Opinie o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. w Kraków

Polski HR – Temporary Work to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami działającymi w różnych branżach, dlatego przez cały rok znajdziesz u nas oferty pracy przy ciekawych projektach na terenie całego kraju. Należymy do Polskiego HR S.A., który na międzynarodowym rynku pracy funkcjonuje od 1999 r. i zrekrutował już ponad 150 000 pracowników. Polski HR – Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. w Kraków

Lolek

też miałem lekkie opóźnienie ale 2 dni to moim zdanem nie katastrofa, trzeba być wyrozumiałym... różne sytuacje się zdarzają....

Korba

Umowa zlecenia?o pace? Dostajesz ?

W.

Tragedia istna, czułam że coś będzie nie tak. Na wypłatę czekam już 40 dzień i końca nie widać Pani z serwisu tłumaczy się tym, że jest w trakcie rozliczeń z firmą. Sprawa wymaga pociągnięcia do odpowiedzialności. Nie polecam żadnych pośredników, bo tak jak na moim przykładzie - to same problemy.

Magdalena

Zgłosiłam się do firmy, bo koleżanka mi poleciła. Jestem studentką więc interesował mnie tylko okres wakacyjny. Po rozmowie stwierdziliśmy jakie mam zainteresowania i predyspozycje. Okazało się, że moją mocną strona jest komunikatywność więc dostałam oferty pracy wyselekcjonowane pod tym kątem. Wybrałam prace w lokalu gastronomicznym. Jestem już po pierwszej wypłacie, wszystko na czas. Całościowo jestem bardzo zadowolona z tej firmy.

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiełga bez problemowo. Kilka pytań na temat doświadczenia, jakie mniej więcej chciałym warunki finansowe i czy mam kogoś do polecenia do pracy, kto chciałby podjąć pracę.

Lidia

@maras, fajnie, że w dalszym ciągu dzielisz się swoimi informacjami odnośnie pracy za pośrednictwem firmy Polski HR - Temporary Work. Rozumiem, że wszystkie warunki, które ustalałeś z pracodawcą względem wykonywanych czynności i ogólnych warunków mieszkaniowych były zgodne z rzeczywistością? Czy może jakieś aspekty były inne, o których warto wspomnieć?

Lidia

@maras, dziękuję za Twoją aktywność w wątku opinii o pracy w firmie Polski HR - Temporary. Czy możesz napisać coś więcej na temat tego w jaki sposób rekrutowałeś do pracy za pośrednictwem tej agencji? Jak wspominasz kontakt i organizację wszystkich spraw związanych z pracą przed przedstawicieli agencji pracy Polski HR - Temporary Work? Zachęcam do dalszej aktywności w tym wątku.

maras
@Lidia

rekrutacja to nic trudnego, nie mają zbytnich wymagań jesli chodzi o magazyny. co jeszcze moge powiedziec to to ze koordynator byl pomocny a w kwaterach dalo sie mieszkac. i umowe miałem normalnie podpisana.

maras

z tą firmą mam dobre wspomnienia. kilka lat temu pracowalem za ich pośrednictwem za granica. to była praca na magazynie, cięzko nie było.

Lidia

@king, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy za pośrednictwem firmy Polski HR - Temporary Work. Czy możesz do swojej wypowiedzi dodać informację na temat jak długo już współpracujesz z tą agencją? Czy zlecenia otrzymywane od tej firmy są regularne? Napisz proszę coś więcej na ten temat. @marko, w swojej wypowiedzi wspomniałeś, iż współpracujesz już dosyć długo z agencją pracy Polski HR - Temporary Work. Jak uważasz, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego z powodzeniem mogą szukać pracy za pośrednictwem tej agencji? Napisz proszę jeżeli posiadasz informacje i wiedzę na ten temat.

D.z.eee

Dzwonili do mnie kilka dni temu i widać, że im faktycznie zależy na pracownikach, bo udzielają wszytkich informacji, chyba się zdecyduję, bo jakoś ta rozmowa mnie przekonała

king

nie zdarzyło sie jeszcze zeby ode mnie nie odebrali lub nie oddzwonili...

aga
@king

ja tez nie narzekam na kontakt. mam stały, co drugi dzien info o nowych wyjazdach.

henry

bardzo polecam, jestem zadowolony ze współpracy.

marko
@henry

ja również jestem zadowolony, współpracuje już długo i nie przyszło mi do głowy żeby szukać innej agencji, to chyba o czymś świadczy....

synek
@marko

Potwierdzam, porządna firma!

Umiłowany

Pojawiają się oferty co drugi dzień, a nawet częściej!

anonka
@Umiłowany

Potwierdzam. Mi wysyłają oferty jak szaleni. Jest w czym wybierać :-)

madzia
@anonka

ale to dobrze... ja naprzyklad mam duze wymagania

Paula

A ja mam takie pytanie z innej beczki? Odpowiadają na maile czy trzeba dzwonić? Szwagierka dużo mówiła o tej agencji, a ja ostatnio oddałam telefon do naprawy i jedyny pewny kontakt dla mnie w tej chwili to poczta elektroniczna. Próbować czy raczej lepiej telefonicznie?

john snow
@Paula

Na emaile tez odpowiadają, dosyć szybko. Wiec śmiało możesz pisać. Pozdrawiam.

effka
@Paula

Telefonicznie chyba jest szybciej, ale to jak wszędzie...,. Ale na maile tez w miare szybko odpisuja. Ogolnie dobry kontakt jest z nimi

grazka
@effka

odpowiadają na meile szybko i przysyłają nowe oferty na maila jeśli się wyrazi zgodę, dla mnie to wygodne rozwiązanie...

king

czytam negatywne komentarze i nie wiem juz sam co o tym myslec, pierwsze co mi przychodzi na mysl ze konkurencja to pisze.... pracuje dla nich od dłuzszego czasu, regularnie wysylaja nowe zlecenia, kontakt jest zawsze dobry, nie bylo jeszcze takiej sytuacji zeby ktos nie odebral telefonu lub nie oddzwonil, pieniadze na czas lub z minimalnym opoznieniem.

sylwek
@king

potwierdzam!!!

Asia

Miałam kilka wyjazdów za pośrednictwem tej firmy. czas trwanie ok 3 miesiące, pieniądze bardzo bardzo dobre i wypłacone na czas- tym bardziej nie rozumiem powyższych komentarzy, bo chyba nie jest tak że jednym wypłacają a drugim nie??? koordynatorka naprawde super kobieta, do tańca i do różańca. jak praca była wymagająca to robili szkolenie także wiedziałam co mam robić. Czekam teraz na kolejny wyjazd.

krzysia
@Asia

a jakie warunki mieszkalne?

Asia
@krzysia

Dobre, nie wiem czego wymagasz? było czysto, schludnie...

sss
@Asia

warunki spoko i pozdrawiam pania koordynatorkę :)

Lidia

@Asia mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodą z firmą Polski HR - Temporary Work? Od jakiego stanowiska zaczęłaś? W dzisiejszych czasach firmy dynamicznie zmieniają stawki dla swoich pracowników, może od tego czasu coś się zmieniło?

Lidia

@john snow miałeś może do czynienia z Polski HR - Temporary Work? Pracowałeś tam lub ktoś z Twoich znajomych? Daj znać, co wiesz na ich temat, wielu użytkowników szuka opinii na temat tej firmy, a każdy merytoryczny komentarz jest na wagę złota. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach warunki pracy dynamicznie ulegają zmianie.

suzi
@Lidia

miałam przyjemność współpracować, nic złego nie mogę powiedzieć. Pieniądze na czas , koordynatorka zaangażowana, kwatery w dobrym stanie. Szczerze polecam!

Lidia

@mycha z kablem czy mógłbyś rozwinąć swój komentarz w sposób bardziej merytoryczny. Rozumiem, że nie masz pozytywnych odczuć odnośnie warunków pracy w Polski HR - Temporary Work, ale warto podzielić się swoją wiedzą w sposób sensowny, zgodnie z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin

Kamillo

A ja mam takie pytanko - trzeba długo czekać na odpowiedź o zatrudnieniu lub jego możłiwości? Chodzi mi o to, że przyjeżdża do mnie pod koniec miesiąca kuzyn i może by popracował, a że przyjedzie z Chorwacji stąd moje pytanie.

Lidia

@P, rozumiem Twoje rozgoryczenie,ale poza opóźnieniem z wypłatą czy jest coś jeszcze,co przesądza o tym, że nie zamierzasz tam wrócić nigdy więcej ? A może to była tylko chwilowa zapaść w Temporary?

Bonita

Czy zarobki zmieniają się z czasem lub zmianą stanowiska na wyższe czy są stałe dla każdej podpisane umowy??

agnieszka
@Bonita

To zależy od firmy i tego jak długo bedziesz zatrudniony na umowie agencyjnej

Zostaw merytoryczną opinię o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 111 ocen.

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.