Opinie o Goslik Personal w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Goslik Personal. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Goslik Personal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goslik Personal w Opole

Czy w Goslik Personal zatrudniani są obcokrajowcy?

Loko249

To tak żeby było bardziej zrozumiałe dlaczego nie goslikpersonal Oczywiście osobiście polecam się przekonać samemu :D (usunięte przez administratora)

Franciszek Nowy wpis
@Loko249

Napiszesz to jeszcze raz? Bo ucięło najważniejszą część wypowiedzi niestety

Andre Nowy wpis
@Franciszek

Chyba nic dobrego he he : D

Loko249 Nowy wpis
@Loko249

Jak ktoś chętny posłuchac nagrania z rozmowy z biurem goslikpersonal to za zapraszam na email skorpion@vip.onet.pl każdemu się odechce jazdy przez to coć. koordynator to ćpun który zajmować się ludźmi to wywalone ma na wszystko. czego to niby biuro nie zaprzeczy bo jest nagrana rozmowa.

Sebastian

Witam jak zakwaterowanie w Hamburgu dożo osób na mieszkaniu ? ile mieszkań tam jest ?

Aleksandra
@Sebastian

Hej a o jakiej dokładnie pracy mówisz hmm? Powiedz dokładnie pozdrawiam

Krzysiek

Byłem od nich w Austrii przez 4 miesiące, wszystko było ok

Franciszek
@Krzysiek

Jakie są stawki? Czy to był Twój pierwszy wyjazd? Goslik Personal organizuje przejazd, czy trzeba to sobie załatwiać na własną rękę? Planujesz jechać kolejny raz? :) Trochę tych pytań mam, ale liczę że niedługo odpowiesz na wszystkie! :D

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
K

Hej, może ktoś napisać jak wygląda praca, zakwaterowanie w magazynie Nohra.

Witam. Czy ktoś pracował lub pracuje z tą firmą jako operator cnc w Belgii? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Hubert
@Marcin

Dołączam się do pytania. Też mam zamiar zaaplikować na tą ofertę.

Wizjoner
@Hubert

Hej, udało Ci się przejść rozmowę rekrutacyjną? A może jesteś już na miejscu?

Jerzy

Hej, jest dosyć dużo aktualnych ofert pracy za pośrednictwem Goslik Personal, podsyłam link: https://www.gowork.pl/praca/goslik-personal;pr Zauważyłem, że w wątku jest dosyć dużo pytań, ale tak naprawdę brak odpowiedzi, dlatego sam chciałem dopytać o stanowisko malarza budowlanego (Niemcy). W ogłoszeniu jest mowa o dużej ilości nadgodzin, wie ktoś ile jest ich dokładnie i czy jest opcja odebrania ich w formie dnia wolnego?

Praca

Witam, czy wyjeżdżał już ktoś do pracy w fabryce mercedesa? Pozdrawiam

PIOTR1979

Szukam pracy za granicą Mam doświadczenie we Austrii i Niemczech . Proszę o kontakt Mòj numer telefonu 781237930

Dżej

Witam. Praca w Hamburgu, w netto, ktoś pracował? Jak wygląda tam praca i warunki zakwaterowania?

Dżej

Cześć. Pracował ktoś w Netto, w Hamburgu jako komisjoner i mógłby się wypowiedzieć trochę na temat pracy tam i tego jakie warunki mieszkaniowe są na miejscu?

Szanowni Panstwo; Chcialbym sukcesywnie aplikowac na stanowisko malarza. Mieszkam w Wiedniu od krotkiego czasu, takze nie mam meldunku. Posiadam jedynie paszport. Jesli mieli by Panstwo jakiekolwiek pytania czy watpliwosci, prosze dzwonic lub pisac. Mowie biegle w jezyku angielskim. Ucze sie ponownie i odswiezam jezyk niemiecki, ktorego sie niegdys uczylem aczkolwiek nie praktykowalem. +4368864337654 Moj obecny nr telefonu. Prosze nie sugerowac sie nr w cv. Z Wyrazami Szacunku, Piotr Chabrzyk

Nikt

Czy ktoś pracuje na pakowaniu ciastek w Harderwijk???

Dzidzia

Był ktoś jako elektryk LINZ WIEDEŃ WELLS jak oceniaci?

Krzysiek S
@Dzidzia

Witam na pierwszym wyjezdzie do fugen Austria bylo wszystko wporzadku nadgodziny mieszkanie ok i praca blisko zakwaterowania ale drugi wyjazd do Wiednia pojechalem w piatek, do pracy na poniedzialem poniewaz mieli w weekend zamykac granice przed koronawirusem a w pierwszy dzien w pracy w poniedzialem uslyszelismy ze cala budowa została zamknięta i wrocilismy do domu po 4 dniach plus kwarantanna 2tyg a trzeci wyjazd trwal dwa tygodnie a w 3 tyg w poniedziałek rano mowia nam ze nie ma dla nas pracy i robcie co chcecie agencja sie wypięła i kazała zjechac do Polski oczywiście na 2 tyg kwarantanny nie pozdrawiam NIE POLECAM!!!

Krystian

Witam, pracuje ktoś przy pakowaniu ubrań w Wittenberge? Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda tą praca, jaka jest płaca i wgl. Pozdrawiam

Krystian

Witam, pracuje ktoś przy pakowaniu ubrań w Wittenberge? Jakieś opinie? Jak wygląda praca, płaca i wgl.

Sebez

Sortownia paczek dpd pod frankfurtem nad Niemnem był ktoś poleca?

Roro

Czy ktoś pracował przez tą firmę w Münster jako operator wózka widłowego bocznego? Jakie są warunki pracy i zakwaterowaniea czy wypłacają na czas i jak daleko jest z miejsca zamieszkania do pracy?

karol

Ja byłem kiedyś z goslikiem w dhl dziwne bo nie miałem problemu z kasą ,robote zrobiłem kase wypłacili. Inni w robocie też nic nie mówili że im nie płacom,Tylko że ja byłłęm na niemieckiej umowie i to niemce mi płacili nie goslik . Ciężko mi było z niemieckim bo nie bardzo się dogaduje ale jakoś dałem radę. Widziałem te niektóre złe opinie chyba to jedne osoby piszom bo to samo . Może wam sie nie chciało pracować a teraz mata pretensje do wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Goslik Personal - Opole

• Jak się pracuje w Goslik Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Goslik Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goslik Personal?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goslik Personal?

Kandydaci do pracy w Goslik Personal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goslik Personal
2.6/5 Na podstawie 66 ocen.

Goslik Personal