opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

REGESTA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 471 ocen
Opinie(648)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(2)
Wywiady(4)

Opinie(648)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(2)
Wywiady(4)
Logo
  • O nas
  • .
  • Usługi
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Nasze Działania CSR
  • .
  • Przewoźnicy
  • .
  • Kontakt

O nas

Usługi

Rekrutacja

Nasze Działania CSR

Przewoźnicy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Kielce
  • Tarnów
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Skawina
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Pińczów
  • Skrzypiów
  • Kopernia
  • Skowronno Dolne
  • Skowronno Górne
  • Pasturka
  • Podłęże
  • Szczypiec
  • Michałów
  • Kwasków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Pińczów - Regesta Work Service S.C. Zbigniew Kwiecień Rafał Kwiecień

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Pińczów
  4. /
  5. Opinie o REGESTA S.A.

Opinie

Opinie o REGESTA Pińczów

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o REGESTA S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Drifter wózkowy

    28.08.2021 12:12

    Pracownik

    Umarł król, niech żyje król...... tylko jaki? Jeszcze nie wiadomo, ale oby nie z bardziej zawiłą osobowością, niż poprzedni.
    ReviewUserIcon
    Stary pracownik

    05.09.2021 19:02

    Pracownik

    Złamałeś życie człowiekowi anonimowym hejtem. Synek, takiś urażony że ci też ktoś dopiekł? Żeś przesadził.
    ReviewUserIcon
    Drifter wózkowy

    12.09.2021 17:00

    Pracownik

    Ehhh... Rozszyfrowałeś moją osobowość. Myślałem, że dobrze się kamufluję, ale widicznie marny ze mnie aktor.
    ReviewUserIcon
    W miarę nowy

    21.08.2021 15:23

    Pracownik

    W Bieruniu rządzi facet z rozchwianiem emocjonalnym, brakiem wyobraźni i mega kompleksami, co przedkłada się na ogólną nerwicę i chęć ucieczki z tej firmy przy pierwszej nadarzającej się ku temu, sensownej propozycji pracy. Dlaczego prezesura toleruje kogoś takiego? Nie zależy im na stałych, zadowolonych z pracy pracownikach? Praca byłaby spoko, gdyby nie ten krzykacz, który nie potrafi się normalnie, spokojnie do człowieka odezwać. Tragiczny człowiek!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.09.2021 21:16

    Pracownik

    Więc po co z nim pracujesz? Zmień dobie pracę zamiast anonimowo obrażać człowieka. Łatwo jest obrażać innych zasłaniając się anonimowością, trudniej coś zmienić.
    ReviewUserIcon
    Wózkowy

    03.09.2021 23:25

    Pracownik

    Regesta to najlepszy pracodawca u jakiego robiłem. Może nie HAVEN, ale normalniejszych szefów nie miałem. Zarówno finansowo, jak zwyczajnie po ludzku. Oby jak najdłużej.
    ReviewUserIcon
    alf

    25.08.2021 16:57

    Pracownik

    Bieruń – totalny chaos w magazynie (pryzmach kierownika), ponura atmosfera i chęć ucieczki wszystkich pracowników to efekt i zasługa trzy miesięcznej pracy kierownika Pawła. Gratulacje i życzę dalszych sukcesów. Kasowanie negatywnych komentarzy przez Regeste nie pomoże!
    ReviewUserIcon
    poszukujący pracy

    26.08.2021 13:16

    Kandydat

    Od jakiegoś czasu śledzę opinie i sam nie wierzę. Żaden kierownik ci nie odpowiadał???? Może sam chcesz kierować i stąd twoja frustracja? Jak ci tak źle to poszukaj lepszej, a nie s...j we własne gniazdo. Ja tak zrobiłem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.08.2021 16:12

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Smiech

    23.08.2021 23:10

    Pracownik

    Brak słów...to nie pierwsza taka akcja.... Kiedyś firma mogła się obronić sama sobą no ale to juz przeszłość . Może czas zastanowić sie co zrobić żeby było lepiej, żeby chcieć tutaj pracować, żeby mieć dobra opinie o firmie. Kiedyś było tu całkiem fajnie .....
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    21.06.2021 11:33

    Inne

    Dobra robota, najlepsza z perspektywy przewoźnika, jaką miałem, bo sporo lekkich ładunków, no i przez to zdecydowanie mniej zmartwień.
    ReviewUserIcon
    Piter

    13.08.2021 21:44

    Były pracownik

    Bo to co ciężkie wleką ich własne auta
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2021 22:49

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mass

    04.08.2021 12:09

    Kandydat

    Witam a na jakie zarobki można liczyć w Bieruniu na wózku ? I jakimi wózkami się jeździ czołowe boczne ? Dzięki za odp ;)
    ReviewUserIcon
    Drifter wózkowy

    10.08.2021 09:22

    Pracownik

    Czołowe elektryczne STILL RX-20. Fajnie się na nich śmiga. Oczywiście musieli nam ostatnio wcisnąć jednego o klasę niższego, chyba RX-15 i raczej nikt na nim nie chce jeździć, no ale pewnie jest tańszy w wynajmie i serwisowaniu????
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.07.2021 21:01

    Pracownik

    Naprawdę miła rodzinna atmosfera wszyscy uśmiechnięci polecam ????
    ReviewUserIcon
    Szukający pracy

    20.07.2021 17:13

    Pracownik

    Yhmmm yhmmm... Zapytam tylko - Gdzie pracujesz? Który oddział, Krajków?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.07.2021 15:27

    Pracownik

    Tak 0.42 grosze km ale nie wszyscy
    ReviewUserIcon
    Kiero

    02.07.2021 22:01

    Pracownik

    Katastrofa ta firma nie polecam
    ReviewUserIcon
    Fahrer

    16.07.2021 10:52

    Pracownik

    Ja powiem tylko że mogli by w końcu oddać te 5 EUR diety które zabrali w zeszłym roku jak zaczęła się pandemia.
    ReviewUserIcon
    Zxcvb

    13.07.2021 17:32

    Kandydat

    Przyjmują kierowców świeżo po kursie c+e ?
    ReviewUserIcon
    Fahrer

    14.07.2021 11:04

    Pracownik

    Dzwoń do firmy i pytaj bo to się dynamicznie zmienia.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    15.06.2021 09:17

    Inne

    Można mocno dopasować trasę pod siebie, więc tutaj duży plus. No i można jeździć dla stałych klientów, znacznie lżej psychicznie.
    ReviewUserIcon
    Rozczarowany

    12.07.2021 13:12

    Pracownik

    "Pod siebie", to można narobić, bo nie ma czasu iść w miejsce do tego przeznaczone.
    ReviewUserIcon
    Jack

    03.07.2021 00:34

    Pracownik

    Witam kasują wszystko atmosfera jest w tej firmie siekierę by powiesił nie polecam praca w ciągłym stresie ludzie co niektórzy powinni leczyć (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.06.2021 05:36

    Pracownik

    Solidna firma. Pracuję od niedawna w magazynie w Krajkowie a już udało nam się zbudować dobrą atmosferę. Póki co wszystko dopiero się rozwija ale zapowiada się naprawdę dobrze.
    ReviewUserIcon
    Szukający pracy

    02.07.2021 20:16

    Pracownik

    Chłopie, też się tak zapowiadało na początku w Bieruniu. Z czasem zmienisz zdanie... Regesta pokaże pazurki. Tego możesz być pewien!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.06.2021 05:59

    Pracownik

    Pracuję w magazynie w Krajkowie od niedawna ale już udało nam się zbudować dobrą atmosferę. Zapowiada się dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie.
    ReviewUserIcon
    Szukający pracy

    22.06.2021 14:56

    Pracownik

    Wiedzę, że nowy pan wielki kierownik na Logistycznej w Bieruniu, stara się jak tylko może w dawaniu minusów pod słusznie oczerniającymi go opiniami. Chyba zatrudnił do tego swoją całą rodzinkę???? Mam nadzieję, że nic mu to nie da i za niedługo od niego odetchniemy. Nie spotkałem jeszcze w życiu takiego kombinatora, utrudniającego ludziom pracę, zamiast starać się ją ułatwić.
    ReviewUserIcon
    Arek

    14.06.2021 14:30

    Inne

    Tak, wypłata na czas, więc tutaj pozytyw leci. Nieporozumienia, jak są to wszystko do wyjaśnienia. Stawiają raczej na długoterminowy kontakt z przewoźnikami.
    ReviewUserIcon
    Arek

    02.06.2021 09:16

    Inne

    Naprawdę mało pustych kilometrów i pod tym względem jestem bardzo zadowolony. Lubię jeździć, pracy się nie boję, nieźle płacą. Nigdy nie trzeba się o własne pieniądze dopytywać.
    ReviewUserIcon
    Boleń

