Opinie o Goslik Personal w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Goslik Personal. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Goslik Personal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goslik Personal w Opole

bywalec

nie oszukujmy się jadąc zagranice przez pośredników można rożnie trafić zdarzają sie fajne firmy i beznadziejne mieszkania albo beznadziejne firmy i fajne mieszkania, a mozna tez trafic ze to i to będzie spoko, goslik ma kontrakty w większości z dobrymi firmami w Niemczech wiec można zaryzykować

Vika

do goslika jako pośrednika nic nie mam, ale firma do której najpierw trafiłam trochę średnia, ale jak skontaktowałam się z koordynatorem to tydzień czasu i byłam już w innej firmie , także plus za podejście do sprawy

Remek
@Vika

A jaka agencja w niemczech?

Malinowska Alina

Witam, czy sa tu osoby ktore wyjechaly do Niemiec za posrednictwem Goslik i tam pracowaly/pracuja przez agencje Pll ze Schweinfurtu? Sprawa jest pilna, prosze o odzew. ☺

Pluskot

Byłem i jest ok. Kasa jak na moje wykształcenie spoko, pracują tam przyjemni ludzie, bo nie odpowiadają jak jakieś gbury tylko uprzejmnie i kulturalnie. POLECAM

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Małgorzata

Z perspektywy klienta bardzo polecam współpracę z firmą Goslik Personal. Pracownicy, których dla nas znaleźli okazali się być bardzo dobrze dobrani do naszych potrzeb, a cały proces przebiegł szybko i bez problemowo. Pozdrawiam serdecznie.

Vendula

ja trafiłam dzięki nim do alberta na logistykę w Niemczech. jeśli chodzi o pieniądze i samą organizację to bardzo jestem zadowolona, trochę gorzej momentami z praca, bo po prostu czasem bylo ciezko w zaleznosci od tego jakie zamowienia byly do zebrania, czasem trzebabylo sie nadzwigac, ale poza tym to bez zastrzeżeń

lilu

ja radzę zrobić tak - sprawdzić samemu. Tutaj każdy może napisać w sumie co chce, a jaka jest prawda trzeba doświadczyć samemu, bo każdy ma inne wymagania i oczekuje innych rzeczy od takiej agencji

Jackob

U mnie byli takim przystankiem w karierze, bo szukałem czegoś na już na krótszy okres, bo kilka miesięcy później wyjechałem do Australii. Teraz znowu wróciłem i pewnie do nich się odezwę bo też taki przestój na 3-4 miesiące mam, więc może coś będzie

Kubikson

jakiś czas musiałem czekać chwilę aż się odezwa i w sumie jak juz straciłem nadzieje to zadzwonili, no i udało się. Co do kasy to jest naprawdę spoko, nei moge narzekac i zawsze mam ja na czas na koncie

Gutek

Może nie mieliście szczęścia do roboty? Ja byłem kilka razy za ich pośrednictwem i jestem bardzo zadowolony. Robota ciężka ale kasa wszystko wyrównała, jak si,e dobrze pracuje to i dobrze można zarobić!!

Majka

ja z nimi wyjechałam do Niemiec i dobrze trafiłam. W moim odczuciu solidna firma wszystko zgodne z podpisana umowa, dobre zarobki tym bardziej jak dla młodych ludzi którzy szukają pracy..

Piter

Odnoszę wrażenie, że ktoś usilnie próbuje popsuć opinię firmie, może konkurencja ? Tyle osób ma do czynienia z nimi (nawet kilka osób z mojego miasta) i nie mają złego zdania o firmie. Zawsze może być lepiej ale ogólnie nie jest źle

Frds

Jedzie ktoś swoim autem i będzie miał wolne miejsce na DHL 4 października?

hej ja tez mam jechac na DHL prosze o wiecej opinii.

inka

Jak wygląda praca w dhl? ogólnie jest ok czy obóz pracy? Rozumiem ze na wakacje sie tam nie jedzie ale jednak jakieś przyzwoite warunki chyba panują?

xxx
@inka

tez chce wiedziec :)

Piotrek

Jedzie ktos do dhl od 4 października ? Bo my sie wybieramy. Proszę o kontakt email: piotrek141995@gmail.com lub kom : 880 264 632

kasia

proszę o dhl informacje

Sortowacz
@kasia

DHL od 4 października

xxx
@Sortowacz

wiesz cos o tej pracy wiecej ?

Sortowacz
@xxx

Praca do lekkiej nie naležy polega na rzucaniu paczek na taśmę z wózków takich małych lub prosto z kontenera. Paczki są małe i duże lekkie i ciężkie. Możesz trafić na same lekkie lub ciężkie. Kobiety zazwyczaj sá traktowane nieco ulgowo chodź bywa z tym różnie. Na pewno nie jest to praca dla ludzi którzy mają problem z kręgosłupem bo trochę trzeba się nazginać no i wiadomo kondycja

Ces
@Sortowacz

Jedzie ktoś na DHL?

Czesc

Praca w DHL nieaktualna.

Cześć

Wybiera się ktoś do pracy DHL w Niemczech ? Bo ja się wybieram... proszę o kontakt w kom napewno odpiszę

Kaśka
@Cześć

hej dostaliśmy również oferte na DHL

Cześć
@Kaśka

Hej to jest mój nr 509 874 687 proszę o kontakt zawsze w więcej osób to raźniej;)

HEJ
@Cześć

Pracujesz tam czy nie ?

Madzia

Jestem bardzo ciekawa jak ocenisz współpracę po miesiącu ????

Zostaw merytoryczną opinię o Goslik Personal - Opole

• Jak się pracuje w Goslik Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Goslik Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goslik Personal?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goslik Personal?

Kandydaci do pracy w Goslik Personal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goslik Personal
2.6/5 Na podstawie 66 ocen.

Goslik Personal