Opinie o Farmacja 24 w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Farmacja 24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Farmacja 24 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmacja 24 w Polska

eugenia Nowy wpis

to najlepsza apteka w naszej dzielnicy, bardzo miła obsługa,Panie zawsze doradzą.Szczepiłam się i małżonka w ustalonym terminieprzy miłej obsłudze.Pozdrawiam cieplutko całą załogę.Stała klientka.

Paweł Nowy wpis

Witam szukam pracy co myślicie o tej aptece? .Przeczytałem 2 opinie innych nie mogę namierzyć . Czy ktoś może napisać coś na temat pracy w tych aptekach?

mgr farm. Nowy wpis

Słabo płacą, lamią przepisy BHP (porozwalane pudła z hurtowni po całej aptece, o które się można łatwo potknąć, przejścia dla pracownika w magazynie ok 30 cm - przepisy głoszą, że mają być nie mniejsze niż 75 cm). Łamią prawo pracy odnośnie dni wolnych (niedziele dodatkowo płatne, wykręcają się umową zlecenie, by obejść prawo i efekt jest taki, że pracuje się 7 dni w tygodniu - poniedziałek-piątek po 7 godzin, sobota i niedziela po 13 godzin i od poniedziałku znów...) Brak zachowanej przerwy 35 h w tygodniu i praca powyżej 48 h tygodniowo). niedziele i soboty poza etatem niby dodatkowo dla chętnych, ale zmuszają, płaca za dodatkowe soboty i niedziele marna (sobota 23 zł do ręki dla magistra, niedziela 25 zł dla magistra). Po odejściu z pracy nie wypłacają należnej premii za ostatni okres. Brak obuwia o fartuchów dla pracownika, brak ekwiwalentu za pranie. Za mało ludzi zatrudnionych.

farmaceuta

Pensje nieatrakcyjne, ilość etatów mniejsza niż minimum, brak pomocy aptecznych, brak fartuchów i klapków od pracodawcy, brak ubezpieczenia grupowego i zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (czyli brak popularnej "gruszy"). Dziadują na wszystkim, zamiast kupić drabinki, żeby można się było dostać do górnych półek, każą stawać.... na pudełkach z hurtowni.... Nie zakładają klimatyzacji w aptekach, przez co temperatura jest zdecydowanie powyżej 25 stopni latem- gdyby Nadzór wpadł, kazałby wszystko utylizować. Dziady do potęgi entej.

Zostaw merytoryczną opinię o Farmacja 24 - Polska

• Jak się pracuje w Farmacja 24?

Zobacz opinie na temat firmy Farmacja 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Farmacja 24