Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Musiał w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Musiał. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Musiał o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Musiał w Chorzów

Ewelina J

Moje doświadczenie w tej firmie było rozczarowujące ze względu na nieodpowiednie traktowanie ze strony przełożonych. Niestosowne komentarze, nadmierne wymagania poza godzinami pracy to norma. Codzienność wiązała się z dużym stresem i presją. Mimo prób rozwiązania tego typu sytuacji poprzez rozmowy z przełożonymi, nie zauważyłam żadnych konkretnych zmian. Uważam, że taka postawa nie jest akceptowalna w miejscu pracy i powinna być natychmiastowo poprawiona. Zdecydowanie odradzam współpracę, szczególnie z właścicielem.

Jakub

Pan Marcin, to fenomenalny człowiek i pracodawca. Odkąd pracuję w Kancelarii nauczyłem się właściwie wszystkiego. Zawsze mogę liczyć na jego wsparcie. Przez lata nauczył mnie także właściwego podejścia do klienta, którego interes w kancelarii jest zawsze na pierwszym miejscu. Patrząc z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że mam duże szczęście, że tu trafiłem.

Maurycy Nowy wpis

Same achy i ochy nad pracodawcą ale ostatni komentarz mówi o złym traktowaniu. To w końcu jak jest bo mam za sobą już takie przejścia i nie chce ich powtarzać. Idzie się dogadać czy lepiej szukać innego miejsca.

Ewelina J Nowy wpis

Czy w Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Musiał są szkolenia zewnętrzne?

Jakub Nowy wpis

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Musiał? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl

Z.J Pracodawca z konkretnymi wymaganiami kompetencji i profesjonalizmu oraz przejrzystymi warunkami zatrudnienia. Sukcesy i rozwój Kancelarii opiera na dbałości o doskonałe relacje pomiędzy pracownikami prowadzącymi szeroki wachlarz trudnych spraw zadowolonych klientów.”

MM

Bardzo polecam pracodawcę jakim jest Pan Marcin Musiał. W miejscu pracy atmosfera jest miła, a zarazem profesjonalna. Pan Marcin jest osobą serdeczną, wspierającą i motywującą do stałego poszerzania swoich kompetencji.

Czy w Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Musiał możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Praca w Kancelarii z uwagi na zróżnicowanie klientów i prowadzonych spraw pozwala na rozwój oraz zdobycie szerokiego doświadczenia, szczególnie w zakresie prawa handlowego oraz gospodarczego. Zatrudnienie jest jak najbardziej stabilne, a warunki pracy przejrzyste. Do każdego pracownika podchodzi się indywidualnie. Wśród pracowników panuje sympatyczna, rodzinna atmosfera.

Kuba

W Kancelarii panuje bardzo dobra atmosfera, a warunki współpracy są przejrzyste. Z uwagi na szeroki i zróżnicowany zakres spraw i klientów oraz obecność zatrudnionych doświadczonych prawników można zdobyć unikalne doświadczenie.

MF

Wspaniały pracodawca i prawdziwy profesjonalista, który stworzył zespół młodych lecz bardzo doświadczonych i skutecznych prawników. Z ogromnym zaangażowaniem i rzetelnością podchodzą do klienta oraz do każdej powierzonej sprawy. Do tego panuje tam przemiła atmosfera!

Dzięki pracy w kancelarii zdobyłem dużo doświadczenia. Jestem wdzięczny za poświęcony mi czas i wsparcie calego zespolu w prowadzonych przeze mnie działaniach. Caly okres pracy w tej kancelari cechowała uczciwość i respektowanie wszystkich ustalonych zasad. Są rzetelni i profesjonalni

D

Doskonała współpraca od wielu lat. Profesjonalizm, ogromna dbałość o klientów i świetny zespół prawników.

M.

Od wielu lat znakomity pracodawca, prawnik, człowiek. Bardzo dobra organizacja pracy, świetnie dobrany zespół i atmosfera pozwalajaca na świadczenie uslug na najwyższym poziomie.

admin

Czy uważasz, że rynek pracy powinien się dowiedzieć czegoś o firmie KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARCIN MUSIAŁ? Dodaj komentarz, napisz szczerze co myślisz o tym pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Musiał - Chorzów

• Jak się pracuje w Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Musiał?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Musiał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Musiał?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Musiał
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Jana Sobieskiego 24 lok. 4
    41-500 Chorzów