opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

REGESTA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 471 ocen
Opinie(648)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(2)
Wywiady(4)

Opinie(648)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(2)
Wywiady(4)
Logo
  • O nas
  • .
  • Usługi
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Nasze Działania CSR
  • .
  • Przewoźnicy
  • .
  • Kontakt

O nas

Usługi

Rekrutacja

Nasze Działania CSR

Przewoźnicy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Kielce
  • Tarnów
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Skawina
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Pińczów
  • Skrzypiów
  • Kopernia
  • Skowronno Dolne
  • Skowronno Górne
  • Pasturka
  • Podłęże
  • Szczypiec
  • Michałów
  • Kwasków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Pińczów - Regesta Work Service S.C. Zbigniew Kwiecień Rafał Kwiecień

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Pińczów
  4. /
  5. Opinie o REGESTA S.A.

Opinie

Opinie o REGESTA Pińczów

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o REGESTA S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jola

    12.08.2020 09:16

    Pracownik

    Pracuję w Regeście od dłuższego czasu i nie mam zamiaru szukać innej pracy.
    ReviewUserIcon
    Operator wózka widłowego.

    09.08.2020 07:25

    Kandydat

    Witam. Wysyłam podania do państwa i cisza zero odpowiedzi Pani Dorota nie odpisuje . Pytanie czy oferta pracy jest dalej aktualna ???
    ReviewUserIcon
    Operator wózka widłowego .

    11.08.2020 11:24

    Pracownik

    Dzień dobry , 12 maja zainteresowałem się Państwa ofertom i zgłosiłem aplikacje . Dnia 14 maja dostałem odpowiedz , po etapie selekcji aplikacji informujemy że na ten moment , nie możemy zaprosić cię na rozmowę rekrutacyjną . Warunkiem koniecznym było posiadanie uprawnień UDT , z powodu panującego wirusa COVID-19 kurs i egzamin przesunął się w czasie , więc zaznaczyłem brak uprawnień UDT . Po zdanym egzaminie kolejny raz spotkałem się z Państwa ofertą , i ponownie zgłosiłem swoją kandydaturę . Nie dostałem odpowiedzi więc , napisałem do osoby odpowiedzialnej za projekt rekrutacyjny . Niestety bez skutku od 30 lipca czekam na odpowiedz .
    Company logo
    REGESTA S.A.

    11.08.2020 16:59

    Pracodawca

    Szanowny Dawid, ​W związku z Twoją aplikacją na stanowisko Magazynier i wyrazami niezadowolenia co do kontaktu z nami, uprzejmie wyjaśniamy. Po analizie Twojego CV z pierwszej aplikacji, nie zdecydowaliśmy się na zakwalifikowanie Cię do drugiego etapu procesu rekrutacyjnego. Ponowna aplikacja z uzupełnioną informacją o ukończonym kursie UDT, uaktualniła Twoje dane w naszym systemie. Jednak nie spowodowało to zmiany naszego stanowiska. W związku z rozwojem naszej firmy sukcesywnie poszukujemy osób do pracy. Otrzymujemy wiele aplikacji, często spełniających wszystkie wymagane kryteria, jednak nie jesteśmy w stanie zatrudnić wszystkich, którzy zgłoszą swoją kandydaturę. Zawsze wybieramy kilka, najbardziej naszym zdaniem odpowiednich kandydatów, z którymi się spotykamy w drugim etapie. Niestety, Twoja osoba była w grupie tych, z którymi nie zdecydowaliśmy się spotkać. Z przebiegiem procesu rekrutacji możesz się zapoznać na naszej stronie internetowej, odpowiedź na aplikację otrzymałeś, więc nie powinieneś mieć uwag co do braku kontaktu z naszej strony.​ K woli ścisłości, w odpowiedzi na rekrutację do której aplikowałeś wpłynęło do nas 147 CV, z których wybraliśmy kilkanaście, które na dany moment zabezpieczały nasze potrzeby i najbardziej spełniały nasze oczekiwania. Życząc powodzenia na ścieżce kariery, pozostajemy z poważaniem, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Zeka

    26.07.2020 02:52

    Były pracownik

    Ja z Ukrainy.Pracował kierowcą w 2019 roku.Praca 6 niedziel odpoczynek 2.Kiedy zabrakło kierowców mogły zatelefonować przez niedzielę.Przy odmowie jechać na pracę mówiły możesz więcej i nie jechać bo jak nie przyjedziesz teraz to będziesz zwolniony.Auto przyjmujesz cały czas z uszkodzonymi pasami, lecz to wina nie dbałych kierowców które śpieszą wykonać postawione jemu zadanie.Nie chcą zmieniać pasy, jeźdź tak.Kierowcy które pracują dwa lata mówią że takiego jak teraz czynią dyspozytorzy jeszcze nie było.Dyspozytor inny raz policzy tak twój czas pracy że czasu na ładowanie rozładowania prosto nie masz.Załadował się u Niemca drzewem 15 metrów, uprzedził o tym że tabliczki z oświetleniem nie mam.Bez jej w nocy jechać nie będę.Dały ładowanie na następny dzień z awizowanym czasem.Od rana telefonują i nazywają ciebie nie pięknymi słowami bo w nocy nie jechałeś i jeśli nie przyjedziesz do ładowania na czas to otrzymasz karę 100 euro.Czas przepracowywać nie zmuszają, ci tego nie powiedzą.Lecz zrobią wszystko żeby jego przepracowywałeś, a jak coś nie tak to biegną skarżyć się że kierowca jest zły.Kupić jeść w drodze również problem, nie masz na to czasu.Dla dyspozytora ty tylko kropka na monitorze która nie je, nie pije, nie chodzi do toalety i nie myje się.Wszystko logicznie, dla czego kropce na monitorze to wszystko.Kiedy nabrały kierowców więcej niż trzeba dyspozytora zaczęły nadstawiać żeby kogoś wygonić z pracy bo zabrakło samochodów.Mogły prosto w drodze zmienić ci trasę i powiedzieć że kierowca jedzie jak chce i taki kierowcy im nie potrzebne.Albo sam pomyli się a wtedy mówi że to kierowca sam tak pojechał.Pan który nabrał za wiele kierowców pytał u mnie dla czego tu jestem potrzebny.Nie piszę i nie rozmawiam po polskie.Nie zrozumiał?Kiedy zabrakło kierowców czegoś pytań żadnych nie powstawało.Czy może on chciał żeby dałem coś jemu.Nie, ja nie głupiec które za to że żyć w budce jeszcze i łapówki dają.I powiedzcie prosi ile u was Ukraińców i Białorusów czyta i pisze po polskie?Prosi nie piszcie że każdy pracownik dla was jest cenny, nie kłamcie.Plusy w tej firmie z ciebie nie wyliczają za paliwo i za uszkodzenie samochodu.Jakby nie dyspozytorzy to pracować tu można było by z zadowoleniem. Wybaczcie jak coś nie zrozumiało, pisał przez tłumacz
    Company logo
    REGESTA S.A.

    29.07.2020 15:50

    Pracodawca

    Szanowny Zeka, trudno się ustosunkować do Twojego komentarza, bo większość z tego nie jest prawdą i najprawdopodobniej wynika z frustracji zwolnionego za brak efektywności pracownika. Nasza firma jest elastyczna co do pracy kierowców (6/2 lub 4/1), to ich preferencje decydują w jakim układzie chcą pracować, jednak jakikolwiek wariant wybiorą, wszystko odbywa się zgodnie z literą prawa. Co do braku elementów zabezpieczenia ładunku, to wszystkie z nich jak narożniki, pasy czy tabliczki znajdują się na wyposażeniu każdego auta, a każdy kierowca potwierdza ten fakt na protokole przekazania samochodu. Kierowcy, którzy samowolnie wydłużają czas odpoczynku /najczęściej jest to okres wakacji/, narażają się na ryzyko wypowiedzenia warunków pracy i powinni mieć tego świadomość. Rolą dyspozytora jest maksymalnie optymalizować trasy i czas pracy kierowców, a kierowcy podnosić ekonomię jazdy. Tylko wspólne działanie przynosi korzyść wszystkim. W naszej firmie pracuje 243 obcokrajowców, a wielu z nich jest z nami już kilka lat i są dla nas bardzo cenni. Nie każdy jednak potrafi pracować w usystematyzowanej firmie, gdzie wdrożone są procedury i przestrzegane prawo, dlatego zdarza się, że z takimi pracownikami przychodzi nam się rozstać. Życząc powodzenia na ścieżce kariery, pozostajemy z poważaniem. Dział HR
    ReviewUserIcon
    Zeka

    02.08.2020 14:55

    Były pracownik

    Szanowna Regesta to że napisałem jest prawdą która by ona nie była.Jedno w czym być może napisałem nie prawdziwie to że ekspedytorzy są złe, nie nie wszystkie.Pracował z ekspedytorami dla których kropka na monitorze była człowiekiem.Z nimi pracowało się super, było że 90 godzin za dwie niedzieli wyjechał i żadnego przekroczenia pracy na sekundę nie miał.I jeszcze, nie był zwolniony, zwolnił się.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    10.07.2020 16:23

    Inne

    Ludzie, to moja 3 trasa i jest ok. Dobrze ustawione trasy wszystko bez problemów. Oby tak dalej.
    ReviewUserIcon
    kierowca

    29.06.2020 13:43

    Inne

    Dostałem drugą szansę na pracę w Regeście i bardzo dziękuję, że mogłem wrócić. Dopiero teraz wiem, że tu jest moje miejsce. Nie ma co szukać wrażeń, lepiej nie będzie nigdzie. Dla niezadowolonych jedna rada. Zobaczcie jak się pracuje u innych wtedy docenicie
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    24.06.2020 10:11

    Inne

    Czy to prawda że wynagrodzenie składa się z podstawy i wynagrodzenia płatnego za przejechane kilometry ?
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    24.06.2020 14:32

    Inne

    Czyli mówiąc prosto podstawa+dieta? Super szybka odpowiedź. Bardzo dobry kontakt z firmą
    ReviewUserIcon
    Krajowy

    26.06.2020 15:21

    Inne

    Stała + przejechany kilometr pusto pełno + łykend w budzie . Inaczej kosztuje kilometr przejechany na kraju inaczej za miedzą.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    27.04.2020 12:16

    Inne

    Ile jest etapów w procesie rekrutacji w REGESTA Spółka Akcyjna? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?
    Company logo
    REGESTA S.A.

    24.06.2020 13:52

    Pracodawca

    Wszystko zależy od stanowiska na jakie złożona jest aplikacja. Przeważnie są to 2 etapy: analiza CV i rozmowa rekrutacyjna, a ostateczna odpowiedź przekazywana jest kandydatowi zazwyczaj w ciągu 14 dni. Ze szczegółami dotyczącymi procesu rekrutacyjnego możesz zapoznać się na naszej stronie: https://regesta.pl/Kariera, znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat rekrutacji. Pozdrawiamy Dział HR
    ReviewUserIcon
    Rtu

    27.05.2020 20:37

    Inne

    Kilka słów do spedytorów straszenie zwolnieniami czy tym podobne nie należy do was myślicie ze wam wszystko wolno pamiętajcie ze wasze zastraszania ktoś może nagrywać na telefonach a dalej to sobie już dokończcie sami o ile jestescie na tyle inteligentni pozdrawiam!!!
    Company logo
    REGESTA S.A.

    24.06.2020 13:41

    Pracodawca

    Szanowny Rtu, jeśli masz jakieś uwagi co do pracy naszej organizacji i osób, którzy ją reprezentują, bardzo proszę o kontakt z Działem HR. Jesteśmy otwarci na dialog. W naszym wspólnym interesie jest, aby praca w firmie przebiegała na zasadzie partnerstwa i wzajemnego poszanowania. Z poważaniem, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Ernest

    24.04.2020 21:44

    Inne

    Jakie warunki pracy dla spedytora i dyspozytora ?
    ReviewUserIcon
    REGESTA SA

    27.04.2020 12:52

    Inne

    W razie zainteresowania pracą w naszej firmie, proszę o przesłanie aplikacji przez naszą stronę: www.regesta.pl w zakładce kariera
    Company logo
    REGESTA S.A.

    24.06.2020 13:40

    Pracodawca

    W razie zainteresowania pracą w naszej firmie, proszę o przesłanie aplikacji przez naszą stronę: www.regesta.pl w zakładce kariera Z poważaniem Dział HR
    ReviewUserIcon
    Spedytor

    06.05.2020 20:30

    Inne

    Pracowałem w centrali. Nie wszystko było doskonałe, ale to uczciwa firma. Nigdy potem nie dostałem premii takich jakie wypłacała Regesta. Czasami trzeba się napracować, ale w zamian jest niezła kasa.
    ReviewUserIcon
    Asia

    24.05.2020 23:21

    Inne

    Jest OK.
    Company logo
    REGESTA S.A.

    24.06.2020 13:39

    Pracodawca

    Przesunięcie w czasie premii było naturalnym następstwem 40% spadku przychodów i jednym z kilku działań podjętych w celu utrzymania zatrudnienia. Życząc wszystkim szybkiego powrotu do normalności pozostajemy z poważaniem, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Clark

    02.06.2020 22:35

    Inne

    Witam.najśmieszniejsze jest to że w tej firmie w okresie niby kryzysu spowodowanego koronaświrusem wszystkie auta hulały diesel po jakieś 3.20 po odliczeniu Vatu,euro po 4.60zł i kryzys.a kierowcom ujebano stawke i wstrzymano premię.Śmiech na sali do kwadratu.Cóż ta firma sie (usunięte przez administratora) dobre 10lat temu.(usunięte przez administratora) udaje że nic nie wie co się dzieje.Więcej premii daj spedytorom bo to oni walą nocami dniami te przejechane kilometry.Za kierowcą nikt się nie wstawi co byś nie zrobił i tak wina twoja.Dwoch byłych kierowców grają pierwsze skrzypce u prezesa i mydlą mu oczy jacy to są potrzebni w firmie.Co się porobi£o z tą firmą?Była atmosfera az chciało się pracowac.Starzy szoferzy są traktowani na równi z Ukraincami i Białorusami.
    ReviewUserIcon
    janek

    03.06.2020 15:20

    Inne

    Clark gdzie ty żyjesz? z kosmosu jesteś? obudź się. U nas z dnia na dzień wyj... połowę załogi i nikt się nie zastanawiał czy obciąć dietę
    Company logo
    REGESTA S.A.

    24.06.2020 13:37

    Pracodawca

    Szanowny Clark, w związku z pandemią kryzys niestety dotknął nas wszystkich /w Regeście, w Polsce i na świecie/, czy tego chcemy czy nie. Jeżeli nie odczułeś różnicy, to powinien być to dla Ciebie powód do zadowolenia. Fakt, że ceny paliwa i Euro były na takim poziomie nie oznacza, że było łatwo. Cała załoga robi wszystko co możliwe, żeby przetrwać ten najtrudniejszy moment. Drastyczny spadek stawek i zmniejszona ilość dostępnych ładunków spowodowała obniżenie przychodu o 40%, co pociągnęło za sobą konieczność redukcji floty o 12%. Następstwem tego, pracę straciło niemal 40 osób i tylko poczynione kroki zaradcze i solidarność wszystkich pracowników, mogły uratować kolejne miejsca pracy. Odsunięcie w czasie wypłaty premii dotyczyło pracowników wszystkich działów, nie tylko kierowców. Odnosząc się natomiast do Twojej uwagi dotyczącej traktowania w Regesta, to informujemy, że w naszej firmie stosowana jest Polityka Równych Szans - jej szczegóły możesz znaleźć na www.regesta.pl w zakładce CSR/Odpowiedzialny biznes. Zgodnie z nią wszyscy pracownicy są dla nas tak samo cenni. Nie ma znaczenia czy jest to kobieta czy mężczyzna, bardziej wykształcony czy mniej, Polak czy obcokrajowiec, kierowca, magazynier czy dyrektor, katolik czy prawosławny, hetero- czy homoseksualny. Zasady dotyczą wszystkich bez wyjątku. Każdy ma swoją rolę do spełnienia w naszej organizacji i jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że chcą razem z nami budować nasz wspólny sukces. Powtarzamy kolejny raz, że jesteśmy otwarci na dialog, zawsze można nam przedstawić swoje uwagi i wątpliwości, nigdy nie był i nie będzie to dla nas powód do szykanowania kogokolwiek. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej pracy, zawsze możesz poszukać pracodawcy, który spełni Twoje oczekiwania. Trzymamy kciuki, abyś odnalazł swoje miejsce na ziemi. Dział HR
    ReviewUserIcon
    zimny

