
    byly

    18.02.2015 19:30

    Inne

    i co panowie kierowcy,wielki grzegorz polecial ze stolka
    ReviewUserIcon
    f

    20.02.2015 09:04

    Inne

    tak
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.02.2015 10:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    byly kiero

    13.02.2015 19:05

    Inne

    chyba malo tam pracowales nie wiesz na czym tam praca polega jezdzilem tam i wiem ze tak bylo wyznaczali date rozl badz zal i jakos kazdy sie bez problemu wyrabial.nikt nie narzekal.pozdro dla Agnieszki i Dawida
    ReviewUserIcon
    wujo

    26.01.2015 21:47

    Inne

    Baz mózgi to mało powiedziane oni nawet przewidzą kiedy ty rozładujesz albo załadujesz zero pojęcia o tej robocie co wykonują ale jaka firma taka załoga brak słów na ich temat
    ReviewUserIcon
    orchid

    08.11.2014 18:05

    Inne

    wszystko jest super ale to w opinii pana dyspozytora i spedycji bo oni wiedza co robia i mysla za kierowca to bezmuzg!!!!! czyznie prawda PANIE marcinie?
    ReviewUserIcon
    Fit

    07.05.2014 13:37

    Inne

    Za byle co czyli dokładnie za co? Bo aż mi się nie chce wierzyć, że nawet najmniejsze niedopatrzenie ze strony pracownika będzie od razu karane.
    ReviewUserIcon
    były niewolnik

    06.05.2014 23:26

    Inne

    bardzo zla atmosfera w firmie - (usunięte przez administratora) , obciazenia za byle co , stanowczo odradzam prace jako kierowca u nich

    Zostaw merytoryczną opinię o REGESTA S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - REGESTA S.A.

    Spedytor Flotowy (m/k)

    REGESTA S.A.

    LocationIcon

    Pińczów

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon