Opinie o HR Quality Services Sp. z o.o. w Kraków

HR Quality Services Sp. z o.o.
4 32 49 5 1
Maciek

Ta firma to dno! Nie dajcie się zwodzić pozytywnymi komentarzami - piszą je pracownicy firmy! Do dziś nie otrzymalem wypłaty za listopad, telefonów nie odbierają, na maile nie odpisują. Już wystąpiłem z tym gdzie trzeba!

Tak3Nie
@Maciek

Nie wiem dlaczego pojawiła się taka opinia @Maciek, ja byłam wraz z koleżanką i wszystko było i jest w porządku. Mało tego - dziś otrzymałam wynagrodzenie za grudzień, mimo, że według umowy jest do 15 stycznia. I teraz wyjeżdżamy na kolejną edycję. Uważam, że to bardzo rzetelna firma, ale pracownicy też powinni być w porządku, a nie tylko wymagać. Osobiście - polecam!

Zweryfikowany użytkownik

@Maciek

Szanowny PaniPani, Pana opinia ( domyślam się, że firma konkurencyjna z branży) jest pomówieniem naszej firmy, a to się już kwalifikuje pod przestępstwo z kodeksu karnego artykuł 212. Obowiązuje wolność słowa w internecie, ale zgodnie z prawdą, a nie szkalowaniem danej organizacji. Po pierwsze każdy z naszych Pracowników otrzymał wynagrodzenie zgodnie z zawartą umową i terminowo. Ponadto nie zatrudnialiśmy w listopadzie na naszych kontraktach żadnego Pana Macieja więc tym bardziej Pana/Pani wpis jest niewiarygodny, co nie pozostanie bez konsekwencji. Proponuje się jeszcze raz zastanowić nad tym wpisem i skontaktować z portalem GoWork z prośbą o usunięcie wpisu, zanim nie podejmę osobiście kroków prawnych. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 pod numerem telefonu +48 12 350 66 61 oraz adresem e-mail: kontakt@hrquality.pl do którego mam osobiście dostęp i nie zauważyłem, aby niejaki Pan Maciej pisał do nas e-mail z informacją o niezapłaceniu wynagrodzenia.

Rysios
@Maciek

Dokladnie od piczatku do konca klamstwa po zlozeniu wypowiedzenia tylko kary

Anna Nowy wpis
@Ania

Bu ha ha ha . Ten post napisała pani właścicielka ten śmiesznej firmy. Zapomnijcie o jakiekolwiek kasie za pracę

Adrian Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Anna

Pani Anno po co Pani wypisuje z różnych nickow te same szkalujące opinie? Naprawdę jest w Pani tyle zawiści, ze musi Pani pluć żółcią w każdym kierunku? Po co Pani wypisuje ze za prace nikt nie otrzyma pieniędzy? Po co Pani kłamie ze właścicielem firmy jest jakaś kobieta jak to można sprawdzić w internecie? Takie opinie nic Pani w życiu nie pomogą.

Rysios Nowy wpis
@Rysios

Dokladnie same kary

Robert Nowy wpis
@Rysios

Wiecie może, czy biuro to daje szanse zatrudnienia osobom bez doświadczenia zawodowego? Nie ukrywam, że interesuje mnie ta kwestia, dlatego mam nadzieję, że mi pomożecie. Liczę na Waszą wiedzę.

