Centrum Medyczne Enel-Med S.A.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Bardzo nam miło, że możemy być częścią serwisu GoWork.pl

Chcemy być obecni tu dla wszystkich z Was, dla których enel-med jest interesującym pracodawcą.

Dziękujemy Wam - użytkownikom za aktywność na forum oraz opinie o zatrudnieniu w naszych centrach medycznych oraz biurach: warszawskich i białostockim.

Jesteśmy pionierem prywatnych usług medycznych na polskim rynku i w ciągu ponad 25 lat istnienia przeszliśmy drogę od jednej prywatnej przychodni do 29 oddziałów wieloprofilowych na terenie całego kraju.

Chcemy więc każdemu z Was pokazać, w którym miejscu dziś jesteśmy i co możemy zaoferować jako stabilny pracodawca. GoWork.pl jest miejscem, gdzie mamy nadzieję spotkać się z Wami i porozmawiać o tym, jakie są doświadczenia naszych pracowników oraz jakie możliwości rozwoju otrzymasz pracując z nami.

Stale doskonalimy nasze procesy i obsługę klienta, dlatego każda konstruktywna opinia jest dla nas cenna.

Pragniemy jednak podkreślić, że miejsce, w którym się spotykamy jest poświęcone wymianie doświadczeń dotyczących zatrudnienia w enel-med – te informacje prosimy kierować na adres rekrutacja@enel.pl.

Jeżeli jednak chcecie podzielić się z nami opinią na temat oferowanych usług zapraszamy do kierowania swoich wiadomości na adres: opinie@enel.pl. Zapewniamy, że żadna z nich nie zostanie bez odpowiedzi.

A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z nami i dołączenia do grupy pracowników enel-med!

Pomocna?
Tak2Nie
Centrum Medyczne Enel-Med S.A.