Opinie o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowavent sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowavent sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Zniesmaczona :(

Hejka widzieliście na zmianie Piotra telefonistke z magazynu która cały czas chodzi w telefonem ona ma jakieś inne prawa nikt nie może telefonów używać a ona może wszystko może ma jakieś specjalne względy u swojego przełożonego. Widać że dużo ona nie robi, jej koleżanki robią wszystko a ta jeszcze we wszystko się wtrąca jak by wszystko wiedziała, a jest świeża. Mamy jej dość, czy zgadzacie się ze mną. Wesołych Świąt

Czarna mamba
@Zniesmaczona :(

Pierw przyjaciółki, a teraz się pokłóciły i kapuję jedna na drugą. A taka jest prawda, ze wszystkie się opierdalacie i siedzicie na telefonach ;))

Zniesmaczona
@Czarna mamba

No pewnie ze wszystkie siedzą na telefonach... Taki teraz mamy świat że każdy siedzi z dziobem w telefonach... Czy one były przyjaciółki to ich sprawa.... Ale kobiety nigdy się nie dogadają między sobą jeżeli jedna będzie się wyróżniać....

Xxx
@Zniesmaczona :(

W mojej opinii to chyba ktoś komuś przeszkadza.... Gdyby każdy z nas skupił się na swojej pracy wydajność byłaby lepsza. Jeśli komuś przeszkadza ktoś ... proszę udać do przełożonego, żeby rozwiązal problem. Osobiście proponuję skupić się na pracy, a nie pisaniu bzdur. Wesołych Świąt.

Covid i co ?

kolejne osoby zarażone w firmie i żadnej kwarantanny, wszyscy pracują sobie w najlepsze

Menel
@Covid i co ?

Jak to co :) dostaliśmy maseczki za 2zł. :) możemy robić dalej. Firma doskonale zadbała o bezpieczeństwo pracowników.

Fermenciarze
@Covid i co ?

A skąd masz takie informacje ? Byłeś przy tym jak pokazany został wynik ?? I czy wgl ten ktoś ma/miał robiony test ? siejesz ferment po zakładzie gdzie w cale to nie jest potrzebne, nakręcanie innych osób po przez powiedzenie jednego zdania nie prawdziwego w tej firmie to normalne a baranki przytakują i w to wierzą....

@Menel

Człowieku. Jak nas puszcza na kwarantannę to może nie będzie gdzie wracać. Weś się lepiej za robotę. Lepiej niech zaklad funkcjonuje normalnie i ma zamówienia. Nie produkujemy nie zarabiamy.

Specjalne

Widac zainteresowanie tym co się dzieje. Może zmiany są potrzebne. Są nowe osłony, karty pracy i ustalenia jak z tym pracować. Może jak będą ludzie normalnie pracować to bedzie dobrze. Widac lepsze . Trzymam za kiera kciuki.

X

Jednej rzeczy nie rozumiem. Wszyscy pracownicy tylko narzekają na firmę Nowavent. A nikt nie zmusza was do pracy i podpisania umowy. A wstępie każdy warunki pracy i płacy zna za im podpisze. Do każdej umowy doliczana jest premia i nikt nie ma najniższego wynagrodzenia.Jak opisujecie. A jak w każdej pracy przełożony ma prawo wymagać. Nowy kierownik wprowadza zmiany i wam się to nie podoba bo kończy się koleżeństwo i krycie niektórych osób.

@X

Pomysł kierownika pierwsza klasa

BRYGADZOSTA
@X

I zgadzam się całkowicie. Kiero ma rację i niech będzie tutaj tak jak w innych firmach. Sprawiedliwie i rowno dla wszystkich tak jak mowi. Batdzo mądrze i super rozmawia z pracownikami. Nie wprowadza stresu. I już widac że Marcin T próbuje go naśladować. Jest coraz lepiej. Oby tak dalej.

Firma Nowavent sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Księgowy / Księgowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Prawdomówna

Nie rozumiem skąd nieprzychylne opinie. Atmosfera wśród współpracowników bardzo w porządku, ludzie zazwyczaj starają się sobie pomagać. A zarobki jak najbardziej adekwatne do stanowiska jakie się wykonuje.

