Enel-Med

3 Dodaj opinię
Enel-Med
3 10 9 5 1
Meggi92

Masakra z żenada razem wzięta!! Druga wizyta u okulisty na zakropleniu oczu mam się stawić 40 min wcześniej jadę, idę do recepcji, rejestruje się, mówię ze na krople tak proszę udać się pod pokój 422, siedzę czekam jak (usunięte przez administratora) a pani doktor informuje mnie ze nie zrobi badania ponieważ ma umówionych dalej pacjentów a zakroplic oczy trzeba u pielęgniarek gdzie nikt w recepcji tego nie powiedział!! Porażka co do osób i ich kompetencji siedzących w recepcji, zero kontaktu z pacjentem, zero informacji jeśli się nie dopyta samemu. Znarnowany ranek i czas plus nerwy. Nie polecam nikomu tego miejsca!!

76

Masakra przychodzę na umówiona wizytę o danej godzinie i co czekam na wejście kolejna godzinie. Czy to normalne chyba nie koszmar ale tak za każdym razem jest.

Administrator

Czy w Enel-Med jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Pracodawca

 Aktualność

Bardzo nam miło, że możemy być częścią serwisu GoWork.pl


Chcemy być obecni tu dla wszystkich z Was, dla których enel-med jest interesującym pracodawcą.


Dziękujemy Wam - użytkownikom za aktywność na forum oraz opinie o zatrudnieniu w naszych centrach medycznych oraz biurach: warszawskich i białostockim.


Jesteśmy pionierem prywatnych usług medycznych na polskim rynku i w ciągu ponad 25 lat istnienia przeszliśmy drogę od jednej prywatnej przychodni do 29 oddziałów wieloprofilowych na terenie całego kraju.


Chcemy więc każdemu z Was pokazać, w którym miejscu dziś jesteśmy i co możemy zaoferować jako stabilny pracodawca. GoWork.pl jest miejscem, gdzie mamy nadzieję spotkać się z Wami i porozmawiać o tym, jakie są doświadczenia naszych pracowników oraz jakie możliwości rozwoju otrzymasz pracując z nami.


Stale doskonalimy nasze procesy i obsługę klienta, dlatego każda konstruktywna opinia jest dla nas cenna.


Pragniemy jednak podkreślić, że miejsce, w którym się spotykamy jest poświęcone wymianie doświadczeń dotyczących zatrudnienia w enel-med – te informacje prosimy kierować na adres rekrutacja@enel.pl.


Jeżeli jednak chcecie podzielić się z nami opinią na temat oferowanych usług zapraszamy do kierowania swoich wiadomości na adres: opinie@enel.pl. Zapewniamy, że żadna z nich nie zostanie bez odpowiedzi.


A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z nami i dołączenia do grupy pracowników enel-med!

  • Enel-Med
  • Plac Wiosny Ludów 2
    60-831 Poznań
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Enel-Med