Spotline sp.j.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o Spotline sp.j.

parmezan

witam, prosilbym o informacje nt pracy w firmie. stanowisko PH, pojawił się nowy wakat (lub kilka). warto składać cv ? jak atmosfera oraz zarobki osób z doświadczeniem będących z branży?

kamis
użytkownik zarejestrowany

mateo' istnieją i to bardzo dobrze funkcjonuja w branży oświtalenia. Wchodziłęm na ich strone internetową, szukam fajnych lamp do wyposażenia swojego mieszkania a na ich stronie jest ich cały wybór stojące, wiszące, scienne a nawet ceny są bardzo przystepne.

Szok
@kamis 26.04.2016, 11:10

Co to reklama czy informacja o pracy tam ...

bull

Wyleciałeś za skręcenie kasy, dobrze że obeszło się bez prokuratora. A poza tym nie bardzo ci się chciało pracować.

gość

Zgadzam się dokładnie tak, zabieranie premii, nie równe traktowanie, terroryzm, wyzysk, nuda , brak możliwości rozwoju.

Maciek

Wisielcza atmosfera, szpiegowanie, podsłuchiwanie, procedury, które niszczą firmę, Bezprawne zabieranie premii, potrącenia, [usunięte przez moderatora] Za brak wyników kierownictwa obrywa jak zawsze szeregowy pracownik nie mający wpływu na wyniki. Płaca niższa niż średnia i możliwość potrącenia za jakiekolwiek przewinienie.

asss44445
@Maciek 20.03.2013, 18:27

jesteś tzw reklamowo-żądaniowy sort to nie dziwota, weż się lepiej do roboty a od procedur są inni

Zostaw opinię o Spotline sp.j. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spotline sp.j.