Opinie o Hr Global Group Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hr Global Group Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hr Global Group Sp z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hr Global Group Sp z o.o. w Warszawa

Lisek70

To (usunięte przez administratora) pracuję w DPD RUDA ŚLĄSKA Hr global jest podwykonawcą nie płacą nam już za maj i czerwiec nie odpisują na smsy nie odbierają telefonòw są zgłoszeni do PIPU mają nas w (usunięte przez administratora)

!

Nie wiadomo jak firma chce ten problem rozwiązać. W lipcu jeszcze kontakt był, ale obecnie numery są wyłączone. Tracę już nadzieję na otrzymanie zaległego wynagrodzenia za 06 i 07 nie ma w ogóle ściągalności. Urząd skarbowy przejął pieniądze od kontrahentów i nadal nie chce odblokować środków na wynagrodzenia. Tragedia dla osób czekających na swoje wynagrodzenia.

Anonymus

Firma nawet nie wystawiła pit11 za ubiegły rok.

Zofia
@KTOŚ

Czyli tak jak ktoś wyżej napisał ciężko niektórym byłym pracownikom ten cały dochód uwzględnić? Co w takiej sytuacji dzieje się z pracownikiem, jakie konsekwencje mogą go spotkać? Dopiero co chciałam sprawdzić te agencje, bo wyszła mi w okolicznych w Warszawie ale póki co wychodzi chyba na to, że nigdzie się nie pojedzie

Oki Nowy wpis

Cześć, generalnie to widziałem taka stara ofertę od agencji dla pracownika produkcji i chciałem spojrzeć za czymś aktualnym. Ktoś w ostatnim komentarzu stwierdził, że działalność nie jest już prowadzona a jeśli już to pod inna nazwa. Czy to prawda?

Szkoda czasu Nowy wpis
@Oki

Obecnie nie ma kontaktu z firmą. Firma nie prowadzi rekrutacji i według mojej wiedzy oferty pracy już wygasły.

Oluś Nowy wpis
@Szkoda czasu

Ano sam widziałem, że niczego aktywnego nie ma, a kiedyś oferty od nich oglądałem gdy agencje miałem na uwadze. Fizycznie biura też już nie ma? ani pracowników, którzy w nim pracowali?

NN

Firma ta nie wystawiła mi do tej pory PIT-11. Czy w ogóle jest ktoś komu wystawiła ? Niby firma jest. Ale kontaktu brak.

Kompletny absurd
@NN

Prawdopodobnie nie wystawili nikomu bo nikt już tam nie pracuje. To zadanie pracodawcy który nie wywiązał się z wielu obowiązków. Dlaczego odpowiednie instytucje na to nie reagują?

@Kompletny absurd

Wysłałam maila do US w Warszawie. Pani z 1 US w Warszawie mi tak poradziła przez tel. Narazie nie mam odzewu.

Nn

Czytałam że już dawno US zablokował konto tej firmie. A co z pitami? No cóż. Nie ma komu ich wystawić i tyle w temacie. Jeszcze w czerwcu dostałam świadectwo pracy od kadrowej z Katowic. Wypłatę za maj pod koniec lipca. Dodam że złożyłam skargę do PIP-u i po tym jak doszła skarga to zaraz dostałam przelew na konto.

Kamil88
@NN

Firma to (usunięte przez administratora) nie wypłacili mi poborów za maj w tamtym roku..Zresztą nie tylko dla mnie...Nie wypłacili też i kilku innym w tym 4 obywatelom z Ukrainy...poszło do pipu poszło też i do sądu pracy przyszedł wyrok już 3 tyg opóźniają się z wyrokiem sądowym...Nie ma też i pitu 11 za tamten rok... Nie polecam.Zerowy brak kontaktu.

Szkoda czasu Nowy wpis
@Kamil88

Praktyka pokazuje, że o tym koszmarze niewypłacalności firmy będą pamiętać wszyscy pracownicy którzy nie otrzymali pensji za 2 ostatnie miesiące pracy. Jeśli firma już nie istnieje to nie ma szans na wyegzekwowanie tych środków. Pewnie już nowa firma funkcjonuje i kolejni będą okradani...

Anonymus

Firma nawet nie wystawiła pit11 za ubiegły rok.

@Anonymus

Mi też nie wystawiła PIT11

@NN

No i co teraz z tym fantem można zrobić? Było gdzieś napisane, że urząd skarbowy poblokował w tym rejonie konta, czy to się zgadza? jeśli tak to czy osoby bez pitu maja zapewnione wsparcie od strony urzędu w tej sprawie?

NN

Mi powiedzieli w Urzędzie Skarbowym że powinni w styczniu być wystawione pity. Do końca lutego pracownik ma je otrzymać. Tak się nie stało i pani z US powiedziała że pracownik nie będzie wzywany przez urząd jeśli nie otrzymał PIT11. Koniec końców mówi się trudno nie ma to nie ma. Cieszę się że chociaż z wypłatę dostałam za maj i dalej już rzuciłam pracę w tej firmie.

Kompletny absurd
@NN

Nie do końca trudno to znowu kasa w plecy, która mogłabyć ze zwrotu podatku. Szczęście mieli ci którzy wcześniej się zwolnili. Po maju kasa już nie do odzyskania. Trzeba żyć dalej, ale wszystkim współczuje którzy jej nie otrzymali.

@NN

To co? Nie trzeba uwzględnić dochodu z tej agencji w rozliczeniu rocznym?

KTOŚ
@Anonymus

Firma nie przesłała PIT wynagrodzenia brak sprawa jest zgłoszona do sądu pracy.

Zofia
@KTOŚ

Anonimus

Czy oddział tej firmy do korespondencji znajduję na ulicy zabrskiej w katowicach? Wszystkie numery telefonów i adresy e-mail jakie mam do tej firmy, są nie aktywne.

@Anonimus

Z Katowic dostałam świadectwo pracy w lipcu ubiegłego roku. Na dzień dzisiejszy to chyba tam już nic nie ma. PIT11 nie wysławiali.

@Anonimus

Jeszcze w czerwcu i lipcu miałam kontakt z oddziałem w Katowicach. Dostałam stamtąd poleconym świadectwo pracy. Dziś niestety tam już nic nie ma. Pitów już nikt nie wystawi bo nie ma komu.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Konserwator do obsługi technicznej budynków biurowo -mieszkalnych w firmie Hr Global Group Sp z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Diana

A gdzie maila można odszukać, bo nawet nie wiem? ktoś pisze, że jego są nieaktywne, ja mam problem z samym odszukaniem jakiegokolwiek kontaktu. niektórzy piszą, że już z pól roku czekają na wypłatę wynagrodzenia, w razie czego wszystko jest na umowie? od strony prawnej nie będzie problemu?

Blanka

Co robią osoby, którym faktycznie cos zalegają z kasa? piszecie ze od miesięcy tak już jest, czy bywało tak, że ktoś mimo wszystko dalej podejmował się zatrudnienia? był jakoś przy tym honorowany czy jednak wszyscy z automatu rezygnowali już z dalszej współpracy?

Tak tylko dla pełnej jasność, to się nic nie zmienia od pary miesięcy? Już kiedyś patrzyłem na pojawiające się komentarze odnośnie problemów z kasą, ludzie widzę, że stale o tym piszą, ale to i tak niczego nie zmienia? wszystko stoi w miejscu?

Qwerty

Owszem nie zmienia się nic i najgorsze że takich pracowników jest naprawdę dużo. Firma nadal nie wypłaciła 2 należnych wynagrodzeń. Minęło już ponad 6 miesięcy. Osobom podejmującym pracę radzę się dobrze zastanowić. Finał nie jest korzystny dla pracownika.

Mamy kryzys gospodarczy może przed wystawieniem opinii należałoby pomyśleć, że koszty pracownika również są wysokie? Aktualnie jesteśmy za kolejną podwyżką płacy. Pracodawca robi co może aby wypłacić wynagrodzenia w terminie określonym w umowie.

hiiiuiuj
@Anonim

I gdzie są za czerwiec ?

Załamana
@hiiiuiuj

Trzeba pytać osoby, która pełni funkcję prezesa spółki... wynagrodzenia za 06 i 07 nadal nie otrzymałam... (usunięte przez administratora)

Lisek 70
@Anonim

Jak co może banda złodziei inne agencję jakoś nie mają problemu z płynnością finansową gdzie są pieniądze za maj czerwiec lipiec (usunięte przez administratora)

Wiecie, czy Hr Global Group Sp z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Graźka

W sumie to było cokolwiek udostępniane pracownikom obsługiwanym? Teraz tylko zastanawiam się czy to nie było pytanie skierowane do pracowników bezpośrednio z samej agencji? Co myślicie? Oni na jakichś lepszych warunkach tu pracowali? Nie wiem jakie narzędzia pracy służyły do obsługi tak już w praktyce

Skąd to wiecie już tak na 100%? Wiesz laptop to narzędzie do pracy może ktoś inaczej ten temat postrzegał? swoją drogą ona sama jest w końcu wykonywana czy nie, bo już nie lapie?

Tragedia

Brak słów aby pracownicy musieli ponad pół roku czekać na zaległe wynagrodzenia. Strata czasu...

Nie ma odblokowania jakichś środków? Dopiero co tu wchodzę nie jestem jeszcze w temacie ale pisali ze ludzie na kasę tu czekają. Jeśli tak to co dalej? z jakich przyczyn i co się dzieje? Ile to może potrwać w takiej sytuacji?

Lisek 70

Myślę że tych pieniędzy już nie odzyskamy potrzeba dobrego prawnika i tyle te z tymi (usunięte przez administratora)niema żadnego kontaktu a zalegają sporo

?!

Wielu pracowników znajduje się w tej sytuacji. Niestety nadal nie ma odpowiedzi kiedy to się zmieni. US twierdzi, że odblokować nie musi, że raz już pomogli. Bardzo to przykre bo godzi to w opinię o firmie.

Prawda
@?!

Skoro urząd skarbowy zajął środki to prezes nie wywiązywał się z zapłaty podatków, więc nie wina urzędu skarbowego tylko osoby która odpowiadała/odpowiada za firmę.

?!
@Prawda

Wiadomo ze nie wina US. Pracownicy mieli umowy z firmą i to po stronie firmy należy wypłata zaległych wynagrodzeń. Pisać można do osoby za to odpowiedzialnej, ale nadal nie ma odpowiedzi...

!?

Brak wynagrodzeń za 06 i 07 brak kontaktu z firmą. Nie można uzyskać informacji kiedy wyjdą przelewy. Nie mieści mi się to w głowie, że nadal trzeba czekać na swoje wypracowane należne wynagrodzenie. Święta za chwilę, a firma zasłania się US ze nie odblokowali środków. Tragedia.

Kefir

Podają fałszywe dane w umowie. Przy Rondzie ONZ1 w Warszawie nie ma tej agencji. DPD już z nich zrezygnowało.

@Kefir

DPD zrezygnowało ze współpracy? widziałam te komentarze odnośnie złego adresu mail, co teraz o ile faktycznie to prawda? Co z tymi pismami sądowymi i jak na tym mogą wyjść same osoby zatrudnione?

@Kefir

Rondo onz 1 taki adres widnieje na pieczątce firmy i wystawianych umowach. Caly czas prezes firmy mówi o zablokowanych środkach przez US a wiadomo, że już kolejna firma funkcjonuje od 3 miesięcy w Warszawie założona przez kogoś innego. Pisma z sądu nie będą odbierane. Pracownicy nadal czekają na wynagrodzenie za 06 i 07. Nie można wyegzekwować tych wynagrodzeń. Jeśli czyta to KAS w Warszawie proszę o odblokowanie środków, aby pracownicy otrzymali swoje wynagrodzenia.

!!!

Teraz to każdy kto nie otrzymał wynagrodzenia denerwuje się tym. Brak kontaktu z prezesem nawet pod numerem telefonu. Firma zamiast ogłaszać upadlość i potem wypłacić wynagrodzenia z FGŚP czeka na odblokowanie środków przez US w Warszawie. Ciężko będzie z wypłaceniem wynagrodzeń.

Aleksandra
@?

I jak już te środki o których piszesz zostaną odblokowane to co dalej? finanse zostaną bezproblemowo uregulowane? Chce się dowiedzieć, ponieważ po przeczytaniu niektórych z poprzednich opinii widzę, że jest to dość długi temat już… Firma będzie jeszcze normalnie działać?

Jak myślicie kiedy i czy w ogóle oddadzą nam zaległą wypłatę? Czy ewentualnie dostaniemy kasę FGŚP ?

Co mnie to obchodzi

Jak upadną to są szanse, jeśli zmienia nazwę firmy i się przekształca szanse zerowe może warto oddać sprawę do sądu pracy

Kefir

Ja chce ich pozwać o zaległe pieniądze, ale na umowie mam fałszywy adres i nie mogę dostarczyć pisma przedsądowego. Złożę pismo na policję o odnalezienie tego Machalskiego.

?

W Katowicach to go rzadko pracownicy firmy widzieli. Owszem biuro było, ale pewnie go już nie ma pod adresem widniejącym na stronie. Nie wiadomo gdzie przebywa prezes.

Kazia

Witam czy wiadomo coś więcej na ten moment na temat firmy ? Jest kolejną osoba poszukująca pracowników z firmy global hr

@Lisek70

Przykre to. Proszę znaleźć tel do działu kadr i płac na stronie firmy. Tel jeszcze dzwoni. Biuro pracuje od pn do pt w godz.od 8 do 15.00.Telefon stacjonarny jest odbierany przez pracowników.

@?

Witam do dziś nie mogę się dodzwonić nawet do kadr poczta głosowa i tyle proszę nie (usunięte przez administratora)

@Lisek70

Telefony niestety są już zablokowane i nie da się już dodzwonić. Jako były pracownik przepraszam za firmę. W tej sytuacji pozostaje kontakt z prezesem jeśli odbierze.

@Lisek70

W numerze tel do kadr nie ma poczty głosowej bo to numer stacjonarny sygnał jest.

@?

To była odpowiedź z datą lipcową, aktualnie numer stacjonarny jest czasowo wyłączony.

@!

I co z będzie teraz z tym wspomnianym numerem? Czy ja dobrze rozumiem po tych bieżących jak i poprzednich opiniach, że ciężko jest podłapać jakikolwiek kontakt? Jaka jest ostatnia informacja od firmy? jakie będzie docelowe rozwiązanie tego problemu?

Ona

Na stronie nadal wisi oferta z 2020, że szukają pracowników magazynowych. Nadal można się przyjąć czy już nieaktualne? Przyciągnęło mnie to, o czym napisali, że można sobie dopasować godziny pracy. Teraz tak samo, w jakich godzinach możliwa jest praca? Nadgodziny są, dobrowolne czy obowiązkowe?

Xxx
@Ona

Nie płacą. Lepiej się tam nie pakuj, bo niedługo pewnie oglosza upadłość i tyle

@Xxx

Jesteś pewny, że nie? Z którego okresu stawiasz opinie? Czemu kiedyś około tego okresu były jakieś poślizgi skoro piszesz o niepłaceniu? Jak temat został wyjaśniony? Z tych nadgodzin kasa będzie lepsza?

Xxx

Serio pytanie? Tak, nie płacą. Dalej żadnego wynagrodzenia za maj i czerwiec. Przestali odpowiadac na wiadomości, nie ma kontaktu i nie ma pieniędzy mimo obietnic

Karolcia
@Xxx

Wiesz dopiero co przychodzą tu kandydaci, którzy nie znają sytuacji, stąd pytania. No ale każda osoba będąca w takiej sytuacji, którą opisujesz ma wszystko na jakiejś umowie? one są sztywne dla każdego czy każdy mógł elastycznie dogadywać warunki?

XYZ

Okaże się czy wypłacą zaległe wynagrodzenia tylko kiedy oto jest pytanie? Wyplaty jak dotąd nie ma mino ze minęło już sporo czasu....

NSD

Do tej pory brak wynagrodzenia za czerwiec, jak dzwonie pod numer telefonu z którego się z mną kontaktowali dostaje informacje że wybrany numer nie istnieje. Także nie polecam. Teraz widze wszędzie ich oferty "praca zdalna przez internet tester aplikacji" niezłe jaja.

@NSD

Mogę prosić o kontakt e-mail? Chciałabym się dowiedzieć więcej na temat tej firmy ze względu na podejmowaną tam pracę

PRACOWNIK były

Pan Dariusz wyjechał sobie na urlop za pieniądze które (usunięte przez administratora)pracownikom IN POST z Kielc. Ponad 2 miesiące nie otrzymują wynagrodzenia, ale on wypoczywa, przykra niespodzianka spotka go po powrocie, głupi myśli że nie będzie musiał oddać tego co przywłaszczył sobie. To jest (usunięte przez administratora) .Program UWAGA zainteresuje fakt działania tej firmy.

@PRACOWNIK były

Nie wiem kto wam takich bzdur naopowiadał. Pan Dariusz błaga skarbówkę żeby zwolnili wypłaty dla pracowników bo zajęli rachunek przez to, że pracodawcy użytkownicy mają terminy płatności grubo po terminach waszych wypłat. Przykładowo - jeśli pracownik dostaje wypłatę w maju to pracodawca użytkownik płaci firmie w lipcu albo i w sierpniu. Każdy z was potrafi tylko oskarżać! Postawcie się w sytuacji gdybyście to wy byli odpowiedzialni za tylu ludzi i każdy by wydzwaniał po 1000 razy dziennie do was, a wy nie wiecie co powiedzieć bo robicie i tak co możecie. Pan Dariusz nie dostał wypłaty od kwietnia bo jego wypłaty też poszły na wypłaty ludzi. I nikt się nie przejmuje czy on ma co jeść! A na urlop wyjechał do szpitala bo jest chory onkologicznie. A i ze szpitala ogarnia wszystko co można aby jakiekolwiek pieniądze wyszły. Ja też nie mam wypłaty od kilku miesięcy. Pracuję już w innej firmie. I jak mi powiedziano z pierwszej ręki o całej sytuacji to mi się wstyd zrobiło. HR Global już nie prowadzi rekrutacji więc nikogo nie (usunięte przez administratora) Weźcie się ludzie czasem zastanówcie.

Co mnie to obchodzi
@pracownik

Jeśli firma tak źle prosperuje to ogłoście upadłość ! Jak można funkcjonować wiedząc że nie macie środków na wypłaty wynagrodzeń ! Jest to celowe (usunięte przez administratora) ...za takich bandziorów powinni się brać w pierwszej kolejności ! Obłudnicy

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Hr Global Group Sp z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

BYŁY PRACOWNIK HR

Omijaj ta agencje szerokim łukiem dobrze radzę. Na wypłatę za maj czekam do dziś

Zostaw merytoryczną opinię o Hr Global Group Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hr Global Group Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hr Global Group Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hr Global Group Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hr Global Group Sp z o.o.
2.9/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1
    00-124 Warszawa

Hr Global Group Sp z o.o.