Opinie o Mellon Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mellon Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mellon Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mellon Poland w Warszawa

Joanna

Ponawiam prośbę.......jak się pracuje w biurze? Czy warto aplikować na stanowisko kadrowej?

Joanna

Witam. Napiszcie proszę jak praca w biurze? Mam rozmowę kwalifikacyjną i zastanawiam się czy w ogóle jechać? Czy wypłata na czas?

Kierownik Zespołu Obsługi Klienta (Team Leader) Na jakie zarobki może liczyć? Jaka podstawa i jaka premia. I czy premia jest do zrobienia?

Paulina

@pracownica, rozumiem, bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź i pozdrawiam. Czy ktoś jeszcze z Was pracował lub pracuje w Mellon Poland? Zachęcam Was do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy!

Referent

Rozmowa konklretna rzeczowa trwała ok 30 min

Poprzedni pracodawcy, motywacja do pracy , zarobki, produkty bankowe , doswiadczenie w pracy w CC .....

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
pracownica

Oczywiście, że tak. Tutaj jest Karta Multisport PLUS za 25 zł, więc malutko za taki pakiet i prywatna opieka medyczna za darmo. Ogólnie liderka zawsze jest na sali, więc pomoc można uzyskać szybko, jeżeli chodzi o kwestie kardrowo-płacowe, to Panie bardzo uprzejme i gotowe do pomocy.

Paulina

@pracownica, a czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Czy ktoś z Was także pracuje w Mellon Poland? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Paulina

@Cicha, dlaczego? Czy mogłabyś napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest dość ogólna. @Janusz, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Mellon Poland. Zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu? @M, rozumiem, że jesteś pracownikiem Mellon Poland. Polecasz aplikować do pracy w tym miejscu?

Shee

Witam. Czy pracowal ktos na stanowisku konsultant obslugi klienta- przyjmowanie zgłoszeń - call center? Oczywiscie NIE-sprzedaż, oferta wydaje sie bardzo fajna i stala pensja + um.o pracę .

Paulina

@PATKA czyli jednak były jakieś różnice między rekrutacją, a już pracą? Czy próbowałaś to wyjaśnić z pracodawcą Mellon Poland, dlaczego jest inna kwota niż było wcześniej obiecywane?

Paulina

@anonymous czyli na terminowość wypłat w firmie Mellon Poland można liczyć? @PATKA a na umowie, którą podpisywałaś nie było kwoty? Nie sprawdziłaś czy wszystko się zgadza z tym, co ustaliliście na rozmowie rekrutacyjnej? Po wypłacie zapytałaś czemu kwota się różni?

PATKA
@Paulina

Na umowie masz podana kwote 1500zl netto przy 3/4 etatu. Z podstawa nie bylo problemu. Mówie o premii za karty. Na rozmowie mowili 120zl brutto a jak przyszla wyplata to okazało sie ze jest niecale 70zl za karte :)

PATKA

A ja pracowałam w Mellonie w Łodzi 3miesiące. I powiem tak: ściemniali od samego początku. Na rozmowie było mówione co innego a gdy przyszla pora wypłaty okazalo sìe tez zupelnie co innego . Ogólnie nie polecam. Od pracownika wymagaja bardzo duzo w zamian nie dajac nic. (usunięte przez administratora) Także nie polecam ;) jak dla mnie nie ma sensu marnowac czasu i nerw za takie pieniadze. Pracowalam na Citi handlowy.

Paulina

@Pracownik jak to możliwe, że jedni pracownicy dostają pensje na czas od firmy Mellon Poland, a inni nie? Może jest jakiś błąd w Twoich danych i dlatego te opóźnienia z Twoją wypłatą? Powinieneś się skontaktować z działem kadr i zapytać, dlaczego Ty dostajesz później i co jest tego powodem.

@Paulina

Zarówno kadry, jak i szefostwo miga się od odpowiedzi.

ubaw po kolana

23 stycznia piszesz, że Mellon Poland nie wypłacił Ci jeszcze pensji za listopad? Czyli firma spóźnia Ci się 43 dni z wypłatą a Ty siedzisz w internecie i się żalisz że się migają od odpowiedzi? :) :) :) Naprawdę dobre :) Pozdrawiam

@ubaw po kolana

Jakoś sympatią nie pałam do tej firmy gdzie przepracowałem długi okres czasu ale nigdy nie spóźniali się z wypłatą.

Paulina

@Pracownik może powinieneś o sobie przypominać do skutku i wtedy dostaniesz odpowiedź? @ubaw po kolana czy masz jakaś propozycję rozwiązania tej sytuacji dla tego użytkownika? TY również jesteś pracownikiem firmy Mellon Poland?

Znajoma

Z tego co wiem od pracowników, spóźniają się z wypłatą wynagrodzenia. Zdarzyło się, że ponad miesiąc.

Znajoma Znajomej
@Znajoma

Z kolei moja kuzynka ma koleżankę, której siostra ma chłopaka, którego była dziewczyna kiedyś pracowała w tej firmie. I ona jednak mówiła, że się nie spóźniają z pensją. Litości! Od dwóch lat pracuje w mellonie i wiele można o tej firmie powiedzieć, ale nie to, że się z wypłatą spozniają. Śmieszą mnie głosy tych wszystkich krzykaczy, co nie wiedzą co w umowie mają wpisane.

@Znajoma Znajomej

A jednak się spóźniają. Potwierdzam z pierwszej ręki. I nie mam w umowie, że np. pensja listopadowa jest wypłacana w styczniu, tylko do 10. dnia kolejnego miesiąca (co oznacza GRUDZIEŃ). Śmieszą mnie takie wpisy. "Mi się nie spóźniają, więc na pewno wszyscy maja tak samo!". Dorośnij.

Znajoma Znajomej

Na początku stycznia były pensje za grudzień. Wejdź w swoje konto i sprawdź tytuł przelewu z wypłatą. I co? Listopadowa?

@Znajoma Znajomej

Nie było przelewu z wypłatą, wiec nie, nie listopadowa.

Jakko

ja również pracowałem w łódzkiej placówce Mellona i wspominam tą pracę bardzo dobrze, zdecydowanie najlepsze call center, z jakim się zetknąłem. Z wypłatą nigdy nie było problemu, wszystko się zgadzało i zawsze była na czas, tak na umowie zlecenie jak i na umowie o pracę.

Paulina

@baron nie wiem kto to Rutek, ale mylisz mnie i nie jestem wskazaną przez Ciebie osobą. Jestem moderatorem forum gowork.pl. @pracownik to może wytłumacz o jakie spóźnienia z wypłatą od firmy Mellon Poland masz na myśli? Czy są to takie różnice wypłat, o których wspomina @yhy? Jeżeli tak, to faktycznie się przyzwyczaiłeś do wcześniejszej wypłaty, ale według umowy firma ma 10 dnia kolejnego miesiąca czas na wypłatę wynagrodzenia.

Paulina

@anonymous nie wiem, co wcześniej napisałeś, ale według regulaminu administrator może usunąć wpisy, które łamią regulamin, zawierają wulgaryzmy, opisują i obrażają konkretną osobę lub zawierają nieprawdę.

baron

Widzę, że Rutek się udziela :P

Znajoma

Dlaczego usunięto mój post mówiący o tym, że spóźniają się z wypłatą wynagrodzeń? To jest fakt. Niech ludzie mają świadomość.

Paulina

@Byłypracownik2 czyli TY byłeś takim pracownikiem w Mellon Poland? Wykonywałeś swoje obowiązki i miałeś dobrą premię? A Ty @anonymous możesz w takim razie powiedzieć jaka była ta atmosfera w Mellon Poland? Co takiego było dokuczliwego przy dobrych zarobkach i pracy?

Byłypracownik2

Ciekawe dlaczego nie wypowiadają się osoby które przychodzą do pracy, wykonują solidnie swoje obowiązki i zgarniają świetne premie, nawet pięciokrotnie przekraczające podstawę. Ehhhh, niestety mamy czasy "czy się stoi czy się leży..." - ale nie tylko w takiej firmie jak mellon to widać.

@Byłypracownik2

Pierdzielisz głupoty. Wykonywałem to co do mnie należało i dużo więcej. Premia była ok wynagrodzenie takie jak sobie życzyłem ale atmosfera pracy pozostawia wiele do życzenia...

Zostaw merytoryczną opinię o Mellon Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Mellon Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Mellon Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mellon Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mellon Poland?

Kandydaci do pracy w Mellon Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mellon Poland