Opinie o Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o. w Gorlice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o. w Gorlice

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o.? 3 maja na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko operator produkcji. Ktoś z Was aplikował?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Lento.pl pojawiło się 3 maja kilka ogłoszeń.

Jj Nowy wpis

Jestem po rozmowie już ponad 1,5 miesiąca i nikt się nie odezwał.

Pracownik Nowy wpis

Polecam, super współpracownicy, pomagają we wdrożeniu.Zawsze można liczyć na pomoc

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o.?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży.
Zdun

Nie mogę polecić pracy w tej firmie. Robota bardzo ciężka, zarobki natomiast oscylują w okolicach najniższej krajowej. Niby jest stawka godzinowa, ale na każdą czynność masz ustalony czas, więc w zasadzie robisz na akord. Czasy są tak okrojone, że już bardziej się nie da (odpowiedzialni za to ludzie nie byliby w stanie w dziesięć razy dłuższym czasie się wyrobić). Do tego bez przerwy biegasz jak (usunięte przez administratora) do komputera, żeby każdą czynność zarejestrować w systemie - jesteś z tego potem rozliczany. Zapomnij o wsparciu od doświadczonych pracowników - dla nich jesteś raczej problemem, a nie ewentualną pomocą w ich własnej pracy. Sami sobie wyśrubowali czasy, robiąc na wyścigi, jeden naprzeciw drugiego. Nowymi pracownikami najchętniej by orali jak najgorsze roboty. Do niektórych najlepiej bez kija nie podchodź. Tzw. mistrzowie, pożal się Boże, produkcji, wolą problemu nie widzieć, zresztą sami nie ogarniają zbyt wiele - a niewygodne tematy po prostu zlewają. No i na koniec Pani z Wypożyczalni, jakby żywcem wyjęta z filmów Barei, podejście z głębokiego PRLu - ma pretensje, że w ogóle po coś przyszedłeś, nawet po podstawowe rzeczy, jak np. rękawice, najczęściej mówi, że czegoś nie ma...bo nie ma:) i w ogóle nawet tego nie szuka i nie sprawdza, a jak drążysz temat, albo przyjdziesz drugi, trzeci raz to cię (usunięte przez administratora) jak jakiegoś chłystka. Co najlepsze, wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym nic nie robi! Chory zakład.

Krzysztof
@Zdun

Totalna racja, jak najdalej od tej firmy. W tym momencie zaczynają obcinać premie które kiedyś były niezależne od wyrobionej normy. Prezes to jeden wielki ściemniacz, co sie tyczy kierownika, zna sie na robocie, tym bardziej chce wyżyłować pracowników, przy podpisywaniu umów potrafi kłamać w żywe oczy pracownikowi.

Mateusz

Nie polecam, zarobki bardzo mierne. Tu zarabiaja tylko pracownicy biurowi, nizsse szczeble ocieraja sie o najnizsza krajowa. Jezeli chodzi o oddzial gorlicki to nalezy uważać bo tutaj jak to sie mowi " Jak jest dobrze yo masz dobrze". Niestety jak się nie spodobasz to skończysz marnie. Odradzam.

Pawel

Dzień dobry, chciałbym zapytać jakie są zarobki magazyniera na początku, i atmosfera w pracy?

Olga

Witajcie, widziałam ofertę pracy na Magazyniera i tak się zastanawiam... Czy jest może szansa na zatrudnienie w firmie NiUW Glinik w niepełnym wymiarze czasu pracy? Wchodzi w grę np. pół etatu lub 3/4?

Macie multisporta w benefitach?

Zostaw merytoryczną opinię o Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o. - Gorlice

• Jak się pracuje w Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o.
  • Józefa Michalusa 1
    38-320 Gorlice

Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o.