Opinie o Raya Contact Center w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Raya Contact Center. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Raya Contact Center o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raya Contact Center w Warszawa

Piotrek Nowy wpis

was working there for two years and they have a policy of implementing annual increase at the start of every year. They did it even in Corona timeit

Lena Nowy wpis

Pierwsza praca w call center i nie jest tak źle jak myślałem

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Raya Contact Center odbywa się w siedzibie firmy?

Co jaki czas w Raya Contact Center można ubiegać się o podwyżkę?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Raya Contact Center? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Anonymous

The company is very likely going out of business. All signs are there. It sucks there, happy to be away.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Raya Contact Center?

Odradzam pracę w tej firmie, niewypłacanie nadgodziny kombinowane kpi. Wszystko by jak najmniej zapłacić .firma jest egipska panuje tam mega (usunięte przez administratora)

Anonym

Atmosfera w pracy jest bardzo zła! Jeśli jesteś menedżerem, możesz robić, co chcesz. Jeśli jesteś przedstawicielem, jesteś niewolnikiem!

Cześć, jak tam sytuacja w firmie? są wolne miejsca?

Od dość dawna nikt nie zamieścił opinii o aktualnej sytuacji. Dobrze jest i dlatego nie piszecie?

IZa
@Andrzej

Tak. Ta firma to pomyłka pracujesz za 2300 netto , nie możesz iść się wysikać . Rotacja jest ogromna team liderzy to pomyłki a najlepsza jest Skrzydło która jest sławna ze swojej "otwartości" do płci przeciwnej

Anonym

Atmosfer tam jest bardzo zla. Jesli jestesz menedzerem, mozes zrobic co chces. Jesli pracujesz jak "Account advisor" wtedy nic nie mozesz zrobic. Nie polecam!

Brak kontaktu. Olewają wszystko. Egipska firma.Niestety tam wszystko jest olewane. Pracują na zasadach faraonów.Firma prymitywna. Nie polecam. Lubię atmosferę w Raya Contact Center za: Atmosfera

Co dokładnie chcesz przez to powiedzieć? Twoja wypowiedź może być niezrozumiała dla użytkowników forum. Czy powiesz nam coś więcej na temat wspomnianej atmosfery? Jak rozumiem, oceniasz ją pozytywnie ze względu na współpracowników? Pamiętaj także, że staramy się nie oceniać poszczególnych aspektów zatrudnienia sugerując się narodowością i pochodzeniem pracodawcy.

anonym

@anonym

Rozumiem emocje, jednak takie określenie to zbyt poważne nazewnictwo w temacie oceniania współczesnego pracodawcy. Powiedz, jak uważasz, co powinno się w firmie zmienić, by pracowało się w niej lepiej? Podziel się z nami swoimi sugestiami.

@Anioł, rozumiem, że współpracowałaś z Raya Contact Center? Czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Jakie warunki zatrudnienia oferuje Raya Contact Center? Co możesz powiedzieć o atmosferze panującej w firmie?

Anioł

Żenada ta firma. Czytam negatywne opinie i myślałam, ze tylko taka moja bedzie opinia ale jest wiecej osob.

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Jaka atmosfera?

Wojtek

Witam wszystkich. Bardzo prosze o kontakt mejlowy na olga5066@gmail.com osoby, ktore zostaly w niedalekiej przeszlosci oszukane przez te ''firme'' lub ktore doznaly przez nich jakichkolwiek niedogodnosci.

Wenn sie daran denken um here zu arbeiten, müssen sie zuerst Windeln kaufen. In der ersten und letzten Arbeitsstunde man darf nicht in die Toilette gehen! Vielen Dank unsere geehrte Leiterin...

Gowork czemu kasujecie komentarze?! Dokładnie 2 miesiące temu zostawiłem opinie o pracy w firmie Raya CC z Egiptu. Powtarzam to samo bo zanim kto zaaplikuje niech się 2 razy zastanowi: "Dałem 1 bo nie można dać -1 minus. Jeśli się zastanawiasz nad podjęciem pracy w tym miejscu to lepiej natychmiast przestać. Niech nie zmyli cię wygląd z zewnątrz, prawdziwe wnętrze to starożytny Egipt. Ale jeśli chcesz być nic nie znaczącym trybem w korporacji, lubisz jak tobą pomiatają i dostajesz coraz to więcej obowiązków za tą samą pensję to miejsce jest idealne dla Ciebie :).

Jeśli pracujesz na polskim języku to zgadza się odnośnie zarobków. Natomiast za języki nietypowe dają godziwe wynagrodzenie. Atmosfera również nie jest taka zła jak ją opisujecie.

@anonymous

Ile Ci płacą za reklamę? Praca w Raya CC jest jak w obozie.

Pffff

W Raya contact center sie nie licza oraz szanują ludzie. ODRADZAM

@Pffff

Zgadzam sie. Liczy sie tylko co powie HR Pffff

Zostaw merytoryczną opinię o Raya Contact Center - Warszawa

• Jak się pracuje w Raya Contact Center?

Zobacz opinie na temat firmy Raya Contact Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Raya Contact Center
1.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 123A
    02-017 Warszawa