PNOS w Ożarowie Maz. S.A.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o PNOS w Ożarowie Maz. S.A.

kolega

Słyszałem parę lat temu, że produkuje się tam również amfetaminę. Czy laborant otrzyma odpowiednie przeszkolenie na rzecz procesu produkcji?

aster

hej też zapytam o zarobki?Laborant ds. oceny nasion ile zarobi?

vw

Pan prezes, pani księgowa wraz z prokurentem doprowadzili do upadku największej firmy ogrodniczej.Tłumacząc swoje działania a właściwie ich brak długą zimą i tym że spadł samolot.Masakra. W firmie bida jest teraz taka, że aż piszczy. Płaca tragiczna, atmosfera fatalna, rozwój zerowy,

Sami kierownicy i dyrektorzy. Nawet w komórkach 2 osobowych zdarza się, że 2 osoby zajmują kierownicze stanowiska oczywiście jeśli dobrze maślą dyrektorowi. Pensje to jałmużna, a za nadgodziny też nie płacą. Nie polecam!

Zostaw opinię o PNOS w Ożarowie Maz. S.A. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PNOS w Ożarowie Maz. S.A.