@Prawdomówna

Ta wypowiedź mnie rozbawiła adekwatna wypłata za pracę Twoja z pewnością nie bo brakuje ci na dobrego psychologa jeśli w tych czasach 2350 zł brutto jest adekwatne ciekawe tylko do czego bo z pewnością nie do tego aby utrzymać rodzinę

Xxx
@My

Obrażać człowieka to nie musisz brakuje tobie taktu a pracować to nie musisz jeśli za mało zarabiasz. Jest tyle możliwość i możesz szukać innej pracy na siłę NIK Ciebie tu nie trzyma. A do wynagrodzenia doliczana jest zawsze premia.Taka osoba jak Ty to nawet nie zasługuje na 2300 zł., bo nie szanujesz ani pracy ani człowieka.

@Xxx

Dla twojej wiadomości pracuje tu już ponad 6 lat i pracowałem na każdym stanowisku jak widzę w przeciwieństwie do ciebie. Wiem co było ustalane odnośnie podwyżek i umowa została niedotrzymana. Wiedz nim komuś odpiszesz najpierw się dowiedz.

Nikt

Poważnie? Ludzie nie wiedzą co ich czeka, każdego dnia "góra" może wpaść na jeszcze lepsze pomysły (a dowiemy się na pół godziny przed końcem pracy:D) Zabierają nam 10% z wypłaty, dając 9/10 etatu, zasłaniają się tarczą, nie ważne, że przy okazji postawili nowy magazyn. Ile to kosztowało hę? Za czyje to pieniądze? Nie ma imprez, bo jest koronawirus, firma się wzbogaca, a pracownicy liczą każdy grosz. Taka biedna firma. Wypłata nie sięga nawet śmiesznej najniższej krajowej (o przepraszam sięga, ale tylko po podliczeniu premii :D) Ludzie nie mają już urlopów, bo kazali wybrać w czasie który IM pasował. Idź do biura poproś o dzień wolny, śmiech na sali iść i się prosić. W nagrodę zabiorą ci te "premie". Atmosfera jest dobra to fakt, ale próbują ją zniszczyć. Po co te zamiany liderów i brygadzistów? Komu to wyjdzie na rękę? Chcą sprawdzić czy pracownicy się nadają? Niech przejrzą kamery, niech przyjdą do nas porozmawiać to dowiedzą się wszystkiego... Ups zapomniałam, że biuro nie lubi rozmawiać, prawda?:D Wyrażanie własnego zdania albo zdania grupy będzie karane zwolnieniem. Nikt nie zaprotestuje, bo ludzie się boją, mają kredyty do spłaty i rodziny do utrzymania, a czasy są trudne. Nie chce tutaj robić wywodów typu "w innych firmach jest lepiej", bo każde mają swoje mankamenty, ale szanujmy pracowników. Dali nam 9/10 etatu i heja, nie macie nawet zaplecza socjalnego. Już nie wspomnę o szatniach dla kobiet, które są w bunkrze razem ze śmierdzącym kiblem. A propos szatni... Wielki raban i zmienianie przerw bo koronawirus, noszenie maseczek, mycie rączek, tylko po to żeby babeczki śmiało ocierały się pośladkami w tak ciasnej szatni, miejsca w nich niewiele (może +/-70cm), a przejść w jedną i drugą stronę jakoś trzeba prawda? Kobiety chowają się w szafkach żeby dało się przejść :D Nie można doprosić się o załatanie ubrań, bo firma z którą mieliście i macie umowę uważa,(usunięte przez administratora) A na koniec drodzy Państwo dodam najlepsze! Pracownicy którzy wkładają w firmę lata pracy są sowicie wynagradzani... Przedłużeniem umowy z nową niższą stawką i to dużo niższą, a jak się nie podoba to "wypad" :( To przykre i raczej nie ma nadziei na zmiany.

@Nikt

Przykre ,ale to cała prawda .I niestety podejrzewam ze to dopiero początek,,Dobrej zmiany "

Ad
@Prawdomówna

Ludzie. Sami dobrze wiecie jak mało sie staramy. Jest dość luźno. Wiele osób tylko się buja i nic nie robi. Zmiany brygadzistów., super sprawa , może będzie koniec kolesostwa i wszyscy rowno będą pracować. Wszyscy myślą że są świętymi krowami a tak nie jest. Kiero dobrze to organizuje. A zwalniają jak w każdej firmie. A wy macie problem bo sir robić nie chce. Ja polecam Nowavent.

Ona
@Nikt

Słychać ze nigdzie indziej nie robiłeś. Idź do innej firmy a później oceń Nowavent. Polecam Gedie lub Voit. Ciesz się ze możesz tu robić i masz takiego kierownika. Przy twoim podejściu do roboty to gdzie indziej porobisz tylko okres próbny. Tutaj kierownik tlumaczy Ci jak i poco są zmiany i jak będzie. Ta po prostu płyniesz jak stolec w nieznanym kierunku. Kadrowa jest wszędzie, a i gorsze dużo widziałem. Panie Radku popieramy zmiany i wiemy ze w Joscie wychodziły na dobre. Znajomi badzo Pana chwala.

