Help Care sp. z o.o. sp.k.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Help Care sp. z o.o. sp.k.

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Help Care sp. z o.o. sp.k.?

Bożena Gattner Nowy wpis

Pracuję już rok w tej firmie.Pieniądze na czas.Jestem zadowolona z pracy.Zlecenia szukają zgodnie z moimi kwalifikacjami.Polecam tą firmę ????☀️????

Help Care Nowy wpis
@Bożena Gattner

Serdecznie dziękujemy za dobrą opinię Pani Bożeno. Bardzo cenimy współpracę z Panią i dziękujemy, że możemy zawsze na Panią liczyć

Wioletta

Współpracowałam z panią Roksaną z agencji. Bardzo dobry rzeczowy kontakt. Z pozytywnym nastawieniem. Bardzo dobra organizacja wyjazdu. Szybkie płatności. Dziękuję!

Nowy wpis

@Wioletta

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię Pani Wioletto & załączamy moc pozdrowień z Bydgoszczy! Do usłyszenia!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Help Care sp. z o.o. sp.k.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Help Care sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Opiekunka do osób starszych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Danuta

Jestem zadowolona ze współpracy z Help Care.p.Roksana wyszukuje mi zlecenia zgodnie z moimi oczekiwaniami i ograniczeniami.Finanse są zgodne z umową i terminowe.Zamierzam nadal pracować w państwa firmie.Dziekuje i pozdrawiam

@Danuta

Dziękujemy Pani Danuto, my również jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią. Przed nami kolejne wspólne zlecenia. Pozdrawiamy serdecznie!

Zefix

Współpracuję z Help Care dwa lata .Jest to dobra firma która interesuje się opiekunkami podczas zlecenia a gdy jest mina to chętnie szuka drugiej pracy i przewozi opiekunki.Polecam tą firmę nawet dlatego że wypłaty są na czas.Zofia Ł.

@Zefix

Serdecznie dziękujemy za miłe słowo Pani Zosiu! Do usłyszenia i załączamy moc pozdrowień z Bydgoszczy.

Krystyna Straub

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z koordynatorką Roksaną i całą kadrą Help24. Polecam

Czy w Help Care sp. z o.o. sp.k. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Ula

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Roksaną, jest to bardzo miła i rezolutna osoba, pomimo że tylko znam ją przez telefon, z pracy również jestem zadowolona, dziękuję serdecznie i życzę samych sukcesów,

@Ula

Pani Ulu, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i zaraz przekażemy ją koleżance Roksanie. Potwierdzamy Pani słowa, Roksana jest bardzo rzetelna i zarówno Pani, jak i my możemy na niej polegać. Zawsze uśmiechnięta, pracowita i pomocna. Cenimy ją w naszym zespole i bardzo dziękujemy, że możemy słyszeć od Pani tak miłe słowa. Załączamy moc uścisków od całego zespołu z Bydgoszczy & do usłyszenia!

Grazyna
Klient

Help Care jest dobrą firmą godną zaufania firmą godną zaufania, bardzo miła obsługa dbająca o klienta. wszystko załatwione na czas.

@Grazyna

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa Pani Grażynko & załączamy pozdrowienia od całego zespołu z Bydgoszczy!

TERESA
Klient

Hel Care jest bardzo uczciwą instytucją bardzo solidną przychylną i bardzo dbającą o swoich klientów, wystawiam im najlepszą ocenę jaką można czyli szóstkę z plusem I polecam wszystkim którzy chcą pracować w Niemczech

@TERESA

Pani Tereso, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. To wspaniałe usłyszeć od zespołu, że dobrze pracujemy. Robi się ciepło na sercu, za co bardzo dziękujemy :-) Ślemy serdeczne pozdrowienia z Bydgoszczy & do usłyszenia!

Ela Gil

Z firmą Help Care współpracuje mi się bardzo dobrze. Polecam wszystkim.

@Ela Gil

Pani Elu serdecznie dziękujemy za dobrą współpracę i za miłe słowo. Senior czeka na Pani powrót 17.10. w Höchstadt :-) Do usłyszenia & uściski.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Help Care sp. z o.o. sp.k.?

Aktualność
Radosnych Świąt Wielkiejnocy & Wesołego Alleluja!
Tomek

To w firmie są pieski?

@Tomek

Tak, mamy w biurze dwa pieski. Pozdrawiamy i zapraszamy do nas do biura w Bydgoszczy!

Gronia

Jeżdżę z nimi od kilku miesięcy i wszystko gra! Nie obchodzi mnie kto jest właścicielem, ważne że kasa i warunki są dobre. Płacą więcej niż połowa polskich pseudo firm.

@Gronia

Dziękujemy za miłe słowa!

Ilona
@Gronia

Nie podzielam tych pochwał, mam kilka zastrzeżeń do agencji. Normalnie bym nie wystawiała opinii ale niedawno rozmawiałam z kuzynką która też z nimi pojechała na swoje pierwsze zlecenie i od razu władowali ją na tzw "minę". Ja sama też mam podobne doświadczenia dlatego też ostrzegam, dokładnie dopytujcie o każdy szczegół zlecenia bo możecie się gorzko rozczarować.

Jaka atmosfera jest między działami w Help Care sp. z o.o. sp.k.?

@Pytanie

Cenimy współpracę z Wami i zależy nam, aby nasz zespół czuł się u nas jak w domu. Oba nasze biurowe pieski zapewniają ciepłą, przyjazną atmosferę!

Kasia
@Pytanie

Dobra, sympatyczna atmosfera, którą wspierają dwa czworonogi :-) Zgrany team, oby tak dalej!

Kochani,
jak wiecie, zdrowy kręgosłup to podstawa w pracy opiekuna i opiekunki osób starszych. Dlatego organizujemy dla Was wykład oraz warsztaty na temat profilaktyki zdrowego kręgosłupa. Fizjoterapeuta pokaże ciekawe ćwiczenia oraz zasady, które pomogą utrzymać pełną sprawność przez długie lata.
Zapraszamy na spotkanie 25.08.2020 o godzinie 12.30. Dworcowa 19/1 Bydgoszcz.
Chętnych zapraszamy bardzo serdecznie do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu!
Więcej informacji w wiadomości prywatnej lub pod numerem telefonu: 52 321 65 31. Pozdrawiamy i do zobaczenia u nas w biurze!
Tamara

Zastanawiam się czy firma mimo panującej pandemii będzie dalej prowadziła rekrutacje?

@Tamara

Dzień dobry Pani Tamaro, oczywiście cały czas pracujemy i prowadzimy rekrutację. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Aktualność
Drodzy Opiekunowie! W związku z Międzynarodowym Dniem Przewodnika Turystycznego przygotowaliśmy dla naszych fanów konkurs fotograficzny "Pocztówka z podróży" Co zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy, aby w komentarzu na naszym Facebooku wkleić zdjęcie z podróży bliskiej lub dalekiej!
Nagroda to profesjonalna sesja zdjęciowa w naszym biurze w Bydgoszczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Help Care sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Help Care sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Help Care sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Help Care sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Help Care sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii