Opinie o Americanos Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Americanos Sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Americanos Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Americanos Sp. z o.o w Warszawa

Kasia Nowy wpis

Wypisze ktoś benefity w firmie?

he Nowy wpis

Haha, obowiązków ma dużo, bo przecież jest kierownikiem @eoeo. Nie wiem czemu tu się dziwić mówiąc szczerze. Dobrze, że zarabia te tysiące.

elissa Nowy wpis

Niestety, albo i dobrze, ale ta firma jakiś czas temu zbankrutowała, sklepy są pozamykane wszystkie. Pracowałam tam dwa lata temu za niezłą kasę jak na sprzedawcę, zwłaszcza kiedy się premię wypracowało. Teraz pracuję w taniej sieciówce niemieckiej i tylko podstawa minimalna krajowa - nikt nigdy nie ma premii, nawet jak mamy super duży obrót :( Szukam pilnie jakiejś lepszej z premiami. Pozdrawiam wszystkich pracujących w sklepach :)

Szymek Nowy wpis

Americanos Sp. z o. o. to jest ta sama firma co Americanos & Co Sp. z o.o. ? Bo z tego co widzę to nadal pracuje sklep internetowy na ich stronie, a poza tym fizycznie ich sklepy można jeszcze znaleźć w takich miastach jak: Luboń, Rzeszów, Bielsko-Biała, Zielona Góra i Bydgoszcz. Było ich wcześniej więcej ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Americanos Sp. z o.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
mobilki

No dobrze tylko dlaczego nagle zamknięto Americanos - przestali tak nagle być rentowni czy po prostu chcieli się pozbyć Ciebie i potrzebowali tylko pretekstu do tego? Jeżeli rzeczywiście takie zachowanie u nich to standard to trzeba się mocno zastanowić czy jest sens się wiązać z takim pracodawcą. Oferują jakieś sensowne stawki tam?

K

to co dzieje się w tej firmie to jedna wielka porażka .. obiecanki cacanki a głupiemu radość .. fakt praca do ciężkich nie należy .. ale moje wspomnienia z tą firmą wyglądają tak, a mianowicie poprosiłam kierownika aby ułożył mi grafik tak żeby pod koniec miesiąca zrobić sobie kilku dniową wycieczkę na co kierownik, że nie ma sprawy i w dzień przed wylotem mówi mi, że widzimy się po moim przyjeździe w poniedziałek o 15 i że będzie już czekać na mnie nowa umowa. Miło spędzam czas na wyjeździe i dostaje wiadomość w międzyczasie od kolegi, powtarzam od KOLEGI "Americanos zamknięty, zostaliśmy bez roboty". Myślicie że ktoś z szanownych kierowników raczył mnie o tym powiadomić? :) oczywiście, że nie! a po co informować pracownika, że jednak ma się nie stawiać w poniedziałek o 15 i, że dziękują mi za współpracę. Na dobrą sprawę kolega nie musiał mnie informować bo to nie leży w jego interesie i gdyby tego nie zrobił pewnie poszłabym tam w poniedziałek i doznałabym lekkiego szoku !! co najlepsze sklep został zamknięty w dzień po tym, gdy byłam ostatni dzień w pracy przed wyjazdem :) w wielkim skrócie !! NIE POLECAM !!

salomon

sprzedawca ma śrubki,kierownik tak samo zajmuje odpowiedzialne stanowisko a zarobki są żałosne.Premie są tylko na papierze i w wyobraźni,firma chyli się ku upadkowi więc odradzam zainteresowanym pracę w tych sklepach.

puma

To jak jesteś studentem to masz wybór...w twoim obowiązku będzie namawianie klienta na kupno czegokolwiek byle by kupił..dostaniesz pewnie umowę zlecenie za male pieniądze..nie nastawiaj się na kokosy i nie licz na dłuższy staż pracy

LALKA

WIRTUALNA TO TAKA,KTÓREJ NIE MA I NIE BĘDZIE CZYLI MASZ NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ BEZ ŻADNYCH PREMII I DODATKÓW A (usunięte przez administratora)AŻ SIĘ KURZY Z DUPY...

lalka

ODRADZAM...NISKA PENSJA,WIRTUALNA PREMIA,PRACWONIK JEST TYLKO PIONKIEM DO GRY...NIE TEN TO NASTEPNY,LUDZIE MASOWO SIE ZWALNIAJĄ BO NIE MA ICH CO MOTYWOWAĆ....NIE POLECAM NIKOMU

