Opinie o Rent-Bud Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rent-Bud Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Rent-Bud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rent-Bud Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Rent-Bud Sp. z o.o.?

Karol D Nowy wpis

normalnie to mam w poważaniu jakiekolwiek opinie i raczej ich nie pisze, bo nie lubie oczerniac nikogo.. teraz juz moge napisac te opinie bo udalo mi sie odzyskac część pieniedzy od nich, probowałem na początku na wlasna rekę to robić ale no 3msc i nic, kumpel co ma duzo spraw juz w kancelari dal mi numer 5.3.3.7.2.5.8.8.8 trzymajcie jak chcecie, mi pomogli szybciutko wyjasnic ich i odzyskac

były dostawca Nowy wpis

Firma nie płaci za zakupione materiały!!Radzę się dobrze zastanowić nad współpracą z tymi ludźmi. sprawa w sądzie.

Łukasz

Firma NIEWYPLACALNA !!! Ciagłe zwodzenie ze jutro wyjdzie przelew i tak w koło macieju. Faktura przeterminowana 3 miesiace i tylko ciagłe wykrety. Tragedia. Trzymac sie z daleka. (usunięte przez administratora)

A G
@Łukasz

też myslałem że może maj problemy finansowe że niewyplacalni a to zwykła spedycja co wyłudza siano od przewoźnika !! W końcu zaplacili

@A G

przypominales sie i po jakims czasie zaplacili jak rozumiem ? Mi się już kontakt z nimi urywa...

dziękuję

dziękuję za ten kontakt 503-313-318 do pana Wojciecha faktycznie szykuje się wałek na miarę pana na D. martynasuszynska87@gmail.com to mój mail jak ktoś poszkodowany to proszę pisać w celu wymiany informacji. Dużo wam zalegają? Jak z terminami??

@A G

Skoro normalnie wypłacają to znaczy, że wychodzą z problemów?

Kłamstwo Nowy wpis
@dziękuję

Pan Wojciech to zwykły człowiek. Nie jest adwokatem! Kłamca i (usunięte przez administratora) Nie polecam!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rent-Bud Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
KLIENT

NASZEJ FIMIE WINNI SĄ 787,20 EURO I CISZA. NIKT NIE ODPOWIADA NA @ ANI TELEFON

@KLIENT

I pewnie jak z ciekawości dopytam za co, to nie odpiszesz? Milczenie też jest wymowne

Kancelaria PFW

W sprawie niezapłaconych FV zapraszam do kontaktu pod numerem 787 098 982

@Kancelaria PFW

Ponawiają Państwo reklamę, bo nikt nie zadzwonił? Może już nikt jednak problemu z firmą nie ma i dlatego?

Barbara

Ale ta kancelaria reprezentuje kogoś konkretnego poszkodowanego czy to ma być oferta usług kancelarii?

Dorota

Poważnie nie płaci? A wiesz ile w sumie osób jest w podobnej sytuacji, w której Ty swoją deklarujesz?

Pablo
@Dorota

Firma nie płaci, w windykacji na giełdzie transportowej, tylko naszej firmie jest dłużna blisko 800€

@Pablo

To słabo jeśli faktycznie tak się dzieje. Czyli windykujecie?

cargo
@Pablo

masz kontakt do nich ?

@cargo

I co po takim czasie udało Ci się go załapać? Bo widzę, że on niestety nie odpisał

kto teraz w rent-budzie obsluguje platnosci odbiera telefon ?

MM

Brak zapłaty za fakturę transportową. Słaby kontakt, raz na jakiś czas odpisują na maila, bo przecież żaden z pracowników nie ma nr telefonu do płatności lub szefowej. Wysłane wezwanie do zapłaty, zwrotka wróciła z adnotacją, że szefowa odmówiła podpisania ZPO przesyłki.

@MM

Poważnie odmówiła? Osądzałbyś ją bezwarunkowo o coś takiego, czy może jednak doszło do jakiejś dziwnej akcji i stąd takkie nieporozumienie? Dziwne jest faktycznie z tym numerem czy mailem, ale widocznie chyba ceni sobie prywatność?

Diana

Witam, Nie polecam pracy z tą firmą od maju nie płacą faktury. Brak kontaktu. PAni Marta Ostrowska nie odpisuje na maile i nie odbiera telefon.

Netro

Witam, firma ma problemy z płaceniem. 30dni po terminie jeszcze nie zapłacili. Uwaga na nich. Rent bud Spółka Z o.o. Płk. Fr. Nullo 10/1. 63-400 Ostrów Wlkp. NIP 5140341666.

Prima
@Netro

witam, odzyskales kase od tych (usunięte przez administratora)z rent - bud? Ile Ci wisz lub wisieli ? bo mijuż 100 dni wisza od wykonania usługi teraz sie tlumacza ze faktoring załatwiaja.

odzyskali
@Prima

Rent bud- zalegali mi pieniądze dzięki kancelarii PFG odyskałem całos zobowiązania zachęcam do kontaktu : 787 098 982

odzyskali
@Prima

Przewoznik
@Netro

Nie brac od nich ladunkow nie placa na czas

Krzysztof

Nie zawsze jest dobrze, czasami przychodzi gorszy moment ale to nie znaczy, że jest źle. May dobra firmę więc warto szanować to.

Arkadiusz

Jako pracownik nie mogę narzekać, wypłaty w terminie. Firma solidna.

Zostaw merytoryczną opinię o Rent-Bud Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Rent-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rent-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rent-Bud Sp. z o.o.?

Rent-Bud Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wrocławska 93F
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042