Enel - Med

4 Dodaj opinię
Enel - Med
4 1 1 5 1
onnn

moja pierwsza praca – z sentymentem zawsze wspominam chociaż nie było to tak dawno temu bo pracę w enel med zakończyłem 2 lata temu. Moim zdaniem to dobre, pewne miejsce pracy gdzie co prawda pracy jest dużo, ale jest też szacunek do ludzi. Dla mnie – wtedy studenta – idealnie pod katem elastycznych godzin itp. polecam młodym ludziom (i nie tylko).

Pracodawca

 Aktualność

Bardzo nam miło, że możemy być częścią serwisu GoWork.pl


Chcemy być obecni tu dla wszystkich z Was, dla których enel-med jest interesującym pracodawcą.


Dziękujemy Wam - użytkownikom za aktywność na forum oraz opinie o zatrudnieniu w naszych centrach medycznych oraz biurach: warszawskich i białostockim.


Jesteśmy pionierem prywatnych usług medycznych na polskim rynku i w ciągu ponad 25 lat istnienia przeszliśmy drogę od jednej prywatnej przychodni do 29 oddziałów wieloprofilowych na terenie całego kraju.


Chcemy więc każdemu z Was pokazać, w którym miejscu dziś jesteśmy i co możemy zaoferować jako stabilny pracodawca. GoWork.pl jest miejscem, gdzie mamy nadzieję spotkać się z Wami i porozmawiać o tym, jakie są doświadczenia naszych pracowników oraz jakie możliwości rozwoju otrzymasz pracując z nami.


Stale doskonalimy nasze procesy i obsługę klienta, dlatego każda konstruktywna opinia jest dla nas cenna.


Pragniemy jednak podkreślić, że miejsce, w którym się spotykamy jest poświęcone wymianie doświadczeń dotyczących zatrudnienia w enel-med – te informacje prosimy kierować na adres rekrutacja@enel.pl.


Jeżeli jednak chcecie podzielić się z nami opinią na temat oferowanych usług zapraszamy do kierowania swoich wiadomości na adres: opinie@enel.pl. Zapewniamy, że żadna z nich nie zostanie bez odpowiedzi.


A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z nami i dołączenia do grupy pracowników enel-med!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Enel - Med