Opinie o Ampli HR w Kraków

Ampli HR to nowa jakość na rynku usług rekrutacyjnych. Nasz zespół to wykształceni kierunkowo rekruterzy z pasją oraz 11- letnim doświadczeniem w rekrutacji i selekcji kandydatów na różne stanowiska. Nasze doświadczenie budowaliśmy w największych agencjach pośrednictwa pracy. Ampli HR to miejsce gdzie podstawą pracy jest etyka zawodowa, uczciwość, solidność, profesjonalizm i doświadczenie. Naszą misją jest odkryć i wzmocnić Twoje umiejętności i kwalifikacje, pomóc Ci w zmianach i wspólnie doprowadzić do nowej, satysfakcjonującej pracy. Zapewnij sobie lepszą przyszłość, skorzystaj z naszego doświadczenia!

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ampli HR w Kraków

radek1779

ja jadę na sprzątanie akademików wraz z 4 znajomych, proponuje założyć grupę na fb w celu zapoznania sie. Agencja wydaje sie być dość w porządku, pozdrawiam :)

@radek1779

Grupa jest już założona od Kwietnia.

Lokalizacja Niemcy
@Dvix

To może napisz jak się nazywa??????

@Lokalizacja Niemcy

hps Students Londyn :)

SS
@radek1779

hej, Razem z chłopakiem wybieramy się do Londynu jako Personel sprzątający 31.05.2017 chcielibyśmy dołączyć do waszej grupy i wymienić się informacjami. Prosimy o odpowiedź. Pozdrawiamy :)

Fffff

To jest wszystko jakaś ściema!

darow
@Fffff

a tobie o co chodzi?

Mimi

Pracował ktoś przy tym sprzątaniu akademików w Londynie w zeszłym roku? Jak to jest z tą umową i subkontem zakładanym przez pracodawcę w swoim banku- do którego my tylko dostajemy kartę płatniczą? Po przeczytaniu umowy mam mieszane uczucia.

@Mimi

ja pracowalam i umowa jest ta sama czyli nic w niej niema:) w sensie nowego. Subkonto masz do swojej dyspozycji i karte i nikt ci tam nie ma wgladu a karte zabiersz do pl pote i mozesz uzywac jeszcze chyba miesiac potem konto wygasa i moze byc wznowione jak za rok do nich przyjedziesz spowrotem. ale oni tego nie nazucaja bo ozesz tez zalozyc swoje konto na miejscu tylko to problematyczne jest w anglii troche. pzdr;)

lolka
@mania

A czy mogę podać konto mojej mamy, bo ona jest też w angli??

Mimi
@mania

Czyli nie jest możliwe podanie konta walutowego polskiego w funtach, na które przelewaliby wynagrodzenie? A z tego ich subkonto można robić przelewy na polskie konto ? , czy można tylko wypłacać?

Natalia

Cześć. Widział ktoś umowę od pracodawcy? Praca w Londynie przy sprzątaniu akademików. Jeśli tak proszę o kontakt boldak.natalia@gmail.com

@Natalia

ja w zeszlym roku podpisywalam na hotel na sprzatanie umowe od nich od teh firmy z Londynu i nic tam takiego nie bylo, stawka, okres wypowiedzenia i za co moga cie wywalic w razie picia czy nieprzyjscia do pracy, tyle. Jak rozmawialam teraz z ym Nilem na spotkaniu to mowil ze kontrakt wyglada tak samo czyli nic takiego. Podobno maja przesyac jakos w przyszlym tyg do wgladu to sie zobaczy:) pzdr

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ampli HR na stanowisko Elektryk przemysłowy (Holandia)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dvix

Cześć. Leci ktoś z Rzeszowa do tej pracy w Londynie ? Można się spotkać na miejscu w grupie poznać się itd :)

Mario
@Dvix

Cześć. Ja prawdopodobnie bd leciał z Rzeszowa. Właśnie otrzymałem list intencyjny oraz proponowaną liste lotów od rekruterki. Jestem za tym aby się wcześiej poznać

@Mario

To zostawiam adres e-mail - kalikali911@gmail.com można się zgadzać wcześniej nie ma problemu napisz do mnie. Jeśli ktoś jeszcze jest za taką propozycją to piszcie otworze grupę i możemy popisać umówić się itd. Pozdrawiam :)

mania

Ja tam bede z moim znajomymi. w zeszlym roku pojechalam z kolezanka od nich do pracy w hotelu i wszystko bylo okey, a moja znajoma bya w zeszlym roku na supervisorze tam i tez wszystko wporzadku wiec sie dlatego zdecydowaliśmy na taki wyjazd.pozdrawiam

Qwerty
@mania

Rozumiem, czyli chyba można im zaufać. Widzimy się na spotkaniu :)

Qwerty

Wybiera się ktoś na to spotkanie 26 kwietnia w Rzeszowie?

krrkrkkrkrkrkr

Witam,jedzie ktoś z tej agencj na sprzątanie akdemików proszę o wiecej informacji proszę mi napisać czy warto jechać ile godzn się pracuje ile płacom i jak ktoś nie znam języka czy pomagają

emi

Ja moge powiedziec ze na houskeeping pojechalam do hotelu i wszystko jest wporzadku zgodnie z informacjami z agencji.

Ola1234

Witam .Jeżeli ktoś jedzie do Londynu do tej pracy z Krakowa proszę o info na mejla ola_piwowar@poczta.onet.pl

Ola1234

Witam!Proszę niech ktoś napisze jakieś informacje na temat tej pracy jako personel sprzątający w Londynie.Czy warto tam jechać?

olep

Witam ja też wysłałem zgloszenie na ofertę pracy jako personel sprzątający w akademikach i barodz chciałbym wyjechać. Mam pytanie czy agencja jest godna zaufania?

kkk
@olep

witam , ma ktoś wiecej informacji o tej pracy sprzątanie akademików również tam jadę a nic nie wiem

emkalena

Czy ktoś wybiera się do Londynu za pośrednictwem tej firmy jako personel sprzątający w akademikach? Czy jest to oferta, która się opłaca? Ja jestem zainteresowana, ale mam wątpliwości. Jeżeli jest ktoś w podobnej sytuacji, proszę o kontakt: emkalena@gmail.com

SiweeeK
@emkalena

Macie jakieś doświadczenie z pracą jako personel sprzątający w Londynie ? bo sam chce wyjechać a interesują mnie opinie pracowników. Jak coś to proszę o maila na adres siwy231@gmail.com Pozdrawiam :)

pykto

Nie wiem jak wygląda praca za ich pośrednictwem ale ja nie polecam na podstawie samego kontaktu z biurem. Wysyłają formularze, które skrupulatnie się wypełnia, po czym dostaje się ofertę dokładnie w tym miejscu i obszarze zawodowym, którego się nie wybierało i zaznaczało, że z różnych powodów się nie chce. Pani w biurze sprawia wrażenie jakby nie rozumiała nikogo i niczego, poprosiłam o konkretne wytyczne na email kilka razy, nie dostałam nic...brak informacji o umówieniu na rozmowę telefoniczną/Skype...efekt ? telefon z Anglii w momencie gdy byłam w autobusie i nie miałam możliwości rozmawiać. Info w stylu "mamy dla pani świetną pracę na bardzo dobrych warunkach" - no i co z tego skoro nie ma żadnych info dalej co to za praca, gdzie, za ile...jak niby mam się z nimi dogadać skoro nie odpowiadają na emaile, pytania. Szkoda, bo w listopadzie zeszłego roku chyba obsługa była inna bo dostawałam konkretne odpowiedzi, szybko i uprzejmie, niestety po doświadczeniach ze stycznia absolutnie wykluczyłam współpracę z tym biurem, i okazało się, że łatwiej jest się porozumieć z firmą z Leeds znając angielski komunikatywnie niż z Ampli HR.

@pykto

Dzień dobry, z przykrością przeczytaliśmy Pani post, który jednakże będzie nam bardzo pomocny w zmianach dotyczących obsługi naszych kandydatów, za co bardzo dziękujemy. Czasami otrzymujemy oferty od pracodawców, które różnią się od preferencji, ale zawsze pytamy Kandydatów czy byliby zainteresowani również innymi możliwościami starając się nie narzucać decyzji i akceptacji. Czasami również zdarza się, że pracodawcy dzwonią do Kandydatów bez uprzedzania nas o tym fakcie, co staramy się eliminować do minimum. Zawsze można jednak poprosić o telefon w późniejszym czasie lub za naszym pośrednictwem umówić na konkretny termin. Reasumując, Pani uwagi na pewno pomogą nam jeszcze lepiej organizować naszą pracę na Państwa rzecz. Mamy nadzieję, że znalazła Pani odpowiednią dla siebie ofertę, bo finalnie najważniejszy jest efekt. Życzymy powodzenia! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Ampli HR

aabp

Od jakiegos czasu pracujemy w Szkocji dzięki Ampli HR. Polecamy - dobra oferta, sprawdzona, pomoc przed wyjazdem tez była. Praca ciężka, bo w hotelu trzeba robić wszystko, ale byliśmy o tym uprzedzani. W każdym razie sama firma jest ok.

martaggg
@aabp

hej, moglbys mi powiedziec cos wiecej? to jest ta oferta "pracownik hotelu", wszystko jest ok, dorzymuja slowa i w ogole ?

daro_wwr
@martaggg

ja moge powiedziec tylko ze swojej strony, ze agencja dotrzymuje slowa i na miejscu jest warunki takie jak mowili w uk. To prawda ze praca w hotelu na general nie jest latwa, bo sie robi naprawde wszystko a najwiecej na kuchni sprzatanie bynajmniej ja tak mam ale za to atmosfera jest super i jeszcze kilku innych polakow tu mam. napewo niebede zjezdzac do pl w najblizszym czasie to moge powiedziec.

emkalena
@daro_wwr

Rozumiem, mało jest informacji w internecie odnośnie tej agencji, dlatego miałam wątpliwości. A Ty też wysyłałem im wcześniej scan dowodu i zaświadczenie o niekaralności?

daro_wwr
@emkalena

skan dowodu wysla sie zawsze jak chcesz podpisac umowe z pracodawcom, oni to przesylaja wtedy do pracodawcy. a zaswiadczenie nie bylo mi potrzebne do pracy w hotelu lecz wiem ze ktos musial kiedys wysylac cos takiego do pracy z ludzmi czy przy sprzataniu privat houses.

sylwek

Pozdrawiam z Holandi, estem tu na projekcie jako elektryk i moge polecic. a biuro bardzo pomaga w komunikaci z pracodawca bo ja niezbyt znam jezyk. pozdrawiam

katki

Bardzo wam dziękuję za cierpliwe odpowiedzi, chyba się odważę bo nie ma na co czekać ;)

katki

a miałes opcję podpisania umowy w wersji dwujęzycznej ? wiadomo, że jak się jedzie to zna się język jako tako ale zawsze można czegoś nie zrozumieć i potem klops bo podpisałeś coś na co się nie zgadzasz.

matmas
@katki

nie ma umów dwu-języcznych bo pracodawcy sa zagraniczni, ale mi biuro pomogło przetumaczyc, a ak im nie ufasz to popros znajomego albo tłumacza jakiegoś. W moim przypadku było wszystko tak jak tłumaczyli. pracuje w UK. Polecam kraj i agencje, bo faktycznie ida na jakosc a nie na ilosć, a to zadkość dzis. Pozdrawiam

katki

Do tych co wyjechali - a jak z płatnościami za dojazd, tłumaczenie dokumentów ? za to płaci pracodawca, wy przed wyjazdem, czy potem sciagaja to z pensji ? sorry, ale nie siedzę w temacie

ireg
@katki

za dojazd się placi samemu. a tlumaczenia dokumentów do tej pory nie byly mi potrzebne. CV wyslalem po polsku to sobie to przetlumaczyli bez kosztow z mojej strony. to jst taki posrednik, oni nie są pracodwacom wiec tylko pomagają. ale chwali sie ich pomoc i wszystko jest wporzadku na miejscu. pzdr

filip

z pozdrowieniami dla mojej rekruterki:) z powodzeniem polecam - jak napisali poprzedniy sprawnie i konkretnie bez sciemniania. Praca na budowie w holandi bywa rórzna, ale sama organizacja wyjazdu bez zastrzerzeń. Polecam to agencje. Aha no i na miejsu placom na czas, to sie lczy najbardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Ampli HR - Kraków

• Jak się pracuje w Ampli HR?

Zobacz opinie na temat firmy Ampli HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ampli HR?

Ampli HR
3.7/5 Na podstawie 39 ocen.