    13.06.2021 22:50

    Były pracownik

    A czy Ty mogłabyś napisać, ile zarabiasz w Gowork-u za zadawanie pytań?
    ReviewUserIcon
    Fahrer

    14.06.2021 11:42

    Pracownik

    Pytasz o kierowców zatrudnionych w regescie czy o przewoźnikach?
    ReviewUserIcon
    Codzienny Obserwator

    11.06.2021 19:48

    Pracownik

    Firma bardzo ok. Do czasu pojawienia się nowego kierownika, zdegradowanego w poprzednim miejscu pracy. Już w pierwszy dzień wygłosił opinie, że obecni pracownicy nie są potrzebni firmie. Praktycznie każdego dnia podsuwa pracownikom do podpisu coraz to nowe, wymyślniejsze zobowiązania. Jakoś bez tych dokumentów firma prosperowała dotychczas bardzo dobrze. Brak przejrzystych decyzji w zarządzaniu, chaos w zasadach zarządzania, angażowanie w zarządzanie firmą dyrektorów innych firm, o wszystko utrudnia pracę na magazynie w Bieruniu, wręcz ja dezorganizuje.Pan Nowy Kierownik Paweł podważa wprost kompetencje doświadczonych, długoletnich magazynierów. Ciekawy sposób na nawiązanie współpracy w nowym miejscu. Ów kierownik ma bardzo złą opinię w branży,co było wiadome już przed jego zatrudnieniem . Ciekawe co miał na celu pracodawca, zatrudniając na stanowisku kierowniczym taką osobę? Czy naprawdę dobro firmy? Bo atmosfera i otoczka jaka przyszła z tym panem wpływa niekorzystnie na pracę i klimat w tutejszym Oddziale.
    ReviewUserIcon
    Zadowolony regeścianin

    13.06.2021 19:38

    Pracownik

    Niestety, to prawda. Niech zarząd Regesty w porę się otrząśnie, bo za rządów "Kodżaka", będzie musiał sporo wypłacać za nadgodziny i zatrudnić dodatkowych ludzi do pracy. Do tego doprowadzą jego magazynowe wymysły.
    ReviewUserIcon
    Drifter wózkowy

    04.06.2021 11:03

    Pracownik

    No i skończyły się dobre czasy na Logistycznej w Bieruniu. Narzekaliście na byłego kierownika, a z obecnym to nic tylko szukać na poważnie innej pracy. Człowiek terror z przerośniętym ego.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w REGESTA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Kuba

    01.06.2021 09:25

    Inne

    Szukają przewoźników cały czas, załapałem się i jestem bardzo zadowolony. Dzięki, jeszcze raz dzięki.
    ReviewUserIcon
    Kuba

    21.05.2021 09:46

    Pracownik

    W miesiącu to można u nich naprawdę sporo kilometrów zrobić. Masa ludzi dla nich pracuje, ja wszystkich nie znam i nie ma nawet szans poznać. Procedury ogólnie ok, na korzyść przewoźników.
    ReviewUserIcon
    lucas

    17.05.2021 15:01

    Inne

    Szukają przewoźników cały czas, załapałem się i jestem bardzo zadowolony. Dzięki, jeszcze raz dzięki.
    ReviewUserIcon
    Anna

    22.03.2021 11:36

    Były pracownik

    Pracowalam w firmie Regesta Tarnow. Bardzo fajna firma uczciwy pracodawca. uczciwie placa. FAjna i kompetentna kierowniczka w Tarnowie . Polecam firme . Najlepsza w Tarnowie ... Ja nie zaluje ze tam pracowalam . moim zdaniem lepszej firmy nie ma .
    ReviewUserIcon
    Fahrer

    22.04.2021 10:55

    Pracownik

    O jakie stanowisko pytasz, doprecyzuj.
    ReviewUserIcon
    Szofer

    12.01.2021 08:35

    Pracownik

    Kiedy oddacie kierowcom te 5 euro diety które zabraliście w kwietniu?
    ReviewUserIcon
    Aha

    18.02.2021 13:15

    Pracownik

    JAKICH WARUNKÓW? Auta od was jedno za drugim jeżdżą a wy mówicie, że warunki są złe haha
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    19.04.2021 14:52

    Inne

    Czytam i nie wierze, że w odpowiedzi na pytanie pracownika można (na dodatek publicznie!) napisać mu, że jak się nie podoba to żeby sobie poszukał innej pracy... Odnajduję tu ewidentne braki w empatii u kogoś, kto redagował (albo akceptował) tę odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Zibi

    28.03.2021 07:27

    Były pracownik

    Poleca

    Kontakt - REGESTA S.A.