    13.05.2020 23:48

    Inne

    hejka Jest ogłoszenie na kierownika magazynu do Bierunia , nie wiecie może nowy stołek czy poprzedni zrezygonwał/zwolnili , jak atmosfera w Bieruniu
    Company logo
    REGESTA S.A.

    24.06.2020 13:30

    Pracodawca

    W Bieruniu dopiero rozpoczynamy swoją aktywność. Powstaje nowy magazyn logistyczny i kompletujemy załogę. Od lat mamy zgrany zespół i niemal zerową rotację pracowników. Natomiast co do atmosfery w Bieruniu, to jak w każdej naszej placówce zapewniamy, że będzie dobra. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia na ścieżce kariery Dział HR
    Company logo
    REGESTA S.A.

    24.06.2020 13:33

    Pracodawca

    Drogi Zalachenko, projekt uruchomienia nowego magazynu rozpoczął się na długo przed wybuchem pandemii. Otwarcie go mimo kryzysu było jedynym, możliwym wyjściem. Wierzymy głęboko, że pomoże nam też szybciej stanąć na nogi, abyśmy w jak najkrótszym czasie uzyskali oczekiwaną stabilizację. Poza tym jest to kolejny filar, który miejmy nadzieję utrzyma naszą firmę w gronie liczących się w branży TSL. Co do obniżania diet, to kierowcy nie byli jedyną grupą zawodową, która solidarnie wzięła na siebie powikłania po wirusie. Jesteśmy wdzięczni wszystkim pracownikom, którzy są z nami w tym trudnym czasie. Z poważaniem Dział HR
    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    07.06.2020 12:21

    Inne

    Witam. Pracuję od tygodnia, na nowym magazynie w Bieruniu i "NIGDY" nie spotkałem się z takim poszanowaniem i ludzkim podejściem do pracownika, jak w tej firmie. Bardzo cieszę się, że biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie, udało mi się znaleźć pracę w tak zajebistej firmie, gdzie nie ma jakiejkolwiek nagonki na pracownika i wszechobecnej w innych firmach nerwicy. Mam nadzieję, że po okresie próbnym, firma przedłuży ze mną umowę na stałe, bo już po przepracowaniu pierwszego tygodnia, czuję, że nigdzie indziej nie będzie mi lepiej!
    ReviewUserIcon
    Spedycja

    04.06.2020 12:59

    Inne

    Jak dla mnie wymarzony pracodawca. Wszystko uczciwie, legalnie ze wzajemnym poszanowaniem. Atmsoferta tutaj jest na prawdę rodzinna, a podejście Zarządu do każdego pracownika to relacja, niespotykana na obecnym rynku pracy: pełna zrozumienia, ciepła i dobra. Pracować tutaj z takimi ludźmi z tak niespotykanym i profesjoalnym podejściem to przyjemność, nie przykry obowiązek. Zadowolenie i przyjemność z pracy to klucz do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków, a te prowadzą do spełnienia zawodowego. Nie zmieniłabym tej pracy na żadną inną.
    ReviewUserIcon
    GTI

    05.06.2020 18:49

    Inne

    Może przesadzasz, ale jest nieźle. Może trochę lepiej niż nieźle. No może całkiem dobrze.
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    04.06.2020 11:13

