its michalczewski

Opinie o its michalczewski

Kierowca Michalczewski! Pozdro

Firma żałosna! Zarobki za miesiąc pracy tj. mniej więcej 168 godzin, zależnie od wymiaru czasu pracy w danym miesiącu. Średnio w okolicy 2700zł netto i mniej (szczerze miesiąc to miesiąc bez różnicy na godziny) Premia ucinana systematycznie nikt nie wie za co?! Grafik nie istnieje! Łatwiej wywróżyć sobie przyszłość z fusów. Mechanicy żal.pl. Historie typu w Michalczewskim zarabiam 4000zł opowiadają beduini typu Mrs. Plak ( Gość który za friko czyści autobus każdego poranka od rury wydechowej po daszki i wszystkie zakamarki co zajmuje mu 1 godzinę obsługi porannej) i takich ludzi tam potrzeba :D Szczerze odradzam.!!!

Kierowca z 4430
@dżygit 23.11.2017 15:44
Od Plaka możesz się odstosunkować !!! Lubi mieć czysto to szoruje! Tobie się nie chce nawet tablic wyłączyć na fajrant,to i pre...

Brakuje kierowców więc łatwo można dorobić ? A czas pracy kierowcy? I widać co to za firma! Jeżdżą nawet po 20 dni pod rząd bo jest na to przyzwolenie a potem jeszcze płaczą że premia obcięta! Ano jak się wykreci tyle godzin to po co jeszcze kierowcy premia? Taka filozofia w tej firmie.

Kierowca z nocek
@Kierowca z 4430 29.11.2017 16:18

Dokładnie jest tak jak piszesz. Dlatego jak barany będą jeździć po kilkanaście dni, to nie zobaczy się podwyżki w tej firmie. A dlaczego? Proste. Skoro plan się wyrabia, to znaczy, że jest ok i nie trzeba nic podnosić. Czas pracy ma się w głębokim poważaniu. Premia jest ucinana i wychodzi wtedy, że dzień czy dwa jedziesz za frajer. Tam takich nie brakuje. Pozdro dla frajerów, którzy dają się tam dymać bez mydła. Jeździjcie dalej jak pomyleni. Jesteście dumą tej firmy.

Szalony kierowca.

Nie wychodzić z wolnego. Im więcej się jeździ, tym bardziej premia jest ucinana. 4000tyś, to może i zarobi się ale to trzeba jeździć jak głupi po kilkanaście dni pod rząd, a tam takich nie brakuje.

adolf

Czy ktoś wie co ze zdrowiem Michalczewskiego?

Adhd

Its miło wspominam było czym jeździć płacą jako tako żle nie było

Teleskop
@Adhd 07.07.2017 21:18
Its miło wspominam było czym jeździć płacą jako tako żle nie było

ADHD gdzie teraz pracujesz ?

Tadek Nowak

Jak nie będzie porządnej hali naprawczej, to ja nie wróżę tym autobusom dobrego stanu technicznego do końca kontraktu.

kierowca MPK

Jaka Hala ?!! Oni groszem nie śmierdzą ... kierownik pracuje 12h i dostaje 2700 netto .. kpina na Wrocławskie zarobki to nędza. Oni żyją realiami Polski B skąd pochodzą zresztą.

xyz

cieszta się i róbta swoje a zbytnio się nie przemęczajta zgodnie z filozofką "jaka płaca taka praca"

Kunta Kinte

szkolenie to nie wszystko, potrzeba egzaminu z TDT inaczej kara 50 tyś. A ciekawe ile zapłacili za ścięcie kilkudziesięciu drzew. Mówią, że ok 100 tyś.. listę uprawnionych w TDT... na stronie oficjalnie można sprawdzić... inaczej kara

Tadek Nowak

Jak z budową hali naprawczej oraz myjni we Wrocławiu? Będzie czy nie będzie?

Tadek Nowak

Dlatego teraz dobrze jest podnieść autobus, bo można zawadzić spodem o te nierówności ale fakt, faktem ta nawierzchnia nadaje się tylko do remontu. Z tego co mi wiadomo, to w Warszawie też na nocnej zmianie robi jedna osoba i nikt się o to nie czepia. Więc na jakiej podstawie twierdzisz, że to nie zgodne z kodeksem pracy???