Ewelina

Ja tam nawet nie zaczęłam pracy, pojechaliśmy w grupce do Hamburga ( stwierdziliśmy że liczenie towaru to nic trudnego więc można spróbować ) lecz niestety już na początku spotkała nas nie miła sytuacja, mianowicie hotel - ja rozumiem że mieszkanie jest darmowe ale na minimalny komfort mieszkalny zasługujemy! Nie dość że dostaliśmy pokój na 4 osoby ( w tym para - chociaż byliśmy zapewniani że dostaniemy osobny pokój )to w oknach był grzyb, pokój wyglądał jak w szpitalu, oprócz łóżek i jednego krzesla nie było nic, w kuchni kuchenka miała połamane drzwi z piekarnika, lodówki były zagrzybiale plus jedna nie działała, łazienka na całe piętro ( a było chyba 6-7 pokoi po 4 osoby, czasami zdarzały się 2 osoby lecz nie pary ) prysznice nie były zamykane, zasuwalo się zasłoną. My postanowiliśmy zjechać między innymi przez warunki mieszkaniowe lecz doszły nas słuchy że (usunięte przez administratora), przeraziło to nas dlatego uciekliśmy. Jaka jest prawda nikt z nas nie wie. Miałam mieszane uczucia czy wystawić swoją opinię bo było to jakieś 3 msc temu ale widzę że są tu mieszane komentarze to i ja dołożę swój Doczepić mogę się jeszcze do pracowników ponieważ dostalismy masę telefonów w dniu wyjazdu zapewniających że nikt nie wiedział o warunkach mieszkania ale dzwoniła do nas również właścicielka mieszkania, która powiedziała jasno że firma wiedziała o warunkach a mimo to zgodziła się na transakcje Dodam również że mam nagrania rozmów gdyż mój telefon ma funkcję nagrywania rozmów, której niestety nie mogę wyłączyć plus zdjęcia hotelu

Tak8Nie
Tetris
@Ewelina

Mieszkania są za darmo ale prawdę mówiąc to jest opłacane przez nas samych z diet, których nie dostajemy. Kłamstwa ze strony biura na temat mieszkań to chleb powszedni. (usunięte przez administratora) to standard na mieszkaniach w tej firmie. Obiecują, że ktoś przyjedzie posprząta, jak sam nie zrobisz to żyjesz w brudzie. Obiecują złote góry, pokoje dwuosobowe, itp. Doskonale wiedzą co wynajmują, a później kłamią, że nie wiedzieli. Oczywiście zdarzają się mieszkania ładne i zadbane ale to rzadkość.

@Daro
@Tetris

Nie myślała Pani o tym, żeby się przeniść na nocleg do 5 gwiazdkowego Hotelu Hilton w Monachium?

TakNie1
Bożena

Witam jestem na projekcie od 4 tyg dla mnie praca jest super polaczona z wczasami malo godz ale mozna zarobic koortynator caly czas w kontakcie na warunki nie ma co narzekac polecam praca łatwa bez znajomosci jezyka pracowalam na roznych stanowiskach w pracy za granica to tu naprawde jest super wyplaty na czas duzo wolnego czasu Pozdrawiam

Daro

Nie jesteś jedyny,który zmaga się z tym problemem. Dostałem propozycję wyjazdu na inwentaryzacje z ich firmy, ale zrezygnowałem ponieważ mnie również doszły sluchy, że mogą być połączeni z Polskim HR-em

Adrian

Na jakiej podstawie wyraża Pan nieuczciwą i nieuzasadnioną opinię jakoby firma HR Quality miała cokolwiek wspólnego z firmą Polski HR International?

Ania

Firma HRQuality nie jest powiązana z firmą Polski HR International. Można to bardzo łatwo zweryfikować poprzez np. numer KRS czy członkach Zarządu. Sama to weryfikowałam, ponieważ też się tego obawiałam. Obecnie jestem w Niemczech od 2 tygodni. Oczywiście wszędzie są jakieś problemy, ale pani koordynator sprawnie działa i chętnie pomaga. Nie żałuję podjęcia decyzji o współpracy, mimo wcześniejszych obaw. Niektórzy wymagają hoteli o najwyższym standardzie skoro jest bezpłatne mieszkanie, a sami jakby mieli płacić to warunki nie odgrywałyby roli. Pytanie czy ktoś jedzie do pracy czy na wczasy.... Ja osobiście - Polecam!

Piotr
@Ania

(usunięte przez administratora) Wyraźnie jest tam napisane, że szanowny pan (usunięte przez administratora) (Który odpowiedział na jeden wpis na tej stronie reprezentując firmę) był uprawniony do reprezentacji firmy Polski HR...

