Farmacja 24
2 2 2 5 1

Opinie o Farmacja 24

Filtruj opinie po kryteriach:

mgr farm.
 Opinia

Słabo płacą, lamią przepisy BHP (porozwalane pudła z hurtowni po całej aptece, o które się można łatwo potknąć, przejścia dla pracownika w magazynie ok 30 cm - przepisy głoszą, że mają być nie mniejsze niż 75 cm). Łamią prawo pracy odnośnie dni wolnych (niedziele dodatkowo płatne, wykręcają się umową zlecenie, by obejść prawo i efekt jest taki, że pracuje się 7 dni w tygodniu - poniedziałek-piątek po 7 godzin, sobota i niedziela po 13 godzin i od poniedziałku znów...) Brak zachowanej przerwy 35 h w tygodniu i praca powyżej 48 h tygodniowo). niedziele i soboty poza etatem niby dodatkowo dla chętnych, ale zmuszają, płaca za dodatkowe soboty i niedziele marna (sobota 23 zł do ręki dla magistra, niedziela 25 zł dla magistra). Po odejściu z pracy nie wypłacają należnej premii za ostatni okres. Brak obuwia o fartuchów dla pracownika, brak ekwiwalentu za pranie. Za mało ludzi zatrudnionych.

Pomocna?
Tak2Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
farmaceuta
 Opinia

Pensje nieatrakcyjne, ilość etatów mniejsza niż minimum, brak pomocy aptecznych, brak fartuchów i klapków od pracodawcy, brak ubezpieczenia grupowego i zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (czyli brak popularnej "gruszy"). Dziadują na wszystkim, zamiast kupić drabinki, żeby można się było dostać do górnych półek, każą stawać.... na pudełkach z hurtowni.... Nie zakładają klimatyzacji w aptekach, przez co temperatura jest zdecydowanie powyżej 25 stopni latem- gdyby Nadzór wpadł, kazałby wszystko utylizować. Dziady do potęgi entej.

Pomocna?
Tak12Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Farmacja 24 - Polska

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny