TOTMAN

Kielce

Opinie o TOTMAN

muranów

pracownicy chyba faktycznie często nie odchodzą, bo gdyby tak było @koligo forum przewalałoby się od ofert pracy z TOTMAN, a tak nie jest. Regularnie rpzeglądam fora i od nich nie widziałam naprawde dawno żadnej nowej oferty pracy. Chyba są dość stabilni

kosygin

Przestrzegano mnie przed tą firmą (montaż i serwis na Wrzosowej) - niestety zignorowałem ostrzeżenia. Dziś sam użeream się z tymi "fachowcami". Zero kompetencji. Wciskają ciemnotę i kłamią. Nigdy wiecej

klient

producent badziewia

nieszczęsny klient

Miałem pecha że zleciłam tej firmie usługi montażowe bram. Firma nie solidna nie dotrzymuje żadnych terminów, celuje w robieniu z klienta wariata,umawia się na konkretny dzień, po czym nikt się nie zjawia ani też nie raczy powiadomić dlaczego. Totalny bałagan, każdy z pracowników mówi co innego,mimo uzgodnień co ma być zrobione nie dotrzymują ustaleń .Trzymać się jak najdalej.

ZADOWOLONY z odejścia :)

Potwierdzam opinie poprzednika na temat pracy w tej firmie. Nie jest przyjemnie. Fajnie w ogóle. Brawo dla tych, co wytrzymali więcej niż tydzień zwłaszcza rodzynka. Kto zna ten wie. Więcej info u [usunięte przez moderatora] na Ściegiennego

Grzegorz

Nie płaci za nadgodziny, bardzo duża rotacja pracowników ze względu na złe warunki pracy, płaci mało, na hali produkcyjnej brud i smród, przepisy bhp w nosie. Szef cham i gbur, nawet nie da sie pogadać.

Zostaw opinię o TOTMAN - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOTMAN