CEE Experts by L.M. International Group

3 Dodaj opinię
CEE Experts by L.M. International Group
3 45 87 5 1

O firmie

  • 2014

    Rok założenia

  • 100

    Liczba pracowników

raven

Niestety dopiero po wysłaniu swojego CV natrafiłam na informację o firmie. Minął już miesiąc od aplikowania, a firma nawet nie odpisała ani dziękujemy, ani przepraszamy, ani(usunięte przez administratora), dlatego też jestem skłonna uwierzyć we wszystko to, co się tutaj pisze o nielegalnym wykorzystywaniu danych kandydata. Mam jednak nadzieję, że skoro rzeczywiście tak jest, to Państwo oprzytomnieją i usuną pozyskane dane, bo zgodnie z obecną polityką RODO jest to nielegalne i za coś takiego można iść do więzienia.

Łukasz
 Pytanie

Co zrobic kiedy firma, nielegalnie handluje danymi miedzy firmami albo rekruterami ? Jak sprawdzic czy naprawde je usuwują

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w CEE Experts by L.M. International Group?

Zobacz wszystkie opinie (87)

Pracodawca

 Aktualność

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.
Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa.

W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC.

Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

CEE Experts by L.M. International Group