    Inne

    Dopiero zacząłem prace na magazynie. Nowy magazyn nowy sprzęt. Ludzi traktują jak należy, zanosi się na to że będzie pełna profeska ????
    ReviewUserIcon
    Marta

    03.06.2020 21:54

    Inne

    Mój mąż pracuje w Regeście i jest bardzo zadowolony
    ReviewUserIcon
    Gonkon

    05.05.2020 15:54

    Inne

    Ja pracowałam tam kilka miesięcy i szczerze żałuję że odeszłam. Teraz dopiero mam słabo. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
    ReviewUserIcon
    Maks

    03.06.2020 20:45

    Inne

    A gdzie pracujesz?
    ReviewUserIcon
    Kolega z biura

    03.06.2020 15:10

    Inne

    Pracuję w biurze już kilka lat i jedno mogę potwierdzić na sto procent pracownicy zawsze byli dla prezesa ważni . Cokolwiek piszą niezadowoleni kierowcy dla mnie w Regeście jest okej i myślę, że jakby było tak źle to żaden z nich nie siedziałby tu i narzekał tylko zmienił pracę, więc nie (usunięte przez administratora) człowieku we własne gniazdo.
    ReviewUserIcon
    Blezg

    01.05.2020 11:25

    Inne

    Ane i ta miss kierowniczka z Tychów p. Ewelina myśli że wszyscy ją kochają a tu co jest inaczej-brak kompetencji, sloma z butów wystaje, oj musi tam komuś dobrze robić ze dalej jest na tym stanowisku.
    ReviewUserIcon
    Pn

    03.05.2020 23:34

    Inne

    Spokojnie, kazdy kto mial styczność ze spedycja w Tychach, wie ze wyzwiska padły od osoby o której byla mowa, uwielbia oczerniac innych. Dodam ze jest jeszcze bezczelna, tandetna i obrzydliwie zaklamana osoba. Ale przynajmiej raz napisała o sobie prawde. Pozdrowienia dla Pani Eweliny, ktora jest kompetentna i dbajaca o swój zespół kierowniczka , ktora szczerze dba o interes firmy
    ReviewUserIcon
    Andersen

    06.05.2020 22:55

    Inne

    #żółtaręka
    ReviewUserIcon
    Andy

    04.05.2020 20:35

    Inne

    Popieram w 100% wypowiedź blezg.Nic dodać nic ująć.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w REGESTA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    03.05.2020 21:32

    Inne

    Pińczów - OK. Organizacja na 5+
    ReviewUserIcon
    X

    03.05.2020 21:32

    Inne

    Zwłaszcza w trudnych czasach
    ReviewUserIcon
    Maniek

    03.05.2020 21:30

    Inne

    Jeden z lepszych pracodawców u których pracowałem. Oszczędny, ale dobrze zarządzany. Czapki z głów.
    ReviewUserIcon
    IBM

    03.05.2020 21:31

    Inne

    Masz rację. Oby wszyscy byli tacy.
    ReviewUserIcon
    Jan Baptist

    31.03.2020 11:56

    Inne

    To bardzo dobry pracodawca, dobre wynagrodzenia i porządni ludzie. Oby wszyscy byli tacy jak Oni.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    10.03.2020 11:05

    Inne

    Niestety w ogóle nie liczą się z pracownikiem. W obliczu koronawirusa we Włoszech I TAK wysyłają tam pracowników. Myślą, że dadzą maskę i sprawa jest załatwiona. To jak wysłanie kogoś do paszczy lwa. Ale liczy się tylko pieniądz, zdrowie pracownika nie ważne.
    ReviewUserIcon
    Ane

    19.02.2020 09:24

    Inne

    Czy pani ktorej sie wydaje ze jest miss w tlustych wlosach jest nadal kieowniczka spedycji w tychach?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.01.2020 11:48

    Inne

    Jak się pracuje z ludźmi z REGESTA Spółka Akcyjna?
    ReviewUserIcon
    Xy

    20.01.2020 16:44

    Inne

    Pracuje się bardzo źle, długoletni pracownicy odchodzą, mają już dosyć tego bałaganu i ponoewierki. Noe mają ludzi kompetentnych w biurach, dobrzy kierowcy odeszli , więc coraz większy bałagan, stres i wszystko się wali. Sama Ukraina już została, za niedługo panie ukrainki będą rozliczaly, panie Jacku jak Pan będzie dalej tak rbił to za niedługo sam Pan na tym placu zostanie

    Kontakt - REGESTA S.A.

    Nowowiejska 52A 28-400 Pińczów

    NIP:6621004747

    KRS:0000345316

    https://regesta.pl/
    Branża główna: Transport i spedycja

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pan

    11.01.2020 21:48

    Inne

    Totalny haos w wyliczanki wypłat, nigdy nic nie wiadomo , nikt nie wytłumaczy, każą coś podpisać nie wiesz co.nie ma dobrych ludzi do pracy. Kiedyś było lepiej, a teraz gorzej.
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    19.12.2019 11:33

    Inne

    Wiecie czy firma szuka aktualnie kierowcy? Jaka jest umowa i stawka wyjściowa?
    ReviewUserIcon
    Iuri

    21.12.2019 17:53

    Inne

    Jak masz paszport ukraiński 55 eur i 2300 umowa jak Polak 2100 umowa i za każdy przejechany kilometr zależy czy kraj czy międzynarodowa nie pojedziesz nie zarobisz prezes wie co robi
    ReviewUserIcon
    Dembowy szwagier

    04.01.2020 14:54

    Inne

    Stawka i umowa jak kolega napisał, Polak ma płacone inaczej.robota oti jak każda w transporcie pracuje tu dużo lat dla mnie wieloletniego pracownika poniewierka prrezes nie liczy się z wynagrodzeniem ludzi , najol 2 dozorcos jacka i piotra płaci im pewnie nieźle a oni bata nad nami mają nie.ppdoba się do domu Ukraina czeka na wasze miejsce Drugi prezes po horobie odciął się od obu ttzech firm nie ma już po 50 na placu jak to było , brak we organizacni profeslonalizmu.
    ReviewUserIcon
    Jakimow

    30.12.2019 12:53

    Inne

    Mówią, że jest OK, ale naprawdę jest OK, bo zeczywiście, trza sie natyrać, ale kasa jest spoko a tyrać trza wszendzie.
    ReviewUserIcon
    ManPower

    30.12.2019 12:50

    Inne

    Naprawdę godne pieniądze można zarobić
    ReviewUserIcon
    JohnyQ

    30.12.2019 12:49

    Inne

    Polecam, jest OK
    ReviewUserIcon
    Er

    12.12.2019 07:02

    Inne

    A ja mu nie zazdroszczę niczego udało mu się i już daje prace wielu ludziom ale jak by po nowym roku ciut podniósł podstawę to już by było super . Panie prezesie tak troszkę głębiej do sakiewki no weź Pan????
    ReviewUserIcon
    Ivan

    14.12.2019 15:17

    Inne

    Zapomnij kryzys idzie za jaka stawkę jeździ tak zawsze odpowiada. A Jacek już za drzwiami na twoją normę czeka była premia i nie ma zostanie u kogo trzeba w sakiewce
    ReviewUserIcon
    Marek

    19.12.2019 18:09

    Inne

    Potwierdzam bez szans na podwyżkę u prezesa zapomnij Będzie podwyżka jak Niemiec otworzy rynek pracy dla Ukrainy i mu uciekną wtedy Polak zkozysta , teraz prezes z Piotrem powiedzą ci że jak się nie podoba to kolejka Ukraińców czeka a ty precz do domu .
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    11.09.2018 00:00

    Inne

    Ludzie czy wy zastanawiacie się co piszecie a co was interesuje czy szef ma nowe auto masz kasę to pracuj nie pasuje to wypad dziś jest pełna oferta dla kierowców nie udaj pokrzywdzonego w minutę możesz zmienić pracę wypad jak gryzie w oczy fura szefa jak by jeździł polonezem też by ci nie pasowało
    ReviewUserIcon
    Mister

