Enel-Med S.A. Centrum Medyczne

2 Dodaj opinię
Enel-Med S.A. Centrum Medyczne
2 3 7 5 1
Administrator

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Enel-Med S.A. Centrum Medyczne. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Irmina

Wszędzie gdzie w grę wchodzi zdrowie pacjentów to jest stresująca atmosfera. Może niektórzy nie nadaja się do tego typu pracy?

Karolina

@gosc - czyli rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Enel-Med S.A. Centrum Medyczne. A możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w tej firmie? Czy dopuszczalne są elastyczne godziny pracy? W sieci pojawiła się oferta na stanowisko Młodszego Konsultanta Call Center - czy warto aplikować?

Zobacz wszystkie opinie (7)

Pracodawca

 Aktualność

Bardzo nam miło, że możemy być częścią serwisu GoWork.pl


Chcemy być obecni tu dla wszystkich z Was, dla których enel-med jest interesującym pracodawcą.


Dziękujemy Wam - użytkownikom za aktywność na forum oraz opinie o zatrudnieniu w naszych centrach medycznych oraz biurach: warszawskich i białostockim.


Jesteśmy pionierem prywatnych usług medycznych na polskim rynku i w ciągu ponad 25 lat istnienia przeszliśmy drogę od jednej prywatnej przychodni do 29 oddziałów wieloprofilowych na terenie całego kraju.


Chcemy więc każdemu z Was pokazać, w którym miejscu dziś jesteśmy i co możemy zaoferować jako stabilny pracodawca. GoWork.pl jest miejscem, gdzie mamy nadzieję spotkać się z Wami i porozmawiać o tym, jakie są doświadczenia naszych pracowników oraz jakie możliwości rozwoju otrzymasz pracując z nami.


Stale doskonalimy nasze procesy i obsługę klienta, dlatego każda konstruktywna opinia jest dla nas cenna.


Pragniemy jednak podkreślić, że miejsce, w którym się spotykamy jest poświęcone wymianie doświadczeń dotyczących zatrudnienia w enel-med – te informacje prosimy kierować na adres rekrutacja@enel.pl.


Jeżeli jednak chcecie podzielić się z nami opinią na temat oferowanych usług zapraszamy do kierowania swoich wiadomości na adres: opinie@enel.pl. Zapewniamy, że żadna z nich nie zostanie bez odpowiedzi.


A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z nami i dołączenia do grupy pracowników enel-med!

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Enel-Med S.A. Centrum Medyczne