Jak się pracuje w Marbach Polska Sp. z o.o. Tarnowskie Góry? Zadaj pytanie

Niżej możesz zadać pytanie o to jak się pracuje w Marbach Polska Sp. z o.o. Tarnowskie Góry, jak wygląda praca, jak kształtują się zarobki. Dowiedz się czy praca w Marbach Polska Sp. z o.o. jest dla Ciebie odpowiednia! 


Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze pytania nt. pracy w Marbach Polska Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Marbach Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Zastanawiam się nad złożeniem CV na stanowisko operatora CNC w Tarnowskich Górach. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć coś więcej o aktualnych warunkach pracy, atmosferze w firmie i zarobkach? Jak sytuacja wygląda w czasie pandemii? Były jakieś zwolnienia, mniejsza ilość pracy, czy firma dobrze sobie radzi?

guziec
Pracownik
@Kandydat

Żałosne wynagrodzenie, nerwy, zero szacunku do pracownika ze strony kierownictwa

Marta
Inne

Jednym słowem nie polecasz? :/ Do dziś nic się nie zmieniło? Może chociaż jakoś te całe nerwy można zredukować?

@Pracodawca Nowy wpis
Pracownik
@Kandydat

Na stanowisko operatora CNC należy złożyć kandydaturę do Marbach Budowa Form, a nie Marbach Polska Sp. z o.o.

Inga Nowy wpis
Inne
@@Pracodawca

Można złożyć ją osobiście w siedzibie firmy, będzie to zwiększało szanse na przyjęcie? Ile na dzień dzisiejszy samej podstawy ma operator cnc?

@Pracodawca Nowy wpis
Pracownik
@Inga

Nie zatrudniamy operatorów CNC. Istnieją dwie firmy (obok siebie) Marbach Polska i Marbach Budowa Form. Wpis jest do Marbach Polski, a operatorów CNC zatrudnia Marbach Budowa Form.

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Marbach Polska Sp. z o.o.?

Nikt
Kandydat
@Pytanie

Na przykład czy masz kredyt!!!!

Ktoś
Inne
 Pytanie
@Nikt

I jak się ma kredyt to pomagają spłacić?

Hubert
Pracownik
 Pytanie
@Ktoś

Jak masz kredyt to wiedzą, że mają Cię w garści i nie będziesz się buntował bo wylecisz. To samo z dzieciakami. Nie chodzi o to, że dostaniesz jakieś bonusy dla dzieci czy dodatki tylko o to w jaki sposób można Cię uwiązać żebyś za bardzo nie psuł tej jakże "pozytywnej" atmosfery w firmie. Na pewno też będzie pytanie "ile pani/pan chce zarabiać?". Mów od razu że 6000 zł netto. Przynajmniej będzie śmiesznie.

Kasia
Pracownik
@Nikt

Kłamstwo. Pierwsze słyszę.

Staruszek
Pracownik
@Pytanie

Ta firma wykończy cię psychicznie i nawet nie zarobisz najniższa krajowa

Tola
Pracownik
@Nikt

Co za bzdury, z pytaniem o kredyt. Nie ma to żadnego znaczenia dla pracodawcy. Jeśli przychodzisz na rozmowę kwalifikacyjną i mówisz, że masz kredyt, to inna sprawa, ale nikt o to nie pyta.

Paweł
Pracownik
 Pytanie

Witam, czy w firmie są obecnie przyjęcia na produkcję?

Andrzej
Inne
@Paweł

W sieci nic nie widziałem. Chcesz się przyjąć? Ja tę byłbym zainteresowany pracą. Jakbyś się coś dowiedział to pisz. Szczególnie czy trzeba mieć doświadczenie.

Marta
Inne

Kurczę, no to szkoda, że takie marne. :( A jakiego typu to doświadczenie? Coś konkretnego? Iluletnie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Produkcji - Montaż wykrojników i sekcji czyszczących w firmie Marbach Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Marbach Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pracownik Produkcji?

Hubert
Pracownik
@Pytanie

Najlepsza rada jaka mi do głowy przychodzi to: poszukaj sobie innej oferty pracy :-)

Kasia
Pracownik
@Pytanie

Bez przesady z tym przygotowywaniem się do rozmowy. Po prostu przyjdź z CV i tyle. Ktoś na produkcji pokaże Ci jak wygląda praca i jak zrobisz dobre pierwsze wrażenie to na pewno tę pracę dostaniesz. Myślę, że to właśnie jest najbardziej oceniane. Jak się nie spodobasz to nic z tego nie będzie. Musi być chemia. Zdecydowana większość osób pracuje tu chyba jednak z polecenia. Pracują tutaj sąsiedzi, koledzy z podwórka, teść z zięciem, bracia, ojcowie z synami, z matkami. Ale to raczej bardziej zaleta niż wada. Atmosfera w firmie jest raczej dobra. Rodzinna bym powiedziała. Zdarzają się też oczywiście spięcia czasami - jak wszędzie.

Bezstronny
Pracownik
@Kasia

Wiesz zacytuje wypowiedź która napisałaś powyżej "Jednak w firmie często widać leserstwo. Kawka, papierosek, śmiechy chichy na każdym kroku. Już nie wspomnę o wycieczkach grupowych na stołówkę czy ukradkiem do szatni by zadzwonić." Budowanie firmy na takich układach doprowadza do tego co napisałaś.

Zbyszko
Pracownik
 Pytanie
@Hubert

Poszukaj sobie innej oferty pracy, ale ty jednak tutaj pracujesz? Dlaczego, skoro jest tak źle? Opowiedz nam o tym proszę :)

Marta
Inne
@Zbyszko

Próbuje wygryźć może potencjalną konkurencję? ;p Często zwalniają tu ludzi z braku zadowolenia czy raczej mocno trzeba się postarać?

Zbyszko
Pracownik
 Pytanie

Jak czytam te wasze opinie tutaj, to nasuwa mi się jeden wniosek. Że najbardziej narzekają ci, którzy najmniej robią i ktoś czegoś od nich wymaga. Skoro jest tak źle to dlaczego nie chcecie poszukać ciekawszej pracy? A może jednak nie do końca jesteście obiektywni? Polak taki już jest, musi ponarzekać...

Weronika
Inne
@Zbyszko

No nie do końca. Czasem faktycznie w firmie się dzieje źle i ktoś po prostu o tym napisze by przestrzec innych, którzy być może będą aplikować. A ty tam pracowałeś? Może coś od siebie dodasz?

TJ
Pracownik
@Zbyszko

Haha, dobry żart... Ta firma ewidentnie jest nastawiona na wykorzystywanie pracowników. Pracuję już tam trochę czasu i mogę powiedzieć, że jedyne, co mają z "niemieckiego standardu", to skłonności do systemów totalitarnych... Nie działa połowa maszyn, które są odpowiedzialne w 100 % produkcję. Bałagan organizacyjny, a w zasadzie to brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Rozmowy z kierownikiem lub dyrektorem, to pić na wodę, bo nie przynoszą żadnych efektów. Najlepiej czepiać się ludzi o głupoty, płacić marnie i nie reagować na zgłaszane problemy. Słupki i tabelki najważniejsze. Poza tym ludzie już sobie zaczynają szukać innego zajęcia. Podsumowując, lepiej omijać tą firmę...

Bolko
Były pracownik
@TJ

W punkt, niestety tak to wygląda i od lat nic się nie zmienia.

Bartek
Kandydat
 Pytanie

Siema! Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego prześwietlam oceny firm. Wydaje mi się, że dowiem się więcej o firmach z Tarnowskich Gór. Pomóżcie mi i opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Marbach Polska Sp. z o.o.? Czy mają wysokie stawki? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Bartek

Gośka
Były pracownik
@Bartek

Dzień dobry Bartku. Jest spoko... ale firma nie lubi kosztów benefitowych. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Yggdrasil Polska z Kraków. Pracownicy (wiem to od siostry, która jest tam zatrudniona) mają tam system, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Gośka.

Robert
Były pracownik
@Gośka

Szanowna Pani Małgorzato. Jako ekspert w dziedzinie żywienia pracowników dodam kilka zdań od siebie. Firma Yggdrasil Polska, o której Pani wspomina korzysta z systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Witam! Na jakie zarobki może liczyć n a początku konstruktor w zakładzie w Kielcach?. Pozdrawiam.

Kierownik
Pracownik
@Ciekawy

3100 brutto

Początkujący
Kandydat
 Pytanie
@Kierownik

Jakieś premie ?

Tomas
Pracownik
@Początkujący

Premie są, lecz wahaja sie różnie co miesiąc. Nie oczekiwałbym zbyt wiele.

Kierownik
Pracownik
@Początkujący

Premia 2020 miesięczna średnia premia 550 zł brutto. 2021 styczeń-marzec średnia premia 800 zł brutto.

Hubert
Pracownik
@Kierownik

Chyba na spółkę ze swoimi koleżkami z tych wyższych stołków wygenerowałeś te premie. W 2020-tym roku wszystkim był wciskany kit o pandemii i zaciskaniu pasa. Roboty było pełno, ale marudzenia na jej brak jeszcze więcej zwłaszcza w kontekście finansów. Nie pamiętam nikogo, kto by nie był wkurzony na pensję, bo nie raz premii nie było w ogóle, a jak była to jakieś ochłapy dwucyfrowe i tak było przez cały rok więc oczu ludziom nie mydl jakąś średnią, bo statystycznie jak idziesz ze swoim psem na spacer to macie po trzy nogi. Szkoda że kaganiec na spółkę.

Andrzej
Inne
@Hubert

To ile w końcu jest tej premii bo ja też wolałbym konkrety na rękę, a nie statystyczne gdybania. Teraz są już płacone dodatkowe pieniądze, czy nie co miesiąc można je dostać? Jak to realnie wygląda?

Hubert
Pracownik
 Pytanie
@Andrzej

Premia jest "uznaniowa". Bez względu na to ile wypracujesz możesz ją dostać lub też możesz jej nie dostać. Od czego to zależy? Pewnie od czyjegoś humoru. Biorąc pod uwagę pracę w tej firmie najlepiej nie bierz pod uwagę żadnej premii w domowym budżecie, bo możesz się jedynie rozczarować.

Prawda
Pracownik
@Ciekawy

Na ten moment, 3200-3300 na start

Pytanie
 Pytanie

Czy Marbach Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tomas
Pracownik
@Pytanie

6-14, 14-22 produkcja Cad od 6,7,8-14,15,16

Anonim
Kandydat
 Pytanie

Dawno nie było żadnego pytania. Jak w firmie się układa podczas pandmii? Jakie zarobki i atmosfera? Dużo opinii, że nie jest już kolorowo..?

Grażyna
Inne
@Anonim

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Marbach Polska? Jeżeli tak, to koniecznie napisz, jakie stanowisko pracy albo dział Cię interesuje, wtedy będzie o wiele łatwiej udzielić Ci odpowiedzi. Pozdrawiam.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Marbach Polska Sp. z o.o.?

anon
@Pytanie

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Marbach Polska Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Marbach Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 167 ocen.
  • Zagórska 132
    42-680 Tarnowskie Góry
  • NIP: 6452185142 KRS: 0000134782
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Marbach Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii