F.H.U. Bram-Furt s.c.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o F.H.U. Bram-Furt s.c.

Mariusz

Brak umowy o pracę a jak jest to na najniższą krajową . Przy montażu praca dochodzi nawet do 15 godzin dziennie (150 zł dziennie) Każdy pracownik to wg właściciela to debil bo za wolny, za długo wszystko robi.... Właściciele to górale i widać tu jaki to chytry naród.

Czy obecnie firma F.H.U. Bram-Furt s.c. rekrutuje do pracy? Jak patrzą na młodzież, studentów, czy chętnie zatrudniają takie osoby? Wiesz coś na ten temat? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o F.H.U. Bram-Furt s.c. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Bram-Furt s.c.