Bzyyk
@Ona

Tylko się nie zesraj ze szczęścia haha.... adwokat wielki, żal czytać te wypociny.... pewnie niedługo awansujesz :)

Popek

Dziwna firma która przy rozbudowie i potencjale rozwoju UWAGA zwalnia pracowników i robi wszystko aby sami sie pozwalniali. Jasne zawsze można zatrudnić nowych i nauczyć wszystkiego. Ale kto będzie chciał przyjść do pracy której nikt nie poleca ? Pozatym kto będzie ich uczył ? Zapominają że opinia ludzi ma ogromne znaczenie, zwłaszcza na "strefie" gdzie ludzie otwarcie przekazują sobie jakie warunki panują w danych miejscach pracy. Można usłyszeć że Nowavent zatrudnia na chwile i zwalniają bez podawania przyczyny za porozumieniem stron. Panu Dyrektorowi doradzam przede wszystkim kierowanie się własnym rozsądkiem, otwarcie się na pracowników i wyjście do ludzi a może mniej słuchania tego co sugeruje Kierownik produkcji oraz Pani Kadrowa. Może należy bardziej przyjrzeć sie temu jak pracują pracownicy administracji a nie sprawdzać na kamerach ile razy dziennie kto korzysta z toalety. Pozornie w firmie panuje spokój a tak na prawdę jest chaos który panuje wszędzie i coraz bardziej wpływa na wydajność i zadowolenie pracowników. Z zakładu który był uważany za jeden z bardziej neutralnych może i nawet dobrym podejściem do pracownika w tym momencie Nowavent nie ma już nic wspólnego.

Fioona
@Popek

Jeśli wprowadzą 3 zmiany, mam nadzieję, że nikt z zasztutych ludzi nie bedzie pracować a magazyn zapełni kadra z biura, udająca że jest atmosfera przyjazna :)

Czy w Nowavent sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Gregor

Są paczki świąteczne dla dzieci do 16 r życia oraz kasa świąteczna

Nosacz

Od Eweliny często czuć alkoholem prawdopodobnie nie raz była pod wplywem w pracy .. Mało co się zna na swojej pracy kompletnie nie nadaje się na to stanowisko które teraz obejmuje.

KAA...

Karma wraca prędzej czy później ale jak to bywa dużo spraw pod dywan zamiatanych jest ale prędzej czy później wszystko wypłynie

@Nosacz

Jeśli naprawdę takie sytuacje się zdarzają proponuję zgłosić to wyżej do osób, któreJeśli nierzejdą obojętnie koło takiego zdarzenia, a rozwiążą problem.

Rozczarowana

Firma się rozwija i super, ale kosztem zadowolenia pracowników

Luiza
@Rozczarowana

Jak to? Dopiero co ktoś pisał że wszystko wraca do normy.

@Rozczarowana

Zawsze są plusy i minusy w każdej pracy. I nie wszystkim się dogodzi. Proponuję pracować a nie narzekać. A to, że firma się rozwija to chyba dobrze dla wszystkich nawet kosztem "zadowolenia" pracownika ????????????

Markiz
@Prawdomówna

jak patrzysz w lustro z samego rana kogo widzisz?

Ruda

huraaaa!!!!! Wszystko wraca do normy!!

Lokerzysta

Nowy kierownik jest ok. Widać i slychac że jest inteligentny po tym ja mówi . Zna się na robocie i maszynach. Mamy nadzieje że będzie się dobrze pracowało.

Co sądzicie o nowym kierowniku. Znajomi z Jost twierdzi że ma wielką wiedze techniczne. Można z nim normalnie porozmawac. Wprowadza mądre zmiany. Tam za nim już kierownictwo i ludzie tęsknią. Bez niego nowy projekt stoi kompletnie. Znajomi mówią że za rok dwa nasza firma będzie inaczej działać.

@Ania

Też słyszałam dobre opinie o nowym kierowniku. U,,sąsiadów" przedstawiają o nim same dobre strony. Wydaje się ludzki i rzeczowy a zarazem kompetentny. Na chwilę obecną zapowiada się obiecująco. Więc dla nas pracowników to dobra informacja. ????????

