New Challenge

Zakopane

Opinie o New Challenge

Marek

Pracowałem jako Kierownik na 4 obozach, podpisywana jest umowa zlecenie. Pracuje z nimi tylko podczas wyjazdów letnich i zimowych. Wszystko bardzo ok.

Przewoznik z Malkini

My jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy z New Challenge. Wszystko placone w terminie. Przewoźnik z Malkini.

JA

Uwaga! Oszukują przewoźników. Ratowaliśmy im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w czerwcu (w środku sezonu), z dnia na dzień zamówili autokar, bo widocznie ktoś inny im nawalił, a teraz nie można się doprosić pieniędzy. Tak nie działa biuro podróży tylko OSZUST.

Patrycja

@Kasia @Marek - a czy możecie napisać więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w New Challenge? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Na jaki okres są organizowane wyjazdy? Czy trzeba mieć doświadczenia, aby zostać animatorem w New Challenge? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Marek

Pozdrawiam z obozu w Murzasichlu. Chyba poszukuja caly czas, bo maja mnostwo wyjazdow. Marek. Ps. Jest super.

Kasia

Jeżdżę z nimi 3 rok. Takze chyba o czymś to swiadczy. Pewnie początkujący maja inne stawki niż ci, ktorzy pracuja caly czas przy wyjazdach od kilku lat.

Wychowawca

Na wyjazdach wielki chaos. Duże opóźnienia w wyplatach (ponad miesiąc od daty podanej na umowie) i zero reakcji na proby kontaktu. Nie polecam!

omi

no skoro jest o tym wspomniane chociażby w ogłoszeniach to zapewne tak będzie, nie rozumiem twojej reakcji

letmeselfie

Umowa o pracę? Hahahahhhahahahah.

Agn

Dziękujemy za super kolonie w Milówce. Nasza córka wróciła bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że za rok też będzie podobnie. Agnieszka

Basia

Moje dziecko wróciło właśnie z zielonej szkoły organizowanej przez firmę New Challenge. Jest zachwycone, bardzo fajnie prowadzone animacje, mnóstwo wyjazdów, wycieczek, super nagrody. Tak trzymać!!!!

Paulina

Ja pracowałam w NC chyba ok 8-10 miesięcy. Mogę śmiało powiedzieć, że jeżeli chodzi o organizowanie wyjazdów , zawsze biuro się starało aby wyjazdy były ciekawe i bezpieczne. Również kadra zawsze była dobrze przygotowywana do wyjazdów. Wypłaty również były zawsze na czas. Każdy z nas popełnia błędy, i uważam ,że niektóre opinie są bardzo krzywdzące. No , ale prawda jest taka ,że chora konkurencja nie śpi. Bądźmy choć troszkę obiektywni.

Sebastian

Ja także byłem z Nimi na wielu wyjazdach z Opola, zawsze pełen profesjonalizm. Odwiedziliśmy Austrię, Niemcy, Chorwację. Dziwie się tym negatywnym opiniom, bo najczęściej hotele albo były już opłacone, albo miałem gotówkę na ich opłacenie. Zawsze bardzo ok.

Grzegorz Subocz

Jeżdżę z tą firmą już 3 lata, jako pilot, nigdy nie miałem problemów z rezerwacjami, autokarami, wypłatami czy jakością zamówionych usług i konstrukcją programów. Nigdy nie czekałem na pieniądze, a wręcz przeciwnie często otrzymuję je zanim wystawiona zostanie faktura. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia to proszę to robić "z podniesioną przyłbicą", a nie jak tchórz chować się za anonimowością internetu ( i tak można sprawdzić IT komputera ). Natomiast drobne potknięcia zdarzają się kazdemu. TYLKO TEN NIE ROBI BŁĘDÓW, KTÓRY NIC NIE ROBI. O D W A G I !!! Ja podałem swe prawdziwe imię i nazwisko !

Gosia

jestem pilotką, która jeździ z New Challenge na wyjazdy. Nigdy nie było jakichkolwiek problemów, skarg, zastrzeżeń. O jakich wyjazdach piszecie, skąd dokąd? Byłam z Nimi w Berlinie i było super. Młodzież bardzo zadowolona.

Obiektywny
@Gosia 31.05.2016 17:58

Urocze są takie historie:) i ciekawe jak się to zakończyło. Znam tą firmę i najczęściej mają grupy około 50-80 osób a nawet więcej. I co? Nagle wchodzi taka grupa do hotelu, nie ma rezerwacji i nagle miejsca się znajdują? Bez przesady. Jak już trolle internetowe wymyślacie jakieś komenty to przynajmniej przeanalizujcie je czy trzymają się kupy. Nawet żeby skłamać na forum trzeba mieć odrobinę inteligencji a nie pisać bez sensu. Dzieci na ich wyjazdach są zawsze pod bardzo dobrą opieką, mają zapewnione fajne warunki, ciekawe animacje, bezpieczeństwo i super zabawę. Chcesz konkurować? Rób to uczciwie, ciężko pracuj, bądź kreatywny i przebojowy a też osiągniesz sukces. Kłamstwami w necie nie dojdziesz do niczego.

Porażka

To jest żenada a nie firma - osoby które nie znają się na prawdziwym biznesie. Byłam na kilku wyjazdach z nimi, na pierwszym był autokar bez badań technicznych, na drugim był nieopłacony hotel (który rzekomo miał wiedzieć o płatności, że będzie dokonana później) , a wyszło na to ,że już mają 2 grupy nieopłacone. A trzeci wyjazd to wisienka na torcie - grupa nie miała rezerwacji w hotelu!!! To jest jakiś żart! Szkoda dzieci , które tutaj jeżdżą na kolonie i obozy.

