SCM Group Polska sp. z o.o.

Suchy Las

Opinie o SCM Group Polska sp. z o.o.

Nick

Ludzie co wy tu piszecie scm tonie felder. Firma istniała na długo przed jakimiś tam gwiazdami z foldera. Odejście PH i TH i danie wladzy Radziowi nie wyszło tej firmie na dobre.

mata

Wszędzie dobrze ale w handlowym najlepiej

już nie SCM

Nie pracuję już w SMC bo ile można słuchać głównego motta dogonić i zniszczyć firmę na f. Powiem wam co to SMC ? Ludzie z tej firmy kopiują część metod firmy na f i kreują się na kolosa, pytanie czy nie jest na glinianych nogach ? Kopiują część ale to tak jak zrobić wielki kadłub samolotu a zapomnieć o skrzydłach, poleci ? Nawet jak się go wystrzeli to przez jakiś czas poleci, a co potem ? Wystarczy wejść na stronę przedstawiciela z okolic rzeszowa czy piotrkowa trybunalskiego (Łukasz i Tomasz), brak salonu z maszynami, brak magazynu z maszynami, kilku przedstawicieli z tego większość pracowało kiedyś w firmie na f :-) kolos a nie stać ich na wyszkolenie swoich ludzi , kolos a szkoda im pieniędzy na salony sprzedaży , kolos a nie stać ich na serwisantów tych też mają z firmy na f. Zawsze znajdzie się ktoś kto zapłaci więcej, czym zatrzymacie wtedy takich ludzi ? Co wam zostanie ? Tylko .... i kamieni kupa :-) dlatego podziękowałem .

Głos rozsądku
@już nie SCM 31.01.2017 17:15

Dobrze was tam pierze w Żorach,czyżby smog?

Szukasz pracy?

cśśś

Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz premii dorzucają socjale.

Zainteresowny

W Felderze serwisant zarabia ponad 4000. Ktoś to może potwierdzić ?

Felder

Felder szuka serwisantow CNC: Krakow, Zory, e-mail: cv@felder.pl

hah
@Felder 13.07.2016 11:08
Felder szuka serwisantow CNC: Krakow, Zory, e-mail: cv@felder.pl

nikt nie chce do was przyjść że już na forach w tematach konkurencji piszecie

jeszcze SCM czy już nie ?

Stało się, znowu zmienili zarząd w SCM, chyba coś tu nie pasuje, strategia za wszelką cenę zniszczyć feldera nie wychodzi nam na dobre, wykupieni byli pracownicy feldera i tak odchodzą, felder i tak jest coraz większy i rośnie w siłę, a my stoimy w miejscu z hasłem dobić feldera, chyba nikt się w SCM nie nadal nie połapał że to my leżymy na łopatkach a felder kupuje pracownikom mercedesy, koledzy przykro mi to stwierdzić ale nic dobrego z tego nie wyniknie, możne czas na ewakuację ? I nawet gwiazdy z feldera (Łukasz i Tomasz) flip i flap jak na nich mówimy nie mogą w to uwierzyć jak to możliwe że felder jeździ mercedesem a przecież mieli do 2060 roku albo do zrobienia 2000000 km jeździć pandami, świat zwariował.

Glos rozsadku
@jeszcze SCM czy już nie ? 08.02.2016 18:22

Wsadz sobie w tylek tego Mercedesa razem z dlugopisem Felder

janek

Brak rotacji w Felderze to dobry żart.Przecież tam już nikt nie che pracować...

jeszcze pracownik SCMa

Przykro mi to stwierdzić ale ktoś nas zrobił w balona, teraz SCM będzie kupował maszyny od handlarza z Niemiec gdzie kierownikami są byli pracownicy z feldera, oni nas chcę zniszczyć od środka. Włosi chcą zarobić, niemcy chcą zarobić, my chcemy zarobić, pośrednik (były pracownik feldera) chce zarobić , klient chce kupić tanio, chyba nas chcą wyciąć. Jeszcze przyjmą kliku pracowników feldera i potem to walnie. Kto tym steruje ? Ratujmy się !!! Chyba wyślę CV do feldera.

jeszcze pracownik SCMa

handlowiec

Pracowałem w felderze jakiś czas i mogę podpisać się obiema rękoma pod złymi opiniami o byłych felderowcach... nie wiem czy to trzeba się urodzić takim... czy dopiero w felderze się ludzie stają takimi...

były

Pracowałem w SCM kilka lat, szczerze odradzam, to kolos na glinianych nogach, już niedługo runie. Chyba tylko byli pracownicy z feldera się jeszcze nie połapali o co w tym chodzi, no może oprócz jednego który jak tylko nadarzyła się okazja uciekł spod bata Przemysława Ł. (notabene jednego ze spadochroniarzy feldera). Prawdę mówiąc dobrze to sobie wymyślił dopóki SCM płacił za jego odejście z Feldera to udawał że pracuje a jak się kasa skończyła do nawiał. Pewnie Przemek znajdzie następnego naiwniaka z Feldera na którego SCM da mu kasę żeby go podkupić a SCM mu za to jeszcze zapłaci, pytanie kto jest bardziej naiwny ? Potwierdzam wszystko było dobrze dopóki nie przyszły asy z Feldera i rozwaliły firmę od środka. Teraz SCM zamiast na maszynach skupia się na kupowaniem pracowników np. z feldera , jednocześnie sprzedając maszyny poniżej kosztów żeby tylko coś sprzedać. Gdzie sens gdzie logika ? Durna polityka dlatego podziękowałem, za chwilę braknie wam kasy i normalnych pracowników.

Krzysiek

SCM - maszyna Cyflex F900 - najgorszy badziew na rynku. Nie kupujcie tego. po zakupie i zapłaceniu całości zostałem poinformowany że to wiertarka tylko do prostych wierceń. Badziew

POPIERAM BYŁEGO

Tak, dopóki nie było tych z feldera mieliśmy się dobrze. Od kiedy przyszły gwiazdy które myślą że że zjadły wszystkie rozumy jest co raz gorzej, ale już niedługo skrzydełka wam opadną.

BYŁY

Pracowałem w scm, odszedłem do firmy z jasną strategią i perspektywą rozwoju, bo tutaj z roku na rok jest coraz gorzej, teraz przyjmują tylko naiwniaków z firmy felder, obiecują im złote góry, jak skończy się okres ochronny pozostanie im tylko smutna rzeczywistość, scm zamiast na sprzedaży maszyn zaczyna się skupiać na werbowaniu nowych ludzi wyrzucając swoich pracowników z doświadczeniem, daleko tak nie zajdziecie

adi

Witam. firma ewidentnie naciaga wlascicieli maszyn na bezpodstawne koszty zwiazane z cenami czesci zamiennych bowiem cokolwiek sie popsuje za mniej niz 600zl (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o SCM Group Polska sp. z o.o. - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCM Group Polska sp. z o.o.