    Nowowiejska 52A 28-400 Pińczów

    NIP:6621004747

    KRS:0000345316

    https://regesta.pl/
    Branże: Transport i spedycja

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Masza

    05.03.2021 19:08

    Pracownik

    Wynagrodzenie klarowne zawsze na czas ,a nawet przed . + Premia za ekonomię . Auta nowe serwisowane, .ludzie kreatywni tam pracują .nostop coś ciekawego wdrażają aby się miło współpracowało . Super firma .jestem zadowolony
    ReviewUserIcon
    Kierowca . Masza

    05.03.2021 18:58

    Pracownik

    Super firma . Polecam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.01.2021 07:56

    Pracownik

    Praca w tej firmie daje bardzo duże możliwości rozwoju. Jeżeli wykazujesz się kreatywnością i zaangażowaniem zostanie to zauważone. Wynagrodzenie zawsze jest na czas. Firma jest stabilna i poukładana.
    ReviewUserIcon
    kandydat

    13.01.2021 12:30

    Kandydat

    Trzeci raz aplikuję do firmy, mam nadzieję, że tym razem się uda. Mieszkam niedaleko i znam firmę i ludzi. Trzymajcie kciuki żeby się udało.
    ReviewUserIcon
    Zadowolony Regeścianin

    12.01.2021 16:06

    Pracownik

    Ludzie, dajcie już spokój z tym waszym jadem. Praca jest spoko, chociaż wiadomo, że tam gdzie pracuje więcej ludzi, to zawsze znajdą się charaktery, dzięki którym nieraz człowiek gotuje się w środku przez ich bezmyślność. No cóż, tacy ludzie też istnieją i jakoś trzeba ich znosić i tolerować. W innych firmach nie ma czasu nawet wyskoczyć do kibelka, nie mówiąc już o dłuższym posiedzeniu, a tutaj można iść kiedy się chce, bez problemu. Są dni, że jest co robić w nadmiarze i są też takie bez spiny, nawet często. Nigdy nie miałem takiego dnia, żebym był jakoś bardzo wykończony i nie miał na nic siły i pod tym względem chwalę sobie tę pracę. Nadgodziny się zdarzają, ale niezbyt często. Kto chce, to się na nie zapisuje, kto nie chce, może leniuchować.Nikt do niczego nie zmusza. Nie ma żadnych czterobrygadówek i jakichś napalonych na władzę liderów, którzy uprzykrzają tylko człowiekowi życie. Podsumowując, nie żałuję, że pracuję na Logistycznej w Bieruniu i raczej jeszcze tutaj trochę czasu zabawię.
    ReviewUserIcon
    Szofer

    12.01.2021 14:14

    Pracownik

    Kiedy oddacie kierowcom te 5 euro diety które zabraliście w kwietniu??
    ReviewUserIcon
    Szofer

    12.01.2021 12:27

    Pracownik

    Kiedy oddacie kierowcom te 5 euro diety które zabraliście w kwietniu?
    ReviewUserIcon
    Bazyleusz

    06.01.2021 12:22

    Pracownik

    Czy w miarę dobrze się pracuje w oddziale w Tychach ?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    08.01.2021 12:55

    Pracownik

    Każdy wie co ma robić, warunki przyzwoite, jest ok
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    09.01.2021 11:38

    Pracownik

    Jeżdżenie wózkiem po wielkiej hali w temperaturze 9-10 stopni, to warunki przyzwoite? Chyba każdy wózkowy nie zgodzi się z tobą.
    ReviewUserIcon
    Nie kasujcie opini.

    15.09.2020 18:57

    Pracownik

    Dzień dobry piszę do Państwa, aby opisać co wyprawia się w nowo utworzonym magazynie firmy Regesta przy ulicy Logistycznej 55.(usunięte przez administratora) nikt z was nie reaguje. Może warto, w końcu dowiedzieć się od samych pracowników co się tam wyprawia? Przychodząc na rozmowę do waszej firmy zostaliśmy zapewnieni, że zarobki będą wynosić 3500zł brutto przez pierwsze trzy miesiące pracy a po terminie tym wzrosną do 4000 zł brutto. Dodatkowo obiecana była nam premia 20%, której nikt nie otrzymał. Kierownik non stop (usunięte przez administratora) pracowników, że będą nowe wózki, szatnie, prysznice itd... Jest głuchy na opinie pracowników a na jakiekolwiek próby rozmowy reaguje agresją słowną.
    Company logo
    REGESTA S.A.

    28.09.2020 10:52

    Pracodawca

    Witaj Jo Frajer, Nie mamy problemu z pozyskaniem pracowników na żadne stanowiska w naszej firmie. Otwarte rekrutacje są konieczne ze względu rozwój naszej firmy. W Bieruniu już po 3 miesiącach od otwarcia magazynu, okazało się że 7 tys m2 powierzchni nie wystarczy i musimy przenieść się do większego o powierzchni ponad 17 tys m2, co nastąpi w marcu 2021 roku. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej, kandydaci zawsze otrzymują rzetelne informacje na temat warunków zatrudnienia. Być może niektórzy z nich nie zrozumieli wszystkiego dobrze, a być może to opinia tych, którzy nie sprawdzili się na okresie próbnym i musieli opuścić nasze szeregi. Z poważaniem, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    21.12.2020 11:24

    Były pracownik

    Hahaha... Ja nie mogę "rzetelne informacje"?... W tej firmie nic nie jest RZETELNE, włącznie z mylnymi informacjami o zarobkach na rozmowie kwalifikacyjnej (po okresie próbnym miała być wyższa kwota na umowie) i nie wiadomo, czego się można później spodziewać z dnia na dzień, bo wyobraźnia kierownika w Bieruniu, na ul Logistycznej, jest baaardzo rozwinięta i niestabilna.
    ReviewUserIcon
    Drifter wózkowy

    16.12.2020 07:18

    Pracownik

    Jedna wielka niewiadoma w tej firmie i skąpstwo na każdym kroku.
    ReviewUserIcon
    Bit transport

    08.11.2020 08:27

    Kandydat

    Poszukujecie państwo przewoźników na trasy miedzynarodowe
    Company logo
    REGESTA S.A.

    09.11.2020 08:37

    Pracodawca

    Tak, jesteśmy otwarci na rozpoczęcie współpracy z nowymi przewoźnikami. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt [email protected], lub tel. 41/358-27-70 Dziękujemy za kontakt z naszą firmą Dział HR
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    16.10.2020 10:09

    Inne

    Czy w REGESTA S.A. panuje luźna atmosfera?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    16.10.2020 11:08

    Pracownik

    Jest spoko. Nikt nie stoi nad tobą i nie pilnuje, każdy wie co ma robić. Atmosfera jest super
    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    15.09.2020 10:03

    Pracownik

    Cześć Kamraci z Bierunia Muszę napisać, że po początkowym dobrym wrażeniu, firma okazała się strasznie niesłowna w stosunku do swoich pracowników. Pensje są zaniżane, a obiecankami jeszcze nikt się nie najadł. Biura i szatnie z prysznicami miały być zrobione do końca lipca, a do tej pory jeszcze nikt się nie pojawił, aby to zrobić...!? Wózki widłowe i paleciaki miały być nowe, a wciąż jeździmy żęchami, do których co parę dni przyjeżdża serwis.Na zmianie miało być więcej pracowników, niż jest zatrudnionych obecnie, co przedkłada się na dni, kiedy nie ma czasu nawet iść do kibelka, itp... Ludzie coraz częściej odchodzą i wcale mnie to nie dziwi. Trzeba będzie pójść w ich ślady...
    ReviewUserIcon
    Kiero

    02.09.2020 17:02

    Kandydat

    Witam. Czy jest możliwość pracy u państwa na stanowisku kierowcy w podwójnej obsadzie? Chodzi o oddział Tychy jeżeli tak to w jakim systemie ?
    Company logo
    REGESTA S.A.

    03.09.2020 09:50

    Pracodawca

    Nie pracujemy w podwójnych obsadach i na dzień dzisiejszy mamy komplet kierowców. Pozdrawiamy Dział HR

    Zostaw merytoryczną opinię o REGESTA S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - REGESTA S.A.

    Spedytor Flotowy (m/k)

    REGESTA S.A.

    LocationIcon

    Pińczów

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon