Fabryka Narzędzi Fanar S.A.

Ciechanów

Opinie o Fabryka Narzędzi Fanar S.A.

Stefan

Nędza.

Adam
@Adam 16.01.2017 22:13
Chyba kolego pracujesz jeszcze na narzędziach i maszynach z lat 70 Pewnie twoja wiedza również zatrzymała się na latach 70...

Na latach 70-tych to się zatrzymała kontrola jakości, hahaha

niedobitek
@kołozłodziej 26.06.2016 00:15
żeby móc ptaszniki karmnić i koła kraść i kolegom po znajomości pracem załatwiać bo mogom nawet zawodówki nie skończyć ale jak...

A ptaszniki karmia żółwiki. Jak się to pozna od podszewki to rzygać się chce. Dopuścili do rządzenia januszy zarządzania i stała się kiła i mogiła. Nie dojdziesz do niczego ciezka praca tylko podp....niem kolegów. Nie jesteś z kliki jesteś nikim. Jakość produktów mocno przekoloryzowana.

cnc

Bardzo nowoczesna Fabryka produkty jakości światowej, w bardzo dobrych cenach

Słowa kojarzące się z Fabryka Narzędzi Fanar S.A. profesjonalna, stresująca, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wysoką Atmosfera i ludzie tam pracujący są zgrani, weseli, inteligentni dojżali Od jakiej stawki można negocjować pensję - 24 netto Najbardziej podobało mi się w Fabryka Narzędzi Fanar S.A.: Ludzie tam pracujący Najbardziej nie podobało mi się w Fabryka Narzędzi Fanar S.A.: wynagrodzenie, brak obiektywnej oceny wykonanej pracy

Zostaw opinię o Fabryka Narzędzi Fanar S.A. - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Narzędzi Fanar S.A.