Opinie o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. w Kraków

Polski HR – Temporary Work to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami działającymi w różnych branżach, dlatego przez cały rok znajdziesz u nas oferty pracy przy ciekawych projektach na terenie całego kraju. Należymy do Polskiego HR S.A., który na międzynarodowym rynku pracy funkcjonuje od 1999 r. i zrekrutował już ponad 150 000 pracowników. Polski HR – Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. w Kraków

green tea

Już drugi raz załatwili mi robote,, tym razem inwetntaryzacja. Spoko dodatkowy zarobek. Umowa jasna, nie mam sie do czego przyczepic. POLECAM POLSKI HR

dzisiaj

Spoko firma. Załatwili mi dobrą pracę. Wynagodzenie terminowo przychodzi. Nie spotkałam sie jeszcze z opóźnieniami. Ogólnie polecam i jestem zadowolona.

@dzisiaj

a moja to juz druga agencja i tez polecam bo porzednia była do chrzanu i nie wyplacili mi kasy. w polski hr dostaje normalnie wyplaty

kondziu

Takiego pośrednika to ze świecą szukać, hahahaha A tak serio to wywiązaują się ze swoich obowiązaków w 100% Ogarnęli mi i znajomym niezłą pracę Większość z nas jest zadowolonych.

Sandra G.

Dziwne. Ja mam z nimi normalny konatkt. Wypłąty przychodzą w terminie. Może to jakieś chwilowe? W każdej firmie zdarzają się mniejsze/większe wpadki. To nieuniknione.

Wintage

Ja dostałem, nie wiem w czym problem, normalny kontakt z nimi mam, kasa pszyszla z lekkim opiznieniem, ale przyszla. Nie ma co siać paniki.

wolter

Polski hr to agencja którą mogę polecic bez wahania. Sprawnie, rzetelnie załatwiają wszystko. Pieniądz dobry dają.

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiełga bez problemowo. Kilka pytań na temat doświadczenia, jakie mniej więcej chciałym warunki finansowe i czy mam kogoś do polecenia do pracy, kto chciałby podjąć pracę.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ola

Wszystko na plus. Wypłaty w terminie, zarobki mnie zadowalają.

Mamin

Firma dobra, wypłacalna, wypłatay w terminie

Daga

Dzięki Polski Hr moja mam po wielu latach wrociła do pracy. Nie dość , ze ma całkiem fajne pieniądze dla siebie to jeszcze się cieszy, bo ma jakies zajecie i nie siedzi w domu. Polecam :)

Ida

Pracowałam u nich 3 miesiące w wakacje. Wszystko było jak należy. Kasa przyszła terminowo, kontakt z centralą bardzo dobry. Polecam.

Kola
@Ida

Ja też dobrze wspominam wspolprace z nimi

bebech

Ja na magazynie teraz pracuje dzięki nim, zarobki całkiem moga być a do tego nie musiałem się sam trudzic z szukaniem pracy. Fajnie, lubię takie ułatwianie życia.

antystresowy
@bebech

Tez skorzystalem z ich oferty na prace na magazynie. Kasa fajna aczkolwiek dla mnie troche za ciezko. No ale wiedzialem na co sie pisze wiec w sumie bez sensu teraz narzekac.

Jdosm

Siemka mam pytanie do Was jakie są zarobki na tej i wenteryzacji za minimalne 110 h ile wpłynie na konto ?

Olka
@Jdosm

Przecież to zależy w jakiej firmie, każda ma inne stawki. Pozdrawiam.

W.W.

Pośrednik uczciwy i wypłacalny, czego nie można powiedzieć o konkurencji.....

damianek

jestem zadowolony ze wspolpracy z tą firmą

patryk

Już dawno pracowałem dzięki nim ale byłem zadowolony.Praca dorywcza- fajny dodatkowy zarobek. Nie spózniali sie z wyplatami, latwy kontak, wszystko bylo na miejscu.

igor

Polecam tą agencje, to jest powazna firma, a nie jakieś tam małe przedsiebiortwo. Wszystko załatwiaja profesjonalnie. Ja mam dzieki nim dobra prace i normalne pieniadze.

marchewka

Solidna firma wszystko zgodne z podpisana umowa dobre zarobki tym bardziej jak dla młodych ludzi którzy szukają pracy na wakacje jak i na stałe, tyli od poniedziałku do piątku

.!.

Polecam współpracę z tą firmą. Wypłaty są na czas, więc nie wiem co wy mówicie za głupoty. Pracuje tam od blisko 7 miesięcy i nikt jeszcez mnie nie opierdzielił, czy zmienił warunki umowy podczas zlecenia. Po prostu ludzie czytajie to co wam dają, a nie późniejsz pieszecie głupoty.

Marek Szadkowski

Polecam agencję Polski Hr. To jest porządna firma, a nie jak te małe agencje, z którymi nagle się kontakt urywa. Najcześciej jak trzeba wypłacić hajs.... Tutaj mi się to nie zdarzyło, bo traktują pracowników bardzo fair. Wypłaty zawsze w terminie, bardzo szybko można się do nich dowdzwonić w razie jakis pytań.

Kolega z ławki

Sprawdzona firma. Działają szybko. Umowy mają jasne,bez haczyków. Dużo łatwiej dzięki nim znaleźć pracę.

electra

Pośrednik jak dla mnie na duży plus. Wszystko sprawnie załatwia. Już drugą pracę mam od nich i jest dobrze. Kaska pewna, co miesiąc, bez opóźnień. Kontakt z nimi też bardzo dobry.

andrzej

Dobrą pracę mi załatwili za fajne hajsy. Dobrze tak sobie dorobić. Załatwili wszystko mega szybko. Od rozmowy u nich minęło zaledwie 3 dni i dostałem robotę. POLECAM!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 111 ocen.

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.