Centrum Medyczne Enel-Med S.A.

2 Dodaj opinię

Rozmowy kwalifikacyjne w Centrum Medyczne Enel-Med S.A.

Konsultant Ds. Obsługi Klienta 2018-10-30 15:38 przez Kraska

Przebieg rekrutacji

Rekruterka spoźniła się 10 min. Rozmowa ok, duży nacisk położony na aspekt sprzedażowy pracy. Niestety , mimo zapewnień, że będę poinformowana o wynikach naboru w ciągu paru dni, od trzech tygodni cisza.

Pytania

Dyspozycyjność, doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży usług, angielski.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Konsultant ds. obsługi klienta (oddziały warszawskie) 2018-10-18 18:14 przez Kryśka

Przebieg rekrutacji

W dniu wczorajszym tj. 17.10.2018 r. zostałam zaproszona przez P. Dominikę B. na spotkanie rekrutacyjne o godz. 15 na 18.10. - Konsultant ds. obsługi klienta (oddziały warszawskie) w W-wie. Pojawiłam się na 2 piętrze przed czasem w recepcji i poinf. o swoim przybyciu podając swoje nazwisko i inf. z kim jestem umówiona. Bardzo dużo osób przychodziło na spotkania w tym czasie, były ze 3 Panie z HR, nawet pomylono 2 Panie Agnieszki, które miały mieć z inną osobą rekrutację. Panie na recepcji były bardzo zaoobsorbowane czymś co oglądały na komputerze i głośno się śmiały nie zwracając uwagi na czekające osoby. Bardzo długo czekałam na swoje spotkanie nikt się nie pojawił, więc ok. 15:30 ponownie zgłosiłam się do Pań z recepcji, Pani zapytała czy napewno tutaj jestem umówiona z dziwnym niedowierzaniem, podałam dane Pani, która ma mieć ze mną rekrutację okazało się, że Panie rekrutujące gdzieś sobie wyszły. Czekałam do 15:40 po czym wyszłam, widziałam jak 3 Panie rekrutanki stoją sobie pod budynkiem. Niezłe traktowanie podczas rekrutacji, totalna olewka ze strony firmy. Owczy spęd. Nie polecam tej firmy. Nawet nie otrzymałam przeprosin po wysłaniu smsa i maila do tej Pani.

Pytania

Do rekrutacji nie doszło - nie pojawiła się Pani rekrutanka Dominika B. pomimo mojego 4o minutowego oczekiwania w recepcji.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Asysta 2017-03-18 13:57 przez Asysta

Przebieg rekrutacji

Przeszłam już kilka rozmów w swoim życiu ale z taką się nie spodkalam- test z wiedzy ogólnej na dane stanowisko-trochę jak w szkole ale oceniam baaaardzo pozytywnie-brak psychologicznych frazesów i pytań o życie osobiste-duży plus. Rozmowę na moje stanowisko medyczne przeprowadzila osoba na adekwatnym stanowisku więc nie było niepotrzebnej gadaniny.Ogólnie oceniam na plus-później rozmowa z kierownikiem czy dyrektor, ale to formalność bo ocena już wystawiona. Badania na miejscu-wizyta u lekarza medycyny na miejscu- też plus. Zaczynam pracę- narazie słyszę tylko"musisz to,musisz tamto"więc rozumiem že firma "też musi mi". Odezwę się jak się pracuję bo opinie mnie przeraziły.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Centrum Medyczne Enel-Med S.A.