Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

anons

Polecam współpracę z tą firmą. Wypłaty są na czas, więc nie wiem co wy mówicie za głupoty. Pracuje tam od blisko 7 miesięcy i nikt jeszcez mnie nie opierdzielił, czy zmienił warunki umowy podczas zlecenia. Po prostu ludzie czytajie to co wam dają, a nie późniejsz pieszecie głupoty.

magazynier

Zgosilem sie do nich, szybko znalezli mi prace na magazynie za calkiem fajna pensje, wiec nie moge narzekac. Na magazywnie wiadomo, ze czasem ciezko ale to normalka. Zajefajne jest to ze poznalłem tam czadowych ludzi

przyczajony tygrys

Ja to mam spoko prace i to za fajny pieniadz dzieki Polski hr!!!

anonymous

Polski hr to dobra agencja ktora dba o swoich praconików, stawki dają różne, w zalezności od zlecenia, ale ja trafiam akurat na dobre więc mi to odpowiada.

green tea

Już drugi raz załatwili mi robote,, tym razem inwetntaryzacja. Spoko dodatkowy zarobek. Umowa jasna, nie mam sie do czego przyczepic. POLECAM POLSKI HR

dzisiaj

Spoko firma. Załatwili mi dobrą pracę. Wynagodzenie terminowo przychodzi. Nie spotkałam sie jeszcze z opóźnieniami. Ogólnie polecam i jestem zadowolona.

@dzisiaj 28.11.2017 12:45

a moja to juz druga agencja i tez polecam bo porzednia była do chrzanu i nie wyplacili mi kasy. w polski hr dostaje normalnie wyplaty

kondziu

Takiego pośrednika to ze świecą szukać, hahahaha A tak serio to wywiązaują się ze swoich obowiązaków w 100% Ogarnęli mi i znajomym niezłą pracę Większość z nas jest zadowolonych.

@Marysia 14.11.2017 12:33
Ja tez poproszę, albo do Was dziewczyny jakiś kontakt. Telefonu nie odbierają, nie odpisuję. Jak ktoś ma taka sama sytuacje to...

I jak? Dostałaś pieniądze? Ja ciągle czekam na kasę i na początek chcę iść z tym do PIP

Wintage
@anonymous 27.11.2017 21:10

Ja dostałem, nie wiem w czym problem, normalny kontakt z nimi mam, kasa pszyszla z lekkim opiznieniem, ale przyszla. Nie ma co siać paniki.

Tetiana

Nie polecam!!!! Dwa tygodnie w październiku pracowałam,kasa miała być 20 listopada. Dziś 27.11 i dalej jej niema. Pośredniczka nie odpisuje na wiadomości. Jeśli do końca listopada nie dostane pieniędzy to zgłaszam sprawę do PIP na początek.

Kaja

Pracowalam na początku września i do dnia dzisiejszego 31.10. nie otrzymałam wypłaty. Telefon Polskiego HR nie odpowiada a na maila nikt nie odpisuje. Zgłaszam sprawę do PIP

Tati
@Kaja 01.11.2017 00:13

Ja pracowałam 2 tygodnie w październiku, 20 listopada miały być pieniądze. Kasa nie wpłynęła, pośredniczka nie odpisuje na moje wiadomości. Też myślę o zgloszeniu do PIP

wolter

Polski hr to agencja którą mogę polecic bez wahania. Sprawnie, rzetelnie załatwiają wszystko. Pieniądz dobry dają.

Ola

Wszystko na plus. Wypłaty w terminie, zarobki mnie zadowalają.

Martyna

nie polecam !!! wykonywałam zlecenie dnia 03.10 oraz 07.10 dnia 20.11 pieniądze miały być na koncie, ale niestety jak do tej pory ich na oczy nie widzialam. Żadne próby kontaktu nie pomagają. Pracownicy zwodzą, że przelew został zrealizowany.

Mamin

Firma dobra, wypłacalna, wypłatay w terminie

Daga

Dzięki Polski Hr moja mam po wielu latach wrociła do pracy. Nie dość , ze ma całkiem fajne pieniądze dla siebie to jeszcze się cieszy, bo ma jakies zajecie i nie siedzi w domu. Polecam :)

Ida

Pracowałam u nich 3 miesiące w wakacje. Wszystko było jak należy. Kasa przyszła terminowo, kontakt z centralą bardzo dobry. Polecam.

Kola
@Ida 21.11.2017 10:21

Ja też dobrze wspominam wspolprace z nimi

bebech

Ja na magazynie teraz pracuje dzięki nim, zarobki całkiem moga być a do tego nie musiałem się sam trudzic z szukaniem pracy. Fajnie, lubię takie ułatwianie życia.

antystresowy
@bebech 16.11.2017 10:15

Tez skorzystalem z ich oferty na prace na magazynie. Kasa fajna aczkolwiek dla mnie troche za ciezko. No ale wiedzialem na co sie pisze wiec w sumie bez sensu teraz narzekac.

Jdosm

Olka
@Jdosm 15.11.2017 02:13
Siemka mam pytanie do Was jakie są zarobki na tej i wenteryzacji za minimalne 110 h ile wpłynie na konto ?...

Przecież to zależy w jakiej firmie, każda ma inne stawki. Pozdrawiam.

W.W.

Pośrednik uczciwy i wypłacalny, czego nie można powiedzieć o konkurencji.....

damianek

jestem zadowolony ze wspolpracy z tą firmą

patryk

Już dawno pracowałem dzięki nim ale byłem zadowolony.Praca dorywcza- fajny dodatkowy zarobek. Nie spózniali sie z wyplatami, latwy kontak, wszystko bylo na miejscu.

igor

Polecam tą agencje, to jest powazna firma, a nie jakieś tam małe przedsiebiortwo. Wszystko załatwiaja profesjonalnie. Ja mam dzieki nim dobra prace i normalne pieniadze.

marchewka

Solidna firma wszystko zgodne z podpisana umowa dobre zarobki tym bardziej jak dla młodych ludzi którzy szukają pracy na wakacje jak i na stałe, tyli od poniedziałku do piątku

.!.

Marek Szadkowski

Polecam agencję Polski Hr. To jest porządna firma, a nie jak te małe agencje, z którymi nagle się kontakt urywa. Najcześciej jak trzeba wypłacić hajs.... Tutaj mi się to nie zdarzyło, bo traktują pracowników bardzo fair. Wypłaty zawsze w terminie, bardzo szybko można się do nich dowdzwonić w razie jakis pytań.

Kolega z ławki

Sprawdzona firma. Działają szybko. Umowy mają jasne,bez haczyków. Dużo łatwiej dzięki nim znaleźć pracę.

electra

Pośrednik jak dla mnie na duży plus. Wszystko sprawnie załatwia. Już drugą pracę mam od nich i jest dobrze. Kaska pewna, co miesiąc, bez opóźnień. Kontakt z nimi też bardzo dobry.

andrzej

Dobrą pracę mi załatwili za fajne hajsy. Dobrze tak sobie dorobić. Załatwili wszystko mega szybko. Od rozmowy u nich minęło zaledwie 3 dni i dostałem robotę. POLECAM!!

Łuki

Jeśli chodzi o pracę jaką mi załatwili to jestem zadowolony. Wszysko zorganizowane bardzo dobrze, minimum formalnosci, wszystko jasne i czytelne.

Małgorzata Ch.

Pracę za pośrednictwem Polski Hr oceniam bardzo dobrze. Wypłaty były zawsze w terminie. Nie było też problemu żeby się z nimi skontaktować. Dzięki nim trafiłam na bardzo fajną firmę i niesamowitych ludzi. Pozdrawiam i polecam

Patryk

Tą agencję oceniam raczej dobrze. Załatwili mi spoko pracę, za całkiem dobry hajs. Nie wiem co tu bym mógł jeszcze napisać.?? Sprawdzili się i tyle.

3...2...1...

Ja uważam że sama agencja jest spoko. Może to nie jest ideał, bo takich po prostu nie ma :) Ale pozytywnie jak najbardziej można się o niej wypowiedzieć. Nie są jakąś agenturką tylko dużą agencją z aspiracjami do stałego rozwoju i poprawy swojej pozycji.

kolo

Ja pracowałem jako kasjer. Dobrze mi szła ta praca i lubiłem ją nawet. Proces zatrudnienia bardzo poprawny. Wypłaty też są spoko, nie narzekam.

Goan

Jak dla mnie polski hr wywiązał się w 100%. Bardzo dobra organizacja, dobre oferty pracy, wszystko na plus. Dzięki nim mam spoko pracę i całkiem niezłą kasę. Do tego nigdy nie ma opóźnień z wypłatami jak to bywa w agencjach pośrednictwa pracy.

kinia

bardzo dobra agencja, polecam.

oneone.

Jako pośrednik polski hr wypada super. Załatwili mi spoko prace na magazynie. Całkiem nieźle płacą, nie spóźniają się z przelewami. Trafiłem na fajną firmę, w której jest super atmosfera, dlatego jestem zadowolony bardzo.

Agat

Bardzo dobra agencja dbająca o swoich pracowników. Ja już pracowałam dzięki nim w trzech miejscach. Jako studentka szukająca pracy dorywczej albo okresowej jestem bardzo zadowolona. Kasę też mam z tego w porządku, zawsze przychodzi w terminie. Nie mam się do czego przyczepić, polecam.

Kamillo

długo nie mogłem znaleźć pracy, a polski hr bardzo mi pomogl. Teraz załapałem dzieki nim fajną fuszkę i mam dobrą kasę, niedaleko domu. Ogólnie jestem zadowolony i polecam tą agencjęę..

wafelek

Praca jest fajna. Załatwilo mi ja Polski Hr. Jestem zadowlony. Zarabiasz, pieniadze moga byc, jest dobrze.

Karol

Mam dobry dojazd do pracy i to akurat dla mnie jest super ;D A oprócz tego to lubię bardzo kolegów z pracy, przełożeni też mogą być. Kaska spoczko, spływa co miesiąc jak powinna :DD Tak więc jestem zadowolony z tej agencji!

wiktor

W moim przypadku wypłata jest ZAWSZE na czas. Dlatego bardzo dobrze mi się pracuje z ta firmą, polecam bardzo,

Michau

Polski hr ma przede wszystkim swietnie zarządza ludźmi i tymi wszystkimi procesami, rekrutacją.... Na prawde za to szacun, jeszcze nie widzialem az tak dobrze zorganizowanej firmy. Polem pod tym względem.

daniel

Przez pośrednika Polski Hr pracowalem na produkcji-- dokładniej pakowalem cukierki. Stawke mi dali dobrą, nie narzekałem. Praca może nie była jakaś lekka i przyjemna ale wiedziałem na co się piszę. Wszystko było zgodne z umową. Wydaje mi sie że jeszcze nie raz bede z nimi wspulpracowal bo w miare dobrze mi sie pracowalo i ogolnie jestem zadowolony.

kijanka

Dopiero co zaczęłam z nimi współpracę, zapowida sie w porządku :> Dostałam dobrą stawkę, fajne godziny pracy, mam spoko dojazd. Chyba będzie dobrze ;D

Kowal91

W porownaniu do innych podobnych firm polski hr daje dobra stawke i przejrzystą umowę. Mi na tym zalezalo bardzo wiec polski hr spelnia wszystkie moje oczekiwania.

Oli

Nie mam podstaw żeby się do czegoś przyczepić. Lubię pracę którą mi załatwiła ta agencja. Chyba zostanę tu na dłużej….. Płacą dobrze, terminowo.

golum97

dzieki temu posrednikowi dorabiam sobie na produkcji. Dla mnie jest spoko, bo jako student nie mam za wiele czasu. Polski hr sprawnie zalatwil mi ta prace i jestem zadowolony. Jak mi się znudzi czy coś to przejrze inne ich oferty, bo mają sporo.

Wojtek

Pracowałem sortując przesyłki. Polski hr wszystko sprawnie mi załatwił. Ogólnie bylem raczej zadowolony z tej pracy, nie była jakaś wymagająca..

Lidia

@czarek czy powiesz dlaczego dokładnie jesteś zadowolony z pracy w Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.? Czym się zajmujesz konkretnie? @Piotrek czy zostałeś przyjęty do pracy? Jeśli tak to powiedz jak Ci się podoba w pracy.

czarek

Podobra mi sie ta firma. Rzetelna, solidna, załatwiła mi bardzo fajną pracę. Polecam.

Jon

Moim zdaniem to spoko firma. Załatwiła mi już dwie prace. Obydwie mi się podobały, stawke miałem całkiem niezłą. Umowa przejrzysta, czytelna. Panie na rekrutacji bardzo miłe....

Zostaw opinię o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.