Rekomendacja
@Piotr

Szanowny Pan Boczoń Szanowna Pani Anno był założycielem i udziałowcem Polski HR Temporary Work, a nie Polski HR International więc proszę nie wprowadzać zamieszania i pisać kłamstw. Internet wszystkie informacje na ten temat zawiera więc proszę nie wiązać dwóch różnych firm z Panem Boczoń.

@Grzegorz Boczoń

Przepraszam powyższa odpowiedź była do Pana @Piotr, a nie Pani @Ania.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Karolina

Bardzo dobra i rzetelna firma. Miałam okazję być z chłopakiem na wyjeździe do Niemiec. Nie trudna praca a pieniądze bardzo dobre. W Polsce za taką pracę dostali byśmy o wiele mniej. Pieniądze wypłacone terminowo zawsze. Mieszkania ok. Nie są to hotele 6-gwiazdkowe, ale warunki w porządku. Tak wiec mogę polecić firmę. Kontakt z opiekunami na najwyższym poziomie, można dzwonić o każdej porze.

Vlad

Polecam współpracę z firmą HR Quality. Wyjeżdżam z firmą na projekty zagraniczne i firma zawsze wywiązuje się rzetelenie z warunków współpracy. Obecnie jestem na projekcie w Bawarii.

Hel

Witam, Byłam na 2 miesięcznym wyjeździe. Nie zaluje. Wypłata okey, szacunek jest od SV, praca nie jest ciężka a warunki mieszkaniowe nie są najgorsze. Jeśli można gotować w lokalu to naprawdę jest duży plus.

SV 2

Polecam firmę tym,którzy lubią pracować nie pozorować . Wtedy i wypłata się zgadza i lżej na sumieniu. SV Berlin.

Eugen

Ja pierwszy wyjazd do Niemiec z firmą wspominam dobrze pomimo, że warunki mieszkaniowe nie były jakies super luksusowe, ale teraz wyjechałem drugi raz i naprawdę jest dobrze. Ponadto firma w grudniu już przelała należne wynagrodzenie więc nie ma się co na siłe doczepiać

@Eugen

Dlaczego piszecie sobie sami opinie ? To nie na tym polega Każdy wie ze nikt pozytywnych opinii nie pisze, każdy pierwszy do obsmarowania, jeśli nie macie nic do ukrycia to nie piszcie sami pozytywnych opinii Jak ktoś będzie chciał podjąć z wami współpracę to podejmie nie zwracając uwagi na opinie

TakNie1

@Ania

@Ania to Ty tez piszesz sama sobie opinie bo jesteś zatrudniona przez HR Quality? :) Piszę opinię dla innych bo może uznają moją opinię za cenną. Jak ma to być wiarygodne źródło jeśli nikt nie wystawi pozytywnej opinii ? Zwłaszcza, że mam możliwość uzyskania premii za zrekrutowanie Kandydata? :) Pomyśl dwa razy zanim napiszesz. Pozdro z Hamburga

@Eugen

Jesteście żałośni

@Ania

Zalosna jestes Ty ... typowa Polka plujaca zolcia... wstyd za takich rodakow

Gabira

Cenię sobie firmę za bardzo dobry kontakt z firmą i rzetelność. Wyjeżdzałam na kontrakty z roznymi Agencjami i naprawdę z HR Quality nie spotkała mnie żadna niesłowność czy problemy.

Gabira

Arthur

O widze, że pracownicy HR-u włączyli się z wypisywaniem pozytywnych opinii. To jest przykre ...

Pepe
@Arthur

no właśnie mocno podejrzane że w ciągu 2 dni pojawiło się tyle pozytywnych opinii... Polacy z reguły jak mają dobre zdanie o pracodawcy to się tym nigdzie nie chwalą.

Adamito
@Pepe

Ale do obsmarowania pierwsi...taki naród

Tak2Nie1

Alicjaa
@Adamito

Lepiej podzielić się swoimi opiniami niż to ukrywać żeby reszta przechodziła przez to samo, widzę że słowo solidarność jest ci nie znane

Adamto
@Alicjaa

Alicja, póki co na 190 osób zrezygnowało 5 osób z pracy w DE ( w tym jedna z tego co mi wiadomo zwolnili). Podaj swoje imie i nazwisko ujawnij swoje dane i rozmawiajmy uczciwie, a nie szkalujemy czyjąś markę, która pomaga nam zorganizować pracę, mieszkania, transport. Ja mam na imię Adam Kmesch i jestem Supervisorem w Regensburgu. Kolej na Ciebie.

Alicjaa
@Adamto

Nie mam obowiązku podawać swoich danych w internecie :)

Arkadiusz Lembok

Praca w firmie ok. Zapewnione zostały warunki zgodnie z ustaleniami z firmą. Wynagrodzenie lepsze niż w PL, a praca nie wymaga doświadczenia to plusy. Minusy - zakwaterowanie ( musiałem zmieniac miejsce zakwaterowania ze względu na pracę w róznych lokalizacjach) i rozłąka z rodziną.

Venom

Póki co z wyjazdu jestem zadowolony. Wypłata mogłaby być lepsza, ale w sumie przy takiej ilości godzin wypłata lepsza jak w Polsce przy 200 godzinach. Firma jest ok

Anna

Kontakt z firmą świetny - za to mają plusa, ale warunki mieszkaniowe i wypłata to tragedia !

Pamela

Dziekuje za pomoc.

Zbyszek

Od lat wyjeżdżam za granice na różne prace i z takim fajnym podejściem do pracowników jeszcze nigdy się nie spotkałem. O nic nie trzeba się martwić bo wszystko firma organizuje. Super ze jest praca gdzie bez znajomosci języka można zarabiać w euro a nie PLN

Kasia

Z firma Hr Quality pojechalam na kontrakt do Niemiec i jestem bardzo zadwolona z obecnej pracy. Mamy dobre warunki zakwaterowania , praca jest lekka i nie wymagana jest znajomosc jezyka. Mamy pokrywane zakwaterowanie, transport oraz ubezpiecznie. Ponadto poznalam fajnych ludzi :) Lubię atmosferę w HR Quality Services Sp. z o.o. za: Fajne szefostwo

Nika

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Warunki pracy takie jak obiecano, umowę podpisałam przed rozpoczęciem zatrudnienia, wypłata wynagrodzenia w terminie

Ania

Ja również nie mam zastrzeżeń do współpracy z ta Agencja. Firma dba o pracowników na każdym etapie wiec nie potrafię zrozumieć opinii negatywnych dotyczących złych warunków zakwaterowania.

Lukasz

Sprawnie przy zatrudnieniu i koordynator cały czas dostępny - z taka firma można pracować.

Anna

Poukładane tak jak było obiecane. Mieszkanie, transport, dodatkowe ubezpieczenie, wszystko zapewnia firma bezpłatnie.

Adrian

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą HR Quality. Obecnie pracuję na projekcie niemieckim, gdzie do moich obowiązków należą czynności inwentaryzacyjne. Firma zagwarantowała nam darmowy transport do Niemiec, a także transport do pracy oraz dogodne warunki mieszkalne. Na miejscu mamy również przypisanego Opiekuna, który zajmuje się sprawami socjalnymi. Szczerze nie rozumiem, skąd się pojawiła negatywna opinia na temat tej firmy i tego projektu. Jest nas bardzo dużo Polaków na miejscu i nie słyszała głosu niezadowolenia. Szczerze polecam tą firmę

Szymon

Profesjonalne podejście i obsługa bez problemu. Pani koordynator bardzo mila i wytłumaczyła mi wszystko przed wyjazdem. Jestem zadowolony ofertą pracy i polecam współpracę z tą firmą.

jula

Bardzo porządna firma, obecnie rekrutują na inwentaryzacje w Niemczech. Choć mało godzin zapewniają, jeśli ktoś nie zna języka, to warunki są bardzo dobre. Pomoc w pełnym procesie rekrutacji i bardzo miła obsługa!

Tak3Nie

A czy ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie przedsiębiorstwa HR Quality Services Sp. z o.o. w mieście Kraków nie ma jeszcze żadnych wieści o pracy i warunkach w firmie.

TakNie

Zostaw opinię o HR Quality Services Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

HR Quality Services Sp. z o.o.