    01.07.2019 17:44

    Inne

    Dokładnie tak jest :) . Każdy patrzy krzywo na szefa bo mu się w życiu powiodło tylko nikt nie patrzy na to że kiedyś też musiał na to ciężko zapracować . Mam brata który pracuje w firmie REGESTA i jest bardzo zadowolony Sam mam zamiar wkrótce podjąć pracę w tej firmie ponieważ jest warta zainteresowania
    ReviewUserIcon
    Mister

    24.09.2019 03:53

    Inne

    W firmie REGESTA panuje Miła atmosfera , jeśli kierowca potrzebuje pomocy to ja dostaje . Jest przestrzegamy czas pracy , system jazdy można układać pod siebie , wypłaty zawsze na czas , nowe samochody i wiele innych rzeczy . Polecam pracę w Tej Firmie :)
    ReviewUserIcon
    Mocart

    13.02.2019 09:05

    Inne

    Bardzo dobra firma. Elastyczne podejście do pracownika. Dobra atmosfera pracy. Można sporo zarobić. Lubię atmosferę w REGESTA Spółka Akcyjna za: Duża elastyczność i swoboda w granicach ustalonych ram.
    ReviewUserIcon
    Jacek placek

    29.03.2019 13:45

    Inne

    Regesta, TSL cargo trans i teraz powstała jeszcze jedna odnoga tego dziad transa, kierowcy przychodzą bo naobiecywane cuda wianki szczególnie przez (usunięte przez administratora)a później odchodzą bo się nie zgadza, zjazdy w sobotę jak ci się uda oddać auto a wyjazdy w niedzielę lub sobotę zależy gdzie cie zuca, brak kontaktu w sprawach spornych jedni boją się drugich dlatego jest taka rotacja wsród kierowców (90%Ukraina i Białoruś) i na górnych szczeblach jedynym plusem jest chyba dość nowa flota wynagrodzenie w TSL cargo Trans GmbH to najniższa krajowa a jak cie zuca na otwarta naczepe to palce pozbijane ręce do kolan i u,,, je,, ba,, ny po szyje szczególnie polecam.
    ReviewUserIcon
    Obecny

    04.09.2019 20:40

    Inne

    Rozumiem że pracowałeś na platformie ale się zwolnił es że względu na słabość fizyczna? :)
    ReviewUserIcon
    Obecny

    01.11.2018 13:23

    Inne

    Nie polecam pracy na spedycji w Tychach. Kierowniczka nie kompetentna, brak kultury i taktu. Nic dziwnego że ciągle są ogłoszenia. Żeby byli pracownicy musi być najpierw mądry szef.
    ReviewUserIcon
    Wolny Człowiek

    06.08.2018 16:34

    Inne

    Nie polecam!!! Kompletny brak szacunku do pracownika. W gorszej firmie nigdy nie pracowałem. Atmosfera katastrofa. Prezes co chwilę kupuje nowe samochody, a chodzi nadęty jak balon. Nie pozdrawiam!!!
    ReviewUserIcon
    Adam

    20.06.2018 17:13

    Inne

    Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?
    ReviewUserIcon
    Noskill

    22.06.2018 13:42

    Inne

    Raczej nie ma problemu, najlepiej zadzwoń zapytaj.
    ReviewUserIcon
    kewals

    16.05.2018 14:24

    Inne

    przyjmuja wszyskich , tacho u nich ok przynajmniej ja tak mialem , co do reszty pracowalem w duzo lepiej zorganizowanych firmach transortowych pozdrawiach chlopakow z kraju pewnie w zwiazku z likwidacja grupy troche opusci miejece pracy
    ReviewUserIcon
    Tobi

    27.02.2018 13:23

    Inne

    Stałem na weekendzie z kierowca od nich slawkiem i nie mówił dobrze
    ReviewUserIcon
    janek

    19.02.2018 08:25

    Inne

    jakieś podwyżki panowie?

    Zostaw merytoryczną opinię o REGESTA S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - REGESTA S.A.

    Spedytor Flotowy (m/k)

    REGESTA S.A.

    LocationIcon

    Pińczów

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon