Opinie o Latex opony S.A w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Latex opony S.A. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Latex opony S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Latex opony S.A w Chorzów

Stefan

Witam zaczynam od poniedziałku można powiedzieć coś o tej pracy jacy pracownicy jak praca wygląda itd?

Nie waznie

Nie polecam tam pracować mi juz po trzech dniach spodnie ukradli moje własne robocze a jak zgłosiłem to kierownikowi to jego odp byla ja ci ich nie wziolem i tyle bhp tez wchodzisz na kosze bez zabezpieczeń

Sympatyczny gosc
@Nie waznie

Co racja to racja 0 bhp i trzeba wchodzic po koszach na wysokosc 6 m bez zabezpieczen jedynie jak PIP przychodzi to kierownik zmiany leci na magazyn ze nikt ma nie wchodzic na kosze bo jest kontrola. Polecam zabrac sie za ta firme niedawno spadl z koszy jeden z pracownikow i dalej trzeba wchodzic mimo to

x

Pan Adam to jeden wielki ... nie pierwsza i nie ostatnia na ta firma skarga się ujawnia tylko dziwnym tropem znikają negatywne prawdziwe komentarze . Ciągle pojawiają się ogłoszenia na portalach jedne bez szczegółów drugie z szczegółami po prostu kryją się jak szczury bo wiedzą że ludzie do tej Firmy nogi nie przekroczą , gdy jesteś cwańszy od tego całego Adama z ogłoszenia i dopytujesz o szczegół to odpisuje wszystko pisze nawet nie wie z jakiego ogłoszenia odpisuje traci się człowiek mając tyle ogłoszeń masakra

Blacha

Osobiście wiesz gdzie Cię mam tak i moja lewa noga. Wiec nie skacz bo się możesz przeskoczyć!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Latex opony S.A? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Chorzów
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Monter wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Arczi Kraków

Tragiczny kierownik, myśli że wszystko mu wolno.. Firma fajna i spoko pracownicy Ale kierownik tragiczny

Małgorzata
@Arczi Kraków

Może warto podjąć jakieś próby rozmowy, podjęcia tego tematu z tą osobą, o której piszesz? Może nie zdaje sobie ona sprawy z tego, jak odbierana jest w firmie i jest w stanie zmienić swoje postępowanie. Piszesz, że "firma fajna" - co składa się na Twoją ocenę?

Roman

@kRAMaRIc, czy jesteś pewien, że w firmie panuje mobbing? Przypomnę, że mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje mają miejsce w Latex opony? Czy były podejmowane jakieś rozmowy w tej sprawie?

Roman

Minęło już nieco czasu od ostatniej opinii. Wiecie jak obecnie przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń w firmie? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie o umowę o pracę, możliwość rozwoju i szkoleń? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy od czasu dodania ostatniej opinii warunki zatrudnienia w firmie uległy zmianie?

informator

Witam wszystkim interesujących opinią firmy latex opony chorzów ul niedzwiedziniec nie polecam a wręcz przeciwnie dla mądrych ludzi proszę opserwować strona OLX magazynier chorzów jedne i te same oferty zmieniają tylko dane kontaktowe opis ten sam więc o jaka firma chodzi wszystko jasne czytając opinie Pana Łukasza nie zgadzam się z jednym ile by zaproponował nowemu pracownikowi jeśli ustawa wymaga płatności minimalnej 13 zł/h to co się dziwi że za te same pieniądze wina jest pracownika i prezesa że nie podniósł stawki po 3 mc pracy za szkolenie powinien też coś dorzucić ale to jest przedsiębiorca PL więc nie ma co się dziwić zawsze ludzie będą na ( zlecenia i najmniejsze stawki godzinowe pracować ) są ludzie bez robotni mając na utrzymaniu rodziny , mieszkania itd więc co się dziwić że nikt nie chce pracować jeżeli takie oferty oferują z mojej obserwacji i doświadczeń po latach stażu pracy i rozmów kwalifikacyjnych u cwaniaków jest jedna do PL niech za grosze ściągną ukraińców tak jak zresztą już tak jest a PL niech wyjedzie za grosze na zachód bo Niemiec za 6-7euro / h pracować nie będzie ale głowa do góry wystarczy pomyśleć a będzie dobrze wyjerzdzać za te grosze eu i wrócić po latach kupić busa chodz nie zawsze wystarczy na całość nowego ale chodzby na początek używany teraz kręci się transport osób ludzie za granice do pracy jerzdza więc bez obaw stawki kręcą się od 230 zł * 8+=1840 * 2 strony 3680 w miesiąc 27 dni bez sobót 49680 z tego tylko minus paliwo i działalność dla początkujących grosze więc wszystko idzie i jest ok tylko nie słuchać i nie czytać opini forum o transporcie bo przewożniki boją się o swoj (usunięte przez administratora) piszą minus opłaty leasing a ja piszę o własnoręcznym zarobieniu na własny interes i niech polskie produkcje dalej zatrudniają na zlecenia agencjalne i śmieszne zarobki ludzi do pracy braknie a już brakuje bo czytając opinie nie chcą nawet cv przesyłać powodzenia i życzę szczęści w prowadzeniu własnego interesu

Łukasz Pacyga

Do dzisiaj pracowałem na magazynie w Chorzowie. Rano rozwiązałem umowę wiec bez baw mogę podzielić się moim 3 letnim doświadczeniem w tej firmie. Dobra praca na początek dla kogoś bez doświadczenia i tyle... Chcesz zdobyć doświadczenie na wózkach idź tam. Bez problemu wezmą bez doświadczenia. Pytasz czemu... Zarobki nie najgorsze ale z mojej perespektywy nie adekwatne do wykonywanej pracy. Gdy nowi pracownicy dogonili mnie na dzień dobry stawką otwarły mi się oczy... No niestety im dłużej tym gorzej bo potrafisz wszystko to wymaga się od Ciebie bezbłędności dodatkowo szkól nowych którzy zarabiają tyle samo co Ty. Dla mnie żal i tyle... Legenda głosi że w firmie przestrzega się BHP i może tyle w temacie bo nie raz ten wątek był tu poruszany. Warunki pracy sezonowo ciężkie... Nadgodziny - można (trzeba) w sezonie i 2 etaty tam można zrobić ale za to za super stałą stawkę 10 zł nadgodzinę która dawno stała się mniejsza od godzinowej... Nie pytajcie dlaczego pewnie za cichym przyzwoleniem wszystkich... Do tego pracująca co druga sobota... Obowiązkowa... Karane utratą części premii.... Sam oceń czy chcesz tam pracować ja przedstawiłem jak to wyglądało z mojej perspektywy... Pozdrawiam ALBERT namaste...

Praca po 12 h polegająca na rozładunku/załadunku ciężarówek, wykonywaniu zadań czyli szukaniu odpowiednich opon które składowane są w tzw. koszach. Kosze układane są jeden na drugim i tak szeregowo. Trzeba po nich się wspinać ostatni kosz znajduje się na wysokości 7m, oczywiście wchodzisz tam bez zabezpieczeń wbrew zasadom BHP. Odradzam taką pracę w dodatku za tak śmieszne pieniądze. Pracownicy bardzo w porządku jak i kierownik ale praca do bani.

Zostaw merytoryczną opinię o Latex opony S.A - Chorzów

• Jak się pracuje w Latex opony S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Latex opony S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Latex opony S.A?

Latex opony S.A