Opinie o Fabryka Narzędzi Fanar S.A. w Ciechanów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fabryka Narzędzi Fanar S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Narzędzi Fanar S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Narzędzi Fanar S.A. w Ciechanów

Oski Nowy wpis

Cześć. Są jeszcze jakieś zalety zatrudniania się tu, poza tym, że BHP na niezłym poziomie i czysto? Wiem, że w tej samej opinii były i minusy, ale nic w sumie konkretnego. Także, jeśli coś o kasie zdecydujecie się napisać, to podajcie proszę kwoty, zwłaszcza na stanowisko pracownika produkcji. Bo stare ogłoszenie całkowicie pozbawione jest już szczegółów.

Beniek Nowy wpis

Firma czysta, bhp na niezlym poziomie choć czasem zgrzyta, zarobki niskie, brak szans na dodatkowy zarobek, premie to ściema, dają bo jest, nikt by nie chciał za mniej robić. Normalnie i biednie. Ogólnie jako firma przejściowa i jak nie wiesz co chcesz dalej robić albo sie uczysz.

Doradca techniczny na Dolny Śląsk jest potrzebny, wiem to ze strony firmowej i szczerze powiedziawszy do myślałem, że więcej informacji na temat samej pracy tu znajdę… przynajmniej tych aktualnych, czemu opinie urwały się z ponad rok temu? czy warunki się zmieniły? co z umowami, jakie teraz w końcu dają?

Czy nowo zatrudnione osoby w Fabryka Narzędzi Fanar S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

AToJuzBylo

Jak jesteś od wujka czy cioci to tak. Zwykli zjadacze (usunięte przez administratora) mają okres próbny tj. umowa zlecenie na 3 mies.

Katarzyna
@AToJuzBylo

mam rozumiem ze w firmie kolesiostwo to norma i najlpeiej zatrudnic kogos z rodziny niz dac szanse obcemu na prace nawet jak bedzie lepszy ?

AToJuzBylo Nowy wpis
@Katarzyna

Chodzi o to, że jeśli jesteś od kogoś wysoko postawionego/mającego dojścia, to możesz dostać umowę o prace na stałe po przepracowaniu nawet i pól roku. Jak masz brata dyrektora to zostajesz np. kierownikiem przeskakując parę szczebli (pracowałem w 3 firmach, we wszystkich było podobnie). A wiadomo, że jak jesteś z polecenia to się dostaniesz prędzej niż osoba z przysłowiowej ulicy. Jest to demotywujące i wkurzające, że ktoś nawet się nie wysili, a osiąga więcej niż ty, mimo iż ty musisz na to harować. To smutne, ale tak już działa nasz świat. btw. divide et impera

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Narzędzi Fanar S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca techniczny - Handlowiec.
Robiłem

Co tu pisać FF Famili Firm. Idę na rozmowę kwalifikacyjną oprócz mnie są jeszcze dwie osoby do mnie na pan do nich na ty czyli po rodzinie. Umowa na okres próbny po przedłużeniu ja dwa złote mniej niż oni . Kierownicy zmianowi głąby nic nie wiedzą najlepiej nic jak byś od nich nie chciał a jak chcesz to czekasz 2 miesiące. Główny kierownik ani dzień dobry jak coś chcesz też cię zbywa. Jak masz pracę nie rezygnuj dla nich bo ci podziękują po trzech miesiącach chyba że jesteś ci.....a i nie umiesz o swoje walczyć to cię zostawia może. Wszyscy po rodzinie kawka z rana kapcie chodzą gadają a jak ty się ruszyć chcesz to pytania i straszenie. Jak nie masz nikogo wpływowego to sobie daruj lepiej.

Robiejakmurzyn

W ostatnim czasie po zmianie tzw władzy robią z ludzi "dziadów" wypłaty w porywach 2,5tys zł. Takie pensje to w 2010 roku a nie teraz... Pełno kierowników i liderów... Gdy zapytasz gdzie kasa to jeden zwala na drugiego... Każdy udaje że nic nie poradzi... Tu już człowiek sie nie liczy... Trzeba się ewakuować i to jak najszybciej puki człowiek jest młody....

Jacek

Ty chyba te 2,5 miałeś za 1/3 etatu za roznoszenie papieru toaletowego

@Robiejakmurzyn

Tobie się coś pojxxxło z jakimś kołchozem na Białorusi, albo nie trzezwiejesz od 2000r.

Jacek
@Robiejakmurzyn

Dlaczego takie bzdury piszesz, może na pół etatu kible szorujesz, przecież płaca minimalna jest wyższa, ten wpis świadczy o twojej tępocie a to się równa że nie powinieneś w takiej firmie być zatrudniony

Rafał
@Jacek

Jak jest wyższa? Zdajesz sobie sprawę ile wynosi minimalna na rękę w 2021 roku? ;)

Gniewoj
@Rafał

Ziomek oderwany trochę

Jak wygląda ścieżka awansu w Fabryka Narzędzi Fanar S.A.?

dolo

Jak masz znajomości to i będziesz awansował a jak nie masz to nie będziesz .Tu w tej firmie liczą plecki niestety.Ogólnie coraz gorzej się się dzieje w tej firmie

Elżbieta
@dolo

A czy firma zatrudnia również kobiety do pracy?

Prezes
@Elżbieta

Oczywiście

Agata
@Prezes

A o jakie stanowisko mogą się ubiegać kobiety w Fanarze? :) I jak wyglądają warunki zatrudnienia na nim? Jaką umowę preferuje firma? Czy można spodziewać się umowy o pracę na czas nieokreślony po jakimś czasie od rozpoczęcia pracy w firmie?

Wiecie czy Fabryka Narzędzi Fanar S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

jurek

oczywiście, nawet pracownikom produkcyjnym

Tak i jeszcze klocki do układania

maly

Kilka lat temu to może i wypadali dobrze z zarobkami na tle innych firm w Ciechanowie ,ale nie teraz. Zarobki przeciętne, żadna rewelacja .Jak w większości firmach w okolicy . Teraz jeszcze od kwietnia zmniejszyli etaty do 4/5 ,zawiesili premie czyli od kwietnia pensja zmniejszyła się średnio o 45%

@maly

Przecież dali w formie wyrównania wyższą premie w następnym miesiącu.

Riki
@maly

(usunięte przez administratora) się zrobiło pod względem zarobków jaki i kierownictwa i ma to swoje konsekwencje pracownicy z długim stażem zaczynają się zwalniać.

@Riki

Jak ma pracownik 70 lat to naturalnie że odchodzi

Waldemar

Dobry humor to podstawa bo od tego bierze się dobra atmosfera a poza tym dobre zarobki i ogólnie praca warta polecenia.

Rumun

Dzieje sie coraz gorzej. Wyplaty mizerne no chyba ze masz tatę wyżej ...

Maria

Firma jest ok. bardzo nowoczesna, czasami wydaje mi się że niektóre osoby z stanowisk kierowniczych nie dorośli do technologi z jaką mają do czynienia, obserwuje też że jeszcze jest sporo zatrudnionych którzy są niereformowalni skażeni ubiegłą epoką

SpokoPracownik92

Pracowałem w Fanarze jako operator maszyn i polecam tam składać cv. Ludzie na produkcji są mili i pomocni. Kierownik zmiany też super bardzo pomocny i konkretny chłopak. Zarobki też spore chyba najlepiej płacą w Ciechanowie. Fakt jeśli chcesz awansować a nie znasz kogoś na górze to masz małe szanse.

Hfdhg
@SpokoPracownik92

Tez tam pracowalem. Rozwoj na maszynach jest jesli masz ochote. Robota po kilku latach nudna jak wszedzie. Zarobki 2 - 4,5 netto zalezy co bedziesz robic i ile godzin. Dla kawalera ujdzie, dla czlowieka z bagazem zyciowym slabo, trzeba kombinowac. 3 zmiany, bywa praca w weekendy. Ludzie świetni, prezes, kierownictwo to chyba byla najwieksza zaleta tej pracy. Na tle innych zakladow wypadaja lepiej ale jak chce sie zarobic konkretne pieniadze i na cos odlozyc, cudow nie ma, trzeba jechac do niemca

Jurand

Nie zawsze jest wszystko super. Przychodzi moment gorszy ale idzie na dobre!!

Stanisław

To chyba ty się nie zmieniłeś i tkwisz w latach 60 tych , a narzędzia kupujesz na Allegro może marki Fanar , ale z upłynnień z lat 60 tych

tap

ale po co podnosicie cene skoro konstrukcja waszych narzędzi nie zmieniła się od lat 60-70 ubiegłego wieku??

kołozłodziej
@tap

żeby móc ptaszniki karmnić i koła kraść i kolegom po znajomości pracem załatwiać bo mogom nawet zawodówki nie skończyć ale jak mnie znajom to som specjalisty i tyle w temacie...

@tap

Chyba kolego pracujesz jeszcze na narzędziach i maszynach z lat 70 Pewnie twoja wiedza również zatrzymała się na latach 70

@Adam

Na latach 70-tych to się zatrzymała kontrola jakości, hahaha

niedobitek
@kołozłodziej

A ptaszniki karmia żółwiki. Jak się to pozna od podszewki to rzygać się chce. Dopuścili do rządzenia januszy zarządzania i stała się kiła i mogiła. Nie dojdziesz do niczego ciezka praca tylko podp....niem kolegów. Nie jesteś z kliki jesteś nikim. Jakość produktów mocno przekoloryzowana.

Stanisław
@tap

To chyba ty się nie zmieniłeś i tkwisz w latach 60 tych , a narzędzia kupujesz na Allegro , może marki Fanar , ale z upłynnień z lat 60 tych

@Tomek, jesteś pracownikiem Fabryka Narzędzi Fanar? Jeżeli tak, to w takim razie, jak osobiście oceniasz swoje zatrudnienie w tej firmie? Każda Twoja uargumentowana uwaga posłuży osobom zastanawiającym się nad aplikowaniem do tego pracodawcy.

Dawno na tym forum nie wypowiedział się ani jeden pracownik Fabryka Narzędzi Fanar. Czy wśród Was znajdzie się ktoś, kto mógłby przedstawić aktualną sytuację występującą w tej firmie? Jakie warunki zatrudnienia w tej chwili proponowane są na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy w tej kwestii coś się zmieniło w ostatnim czasie? Wszystkie Wasze wypowiedzi będą ważne dla osób rozważających aplikowanie do tej firmy.

@Paweł

Brak hejtu w internecie sugeruje że jest w porządku. Wiele komentarzy odnosi się do wysokiego zaawansowania technologicznego tejże firmy i dumy że 100% Polska. Szkoda że jej śladem tj. rozwojem, nie podążyło wiele innych firm z innych branż.

Antek

Szkoda że takich firm sterylnie Polskich jest tak mało, bywam w tej firmie i powiem że dech zapiera, nie wiem jak finanse ale zaawansowanie technologiczne na światowym poziomie

Franek

Czy takie narzekanie coś daje? Może trzeba się wziąć za pracę a sytuacja się w firmie poprawie?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Narzędzi Fanar S.A. - Ciechanów

• Jak się pracuje w Fabryka Narzędzi Fanar S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Narzędzi Fanar S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Narzędzi Fanar S.A.?

Fabryka Narzędzi Fanar S.A.
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

Fabryka Narzędzi Fanar S.A.