Obiektywny
@Porażka 31.05.2016 12:14

ellabella
@Porażka 31.05.2016 12:14

Ciekawe dlaczego z nimi jeżdzisz , skoro za pierwszym razem była porażka.....i kolejne.....porażki.... :) :):)

Sabina

Tragedia!!!!! Luksusowe autokary??? taka jest informacja na ich stronie - jedna wielka porażka!!! Dzieciom jadącym na zieloną szkołę do Ustki podstawiają niesprawny autokar LUKSUSOWY śmiech na sali Wyjazd opóźniony o 3 godziny!!! Nigdy więcej!!!!

Turysta
@Sabina 28.05.2016 18:06

A słyszała Pani o czymś takim jak kontrole policji, jeden policjant kontroluje pół godziny a inny trzy. Ważne żeby dzieci podróżowały bezpiecznie. Z każdej kontroli na pewno zostały sporządzone jakieś protokoły. Ta firma powinna je powrzucać tutaj bo aż żal d ściska jak się czyta takie komentarze. Ludzie opamiętajcie się!

Kasia

jestem pilotką współpracującą z Nimi, nie wiem skąd takie opinie. Jest na prawdę bardzo miło, na każdy wyjazd są przygotowani, dostaje się plany, informacje, dla grup upominki.

Lev

Same pozytywy. Proszę wejść do środka, pobyć kilka miesięcy i poznacie całą sytuację.

Lev

Oczywiście. Same pozytywy słyszą ludzie z zewnątrz, którzy nie wiedzą co odgrywa się w środku.

hahah

Widzę ,że opinie mają świetne, jak dobrze ,że nie poszłam na rozmnowę.

Grzegorz

Spózniaja sie z płatnosciami...

Ela

Być może z hotelami maja opóźnienia, ale byłam z nimi jako opiekun kolonijny i wypłacili mi w terminie. Może to zależy od sytuacji w danym miesiącu...W tym roku także zamierzam się starać o pracę jak wychowawca kolonijny.

Lev

Szkoda tylko , że za hotele nigdy nie płacą w terminie. Duże opóźnienia, nie wiem z czego to wynika. Lubią kombinować.

Grzegorz

byłem z Nimi wiele razy na wyjeździe, wycieczki po Małopolsce i zawsze było ok. Zawsze w biurze płacili mi gotówką. Na razie nic złego nie mogę powiedzieć o tej firmie.

GCD

Byłem, bo to jest biznes. Każdy pieniądz się liczy, nawet opóźniony. Dziewczyny na wyjazdy są w porządku, bardzo profesjonalne, ale tu nie jest kwestia wyjazdów....

Justyna

Byłam z Nimi na projekcie w grudniu. Płacą w terminie, było bardzo ok. Zespół bardzo fajny, dynamiczni ludzie. Raczej nie pracują tam już studenci. Ciągle się też rozwijają.

Skowronek

Witam, zamierzam właśnie podjąć pracę z New Challenge jako pilot wyjazdu na Chorwację. Bardzo profesjonalnie działają, nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń co do kontaktu z pracującymi tam Paniami. W jakim celu więc tam byłeś, skoro jest tak beznadziejnie? Po co więc utrzymujesz kontakt? O co chodzi?

GCD

Tak. Mają komplet. Ale jaki? Bez doświadczenia. Bez pomysłów. Bez niczego. Kiedyś był zespół. Były bardzo fajne, pomysłowe dziewczyny. Teraz? Byłem niedawno i szału nie ma. Widać ,że to studentki, że się dopiero uczą.

L2l

Znam ta firmę z zewnątrz. Już tyle się naobserwowalem by śmiało powiedzieć o złej atmosferze w środku. Współpraca z ta firma trwa nadal, ale traktowanie pracownika , kontrahenta, przechodzi ludzkie pojęcie. Mowie szczerze... Nie pakujcie się w to...

LETUR

Satysfakcja? Dobra mina do złej gry. Uśmiech w cieniu płaczu , złości i krzyków, gdy ktos przychodzi - wszyscy są szcześliwi.

M

Czy jest rotacja? Na ten moment cały czas pojawiają się ogłoszenia od nich o pracę, a dlaczego? Bo ciągle pracownicy odchodzą. Ciągle. 200 zł za dzień to dużo? Na pewno nie w przypadku animatora , który ma pod sobą 10 dzieci w wieku 4-5 lat.

LETUR

Ja miałem taką sytuację. Umowy często dają po wyjezdzie.

Edi

Z wszystkimi opiniami w pełni się zgadzam. To jest żenada. Profesjonalistki? Ha ha ha! Koń by się uśmiał. Zal mi pracownic, które męczą się z tą czarownicą ( mam na myśli szefową, która jeździ po nich jak po łysych kobyłach) codziennie pod jednym dachem!

Benek

Najpierw mówią jedno, a potem drugie. Miałem jechac na wyjazd za 250zł /dzień , a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie na 200 zł/ dzień. Oszustki!

DS

Pracowałam 5 dni - dziękuję i nie polecam. Najgorsza Pani kapitan, który każdym chce rządzić, na każdego się wydziera i wytyka błędy , a swoich nie widzi. Wykorzystuje każdego głupiego , kto trafi się na jej drodze. Naiwniacy tylko tam pracują. Zal mi ich.

Mysz

Wogóle nie wypłacają pracownikom. To nie jest firma, to śmiech na sali. Przestrzegam przed tym burdelem. Chaos!!!

Przybyłam

nie wyplacaja pracownikom na wyjazdach

Zostaw opinię o New Challenge - Zakopane

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Challenge