Grażyna
@Ania

Mówi do rzeczy. Widać że się na tym zna. Cierpliwie tłumaczy. Zna się na maszynach tak mówi utrzymanie. Sympatyczny i bardzo opanowany. Zobaczymy.

Ciężkie czasy ale firma nie zwalnia. Stara sie pomagać. Ciekawe ile to potrwa. Co będzie dalej?

Arek

Proszę o kilka informacji o firmie 1. Praca od pn -pt? 2. Średnia wypłata na rękę? 3. Stawki godzinowe czy ryczałt? 4.soboty dla chetnych czy obowiązkowo? 5 Ogólnia atmosfera 6.Bon świateczny na jaką kwote? 7. Jakieś dodatkowe świadczenia? Z góry dziękuję i prosze o rzeczowe odpowiedzi

@Arek

Proponuję, o udanie się do działu kadr, tam panie udzielą informacji na temat wszystkich Pana punktów wymienionych na temat wynagrodzenia,godzin pracy, itp. Atmosfera w firmie jest przyjazna da się pracować, są też pracownicy,ktorzy chętnie pomagają początkującym.

Mazena

Czy aktualnie są przyjęcia do pracy?

@Mazena

Aktualnie, że względu na Koronawirus (COVID-19), z tego co się orientuję, nie ma przyjęć do pracy. Ale proponuję w tej kwestii wykonać tel do działu kadr. Tam udzielą fachowej odpowiedzi. ????

Mazena
@Prawdomówna

Dziękuję za szybką odpowiedź i podpowiedź. Miłego dnia życzę

Czy Nowavent sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ida

Umowa o pracę

Prawdomówna

W tym celu proponuję, o udanie się do działu kadr, są tam b. mile Panie, które udzielą prawidłowej informacji, odnośnie zatrudnienia na wybrane stanowisko.

pytanie ?

Zakaz palenia tytoniu poza przerwami dotyczy wszystkich pracowników?

Kot Filemon
@pytanie ?

Tak...

Morus
@Kot Filemon

Tak ? Otóż niestety nie ! Palą kiedy chcą i ile chcą ! A my musimy czekać do przerwy niestety.

Kot Filemon
@Morus

Zgadzam się, zakaz palenia obowiązuje, ale jak widać nie każdy go stosuje. Mi też się chce palić :)

Soul

Pani Moniko ze zmiany Pani Grażyny.Radzę się dobrze zastanowić nad obgadywaniem innych osób,a wziąść sie bardziej za pracę a nie przez 8 godzin tanczyć Krakowiaka i rąbać (usunięte przez administratora) na prawo i lewo.No tu Pani trafiła z obgadywaniem na niewłaściwą osobe zresztą Pani koleżanki również potrafią bardziej zajmować się życiem innych niż swoim.Ten wpis jest po to żeby łagodnie zwrócić Pani uwagę na problem jaki Pani stwarza,bo nastepnym razem już nie będzie tak miło i bedzie Pani miała gorsze problemy!

@Soul

Piszę do wszystkich, którzy mają za dużo wolnego czasu w czasie pracy, skoro zajmują się takimi news na temat innych i wola, to opisywać na forum, (skoro takie news czytamy o opinii pracowników firmy.) Zamiast stwarzyc dobra atmosferę w pracy, sami sobie stwarzamy niepotrzebne konflikty między sobą. W ten sposób nie akceptujemy pracownika z którym pracujemy. Myślę, że lepiej byłoby gdybyśmy to co mamy do powiedzenia o innych zachowali dla siebie, lub wyjaśnili między sobą, a nie obgadywali i rozpowszechniali na forum. Taka postawa pracownika jest nie poprawna.W tym przypadku dotyczy obu stron.

Prawdomówna

Pracowałam w kilku firmach w N.S.i tak naprawdę co tu pracownicy piszą ,nie zawsze jest prawdą .Co niektóre posty są naciągane i zakłamane .Praca nie jest ciężka ,nie rozliczają z akordu ,nikt nie stoi nad Tobą i nie patrzy na ręce .Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeśli ktoś przychodzi do pracy ,żeby pracować a nie narzekać to nie jest tak źle. Wynagrodzenie razem z dodatkami wypłacane jest na czas i nie jest małe jak na nowosolskie zarobki. Starają się o zapewnienie dodatków ; premie świąteczne, integracje firmowe, itp . Atmosfera panująca w firmie jest pozytywna .Mnie praca w tej firmie odpowiada . :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nowavent sp. z o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Nowavent sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowavent sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowavent sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nowavent sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Motoryzacyjna 2
    67-100 Nowa Sól