REGESTA S.A.

Opinie o REGESTA S.A.

Czy wszystkie auta są wyposażone w niezbędne narzędzia pracy takie jak nawigacja by nie pobłądzić.posiadam doświadczenie na kraju 2 lata ale wiadomo że są nowe miejsca i trzeba mieć jakimś pomoc.Chcialbym spróbować zacząć pracować w Regescie ale się wącham czy podołam

@Nowy

Zapewniamy nowoczesny, spełniający międzynarodowe standardy sprzęt i telematykę ułatwiającą codzienną pracę. Organizujemy także pełne szkolenie wdrożeniowe i regularne szkolenia doskonalające. W celu szczegółowych informacji dotyczących pracy kierowcy zapraszamy do kontaktu pod numerem: + 48 538 864 040 Pozdrawiamy, Dział HR

Czy regesta ma wywrotki jo coś na internecie pisze że powiększają zakres usług ?

@Nowy

Nie mamy wywrotek. W zakres naszych usług wchodzi: międzynarodowy transport drogowy, logistyka kontraktowa, transport morski, krajowy transport drogowy oraz handel paliwami. Dodatkowo inwestujemy na różnych płaszczyznach, co odbywa się poprzez Spółki zależne, m.in. w zakresie produkcji energii ze źródeł odnawialnych, deweloperce czy serwisie pracowniczym. Wszystkie te informacje znajdują się na naszej stronie internetowej dostępnej pod adresem: https://regesta.pl/ Pozdrawiamy, Dział HR

Werka

A jako doradca klienta jakie macie oceny z pracy? chyba nie widzę by ostatnio ktoś poruszał właśnie ten temat a oferta od paru dni jest już wystawiona. W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na samej rozmowie? czy ktoś może już brał teraz niedawno w niej udział i o niej opowie?

@Werka

Rekin

A coś na święta Regesta daje ,czy dobre słowo tylko?

Pimpek
@Rekin

Kalendarz dostaniesz. Tylko! Jest tak piękny i wyjątkowy, że nic więcej mi nie trzeba:)

@Pimpek

Jeśli już o jakichś kalendarzach piszesz to jak w ogóle stoicie tutaj z grafikiem? Konkretniej jego elastyczność mam w tym momencie na myśli. Czy Pracodawca idzie czasami na rękę?

@Rekin

Wszystkie benefity pracownicze, w tym świąteczne, wymienione są pod każdym ogłoszeniem o pracę. W celu szczegółowych informacji dotyczących benefitów pracowniczych zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Rekrutacja. Poziom poniżej ZERA. Firma powinna zainwestować w szkolenie z komunikacji. Najpierw przekładany termin co do wyniku pierwszego etapu przez Panią Magde kierownik HR. W następnym etapie umówiona rozmowa na Teams z w/w Panią oraz kierownikiem logistyki. ŻADNE sie nie stawiło. A jakie było zdziwienie ze dzwonie i informuje ze czekam na umówione spotkanie. Niby miało ktoś, coś komuś przekazać, ale ten nie do końca przekazał i tak wyszło. Przeprosiny i informacja że w najbliższych dwóch dniach będzie informacja co do powtórki spotkania. Mija miesiąc i ani Dziękuję, ani przepraszamy ani Pocałuj nas w (usunięte przez administratora) Stąd uważam ze jak tak traktują kandydata na stanowiska kierowniczo/managerskie, to jak to wygląda już w pracy. Nie wiem. Ale co do etapu rekrutacji to oblali egzamin. I Pani kierowniczka HR i Pan dyrektor Logistyki.

Brak bo nie przybyli na spotkanie

Driver

Witam jaka dniowka I jaka podstawa w systemie 3/1

Fahrer
@Driver

Na tą chwilę 3949 zł brutto plus 62e diety.

@Fahrer

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo oraz zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat. W celu szczegółowych informacji dotyczących pracy kierowcy zapraszamy do kontaktu pod numerem: + 48 538 864 040 Pozdrawiamy, Dział HR

Czy regesta z Pińczowa ma krajowe czy tylko międzynarodówka.jestem że świętokrzyskiego.

@Nowy

Niedawno otworzyliśmy nabór na kierowców krajowych C+E, jednak bazę mamy w Tychach/Rudzie Śląskiej. Więcej informacji znajduje się w ogłoszeniu pod linkiem: https://regesta.elevato.net/pl/kierowca-krajowy-ce,j,1191?source=1015 Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozdrawiamy, Dział HR

To jak już ktoś odpowie koledze o zarobkach na krajowce to może od razu da rade się odnieść do zarobków mechanika? Teraz widzę ze na obsługę floty własnej szukają, oferta w sumie swieza wisi. Ta umiejętność pracy pod presja czasu z opisu mnie zastanawia. Czy faktycznie bywa tak, że roboty jest „po łokcie”?

Zachęcamy do aplikowania na interesujące Pana/Panią stanowisko, podczas procesu rekrutacyjnego nasi pracownicy odpowiedzą na każde Pana/Pani pytanie w sposób szczegółowy. Pozdrawiamy, Dział HR

@REGESTA S.A.

Witam, czy mimo wszystko na stanowisku mechanika są jakieś normy do wyrobienia lub cokolwiek? sugestia co do tych łokci mnie zastanowiła. Do tego czy występują nadgodziny? A jeśli tak to jaka będzie forma ich odbioru?

Na stanowisku mechanika pracuje się 8 godzin dziennie. Jeżeli pojawią się jakieś nadgodziny, będą one oczywiście do odbioru. W celu szczegółowych informacji dotyczących pracy mechanika zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Helena

Witajcie, czy jest tu ktoś kto zatrudniał się jako kierownik działu obsługi klienta oraz spedycji? Podczas przeglądania teraz ofert w internecie zauważyłam, że jedna taka została wystawiona przez spółkę jakiś czas temu. zostało w zasadzie parę dni do zakończenia. Możecie opisać prace na dziale? jak jest zorganizowana i jak ja oceniacie? czy zespół jest stały czy jednak występuje część rotująca?

@Helena

Pracownicy w Regeście pracują średnio kilka/kilkanaście lat. Są też tacy, którzy swoją karierę zawodową w Regeście rozpoczęli wraz w początkiem działalności naszej firmy, tj. w 1995 roku. Zachęcamy do aplikowania na interesujące Panią stanowisko, podczas procesu rekrutacyjnego nasi pracownicy odpowiedzą na każde Pani pytanie w sposób szczegółowy. Pozdrawiamy, Dział HR

szofer

Koledzy podrzuci ktoś jak wygląda w Regescie praca na krajówce? Widziałem że szukają kierowców ze śląska

Mack
@szofer

Jest ok. Szybkie załadunki, rozładunki, nawet jak przyjedziesz wcześniej, lub później, szczególnie na magazynie w Bieruniu. Tak że pecam.

Jakie stawki mają operator wózka widłowego magazynier oddział Tychy? Czy w Rudzie śląskiej będzie magazyn wysokiego składowania wózków systemowych?

@Tomek

Aby otrzymać szczegóły dotyczące wynagrodzenia, zachęcamy do aplikacji na interesujące Pana stanowisko, wówczas, jeśli Pana kandydatura zostanie zakwalifikowania do kolejnego etapu rekrutacji, Dział HR skontaktuje się z Panią i odpowie na wszystkie pytania. Tak, na Śląsku powstanie nasze kolejne Centrum Logistyczne, tym razem na terenie Centrum Dystrybucyjnego Panattoni Park Ruda Śląska V. Pozdrawiamy, Dział HR

@REGESTA S.A.

Kiedy będzie rekrutacja na stanowisko operator wózków widłowych magazynier w Rudzie śląskiej bo we wcześniejszym wpisie była mowa o październiku?

@Tomek

Rozpoczęcie rekrutacji do magazynu w Rudzie Śląskiej planowane jest na I kwartał 2024 roku. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, w zakładce Kariera są zawsze dostępne aktualne oferty pracy - https://regesta.pl/Kariera Pozdrawiamy, Dział HR

Rozmyslam o podjęciu pracy jako kierowca c+E. Interesuje mnie ile kierowcy zarabiają.

@Nowy

Witam myślę o podjęciu pracy w Regescie jako kierowca c+E jakie są wypłaty

@Nowy

Od czego zależy to, czy są podawane widełki wynagrodzenia? Interesuje mnie stanowisko asystenta ds. gospodarki magazynowej i ani tutaj na portalu, ani na Państwa stronie oferta ich nie zawiera. Są jednak stanowiska, przy których przedział zarobkowy jest podawany (np. specjalista ds. transportu).

Ostateczna propozycja wynagrodzenia często zależy od doświadczenia, jakie posiada finalnie wybrany kandydat. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Witam, dowiem się czegoś więcej o pracy w biurze? w ostatnich opiniach nie widzę chyba wzmianki o pracy jako specjalista od transportu, a właśnie na pewnym portalu widnieje taka oferta. W pierwszej kolejności interesuje mnie podstawa. Z opisu wynika, że przysługuje wynagrodzenie zasadzanie oraz występuje przy tym system premiowy. Podano też widełki od 4,5 do 8 tys. czy to jest podstawa a do tego ewentualnie dodaje się premie? od czego będzie ona zależna?

W warunkach wynagrodzenia została zawarta podstawa oraz premia, która jest zależna od osiągniętych wyników. Szczegółowe informacje podawane są zawsze na rozmowie rekrutacyjnej. Aktualne oferty pracy są dostępne na naszej stronie w zakładce Kariera - https://regesta.pl/Kariera W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w REGESTA S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Rekrutacja w naszej firmie ma jasno określony przebieg: 1 etap - analiza CV, 2 etap - rozmowa telefoniczna, 3 etap - spotkanie i ustalenie szczegółów, 4 etap - podjęcie decyzji o zatrudnieniu lub odrzuceniu kandydata. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, w zakładce Kariera znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy: https://regesta.pl/Aktualnie-poszukujemy W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Odnośnie tego wątku dotyczącego struktury i stanowisk w biurze to widziałam właśnie ofertę dla asystentki do spraw spedycji, która wygasła jakiś czas temu. kiedy jeszcze przyjęcia na Warsztatową będą możliwe? Widziałam, że podstawa to minimalna ale resztę ratuje system premiowy? W jaki sposób się ją wylicza, to po prostu określony %? I czy związku z zajmowanym stanowiskiem może on wzrastać?

@Karolina

Obecna rekrutacja do oddziału w Tarnowie została zakończona. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, aktualne oferty pracy są dostępne w zakładce Kariera - https://regesta.pl/Kariera. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć terminu kolejnej rekrutacji. Premie wypłacane są według wewnętrznie ustalonych zasad, które przedstawiamy kandydatom na rozmowie rekrutacyjnej. Sukcesywnie w ramach stażu w firmie wzrasta wysokość wynagrodzenia oraz premii. Pozdrawiamy, Dział HR

Antosia

Dobrze zrozumiałam, że wpisy niżej tycza się warunków panujących na magazynie? Bo nie wiem, na co zwrócić uwagę. Tata chce aplikować na spedytora, wczoraj pojawiła się taka oferta pracy. W benefitach nie ma nic o premiach, czy podwyżkach. Firma chwali się, ze nie ma zwolnień grupowych, że dba o pracownika itp., jednak kluczowe są te podwyżki mimo wszystko. Napisze więcej szczegółów, jak to działa wszystko w firmie?

Spedytor w Regescie
@Antosia

Są premie dla tych co chce im się pracować. I tak powinno pozostać! Podwyżki też robią. Ogółem jest wszystko super na pracy spedytora o ile chce ci się pracować a nie że się obijasz a ktoś inny ma za ciebie szukać przewoźnika. Takich to powinno się od razu zwalniać, maruderzy co chcą mieć kasę za nic nie robienie...

Majka
@Spedytor w Regescie

A tacy jak to wspominasz faktycznie się tu trafiają czy nie bardzo? zastanawia mnie czemu nikt by nie reagował? Jak to na dziale wygląda, każdy robi swoje i tyle czy ktoś wyżej jeszcze tak czy siak cały system nadzoruje? Ile osób tak w sumie robi?

@Majka

W Regesta SA pracuje blisko 700 osób, w tym 100 doświadczonych spedytorów i dyspozytorów. Każdy dział przyporządkowany jest do określonego pionu w schemacie organizacyjnym. W każdym dziale wyodrębnione są takie stanowiska jak asystent, specjalista, koordynator, kierownik, dyrektor. Schemat organizacyjny dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera - https://regesta.pl/Kariera. Pozdrawiamy, Dział HR

Pracuje w firmie już 7 lat, wypłata zawsze na czas, spokojnie, stabilnie. Polecam!

zadowolony

Dostałem się na rozmowę, było bardzo spoko. Bez stresu, rzeczowa rozmowa, dostałem pracę

Maja
@zadowolony

No i super, witamy na pokładzie.

@zadowolony

Jaką stawkę na początku oferują na stanowisko magazyniera?

@Marek

Stawka wynagrodzenia widoczna jest w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, w zakładce kariera znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy: https://regesta.pl/Aktualnie-poszukujemy W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników.

Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie.

Każda Państwa opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy lub zachowań naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności.

Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem i te niemerytoryczne są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można się kontaktować z nami bezpośrednio pod adresem rekrutacja@regesta.pl.

Z poważaniem

Dział HR Regesta SA
Piotr Kurek

W firmie panuje ustrój feudalny. Brak możliwości rozwoju. Współpraca z Zarządem z pozycji kolan. Atmosfera dziwnej rywalizacji i podkładania nogi. Po 2 latach ciężkiej pracy, firma obcięła mi wynagrodzenie za ostatni miesiąc, bez żadnego uzasadnienia. Świadectwo pracy celowo wysłane na błędny adres. Niektórzy może dobrze się czują w takim środowisku.

Calais
@Piotr Kurek

W moim przypadku też tak było. W chwili zwalniania się z firmy kierownik poinformował mnie, że nie dostanę kwartalnej premii za oszczędności paliwowe. Na urlopach też oszukują - do dzisiaj nie mam kasy za niewykorzystany urlop. Pozdrawiam Rafała - mojego spedytora, bo tylko on był normalny w tej zakłamanej firmie.

@Calais

Prowadzimy uczciwą politykę personalną opartą na dialogu. Ustalone wcześniej kwoty wynagrodzeń są terminowo wypłacane na konto. Zakończenie współpracy zawsze odbywa się na zasadach wcześniej ustalonych. Jeśli są tematy, wymagające wyjaśnienia służymy pomocą pod adresem rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Calais
@REGESTA S.A.

Za pozdrowienia dziękuję. Jedynie z czym mogę się zgodzić to z faktem terminowego otrzymywania wynagrodzenia na konto. Reszta nie do końca jest prawdziwa, chyba, że Pińczów o wielu sytuacjach nie wie. Z miłościwie panującym kierownikiem Jackiem S. miałem porozumienie dotyczące wcześniejszego rozwiązania umowy ( z powodów rodzinnych ) , a kiedy przyszedł ten czas zaczął mi robić problemy, Skończyło się na rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron i nie wypłaceniem premii za oszczędności. Wykazał się totalnym brakiem profesjonalizmu i zrozumienia, pomimo,że sam wtedy miał problemy rodzinne. Gratuluję takich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o REGESTA S.A. - Pińczów

• Jak się pracuje w REGESTA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy REGESTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESTA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 35 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESTA S.A.?

Kandydaci do pracy w REGESTA S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESTA S.A.