F.H.U. Bram-Furt s.c.

Łomianki

Opinie o F.H.U. Bram-Furt s.c.

Mariusz

Brak umowy o pracę a jak jest to na najniższą krajową . Przy montażu praca dochodzi nawet do 15 godzin dziennie (150 zł dziennie) Każdy pracownik to wg właściciela to debil bo za wolny, za długo wszystko robi.... Właściciele to górale i widać tu jaki to chytry naród.

uyt

pamietam ze jakis czas temu szukali pracownika budowalnego z doswiadczeniem moze niedlugo znow bedzie rekrtuacja

marek

Zgadzam się z przedmówczynią w 100%, jeśli ktoś idzie na rozmowę to niech się najpierw 2 razy zastanowi

alina ze szczecina

firma o ile można nazwać tak ten barak w którym się znajduje to jedna wielka porażka, odradzam wszystkim. Można się cofnąć w rozwoju jak się ma do czynienia z takimi ludzi którzy tam pracują.

Zostaw opinię o F.H.U. Bram-Furt s.c. - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Bram-Furt s.c.