Opinie o iDocument w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie iDocument. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w iDocument o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iDocument w Ożarów Mazowiecki

Były prawcownik Nowy wpis

Personalnie odradzam pracy w tej firmie i postaram sie krytycznie opisać swoje stanowisko: Opisze najbardziej neutralnie: Plusy: Nabywanie nawyków pracy w korpo nie pracując w korpo. Bardzo rzadko szkolenia które nie do końca można wykorzystać w praktyce Minusy: Brak otwartości na zdanie podwładnych Naga na odmienne zdanie w stosunku do "panujacych" Ograniczenia w doborze narzędzi pracy telefon, samochód(pracownicy musieli jeździć prywatnymi samochodami do klientów, wręcz był to nie oficjalny nacisk) Brak rozwoju personalnego oraz związanego z nim prośby. Zamykanie się na opinię pracowników na dalszy rozwój swój jak i firmy. Dominował despotyzm i niezachwiane zdanie "panujących" Nie moc w podejmowaniu decyzji a tym samo micromanaging i stres związany z podejmowanym działaniami co ograniczało możliwości rozwojowe pracownika jak i firmy. Nacisk na targety sprzedażowe nie zważając na zmieniające trendy i opiennie klientów. Konserwatyzm sprzedażowy.

Pj Nowy wpis
@Były prawcownik

Bo miałem podobnie

Gabriela Nowy wpis
@Były prawcownik

Dlaczego nawyki korpo są według Ciebie plusem? Co do nich należy? I faktycznie te minusy przytłoczyły, to po prostu jedno wielkie ograniczanie człowieka i tworzenie niepotrzebnego stresu...

PAN K. Nowy wpis
@Gabriela

Moje doświadczenia z tą firma dobrze określiła pierwsza wypowiedź mało tego pracodawca łamał podstawowe prawa człowieka jak chodź by swobodę wypowiadania się, krzyczał na pracownika i to przy innych tak że inne działy słyszały do tego stopnia że ten się aż trząsł (pracownik). Przecież to jawna dyskryminacja. Ps. Praca w korpo to dobre doświadczenie szczególnie dla młodych pracowników, jak system pracy poznawanie struktur pionowych i poziomych. Organizacja tej pracy i wpływ na nią jak na żywy organizm. Więc jest to plus. A stres... swoją drogą jak człowiek ma być lojalny i rzetelny jak negatywne emocje biorą góre i jeszcze to po stronie osób teoretycznie bardziej odpowiedzialnych. Te opinnie może dadzą do zrozumienia "wielce panującym" że to podchodzi już pod paragraf.

Obserwator

Działam w iDocument od ładnych kilku miesięcy. To dość nowy projekt w ramach "grupy kapitałowej". Jak oceniam: + atmosfera + wynagrodzenia + elastyczność pracodawcy + narzędzia pracy i fajne biuro + szkolenia - sprawozdawczość (zestawienia Exel) - wszędzie po biurze trzeba się poruszać z kartą magnetyczną -

Zostaw merytoryczną opinię o iDocument - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w iDocument?

Zobacz opinie na temat firmy iDocument tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

iDocument