opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

REGESTA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 471 ocen
Opinie(648)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(2)
Wywiady(4)

Opinie(648)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(2)
Wywiady(4)
Logo
  • O nas
  • .
  • Usługi
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Nasze Działania CSR
  • .
  • Przewoźnicy
  • .
  • Kontakt

O nas

Usługi

Rekrutacja

Nasze Działania CSR

Przewoźnicy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Kielce
  • Tarnów
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Skawina
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Pińczów
  • Skrzypiów
  • Kopernia
  • Skowronno Dolne
  • Skowronno Górne
  • Pasturka
  • Podłęże
  • Szczypiec
  • Michałów
  • Kwasków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Pińczów - Regesta Work Service S.C. Zbigniew Kwiecień Rafał Kwiecień

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Pińczów
  4. /
  5. Opinie o REGESTA S.A.

Opinie

Opinie o REGESTA Pińczów

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o REGESTA S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nowy

    23.11.2023 11:23

    Pracownik

    Rozmyslam o podjęciu pracy jako kierowca c+E. Interesuje mnie ile kierowcy zarabiają.
    Company logo
    REGESTA S.A.

    23.11.2023 11:28

    Pracodawca

    Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo oraz zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat. W celu szczegółowych informacji dotyczących pracy kierowcy zapraszamy do kontaktu pod numerem: + 48 538 864 040 Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Nowy

    23.11.2023 09:58

    Inne

    Witam myślę o podjęciu pracy w Regescie jako kierowca c+E jakie są wypłaty
    Company logo
    REGESTA S.A.

    23.11.2023 10:38

    Pracodawca

    Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo oraz zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat. W celu szczegółowych informacji dotyczących pracy kierowcy zapraszamy do kontaktu pod numerem: + 48 538 864 040 Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.10.2023 06:12

    Inne

    Od czego zależy to, czy są podawane widełki wynagrodzenia? Interesuje mnie stanowisko asystenta ds. gospodarki magazynowej i ani tutaj na portalu, ani na Państwa stronie oferta ich nie zawiera. Są jednak stanowiska, przy których przedział zarobkowy jest podawany (np. specjalista ds. transportu).
    Company logo
    REGESTA S.A.

    31.10.2023 08:19

    Pracodawca

    Ostateczna propozycja wynagrodzenia często zależy od doświadczenia, jakie posiada finalnie wybrany kandydat. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected] Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.10.2023 13:18

    Inne

    Witam, dowiem się czegoś więcej o pracy w biurze? w ostatnich opiniach nie widzę chyba wzmianki o pracy jako specjalista od transportu, a właśnie na pewnym portalu widnieje taka oferta. W pierwszej kolejności interesuje mnie podstawa. Z opisu wynika, że przysługuje wynagrodzenie zasadzanie oraz występuje przy tym system premiowy. Podano też widełki od 4,5 do 8 tys. czy to jest podstawa a do tego ewentualnie dodaje się premie? od czego będzie ona zależna?
    Company logo
    REGESTA S.A.

    23.10.2023 09:15

    Pracodawca

    W warunkach wynagrodzenia została zawarta podstawa oraz premia, która jest zależna od osiągniętych wyników. Szczegółowe informacje podawane są zawsze na rozmowie rekrutacyjnej. Aktualne oferty pracy są dostępne na naszej stronie w zakładce Kariera - https://regesta.pl/Kariera W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected] Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    13.10.2023 10:11

    Inne

    Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w REGESTA S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.
    Company logo
    REGESTA S.A.

    13.10.2023 14:26

    Pracodawca

    Rekrutacja w naszej firmie ma jasno określony przebieg: 1 etap - analiza CV, 2 etap - rozmowa telefoniczna, 3 etap - spotkanie i ustalenie szczegółów, 4 etap - podjęcie decyzji o zatrudnieniu lub odrzuceniu kandydata. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, w zakładce Kariera znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy: https://regesta.pl/Aktualnie-poszukujemy W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected] Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Karolina

    22.09.2023 11:37

    Inne

    Odnośnie tego wątku dotyczącego struktury i stanowisk w biurze to widziałam właśnie ofertę dla asystentki do spraw spedycji, która wygasła jakiś czas temu. kiedy jeszcze przyjęcia na Warsztatową będą możliwe? Widziałam, że podstawa to minimalna ale resztę ratuje system premiowy? W jaki sposób się ją wylicza, to po prostu określony %? I czy związku z zajmowanym stanowiskiem może on wzrastać?
    Company logo
    REGESTA S.A.

    22.09.2023 16:03

    Pracodawca

    Obecna rekrutacja do oddziału w Tarnowie została zakończona. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, aktualne oferty pracy są dostępne w zakładce Kariera - https://regesta.pl/Kariera. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć terminu kolejnej rekrutacji. Premie wypłacane są według wewnętrznie ustalonych zasad, które przedstawiamy kandydatom na rozmowie rekrutacyjnej. Sukcesywnie w ramach stażu w firmie wzrasta wysokość wynagrodzenia oraz premii. Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Antosia

    11.09.2023 12:28

    Kandydat

    Dobrze zrozumiałam, że wpisy niżej tycza się warunków panujących na magazynie? Bo nie wiem, na co zwrócić uwagę. Tata chce aplikować na spedytora, wczoraj pojawiła się taka oferta pracy. W benefitach nie ma nic o premiach, czy podwyżkach. Firma chwali się, ze nie ma zwolnień grupowych, że dba o pracownika itp., jednak kluczowe są te podwyżki mimo wszystko. Napisze więcej szczegółów, jak to działa wszystko w firmie?
    ReviewUserIcon
    Spedytor w Regescie

    14.09.2023 14:36

    Pracownik

    Są premie dla tych co chce im się pracować. I tak powinno pozostać! Podwyżki też robią. Ogółem jest wszystko super na pracy spedytora o ile chce ci się pracować a nie że się obijasz a ktoś inny ma za ciebie szukać przewoźnika. Takich to powinno się od razu zwalniać, maruderzy co chcą mieć kasę za nic nie robienie...
    Company logo
    REGESTA S.A.

    19.09.2023 08:29

    Pracodawca

    W Regesta SA pracuje blisko 700 osób, w tym 100 doświadczonych spedytorów i dyspozytorów. Każdy dział przyporządkowany jest do określonego pionu w schemacie organizacyjnym. W każdym dziale wyodrębnione są takie stanowiska jak asystent, specjalista, koordynator, kierownik, dyrektor. Schemat organizacyjny dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera - https://regesta.pl/Kariera. Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Kasia

    14.09.2023 10:10

    Pracownik

    Pracuje w firmie już 7 lat, wypłata zawsze na czas, spokojnie, stabilnie. Polecam!
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    11.09.2023 13:24

    Kandydat

    Dostałem się na rozmowę, było bardzo spoko. Bez stresu, rzeczowa rozmowa, dostałem pracę
    ReviewUserIcon
    Marek

    12.09.2023 16:11

    Kandydat

    Jaką stawkę na początku oferują na stanowisko magazyniera?
    Company logo
    REGESTA S.A.

    13.09.2023 09:27

    Pracodawca

    Stawka wynagrodzenia widoczna jest w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, w zakładce kariera znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy: https://regesta.pl/Aktualnie-poszukujemy W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected] Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Fight

    09.09.2023 10:35

    Inne

    Kiero w Bieruniu to niezły aktor. Gdyby prezes zobaczył na własne oczy jak się odzywa do pracowników a jak do ludzi stojących nad nim to by się bardzo zdziwił i pewnie nie byłby w stosunku do tego obojętny.
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    11.09.2023 13:20

    Pracownik

    też uważam że firma jest spoko
    ReviewUserIcon
    Drifter

    11.09.2023 16:38

    Pracownik

    A czy ja powiedziałem, że to jest normalne??? Jak trzeba to chłop nie marudzi za biurkiem tylko (usunięte przez administratora) żebyś Ty drogi kolego mógł w spokoju zjeść swoją marcheweczke, wypić herbatkę i kawkę.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    20.04.2023 17:21

    Kandydat

    Witam, kiedy zamierzacie rekrutować pracowników do oddziału który ma powstać w Rudzie Śląskiej?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    24.08.2023 18:26

    Pracownik

    Czy będzie duże zapotrzebowanie na operatorów wózków widłowych? Oraz czy będzie rekrutacja na brygadzistów?
    Company logo
    REGESTA S.A.

    30.08.2023 15:15

    Pracodawca

    Będziemy rekrutować na stanowiska magazynier-operator wózka widłowego oraz kierownik zmiany. Rekrutacja rozpocznie się w październiku, początkowo przewidujemy łącznie 4 wakaty na wymienione stanowiska. Zapraszamy do śledzenia naszej strony, w zakładce kariera znajdują się zawsze aktualne oferty pracy. Dodatkowo wszystkie ogłoszenia widoczne są na portalu GoWork.pl Pozdrawiamy, Dział HR.
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.07.2023 23:37

    Pracownik

    Tak szybko. Co rok nowy kierownik. Z roku na rok jest gorzej. Teraz kierownik to znaczy 2023 to jakaś (usunięte przez administratora) poraszaka . Przekręty na magazynie, to już norma .
    ReviewUserIcon
    Marcin

    04.07.2023 20:45

    Kandydat

    Witam na jakąś stawkę mogę liczyć jako magazynier operator wózka widłowego w firmie Regestra oraz jaką maksymalną jest premia? Jaki socjal oferuje firma? Dziękuję.
    Company logo
    REGESTA S.A.

    05.07.2023 12:11

    Pracodawca

    Informacje dotyczące wynagrodzenia widoczne są w formie widełek finansowych przy aktualnych ogłoszeniach o pracę, gdzie również przedstawiamy benefity dostępne na każdym ze stanowisk. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie w zakładce kariera widoczne są wszystkie aktualne oferty pracy: https://regesta.pl/Aktualnie-poszukujemy. Z poważaniem Dział HR
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.07.2023 23:29

    Pracownik

    Zapomnij o socjalu . Magazynier czy operator wózka widłowego to jest porażka . Żadnych podwyżek tylko Pińczów . Tam mają. Ludzie, chciecie zarobić to nie w regescie
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - REGESTA S.A.

    Spedytor Flotowy (m/k)

    REGESTA S.A.

    LocationIcon

    Pińczów

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Misio

    19.07.2023 11:02

    Były pracownik

    Ale wypisujecie bzdury ciekawe ile wam płaci za te wypociny Regesta to finansowe dno skoro jest tak pięknie poco te ogłoszenia niekonczonce na kierowcę bo ludzie umieją liczyć i wiedzą że byle gdzie zarobią więcej buahaha regesta za pracę za granicą płaci 18 zł za godzinę stawka marzeń jako kierowca CE a biedronka 27 i jesteś codzień w domu a na wywrotce z koparka 31 i jesteś codzień w domu ta firma zerowala na pracy Ukraińców i Białorusinów bo rumuny grupie nie są robią u Niemca za 20 euro netto nie 18 złoty polskich więc moje prywatne spostrzeżenie jeżeli nie podniesiecie stawek podstawowych plus 29 diety żeby było minimum 400zl plus 29 euro to ta firma zdechnie bo nie będzie miał kto jeździć a gadki tego typu że za brama stoi 10 lub wypłata w terminie już na nikim wrażenia nie robią A WIDZE ZE JEST OSOBĄ NA ETACIE ŻEBY PISAĆ NA GOWORK JAK TO JEST WSPANIALE PRACYJAC NA BAZIE ZA 2900 ZL NA LAPE BO TO NIE JEST NAINIZSZA ŻAŁOSNE TAK JAK I CAŁA TA FIRMA I STAWIANIE BLOKÓW NA STARYM PLACU JUŻ W NICZYM NIE POMOŻE PADNIE ŚMIERCIĄ NATURALNA Z BRAKU LUDZI DO PRACY
    ReviewUserIcon
    Hehe

    20.07.2023 17:26

    Pracownik

    Misiaczku co ty taki nerwowy jesteś??? Idź na panienki, spuść z krzyża i ci się nastrój poprawi. Ale w internetach się już nie udzielają, bo do tej pory tylko twoja rodzina wiedziała że jesteś debilem, teraz wiedzą wszyscy!!
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.07.2023 23:21

    Pracownik

    I co jaki sukces ... (usunięte przez administratora) wypłata na czas ????
    ReviewUserIcon
    Wieloletni

    20.07.2023 21:26

    Pracownik

    Pracuje tu już 15 lat i nie mam zamiaru nic zmieniać. Polecam każdemu takiego pracodawcę. Finanse się zgadzają, atmosfera jak w domu.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    20.07.2023 21:24

    Pracownik

    Byłem na rozmowie o prace, tym razem się nie udało, ale może kiedyś jeszcze zdarzy się aplikować. Na rozmowie wszystko dokładnie wyjaśnione, przedstawione ogólne zasady i ważne kwestie, podejście do kandydata pełne poszanowania i zaangażowania, wyczerpująca odpowiedz na wszystkie pytania.
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    20.07.2023 21:21

    Pracownik

    Super się pracuje, wypłata na czas, duży szacunek do pracownika, naprawdę polecam prace w Regeście.
    ReviewUserIcon
    Myślący

    19.07.2023 21:00

    Pracownik

    Wróć do szkoły podstawowej frustracie. Nic dziwnego, że już nie pracujesz w Regeście. Kierowca TIR-a to elita użytkowników dróg. A Ty się nawet o nią nie otarłeś. Nawet nie pomachałeś z daleka. Te 18 PLN za godzinę, które wg Ciebie dostawałeś, to i tak za dużo za taki standard jaki oferujesz. Całe szczęście Misiu, że już innemu pracodawcy będziesz s…ł w gniazdo.
    ReviewUserIcon
    Misio

    18.07.2023 18:20

    Były pracownik

    Dodam jeszcze tak tych mniej umiacych liczyć 87-29=58 euro na dniowke 29 dieta nazucona przez unie muszą ja zapłacić za jazdę za granicą obligatoryjny dodatek rozlakowy za dniowke Praca kierowca Ce średni czas praca jazda załadunki 14h pracy 58 podzielic na 14 h pracy to na godzinę wychodzi 4.15 na złote zależne od kursu euro daje 18.20zl szałowa kasa za pracę za granicą to w biedronce mój kolega ma 27netto to jest sens ooraowac jako kierowca w regescie czy 8h w bierze i do domu odpowiedzcie sobie sami czy to jest odpowiednia zapłata za taką odpowiedzialność stres i inne
    ReviewUserIcon
    Hahahaha

    19.07.2023 11:42

    Inne

    To czemu nie pójdziesz pracować do Biedronki? Bo w biurze to wiemy, że Cię nie przyjmią, bo brakuje kwalifikacji, co widać po Twoim pisaniu i waleniu byków ortograficznych. A może to Ciebie zwolniła Regesta i dlatego siejesz jad anonimowo w internecie?
    ReviewUserIcon
    Misio

    18.07.2023 08:46

    Były pracownik

    Firma z tradycjami co płaci 58euro dniowki do tego 29 euro diety i masz 87 a non stop tyrasz w systemie za granicą siedzisz tydzień w domu to dostajesz kopa w jaja to jest ta firma z tradycji ami bazujaca na ukraincach Białorusinach i innych biedakach bo polak wypnie zad za tą kasę szlachta się bogaci a biedota biednieje firma dno dla desperatow
    ReviewUserIcon
    hahah

    18.07.2023 09:39

    Pracownik

    A tu gdzie jesteś jest ci dobrze? Płacą ile chcesz i nie musisz nic robić? Szczęściarz
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w REGESTA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana.

