Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Adam000000

Cuda tu czytam, brednie jakieś i zastanawiam się, czy to jest ta sama agencja dzięki której wyjechałem?! Pracuję, jestem zadowolony nie mam i nie miałem problemów z godzinami, tym bardziej teraz, z tego co wiem potrzebni są ludzie do pracy. Pieniądze wypłacane na czas i tyle ile wypracowałem, mieszkanie wyposażone, dostęp do internetu. Jestem dodatkowo zaskoczony, bo otrzymałem iphona za bycie kierowcą. Szczerze myślałem, że to chwyt marketingowy , ale nie, normalnie po 5 tygodniach mogłem odebrać telefon i to z tego co widziałem, sporo osób z tego skorzystało. Jak do tej pory ja polecam i czekam na znajomych, których ściągam do pracy.

MAciek
@Adam000000

Ile wychodzi za ich zakwaterowanie?

Badibadu
@MAciek

107€za tydz

allan

szczerze mogę powiedzieć że historia jaka mnie spotkała nie jest przeciętna. zostałem bez środków do życia wyrzucony przez agencję - nazwy nie będe podawał (zawieżli mnie na dworzec), gdyby nie pan piotr koordynator z axidusa ktory sie zlitowal i przyjal mnie internwencyjnie do pracy w ciagu 1 dnia nie mial bym co ze sroba zrobic. ta sytuacja miala miejsce 3 tygodnie temu od tamtego czasu pracuje rzetelnie, kazdy dzien procz weekendu jestem w pracy i moge zauwazyc ze wszyscyu maja tu duzy szacunek i sa pomocni. ja juz swoje w holandii przezylem i wiem jak moze byc. uwierzcie mi. opowiadam tylko wlasna historie i moge szczerze polecic axidusa dla osob ktore sa tu dla pracy. na ten moment pracuje na szklarni przy pomidorach i mam sluzbowe auto od nich. zarabiam godnie i zyje dobrze licze ze przedluza mi umowe na koniec sezonu bo szklarnie zaraz maja sie ku koncowi chyba do wrzesnia. pozdrawiam czytajacych i jesli chodzi o mnie to polecam

@allan

Cz to nie Jupiter, A-jacek-1973@wp.pl

Jedzie ktoś 05.07?

Tak,jadę z siostrą

Ania19

Weszłam z ciekawości w opinie dotyczące Axidusa i szczerze jestem w szoku, że ludzie tutaj takie rzeczy wypisują. Chciałam na moim przykładzie opisać jak to wyglądało z mojej strony. W zeszłym roku poszukiwałam pracy na okres wakacyjny w Holandii. Zaproponowali mi pracę przy kwiatach za co im jestem bardzo wdzięczna. Praca na firmie z polskim zespołem była dla mnie strzałem w 10! Układanie stroików i kompozycji wg. wzoru, plus miła atmosfera upewniły mnie ,że to firma właśnie dla mnie. Co do samej agencji Axidus, wypłaty zawsze miałam na czas, a liczba godzin i możliwość wyrabiania nadgodzin były dla mnie o wiele więcej niż wystarczające. W tym roku też chcę z nimi wyjechać, zwłaszcza że mają ofertę z iPhone dla kierowców, brak wiekówki i jako nieliczni dają gwarancje godzin pracy. Nie wiem jak to wygląda w pozostałej części roku,ale ofertę wakacyjną mają na prawdę spoko i warto z nimi na nią wyjechać.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Cloe

Hej, w weekend zmieniamy agencje z narzeczonym i wybraliśmy axidus. Co sądzicie o tej agencji?

Asiulek2001

Zapoznałam się z licznymi opiniami przed wyjazdem, nie ukrywam bardzo obawiałam się skorzystać z usług tej Agencji, ale z racji tej że jechaliśmy 4- osobową grupą, prywatnie, stwierdziliśmy, że spróbujemy najwyżej potraktujemy to jako przygodę i doświadczenie na przyszłość. Wszelkie informacje zostały nam przekazane przed wyjazdem, mogliśmy dzwonić w zasadzie z każdym pytaniem. Pojechaliśmy, po przyjeździe w zasadzie tak jak nas informowano, pracujemy na produkcji, ja z koleżanką przy cebulkach, a chłopcy przy sałatkach. Nie jest to ciężka praca, raczej z takich monotonnych, wiesz co masz robić i też to robisz,...Staraliśmy się tak dopasować zmianowo, żeby ten czas po pracy wykorzystać dla siebie. Wypłaty na czas i adekwatne do tego co wypracowaliśmy, ale jeśli ktoś ma zastrzeżenia to trzeba dzwonić i wyjaśniać, koleżanka miała taki problem, ale wszystko zostało wyjaśnione. Mieszkamy obok siebie (2 pary), jesteśmy już prawie 5 tydzień, chłopak i kolega są dodatkowo kierowcami i z tego co wiemy załapali się na ten bonus (iphone 8). Pod koniec czerwca dojeżdżają do nas znajomi , planujemy popracować do końca sierpnia. Teraz sporo młodych osób przyjeżdża , tworzy się całkiem fajna ekipa.

Kandydat 2000
@Asiulek2001

Witam można się jakoś skontaktować prywatnie? Mój e-mail kacper.malarz@onet.pl

SzefitoMati
@Asiulek2001

czy mógłbym się z panem skontaktować prywatnie przez e-mail: ciagnelam@gmail.com

Chciałam zapytać osób które są za granica w pracy jak to wyglada , trzeba być zaszczepiony lub testy mieć? I czy po przyjeździe jest kwarantanna?

Jedzie ktos jutro?????

Paula00

Ja jadę 22.06

@Paula00

Napisz do mnie ???? klaudiaqra1@interia.pl

Monia
@Klaudia

Jesteście już na miejscu? Wszystko w porządku?

Monia

Hej, jedzie ktoś 28.06? Jakaś dziewczyna?

Ada

Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Trafiłam na ofertę wakacyjną na produkcji. Zajmuję się sortowaniem i etykietowaniem jabłek. Praca może czasem jest lekko monotonna, ale wiedziałam o tym już w momencie kiedy się zapisywałam. Ostatnio też odebrałam iPhone za bycie kierowcą, więc w tej kwestii też się nie zawiodłam. Polecam pracę z tą agencją każdemu kto potrzebuje wyjechać na okres wakacyjny ze względu na krótkie kontrakty dla uczniów i studentów (ja przyjechałam na 8 tygodni i narzekać nie mogę). Podsumowując ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy i na pewno przyjadę tu w przyszłym roku :)

Anulka

Chciałabym odnieść się do tych wszystkich skrajnych opinii jako osoba, która była , widziała i doświadczyła. Nie mam zamiaru wystawiać laurki, cukrować, bo pewnie pewne sprawy bym zmieniła, ale mimo to z czystym sumieniem mogę poleci. Nie namawiam, bo nie po to tu jestem, weszłam z ciekawości żeby przeczytać i odnieść się do tego, porównać własne odczucia. Mam porównanie, bo też korzystałam z różnych agencji i wiem, że nigdzie nie jest tak, jak to sobie wyobrażamy, ale na tle innych ta agencja jak dla mnie wyróżnia się na plus. Praca zgodnie z opisem i oczekiwaniami, pracowałam w Tunderij Verse, godziny spełniały moje oczekiwania, pracowałam cały tydzień (w trakcie trwania umowy miałam jeden tydzień, gdzie tych godzin zdarzyło się mnie, ale to sytuacja przejściowa), zakwaterowanie jak dla mnie odpowiednie, wyposażenie zgodne z moimi wymogami (może towarzystwo nie do końca super, ale i do tego dało się przyzwyczaić), dojazd do pracy to kwestia nad którą warto byłoby popracować (traciłam trochę czasu na dojazdy i powroty, a przede wszystkim na oczekiwania kiedy przyjedzie transport). Wynagrodzenie tygodniowe i adekwatne do tego ile wypracowałam, nadgodziny, weekendy zawsze wypłacane. Nie oczekiwałam zbyt wiele, skupiłam się na tym co jest dla mnie najważniejsze, chodzi o zarobienie pieniędzy i tym oczekiwaniom agencja sprostała. Zalecam każdemu refleksję przed wyjazdem, czy jadę do pracy czy tylko po to aby punktować i szukać rzeczy o których piszą sfrustrowani byli pracownicy. I to nie tylko moja opinia, poznałam tam wiele nowych osób i większość z nich podziela moje zdanie. Myślę, że to nie będzie jedyny raz kiedy wyjeżdżam dzięki tej agencji.

Lucky Girl

Osobiście polecam tą firmę. Praca codziennie od pon. do soboty, wypłaty tygodniowe, co uważam, za atut, otrzymałam auto do dojazdów do pracy. Zakwaterowanie z bardzo fajnymi młodymi ludźmi w miłej okolicy. aktualnie wróciłam do PL na szczepienie ale na pewno wrócę.

Arturo

Zgodzę się z Pati. Dziwne tu czasami opinie można poczytać. Ja pracuję a Axidusie już parę miesięcy i nigdy nie miałem problemu z małą ilością godzin ani tym bardziej z brakiem pracy. Byli tacy co przychodzili do zakładu pod wpływem alkoholu czy nie wiadomo czego, a później się dziwili, że zostali dyscyplinarnie zwolnieni. Jak ktoś pracuje OK, to nie ma żadnego problemu. Mieszkania też o dobrym standardzie. Nie ma co się czepiać.

Igi

Siemka, zastanawiam się nad pracą w tej agencji, jestem studentem i wybieram się drugi raz do Holandii na pracę sezonową ze znajomymi, mam wiele wątpliwości i pytań, może chciałby ktoś zdać mi relacje jak naprawdę wygląda współpraca z tą agencją i wypełnianie gwarantowanych warunków to poproszę o kontakt na facebooku, byłbym bardzo wdzięczny :) Ignacy Bańdziak

Paula00

Witam jadę 22.06 do pracy przez firmę Axidus.

as
@Paula00

to powodzeni obys zarobila

zenekmartyniuk666

prace mamy oboje, wygralismyiphona za bonus kierowcy, pracuje po 45-48 godzin na tydzien nie mam wiekowki a Wy dalej narzekacie na ta firme :) nie ukrywam ze tez bym narzekal ale nie mam na co bo pracuje a nie przyjechalem dla zabawy

Dominik

Mam auto i szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Bodzio
@Dominik

Mój mąż będzie jechał 22.06

Paula
@Dominik

Z Partnerem będziemy jechać, stanekpaulina325@gmail.com

Adam93

Ja jestem w Axidusie od 2 miesięcy i nie narzekam. Wypłaty co piątek. Praca przy pakowaniu, nic ciężkiego. Prawie taką samą prace miałem w Polsce, ale zarabiałem ponad połowę mniej. Mieszkania OK, niczego nie brakuje. Trafiłem na fajną ekipę, także nic złego nie powiem.

a

Trzymac się z dala od tej agencji. Wsrod ludzi kraza opinie ze to najgorsza agencja w Holandi. Pobieraja za mieszkanie 107€ podczas gdy inne agencje 95€. Chyba jako jedyna agencja pobieraja kase za transport, 5.95€ dziennie. Srednio 140€ w plecy miesiecznie w porownaniu do innych agencji. (usunięte przez administratora)w solarisach ucinajac godziny. Odradzam ta agencje!!

Julka

Jako byly pracownik moge teraz z czystym sumieniem polecic ta firme. Pracowalam dla nich przez 3 m-c i na pewno wroce. Prace mialam codziennie, przez pierwszy m-c mieszkalam na ich mieszkaniu, potem wynajelam cos na wlasna reke.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 235, z czego 76 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.