Opinie o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. w Kraków

Polski HR – Temporary Work to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami działającymi w różnych branżach, dlatego przez cały rok znajdziesz u nas oferty pracy przy ciekawych projektach na terenie całego kraju. Należymy do Polskiego HR S.A., który na międzynarodowym rynku pracy funkcjonuje od 1999 r. i zrekrutował już ponad 150 000 pracowników. Polski HR – Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. w Kraków

Kpc

Pracowałem tam I nie nazekalem na nic kasę płacił normalnie bez żadnym problemów to po co piszecie takie gupoty... Ludzie nie oszukujcie innych ludzi bo to co piszecie nie prawda jest

M

Odradzam współpracę!

miko

a nie mówiłem... co rok ten sam cyrk :D

Kinga

Było to w Warszawie? U mnie ta sama sytuacja. Może jakiś zbiorowe pismo do PIP?

Kamil

U mnie dokładnie jak u innych tu piszących. Brak możliwości kontaktu czy to mailowo czy telefonicznie.

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiełga bez problemowo. Kilka pytań na temat doświadczenia, jakie mniej więcej chciałym warunki finansowe i czy mam kogoś do polecenia do pracy, kto chciałby podjąć pracę.

Lidia

@miko, w dalszym ciągu nie otrzymałam odpowiedzi na pytania, które Tobie zadałam. Czy będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś więcej na temat pracy za pośrednictwem firmy Polski HR - Temporary Work? Odpowiedzi na te pytania będą pomocne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Adaniu

A jak z takimi pracami jak inwentaryzacja na 1 noc?

miko
@Adaniu

nie wyplacaja przez kilka mies. bo maja balagan!!! wazne zebys byl jak im jestes potrzebny, potem kontakt sie urywa

Lidia

@miko, to, co napisałeś na temat wypłacalności firmy Polski HR - Temporary Work jest na podstawie Twoich osobistych doświadczeń związanych z pracą za pośrednictwem tej agencji? Możesz opisać szczegóły Twojej pracy za ich pośrednictwem? Chętnie poznamy inne aspekty pracy, które zauważyłeś, pracując tam.

Lidia

@aaaaaaaaaaa, wiesz może, co jest powodem tego, że firma Polski HR - Temporary Work nie wypłaciła Ci całości należnego wynagrodzenia? Czy jest jakiś konkretny powód, dlaczego tak się stało? Może były jakieś sytuacje, które sprawiły, że Twoje wynagrodzenie zostało zmniejszone według umowy? Przedstaw, jak to wyglądało, aby nie trzeba było domyślać się, co jest powodem takiego stanu rzeczy.

hanka

Właśnie zakończyłem zlecenie, jestem zadowolona z pracy. polecam.

aaaaaaaaaaa
@hanka

a dostałaś kasę???? bo ja pracowałam w kwietniu i dostałam tylko część należnego wynagrodzenia a kiedy wysłałam im sms że po raz ostatni upominam się o pieniądze i jeżeli nie dostanę to idę do sądu odpisano że mam do tego prawo!!

Lidia

@Kalina, rozumiem, jedynie chciałam, abyś napisała, czy są możliwości negocjacji kwestii wynagrodzenia za pracę w firmie Polski HR - Temporary Work, czy raczej pracodawca oferuje sztywne stawki, które nie podlegają negocjacji? @KLAUDIA, rozumiem, że byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski HR - Temporary Work? Jakie stanowisko pracy było tematem Twojej rozmowy? @gabii, obecnie już pracujesz za pośrednictwem firmy Polski HR - Temporary Work? Jak wrażenia?

gabii

Bardzo sprawnie działają, na odpowiedź od nich nie czekałam długo, wszystko załatwili sprawnie i bez komplikacji

KLAUDIA

Rozmawiając z nimi odniosłam bardzo dobre wrażenie. Nawiążę z nimi współpracę, jestem pozytywnej myśli :)

Lidia

@Kalina, możesz przybliżyć, jak wyglądają szczegółowo zarobki w pracy za pośrednictwem firmy Polski HR - Temporary Work? @7th heaven, czy ciężko było znaleźć osoby, które chciałyby podjąć pracę za pośrednictwem firmy Polski HR - Temporary Work? Były okresy, w których ciężko było o znalezienie odpowiednich osób? @EuGENIUSZ Zła, jeżeli masz całkowicie inne zdanie od użytkownika, który zdecydował się wyrazić swoją opinię to, proszę, abyś ustosunkował się do tej wypowiedzi. Napisz swoją opinię, która przedstawi nam, jak wyglądają te aspekty pracy w rzeczywistości.

Kalina
@Lidia

Mówić o wysokości wypłaty zwyczajnie nie wypada bo indywidualna sprawa dogadania się w pracodawcą, więc mogę jedynie zachęcić wszystkich niezdecydowanych, żeby spróbowali swoich sił u nich, tak jak mówiłam, ja jestem zadowolona :)

Kalina

Polecam tego pracodawcę, zawsze wypłata na czas, a wcale nie jest jakaś niska ;)

EuGENIUSZ Zła
@Kalina

Hahahaha to chyba sami sobie piszą

Lidia

@7th heaven, co wpłynęło na to, iż zdecydowałaś się na podjęcie pracy w firmie Polski HR - Temporary Work? Czy w trakcie swojej pracy w tej firmie nabyłaś jakieś umiejętności, które w przyszłości mogą Ci się przydać na rynku pracy? Jak ocenisz atmosferę, która panowała w tej firmie? Opisz, jak to wyglądało.

@Lidia

to, że moją pasją jest mieć za co żyć

@7th heaven

nabyłem wiele umiejętności, ale SAM - brak szkoleń, brak wyjazdów, konferencji, jakiegokolwiek zainteresowania ze strony "góry". atmosfera średnia, kazali mi ściemniać i mataczyć, no i na szybko szukać nowych pracowników (stawka dla nich to też najniższa krajowa) np. we Wrocławiu, gdzie tam ktokolwiek pójdzie robić za najniższą! hahaha żałosne ;)

@7th heaven

a o marży dla firmy nie wspomnę xD tajemnica sluzbowa hahaha

7th heaven

witam, pracowalem w HR jako konsultant ds. rekrutacji. zakres obowiazkow ogromny - od pozyskania klienta, poprzez rekruracje, zatrudnienie, podpisanie umowy, uzyskanie informacji ile dany pracownik przepracowal godzin, po roliczenie i wyplacenie pieniedzy. NAJNIZSZA KRAJOWA, czyli w roku 2017 2000 brutto. firma jest niewyplacalna, w moich obowiazkach lezalo sciemnianie pracownikom - firma kase dostala, ale pracownicy zatrudnenie przeze mnie musieli czekac. nie polecam pracy w POLSKIM HR. trzeba się cenić ludzie!!!

Lidia

@Ankieter, @Gryzelda, portal gowork.pl nie służy jedynie do wychwalania i dodawania pozytywnych opinii na temat pracy w danej firmie, lecz również negatywne komentarze, jeżeli są odpowiednio uzasadnione to mogą być dodawane na forum. Napisałeś o tym, iż zniknęły niektóre z dodawanych komentarzy, dlatego, że najprawdopodobniej nie były zgodne z panującym regulaminem forum. Jest to najczęstsza przyczyna tego, iż administrator portalu decyduje się na usunięcie opinii. Dzieje się tak, bo jak powszechnie wiadomo negatywne opinie często są pisane pod wpływem negatywnych emocji i używania niekoniecznie spokojnych i wyważonych słów. Dlatego zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum, który reguluje wszystkie niejasności związane z usuwaniem komentarzy https://www.gowork.pl/regulamin

Lidia

@seef, pracujesz w firmie Polski HR - Temporary Work? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojego zadowolenia z pracy w tej firmie, proszę, jedynie o to, abyś odpowiednio uzasadnił swoją wypowiedź, ponieważ w chwili obecnej nie podałeś żadnych konkretnych przykładów swojego zadowolenia z tego miejsca pracy. @hanka, zamierzasz podjąć kolejne zlecenie za pośrednictwem firmy Polski HR - Temporary Work?

seef

Wszystko w najlepszym porządku, polecam.

Lidia

@Magdalena, czy wszystkie warunki pracy przedstawiane przez agencję pracy Polski HR - Temporary Work, zgadzały się z tym co zastałaś w rzeczywistości, idąc do oferowanego pracodawcy? Jak ocenisz atmosferę pomiędzy pracownikami panującą w tym miejscu pracy? Przedstaw, proszę, szczegółowo swoje odczucia w tym temacie. @W., czy pośrednik informował Cię o przybliżonej dacie zakończenia rozliczenia z firmą, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać należne Ci wynagrodzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 111 ocen.

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.