Opinie o VERONA CONSULTING SP Z O O w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie VERONA CONSULTING SP Z O O. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie VERONA CONSULTING SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERONA CONSULTING SP Z O O w Warszawa

KAROL

ta firma (usunięte przez administratora) LUDZI!!!

Bez umowy na próbę dwa tygodnie bez żadnego wynagrodzenia. Śmiech na sali. I komentarz będzie usunięty. Nie polecam tej firmy.

Łukasz

Nikt wcześniej nie wspominał o pracy bez umowy i wynagrodzenia. Czy na rozmowie rekrutacyjnej miałeś dogadane te szczegóły, a realne zatrudnienie to zweryfikowało? Chętnie dowiem się więcej szczegółów.

Były

Wspominam dobrze, z uśmiechem. Nie jest to praca, którą chciałem wykonywać do kończ życia ale firma ok wypłacalna i co również istotne projekty niesprzedażowe. Nauczyłem się cierpliwości i nabyłem odporności na odmowę i nie zawsze miłe słowa adwersarzy.

@Były

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Doceniam to zajęcie a w każdej pracy trzeba się starać byc jak najlepszym. Inaczej to nie ma sensu.

Janik

Niestety są osoby, których największy problem to brak chęci do pracy. Firma spoko ja polecam!

Telemarketer

Lublin rozmowa. Przychodzisz na umówiona godzinę mówią Ci ile się zarabia ile pracuje że każdy jak chce chodzi. I ogólnie czy jesteś zainteresowany pracą. Jak tak to umawiasz się na szkolenie. I tyle. A i czy masz jeszcze jakieś pytania do tej osoby co to prowadzi.

Zero pytań.

on 1 2 3 4

Tutaj zarabiam na życie. Polecam tym którym nikt nie dał szansy.

Caramba

Trzeba się nagadać, swoje odsiedzieć, nasłuchać ale potwierdzam bez jakiejś masakry godzinowej spokojnie kilka stów więcej niż minimalna krajowa i wypłaty zawsze w terminie.

Praca
@Caramba

Po prostu praca i już.

Patryk

Dobra firma, praca specyficzna niemniej istnieją takie osoby dla których każda praca będzie zła... Dla mnie ważne jest to, że ludzie tu przyjaźni a firma wypłacalna.

alfa i omega

Dobra firma, praca wymagająca cierpliwości, sprawnej mowy, odporności na odmowę.

Renia

Miejsc pracy nigdy dość, im większy wybór i pracodawcy rzeczywiście zatrudniający (tak jak VC) tym lepiej.

VVV

Projekty, pieniądze, ludzie, okey ale rodzaj pracy dla mocnych psychicznie lub umiejących jednym uchem wpuszczać a drugim wypuszczać :)

Miś

Nie muszę niczego dźwigać, pocić się, mówię i przekonuję, zarabiam. Z chamstwa ludzi po drugiej stronie słuchawki się śmieje i olewam. Dla mnie to dobra robota.

oblatana

Nie ma co narzekać. Nie znam łatwiejszych projektów a w kilku cc już pracowałam. Tak, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Sobotni Stańczyk

Jak mi się znudzi to mogę bez problemu odejść tymczasem traktuję to jako zabawę w przekonywanie ludzi i jeszcze mi za to płaca wcale nieśmieciowe pieniążki.

sceptyk
@Sobotni Stańczyk

No cóż dla mnie ta praca zabawna nie jest, trzeba umieć ugryźć się w język faktem jest, że zarobki są o kilkaset złotych lepsze niż na najniższej krajowej.

Ambasador

Musisz być przygotowany na (usunięte przez administratora) ludzi do. których dzwonisz, odporny na odmowę, najlepiej niech spływa to po Tobie jak po kaczce. Zarobki na pewno lepsze niż staż czy minimum, ludzie tak kadra jak ekipa w 90% ok na tych upierdliwych nie zwracać uwagi i po problemie. Jeśli chcesz pracować to polecam ale pamiętaj nie przejmować sie to podstawa.

Yeti
@Ambasador

Grunt to się nie przejmować i robić swoje. Potwierdzam pieniądze na czas.

Nie każda

Każda praca lepsza niż stres bez pracy. Nie jest tak źle fajni ludzie i jako takie zarobki.

alien
@Nie każda

ta praca to niestety nie jest kawka i ploteczki w urzędzie trzeba się namęczyć ale efekt finansowy jest fajny i uczysz się przekonywać do swojego zdania to też się przyda

lilith

call center ok praca jak to na słuchawce... dla niektórych banalna a dla innych ciężka

Małgosia

Nie możesz znaleźć pracy? Polecam, przyjdź i spróbuj. Nie patrz na opinię tylko sprawdź sam/a.

si łi da
@Małgosia

Sprawdziłam i jestem. Powiem tylko że nigdy nie myślałam, że mówienie to taka ciężka praca ale płaca też nie jest lekka :) oczywiście swoje trzeba wyrobić.

babie lato

Na wakacje to najlepsza opcja!

Klaudia M.

Męczyć to się męczyłam na bezrobociu tu jest ok, zabawnie, a pieniądze przyzwoite.

Zostaw merytoryczną opinię o VERONA CONSULTING SP Z O O - Warszawa

• Jak się pracuje w VERONA CONSULTING SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy VERONA CONSULTING SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VERONA CONSULTING SP Z O O?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VERONA CONSULTING SP Z O O?

Kandydaci do pracy w VERONA CONSULTING SP Z O O napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VERONA CONSULTING SP Z O O