    01.06.2023 21:48

    Pracownik

    @Pracodawca brawo, brawo, jeszcze raz brawo. Piękna impreza dla dzieci z Pińczowa, szkoda, że zapomnieliście o dzieciach swoich pracowników.... Żeby nawet czekolady nie wysłać do oddziałów... Ale najważniejsze że na FB było się czym pochwalić.
    ReviewUserIcon
    no nie

    09.06.2023 12:21

    Pracownik

    Nie no, nie wierzę! Serio? Czepiasz się bo ludzie sami, z własnej inicjatywy zorganizowali zabawy dla dzieci w czasie festynu, a firma się tym pochwaliła bo to ich pracownicy i jest dumna? (usunięte przez administratora) co za świat! Co za ludzie! A idź po pracy na festyn, zorganizuj u siebie zabawy dla dzieci, przecież ci wolno! Na marginesie, jakby firma dała czekoladki dla dzieci, to pewnie byś napisała że dała bez orzechów! Słabe!
    ReviewUserIcon
    no nie

    09.06.2023 12:22

    Pracownik

    Szkoda strzępić języka na takich maruderów. Im zawsze będzie źle! Brawo firma!
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    22.05.2023 10:47

    Inne

    Prowadzona jest ciągle rekrutacja do REGESTA S.A.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 18 maja.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.05.2023 16:42

    Pracownik

    Polecam z czystym sumieniem ! Jest dużo ogłoszeń bo firma naprawdę mocno się rozwija i ciagle poszukuje nowych pracowników. Jeśli ktoś jest zaangażowany i naprawdę chce mu się pracować to nie powinien obawiać się o rotację.
    ReviewUserIcon
    Analizator

    12.04.2023 13:01

    Pracownik

    W Bieruniu coraz gorzej. Roboty coraz więcej, a ludzi coraz mniej. Jak sytuacja będzie się jeszcze bardziej pogarszać, to akcja ewakuacja.
    Company logo
    REGESTA S.A.

    14.04.2023 12:57

    Pracodawca

    Liczba osób zatrudnionych w oddziale w Bieruniu nie zmniejszyła się od ostatniego zatrudnienia tj. 11/02/2023 r. Co więcej, rozpoczęliśmy rekrutację i będziemy rozbudowywać zespół. Pozdrawiamy Dział HR
    ReviewUserIcon
    pracownik

    14.04.2023 16:38

    Pracownik

    Potwierdzam, w pracy stabilnie
    ReviewUserIcon
    Bożena

    22.03.2023 12:35

    Kandydat

    No, powiem, że ta "codzienna waloryzacja wynagrodzeń" z ogłoszenia na pracownika agencji celnej w Gdyni wygląda okej. Czy może ktoś napisać, ile taki pracownik bez uprawnień zarabia?
    Company logo
    REGESTA S.A.

    23.03.2023 08:59

    Pracodawca

    W ogłoszeniu na stanowisko PRACOWNIK AGENCJI CELNEJ, jak i w pozostałych ogłoszeniach widnieje informacja, że oferujemy kandydatom coroczną, a nie codzienną waloryzację wynagrodzenia. Aby otrzymać szczegóły dotyczące wynagrodzenia, zachęcamy do aplikacji na interesujące Panią stanowisko, wówczas, jeśli Pani kandydatura zostanie zakwalifikowania do kolejnego etapu rekrutacji, Dział HR skontaktuje się z Panią i odpowie na wszystkie pytania.
    ReviewUserIcon
    Olga

    07.03.2023 16:04

    Inne

    Chłopak szuka pracy i właśnie zauważyłam rekrutację na stanowisko Magazyniera - operatora wózka widłowego. Zastanawia mnie wskazany w ofercie jasny system premiowy. Na czym on polega? Bo nie było tej informacji w ofercie... Za co można dostać dodatkowe wynagrodzenie:)? Poza tym, po jakim czasie istnieje możliwość awansu? :D
    Company logo
    REGESTA S.A.

    20.03.2023 14:44

    Pracodawca

    Wszystkich dodatkowych informacji na temat ofert pracy udzielimy bezpośrednio po zaaplikowaniu na wybraną ofertę. Zapraszamy do aplikowania na wybrane ogłoszenie lub kontakt z nami w celu uzyskania żądanych informacji. Pozdrawiamy Dział HR
    ReviewUserIcon
    Rafał

    19.02.2023 13:25

    Inne

    Ofertę dla siebie znalazłem na magazyniera. Ale mam kilka pytań w sumie. Głosy są różne w wątku ale dużo jest przychylnych. Zwróciłem uwagę na wpisy że płacą lepiej, jak u konkurencji. No i te premie motywują. W ogłoszeniu podali, że trzeba być gotowym do pracy zmianowej. Ile zmian jest aktualnie? Zdarzają się nadgodziny, czy zawsze godzina wyjścia jest święta i nie można zostawać, aby przykładowo więcej zarobić?
    Company logo
    REGESTA S.A.

    20.03.2023 09:51

    Pracodawca

    Praca na magazynie odbywa się w systemie 2 lub 3 zmianowym, w zależności od tego, jaki to magazyn. Po aplikacji na wybrane stanowisku do określonego magazynu kontaktujemy się z kandydatem i przedstawiamy wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia. Pozdrawiamy Dział HR

    Kontakt - REGESTA S.A.

    Nowowiejska 52A 28-400 Pińczów

    NIP:6621004747

    KRS:0000345316

    https://regesta.pl/
    Branża główna: Transport i spedycja

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.02.2023 21:03

    Pracownik

    Prawda jest taka że spedytorzy bardziej szanują Ukraincow jak Polaków
    ReviewUserIcon
    Dany

    01.03.2023 19:02

    Kandydat

    Ale to raczej chyba w większości firm tak jest , Ukrainiec nie marudzi
    ReviewUserIcon
    Olo

    15.04.2022 09:40

    Kandydat

    Jeżeli chodzi o magazyn i stanowisko magazyniera, jak wyglada sytuacja z podwyżkami dla pracowników, jest tak jak w innych firmach co roku, czy zależne od stażu? Jestem zainteresowany praca i chciałbym się dowiedzieć jak to wyglada.
    ReviewUserIcon
    kierowca

    17.10.2022 13:24

    Pracownik

    Zgadzam się
    ReviewUserIcon
    piotrek

    20.02.2023 13:25

    Pracownik

    Zatrudniłem się jakiś czas temu i wszystko spoko. Dostałem tyle ile miałem dostać, wypłata na czas, czasami (usunięte przez administratora) jakiś spedytor, ale to jak wszędzie. Autko jeździ, nie szukam nic innego. Pozdrawiam kierowców
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.02.2023 16:41

    Pracownik

    Firma z ogromnym potencjałem dla pracowników. Szanują wszystkich pracowników niezależnie od stanowiska. Stworzyli środowisko pracy, które wiele organizacji powinno powielać. Bardzo dziwią negatywne opinie obecny pracowników, którzy pracują po 5/10 lat a wypowiadają się o pracodawcy jak o najgorszym wrogu. Może czas pożegnać się z tym najgorszym na świecie pracodawcą ? Albo założyć własny biznes i pozwolić pracownikom na wszystko ? Oj … chyba nie ma chętnych …. Jak to się mówi ? Doceń to co masz ? Może najwyższy czas ?
    ReviewUserIcon
    to ja

    08.02.2023 09:55

    Pracownik

    Zgadzam się, szkoda, że w sieci wywnętrzniają się gównie niezadowoleni. Firma jest spoko
    ReviewUserIcon
    Arbuzo

    08.02.2023 12:53

    Pracownik

    "Wywnętrzniają"? Lepiej już się publicznie nie "uzewnętrzniaj".
    ReviewUserIcon
    Myślący

    02.02.2023 18:21

    Pracownik

    Ludzie, jak czytam te wypociny, to mi nie tylko ręce opadają. Premia kwartalna dla administracji jest wypłacana po osiągnięciu określonego wyniku przez firmę. Ponieważ większość pracy w back office jest niepoliczalna przyjęto taki wskaźnik aby Spółka mogła wynagrodzić personel nie handlowy za większy nakład pracy. A dodatek inflacyjny … Boże, miej litość nad tymi co narzekają!!! Proponuję zmianę pracodawcy. Zapewne będzie to ziemia obiecana, mlekiem i miodem płynąca. 20 tysi na rachunek bankowy i żadnych obowiązków. Zapraszam do kontynuowania kariery poza strukturami Regesta S.A. Wszystkim wyjdzie to na dobre. Zwłaszcza Spółce.
    ReviewUserIcon
    to ja

    08.02.2023 09:57

    Pracownik

    I znowu się zgadzam. Firma serio jest ok.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.05.2022 10:26

    Inne

    Czy pracodawca REGESTA S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    05.12.2022 22:36

    Pracownik

    Każdy dostaje taki dodatek który nazywają premią. Żeby nie podnosić wynagrodzeń wymyślili coś takiego każdy go weźmie czy się stoi czy się leży.
    ReviewUserIcon
    ten co wie

    01.02.2023 18:44

    Pracownik

    motywacja wyłącznie negatywna .... bo cię ukaram ... bo ci zabiorę - prymitywizm świętokrzyski
    ReviewUserIcon
    Kamil

    12.01.2023 09:04

    Kandydat

    Cześć. Widziałem ofertę pracy na magazyn i jestem ciekaw opinii. Jak wygląda praca, kierownictwo i dyrekcja. Ludzie są w porządku czy typowe „hieny”? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    15.04.2022 11:23

    Pracownik

    Pracuję tu już 10 lat i nawet nie myśle o zmianie, wypłata zawsze na czas, zero stresu, duży szacunek od współpracowników i zarządu. Jestem naprawdę mega zadowolony ???? Polecam wszystkim szukającym stabilizacji i zdrowej atmosfery ????
    ReviewUserIcon
    Ewa

    05.12.2022 22:38

    Pracownik

    To prawda. Wypłata i marna premia, czy pracujesz czy nie, zawsze jest na czas. Polecam jako drugą pracę.
    Company logo
    REGESTA S.A.

    10.01.2023 12:03

    Pracodawca

    Premia kwartalna nie jest z automatu wypłacana wszystkim, niezależnie od pracy. Jest w gestii kierowników, którzy decydują komu i w jakiej wysokości jest przyznawana. Pod uwagę brana jest absencja i zaangażowanie w pracy.
    ReviewUserIcon
    zażenowany

    02.10.2022 21:11

    Pracownik

    Mam pytanie, inflacja do góry, znowu! Rachunki, kredyty, opłaty do góry, a podwyżki w waszej firmie? Nie ma budżetu, nie będzie.. bla bla bla! To jak chcecie utrzymywać porządek na magazynie bez pracowników? Bo za taka marna płace, gdzie wszędzie dookola daja wiecej to chyba nie bedzie takie łatwe. Czas sie zastanowic nad tym.
    ReviewUserIcon
    Tomek.

    14.12.2022 19:09

    Były pracownik

    O tak, nie wypłacą wynagrodzeń w okresie wypowiedzenia umowy. Więc lepiej nie odchodzić z firmy, bo zabraknie Wam pieniążków w domowych budżetach.
    ReviewUserIcon
    Hihi

    15.12.2022 19:46

    Pracownik

    Dziwne, że czujny admin jeszcze nie usunął tej wypowiedzi :):):)
    ReviewUserIcon
    obserwator z Pińczowa

    17.10.2022 14:09

    Inne

    Jak się tak przyglądam i czytam te wszystkie pomyje jakie wylewane są na firmy, to współczuję właścicielom. Fajni ludzie, dają pracę, dbają, tworzą atmosferę i są normalni, co dziś nieczęsto się zdarza. Szkoda, że w sieci pełno jedynie frustratów, którym pewno w większości podziękowali za współpracę, więc trzeba zrównać z błotem, a ci którzy nadal pracują i trzymają się rękami i nogami nie napiszą jednego dobrego słowa. Słabe. Szkoda, że to nie moja branża, bo chętnie bym się u nich zatrudnił. Pozdrawiam i trzymam kciuki
    ReviewUserIcon
    JA

    02.11.2022 15:53

    Pracownik

    No właśnie. Tak to jest że w sieci same hejty, jak komuś się nie udało to zaraz pisze że firma zła. Słabe.. Pozdrawiam właścicieli
    ReviewUserIcon
    xxc

    02.11.2022 16:02

    Pracownik

    Jak jest tak źle na magazynie, to czemu siedzą? Niech idą do fiata czy innego dziadostwa i zobaczą jak się (usunięte przez administratora) \Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
    ReviewUserIcon
    Administrator

    23.10.2022 19:16

    Inne

    Jak wygląda praca w REGESTA S.A.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?
    ReviewUserIcon
    Wiecie kto.

    26.10.2022 16:03

    Pracownik

    Kraina miodem płynąca.... W Pińczowie nie ma lepszych, robota sama się robi, wystarczy tylko przyjść i kawka się parzy... A wszystko to wspaniale pokazne na FB....
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.10.2022 13:50

    Pracownik

    Dokładnie, kraina mlekiem i miodem płynąca w porównaniu do większość dzisiejszych firm, nie ma typowego korpo mimo takiej ilości pracowników, nie ma codziennej walki o pozostanie w organizacji. Podejście do pracownika jest po prostu ludzkie. Ale niektórzy, nauczeni, że czy się stoi czy się leży to się należy są w szoku jak wprowadza się jakiekolwiek zasady czy restrykcje. Idźcie proszę gdzie indziej jak Wam tak jest źle i niedobrze !!! Przecież Was tu nikt nie trzyma !
    ReviewUserIcon
    Mili

    25.10.2022 09:21

    Pracownik

    Pracuje w firmie już ponad 10 lat i nigdzie w okolicy nie znajdę lepszego pracodawcy, wielu pracowników ma tego świadomość, ale jak to zwykle bywa, ciągle jest im wszystkiego mało. Spójrzcie wokół siebie i zobaczcie jak przy szalejącej inflacji, czasach kryzysu i niepewności macie stabilną pozycję bez ucinania pensji a wręcz przeciwnie z drugą już w tym roku waloryzacją wynagrodzeń.
    ReviewUserIcon
    Arbuzo

    26.10.2022 13:43

    Pracownik

    Damo ma, już za późno. Jestem uzależniony od Regesty i z trudem opuszczam jej progi.
    ReviewUserIcon
    widzi

    17.10.2022 13:54

    Inne

    Jak ci było tak źle, to czemu siedziałeś tam 10lat. Coś mi się zdaje, że to oni rozstali się z tobą i teraz tryskasz jadem
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.09.2022 20:14

    Pracownik

    Nie zgadzam się z opinią Pana Były, były 2. Na magazynie mamy czysto i porządek. Palety są piętrowane inne nie piętrowane i składowane w odpowiednich lokalizacjach zgodnie z regulaminem. Są też wyznaczone drogi do hydrantów i gaśnic, które nie są pozastawiane. Wózki widłowe przyjechały do nas nowe i są regularnie serwisowane. Wielu kierowców pozytywnie wypowiada się na temat porządku w naszym magazynie i sprawnych rozładunkach i załadunkach, które odbywają się w krótkim czasie.
    ReviewUserIcon
    d

    17.10.2022 12:52

    Pracownik

    Co tam można ukraść? Butelkę? Śmieszny jesteś
    ReviewUserIcon
    no właśnie

    17.10.2022 12:53

    Pracownik

    Tak jest, pewnie nie może się pogodzić że firma się z nim rozstała i plecie co ślina przyniesie
    ReviewUserIcon
    Mili

    08.07.2022 11:42

    Pracownik

    Cieszę się że mogę tu pracować, super zespół, świetni szefowie. Praca z perspektywa na bardzo długo, nowoczesne podejście do rozwoju pracownika. Oby jak najdłużej w tym składzie !!!
    ReviewUserIcon
    ja też

    06.09.2022 14:07

    Pracownik

    To jest nas więcej!
    ReviewUserIcon
    ????

    06.09.2022 16:39

    Pracownik

    Bo to naprawdę fajna firma. Ludzkie podejście, brak korporacyjnych udziwnień. Naprawdę cieszę się że mogę być jej częścią. Pozdro dla kumatych!!

    Zostaw merytoryczną opinię o REGESTA S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.