Kunta Kinte

Ciekawe czy maja uprawnienie do tankowania CNG.. jeżeli nie to kara nawet 50 tyś

j.

podjazd do stanowisk z ON zupełnie sie rozpłynal pod wplywem cięzkich autobusów, nawierzchnia poprostu 'plywa' a michalczewski nic z tym nie robi, stacja calodobowa a na zmianie JEDNA osoba - niezgodnie z kodeksem pracy !! cud ze jeszcze PIP sie nie przyczepiła.sprzedawcy na stacji o CNG nie maja zielonego pojecia i tylko caly czas na papierosy chodza!

cng
@j. 17.05.2017 22:30

o cng mamy pojęcie bo wszyscy byliśmy na szkoleniu :) a co się z tym wiąże, i tu mogę Pana bardzo zaskoczyć, posiadamy uprawnienia! i to WSZYSCY! niewiarygodne prawda?:) nie wiem z kim Pan rozmawiał, w sumie współczuje, bo nasi klienci, nawet Ci najtrudniejsi otrzymają zawsze fachową pomoc ;). co do papierosów, nigdzie nie ma przepisu o kategorycznym zakazie palenia papierosów w pracy, to jest indywidualne podejścia szefostwa a jak się pracuje w ciekawym miejscu, fajnymi ludźmi i atmosfera dopisuje to nie wiem w czym widzi Pan problem? może Pan z okna widzi i nie może? przykre, a jeśli Pan nie pali to gratuluje! tak trzymać! Nie rozumiem tylko skąd te złośliwe komentarze. Pozdrawiam

max kolonko

Pewnie ani Prezes już z nerwów zjadła wszystkie pazury..

okiem obserwatora

Ta firma to obecnie etatowy skarżypyta. Już od kilku lat spektakularnie przegrywają przetargi, po czy w nieskończoność skarżą wszystkich po kolei do KIO, gdzie znowu przegrywają. Zarzucają konkurentom wszystko co możliwe, a na koniec końców sztab ludzi z tej firmy wychodzi ze spuszczonymi głowami, bo orzeczenia są sprzeczne z ich abstrakcyjnymi założeniami. Zamiast rzetelnie przygotować się do przetargu potrafią tylko przeciągać w nieskończoność postępowania. Dziś znowu przegrali przetarg ZTM w Warszawie, więc pewnie znowu będą wymyślać cuda przed KIO i walczyć, wydawać pieniądze na bezpodstawne odwołania. I co, myślicie że przy tak zaabsorbowanej jaźni są pieniądze i jest czas na myślenie o pracownikach? - równia pochyła, kierunek do dołu. Mocno zastanówcie się czy podejmować tam pracę, bo obserwując ich obecne działania to niczego dobrego tej firmie nie można wróżyć. Pożegnali się z Warszawą, tracą w macierzystym Radomiu, kiepsko radzą sobie we Wrocławiu. Coś dodać, coś ująć?

taka tradycja
@Kierowca z Breslau 25.01.2017 11:06
Ja tam ich nie bronie ale za darmo też nikt nie będzie jeździł. Fakt, faktem z Grodziskiem kilka miesięcy walczyli i guzik z t...

news
@taka tradycja 27.02.2017 22:50
Tym razem przegrali w Warszawie w starciu z Europa Expresss. Kiedy odwołanie Michalczewskiego do KIO?...

Nowość: ZTM odrzucił ofertę EEC, na drugim miejscu byli egzekwo ITS i Mobilis. Wybrano Mobilisa.

max kolanko

ciekawe czy Michalczewski starci koncesje na sprzedaż paliwa na zewnątrz. wchodzi nowe prawo po 16 stycznia.

Ul

No w tym momenci praca jest w porzadku i nie ma na co narzekać

meloman
@Robo 26.11.2016 17:02
Jak jest z pracą u Michalczewskiego we Wrocławiu. Czy każdy ma swój autobus czy codziennie jezdzi innym. To samo tyczy tras. Cz...

a skąd, przeważnie każdy jeździ czym popadnie, a grafiki są z wyprzedzeniem 2-3 dniowym. MPK ciągle wali kary na Michalczewskich.

jakimc
@Robo 26.11.2016 17:02

@meloman ale ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wóz na początku skaczesz póki się coś nie zwolni. Czekasz po prostu w kolejce na wóz. Co do grafików - umowa o pracę dostajesz miesięczny i wtedy sprawdzasz tylko z dziennym czy się zgadza bo mpk potrafi co jakoś czas wysłać zmianę w rozkładach. umowa zlecenie - wyprzedzenie 2-4 dni. Hotel pracowniczy na zajezdni jest. Co do linii - najlepiej znać cały pakiet. Jednak jak jeździsz na solo musisz znać linie, po których jeździ solo.

LOLO

ORLIK A CO TY ICH TAK BRONISZ WYCHODZĄ NA ZERO A TO CHYBA NIE JEST ZAROBEK NIE

kiero

kiepska, we Wrocławiu nie zarabiają !!

Kiero

podobno ma codzienne obstrukcje i jeszcze nawet bardziej schudła i boki jej się zapadły.

LOLO

I DOBRZE TAK MŁODEJ PANI PREZES ZA TO JAK TRAKTOWAŁA PRACOWNIKÓW W WARSZAWIE TO TERAZ WROCŁAW JEJ DZIĘKUJE I OBY TAK DALEJ

Ojciec Pio

Czy to prawda że Michalczewski wygrał jakiś przetarg w Warszawie, na 50 dwunastek, i mają zaczynać od lutego?

Pamela A.
@Kierowca z ITS 13.09.2016 10:51
Jak nie ma podpisanej umowy z ZTM, to znaczy, że jeszcze nic nie wygrał.

ale Wrocławskie MPK wykorzystuje Michalczewskiego, że aż strach. ITS ciągle płaci kary i to sromotne. Ciekawe czy Pani Prezes już odeszła od zmysłów ? Podobno już nerwowo nie wytrzymują i całą winę zrzucają na pracowników.

he he he
@Kierowca z ITS 13.09.2016 10:51
Jak nie ma podpisanej umowy z ZTM, to znaczy, że jeszcze nic nie wygrał.

nic nie wygrał - znowu przegrał

Riki tiki

ZTM tej firmy nie chciał w stolicy bo delikatnie mówiąc zanizala standardy obowiązujące tutaj. Na Ukrainie albo Kazachstanie by się odnaleźli.

hehe
@Riki tiki 11.08.2016 12:41

Tu nie ma znaczenia czego chciał ZTM. Liczyły się pieniądze. Dał wyższą stawkę, to przegrał. Wygrał jednak drugi przetarg i jeżeli odwołania niczego nie zmienią, to za jakieś pół roku znowu ujrzymy w Warszawie autobusy Michalczewskiego.

polegli przed KIO
@hehe 12.08.2016 11:34

Niestety, nie ujrzycie, he he je :)

Czechu

W całej Warszawie szukają kierowcow. ja dzwonilem do LKK umowa o prace jest, placą normalnie, ide z papierami dzisiaj. NIe ma co narzekac trzeba zapier...

Dr Alban
@Czechu 30.06.2016 11:56

Kto szuka do pracy w Warszawie Michalczewski ? Przecież przegrali przetarg z Mobilisem? W ogóle im się już nie układa w transporcie, w Radomiu wieloletni przetarg wygrały z Michalczewskim , Dolnośląskie Linie Autobusowe z Wrocławia.. No cóż.. za krzywdę ludzi maja to co teraz ..zostają z niczym, do Wrocławia prawie dokładają , lub są na zero.

allach

Czytałem ,że MPK wali spore kary na Michalczewskiego.. trochę to dziwne rozumiem, że za telefon przy uchu kierowcy - kara słuszna, ale żeby za spóźnienie wynikające z korków w mieście ..to obłuda..

@allach 15.06.2016 11:17

Za telefon jest 15000zł, co do spóźnienienia to nie mam pojęcia, ale lepiej się spóźnić niż zrobić jakąś głupotę na drodze.

Kajtek

a zo z warszawa ? Ktoś wie ? będą jeździli czy już definitywnie przegrali przetarg, czytałem ze KIO odrzuciło dwukrotnie sprzeciw i uznali Mobilisa. Podobno z warszawy zwalniają kierowców !!

Alfred Kolanko

A premia uznaniowa to ile wynosi ? 5 10 15 30 40 %?

@Alfred Kolanko 14.05.2016 09:52
A premia uznaniowa to ile wynosi ? 5 10 15 30 40 %?

Ok. 15-20 %

kierowca autobusu

Niezależnie czy we Wrocławiu zatrudnia doświadczonego czy mniej doświadczonego kierowcę, to dostanie on 18,50 brutto na start, plus premia uznaniowa.

Mega Alojzy

Tak myślałem, w sieci ludzie piszą dużo bzdór.. tak pytam bo nie wiem czy iść na kierowcę do tej firmy. Jedni mowią że premie male inni, że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w oddziale i nie ma do kogo isc z problemem.. podobno nikt nie panuje nad paliwem..?

Mega Alojzy

Czy to prawda, ze we Wrocławiu dostali kary od MPK za brak wyjazdu autobusami z zajezdni, bo zamarzło im paliwo w zbiornikach tej zimy?

abu
@Mega Alojzy 27.04.2016 21:55

bzdury

@Mega Alojzy 27.04.2016 21:55

Kary były ale nie za paliwo, tylko za brak obsad. Nie było komu jeździć i parę brygady nie wyjechało.

on

Witam pracowałem u michalczewskiego we wrocławiu jako kierowca powiem tak na rozmowie mówią inaczej a w praktyce wychodzi inaczej to co mówią na rozmowie to nie ma co wierzyć za szkode autobusu pokrywasz ty ze swojej wypałaty czasy są nie realne,ponieważ musisz pilnować spalania bo są normy,a wiadomo że są korki we wrocławiu,premie na pewno nie są takie jak mówią,ogółem czy kierowca czy mechanik czy pracownik stacji każdy zarabia tam śmieszne pieniądze,a ile jest takich co się podlizują i chodzą na skargi.Dlatego jeśli ktoś chce przyjść to kokosów nie zarobi napewno

bfbfbfbf

Kierowca kat. C +E/ Fulda Zadania: klasyczne jazdy samochodem ciężarowym typu SCANIA 40 Ton, jazdy w odległości do 200 km od siedziby obsługa wózka widłowego ( kurs na wózek można zrobić bezpośrednio w firmie), obsługa od 1 - 4 klientów w ciągu tury, rozładowanie i przewiezienie towarów do magazynu klienta/ pomieszczenia sprzedażowego, zebranie i załadowanie skrzyń z pustymi butelkami, zliczenie skrzyń i butelek oraz wypełnienie potwierdzeń odbioru dostawy Wymagania: Prawo jazdy kat. C, E z kodem 95 Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Oferujemy: umowa o prace na czas nieokreślony bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego, ubezpieczenie oraz wszystkie inne dodatki socjalne, okres wdrażania wynosi od 2 do 4 tygodni, w tym czasie pracownik jeździ, jako drugi kierowca i uczy się/ pomaga. Wynagrodzenie w okresie wdrażania się to 8,50 Euro/h, nadgodziny zostają wypłacane w tym czasie z 25% dodatkiem. po tym okresie wynagrodzenie wynosi od 2500 do 3500 Euro Brutto na miesiąc, dodatki świąteczne 2% rocznego wynagrodzenia brutto, dodatki urlopowe dla pracowników powyżej 30 roku życia 562 Euro/ poniżej 30 roku życia 521 Euro premia za bezszkodową jazdę 500 Euro/rok premia za pracę bez zwolnień lekarskich (do 4 dni) max. 500 Euro/rok premia za ekonomiczną jazdę, udział w szkoleniach i treningach, praca na zmianach dziennych zaczynających się miedzy 3.00 a 7.00 rano, w zależności od tury. Powrót między 12.00 a 17.00 po południu.

Walduś

czytam i czytam, fakt jest taki ze jest totalny chaos w oddziale, nikt tam nie żądzi. Nawet nie ma do kogo iść po radę, psełdo kierownik wogóle nie pomorze, nowy dyrektor kosmita.. PAnie Adamie .... Przyjedź i napraw ten chaos ..

GOŚĆ

TO NIE JEST ŻADNA FIRMA PEWNIAK.CIEKAWE CO POWIECIE LUDZIOM KTÓRZY Z DNIA NA DZIEŃ ZOSTALI BEZ PRACY.A TAKICH JEST DUŻO Z ODDZIALU W WARSZAWIE.NIKT SIĘ NIE INTERESUJE Z CZEGO UTRZYMAJĄ RODZINY.JESTEŚ W DUŻYM BŁĘDZIE RAZ JAK TAK MYŚLISZ

Hehe?
@GOŚĆ 25.01.2016 15:11

Z dnia na dzień? Od 10 lat wiadomo na ile ten kontrakt był i wiadomo było, że jak się skończy, to przecież kierowcy zostaną zwolnieni? Skoro nie ma autobusów, to co Twoim zdaniem mieliby robić? I tak część ma szczęście, że zostało te 30 brygad i może pracować dalej.

kiero

Raz ty to chyba jesteś pojebutany albo może z biura its?

komandos

fajna firma jeżeli masz blisko do niej masz polise na życie to its jest dla ciebie przyjmują tam kaskaderów oraz ludzi z wieloletnim doświadczeniem lub bez. Jest to firma która oferuję w swojej ofercie bardzo dobre wynagrodzenie 1200 zł do ręki i premia 300 zł abyś miał te 1500 z nominału . pracujesz kiedy chcesz im więcej tym lepiej dla firmy a nie twojego portwela.

Kiero

Braki we Wrocławiu są pewnie dlatego, że dużo kierowców woli do Niemiec pojechać niż w tym mieście robić. A czy tam we Wrocławiu jest hotel pracowniczy? I jaka obecnie jest stawka dla nowo zatrudnionych?

gwidon

No brak we wrocłaiwu są to potwierdza, ale z czego one wynikają ? z nieudolnego kierowanie oddziałem.

Komombo

W tak beznadziejnej firmie nie warto pracować. Potwierdzam wszelkie negatywne opinie o niej. chodzi mi o szanowanie pracownika. Tam nikt nie szanuje pracownika. i piszę tu o oddziale we Wrocławiu. nowy dyrektor jest beznadziejny. wogule nie ma powarzania wśród ludz, nie zna się na paliwie, wszyscy go robia w balona.a szefowie temu przyklaskują.

Kiero

Wiesz na Płochocinskiej w Warszawie od Nowego roku dużo osób poszło w odstawkę, bo zamiast 70, to firma obsługuje 35 brygad, a do 31.12.2015r było ok. 170 kierowców, teraz zostało kierowców tyle ile trzeba. Oddział w Warszawie zrobił duża redukcję i wcale się im nie dziwię, bo też nie może sobie pozwolić na przerost zatrudnienia. Mam nadzieję, że uda im się wygrać jakieś dalsze kontrakty, teraz ZTM Warszawa na wiosnę ogłosił trzy duże kontrakty, no i firma walczy o ten co był w 2015r. na 100 brygad. A we Wrocławiu z tego co słyszę, to są braki w kierowcach.

Kiero.

Tam są braki w kiewowcach. W Warszawie jest komplet i jak narazie przyjęć nie ma. A czy we Wrocławiu jest jakiś hotel pracowniczy? Bo rozważam opcje, żeby tam się przenieść.

GOSC

JEZELI DLA CIEBIE TE MANY JEZDZACE NA 8 SA NOWYMI TO BRAWO ZA ENTUZJAZM.Z TEGO CO JA WIEM TO NOWE SA SOLARISY A MANY WYJEZDZILY JUZ CO SWOJE.CIEKAWE CZY PRZEPROWADZILES SONDE MIEDZY RADOMIANAMI SKORO PISZESZ ZE LUDZIE SA ZADOWOLENI Z AUTUBUSOW MICHALCZEWSKIEGO.ZRESZTA W WARSZAWIE WCALE NIE JEST LEPIEJ.

Matti
@GOSC 04.01.2016 09:29

Jeśli chodzi o tabor w Radomiu to trochę się poprawiło, bo wszystkie Many zostały wycofane. Teraz najstarszy tabor to Solarki z 2008 r. Jest też kilka Solarisów CNG z 2014 r.

Matti
@GOSC 04.01.2016 09:29

Rzeczywiście w Warszawie stracili spory kontrakt ale w Radomiu też kroją się redukcje bo od 1 Marca stracili linie 3, 8, 13 i częściowo 26. Ale pocieszające jest to że na Jesieni wchodzi nowy przewoźnik na te linie który na bank będzie szukał kierowców.

Zenobiusz

Po co wy tam chodzicie,macie MPK firma bez porównania lepsza,tam można do emerytury pracować,cały czas poszukują kierowców,naprawdę trudno nawet porównywać te firmy o stabilizacji już nawet nie wspomnę,

Kiero Micha
@Zenobiusz 17.12.2015 20:43

Nie pitol głupot o tym syfie zwanym MPK

@Kiero Micha 18.12.2015 00:46
Nie pitol głupot o tym syfie zwanym MPK

TY NIE PLEĆ GŁUPOT. W MPK SYF A U MICHALCZEWSKIEGO TO NIE.WYPUSZCZA NA TRASĘ AUTOBUSY GDZIE DRZWI SĄ POPSUTE ZRESZTĄ TE AUTOBUSY SĄ PONAD 10-LETNIE BO JEŻDZILY WCZESNIEJ PO WARSZAWIE.TAKŻE JAK JEST W MPK TO JEST ALE TABOR MAJĄ CHOCIAŻ OK

kierowca

Wszyscy po troszkę macie racje ,ale żadnych konkretów .Pensje przy nominalnych godz ok2000 podstawa premii w tej firmie więcej niż 10 procent niewielu widziało jedynie na wyjściach z wolnego można dorobić .ale nie oszukujmy się odpocząć też kiedyś trzeba , no i w końcu nie na tym rzecz polega żeby na te nędzne 3000 tys zapieprzać z nadgodzinami cały miesiąc . KOLEDZY I KOLEŻANKI BYLE DO WIOSNY.

on

Oni by chcieli kasę zbierać na siebię a nie patrzą na innych pracownik stacji zarobi 1600-1700 z nadgodzinami i siedzisz weekendy świeta sami niech sobie siedzą

Gość 1

To o ich kulturze i poziomie świadczy najlepiej. Ale nosi wilk razy kilka poniosą i wilka. Kto jest zachłanny na kasę daleko nie zajedzie. Oni sobie nawet sprawy nie zdają ile się muszą nauczyć jeszcze o prowadzeniu biznesu. Mam na myśli córcię i mężusia. Nie szanują ludzi, którzy dla nich pracują - to najgorszy pracodawca.

GOSĆ

W TEJ FIRMIE TO JEST TAK IM SZYBCIEJ DADZĄ CI UMOWĘ TYM SZYBCIEJ SIĘ PÓŻNIEJ CIEBIE POZBĘDĄ BEZ ŻADNYCH WYJAŚNIEŃ.TAKŻE Z TĄ STABILNOŚCIĄ TO BYWA RÓŻNIE NIE POLECAM

Nikita

Idź, idź - sam się przekonaj. Kierowcy już od nich odchodzą, dużymi grupami, brak kadrowe aż piszczy.

GOŚĆ

DOBRA RADA UWAŻAJCIE NA MĘŻA PANI PREZES JEŻELI MU SIĘ NIE SPODOBACIE TO POJEDZIE Z WAMI JAK ZE ŚMIECIEM.TEN NIBY PREZESIK NIE MA NIC I WOZI SIĘ NA DOROBKU SWOJEGO TEŚCIA A PRACOWNIKÓW MA ZA NIC.PROSTYCH RZECZY KTÓRE DZIEJĄ SIĘ NA WARSZTACIE NIE WIDZI I BRAWO NIECH TRACI KASĘ JAK DO TEJ PORY

Albert

Nie polecam pracy w tej firmie z powodów o których tutaj wszyscy piszą.

Piętaszek

Kierowco - to cieszcie się, że nowy dyrektorek nie zna się na paliwie i nie wie jak to kontrolować i korzystajcie ile się da. Od razu widać jaki fachowiec z niego od zarządzania. A skąpe szefostwo teraz na paliwie straci tyle, że szkoda gadać. No ale tak to już jest - chytry zawsze dwa razy traci! I dobrze im tak.

Zostaw opinię o its michalczewski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie its michalczewski