LALKA

NIE LICZ NA NIC DOBREGO....

misia

Takie zarobki są chyba wszendzie. Ta też mam taką podstawę i jeszcze czasem 100-200 premii się uda dostać ale może ze 3 razy w tym roku. Pracuję ponad rok w odzieżówce w Krakowie i ciągle narzekają, że nie robimy planów. Kiedys zamknęli mój salon Top secret, bo czynsz zbyt drogi i wszystkich zwolnili. A niedawno obcięli etaty u mnie prawie wszystkim na 3/4 bo cięcie kosztów, ale mi się udało ocalić cały. Kierowniczka mówiła że ma podstawe o 20% obciętą i ciągle musi znosić gnojenie za brak wyników, kazali zwolnić najsłabszą z nas i szukać nowej. Ciekawe gdzie da się zarabiać premie może uda mi się zmienić sklep. Moje koleżanki w Warszawie mają na rękę ponad 1300 bez premii w Housie, ale tam też nie lekko :(

Trzyma mnie tylko to ze jest problem u nas z praca , co do przerwy na papierosa to zależy tylko i wyłącznie od kierownika i od ekipy z która pracujesz .

Sklepów firmowych jest 11 w Szczecinie został w tym roku zamknięty pracy nie polecam : WADY : - małe zarobki 1600brutto - 1190 netto - nacisk na sprzedaż masakryczna - wysokie plany brak możliwości premii - brak możliwości rozwoju zawodowego (rozwijają się kierownicy i pracownicy którzy wchodzą w d.... Regionalnemu ) - brak jakichkolwiek szkoleń - brak pakietu socjalnego - Regionalny porażka nie potrafi szkolić tylko wymaga i mówi kogo on zna i gdzie on pracował ale widać ze doświadczenia nie zdobył jako handlowiec ... - zwykły sprzedawca nie ma prawa się wypowiadać ZALET : BRAK .... a co do pozycji na giełdzie każda firma ma jakieś notowania tak dla wyjaśnienia trochę należy poszukać ...

Makler

Zła pozycja na giełdzie.....Americanos na giełdzie?? (usunięte przez administratora) człowieku widać, że znasz się jak kot na elektronice

W jakich Galeriach !!! człowieku tych sklepów jest 12, a inne firmy potrafią mieć około 40 sklepów jak nie więcej z takim stażem na rynku ... Marka znana była 10 lat temu, a teraz wiele innych marek góruje !!!

Ludzie , jakie związki zawodowe gdzie w tej firmie , ta firma jest masakra bardzo mały kapitał, zła pozycja na giełdzie itp . Co do zarobków najniższa krajowa czyli 1190 netto (już na rękę )plus premia której niestety nie zobaczysz . Wyzysk człowieka przez człowieka i teksty typu jak zasłużysz to dostaniesz, nie jesteśmy małymi dziećmi . Jeżeli ktoś z firmy AMERICANOS to czyta to niech zapamięta : JAKA PŁACA TAKA PRACA !!! Robiąc rotacje tez firma traci i to 2 razy ... - dobra rada większa motywacja pracowników, a nie przekleństwa na sklepie i wywyższanie się przez Kierownika Regionalnego i Kierowników (usunięte przez administratora) . Szczerze odradzam ja siedzę bo chwilowo nie mam wyjścia :(

xxx

Prawda , prawda i jeszcze raz prawda nacisk na sprzedaż, brak profesjonalizmu pod każdym względem, bardzo niskie zarobki i to na każdym stanowisku, premia śmiech na sali wszytko podawane w kwotach brutto bo wiadomo ze nikt dokładnie sobie nie obliczy jeżeli się cenisz to omijaj ta firmę z daleka bo cie zrujnują finansowo i psychicznie ...

Tak, to jest prawda. Praca W tej firmie to jeden, wielki stres. Wielki nacisk na sprzedaz, bardzo, bardzo niskie place. Lepiej oszczedzic sobie nerwow i dac spokoj. Wiem co pisze...

akwizytor

Nieprofesjonalna nieudolna kazda zarządzająca, brak perspekryw na jakikolwiek rozwój, masowie zwolnienia, bardzo niska płaca. NIE POLECAM! Lepiej zaoszczędzić sobie nerwów i nawet tam nie zaglądać.

Zostaw merytoryczną opinię o Americanos Sp. z o.o - Warszawa

Americanos Sp. z o.o