Opinie o Michalczewski Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Michalczewski Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Michalczewski Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michalczewski Sp. z o.o. w Wrocław

Paweł Nowy wpis

Dzień dobry moja opinia jest negatywna ponieważ autobusy w lecie nie chłodzą autobusy skrzypią zapowiedzi przystankowe są ciche a na dodatek wypuszczają ludzi przed przystankiem na skrzyżowaniu(Kłokoczyce)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w Michalczewski Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Kierowca 999 Nowy wpis

Jaka jest teraz stawka w twj firmie jesli chodzi o zatrudnienie na umowe o prace???

Kierowca na etacie Nowy wpis
@Kierowca 999

Stawka na etacie obecnie od stycznia 2024 to 25/h i 25% premii uznaniowej czyli najniższa krajowa albo poniżej jak kto woli. 450h jak zrobisz to zarobisz.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Michalczewski Sp. z o.o.?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Michalczewski Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jakie są mocne strony pracodawcy Michalczewski Sp. z o.o.?

DR hAUSE

Najmocniejszą stroną firmy jest Senior Adam Michalczewski, cała reszta to dodatki i to mało wartościowe. A ciekawe Jak się czuje jak zdrowie Pana Adama... ktoś wie?

Dyskretnieeee

Czas oddzialu wroclaw dobiegl konca wszyscy na gorze juz odeszli na dole tez juz nikogo nie ma nic sie dowiesz i niczego nie zalatwisz. Podwyzka dana na lipe by jeszcze cos przejezdzic ale to jiz nic i tak nie zmieni bo zostanie to zamkniete. Niektorzy mysla ze to potrwa z2 lata albo do konca kontraktu. To sa w bledzie...

DR HAUSE

FIRMA PADA NA TWARZ....TRUDNO BYŁO PRZEWIDZIEĆ TAK DYMANICZNY WZROST KOSZTÓW UTRZYMANIA. PALIWO W GÓRĘ, WYNAGRODZENIA W GÓRĘ .. A ZA ZADANIE 10 LAT STAŁE WYNAGRODZENIE. JEŻELI NIE WYGRAJA W SĄDZIE RENEGOCJACJĘ UMOWY (CO WIAZE SIE Z WIEKSZA WYNAGRODZENIEM ) TO PANI PREZES MUSI ZWIJAC ŻAGLE I DO POLSKI "B" WRACAĆ !!! ALE WTEDY BĘDĄ SĄŻNE KARY ZA NIEWYKONANIE ZADANIA 10 LETNIEGO.. I CO ZNOWU DO SĄDU ? OBAWIAM SIE , ŻE TĘ SPRAWE PRZEGRAJĄ .. SZANSA 40/60 % I SZANOWY PAN PRAWNIK M.K DOBRZE O TYM WIE. BYŁO ZADANIE ,BYŁA OKRESLONA KWOTA ZA ZADANIE .. WIDZIAŁY GALY CO BRAŁY.. MARNIE TO WIDZĘ

Kiero 3
@DR HAUSE

Czyli tylko kwestia czasu jak (usunięte przez administratora) Przejmie to wszystko razem z autobusami

@Kiero 3

TAK .. TAK TO WYGLĄDA, NIE SPOSÓB JEŹDZIĆ ZA MARNY GROSZ ZA WOZOKILOMETR. TABOR CORAZ STARSZY TRZEBA NAPRAWIAĆ A KASY BRAK.

Kiero 3
@DR HAUSE

To jak do tego dojdzie ze mobi.. Wezmie to wszystko sie zmieni diametralnie i raczej malo prawdopodobne ze na lepsze. No coz szkoda bo fajny i zgrany zespol tu byl stworzony

@Kiero 3

RACZEJ BEDĄ MUSIELI DOTRWAĆ DO KONCA... ALBO SPRZEDAC WSZYSTKO... ODSTAPIĆ OD UMOWY NIE MOŻNA. !! Balawejder PREZES MPK MA POMÓC W NAPRAWACH TABORÓW PO INSPEKCJACH PRZEZ TZW. "KROKODYLKI" JAK TO ZROBI I KIEDY ?.. POCZEKAMY ZOBACZYMY.!! ZRESZTA W INTERESIE MPK JEST TEŻ BY PODWYKONAWCA ZOSTAŁ .. MPK CZERPIE Z TEGO KORZYŚCI FINANSOWE TO JEST OCZYWISTE. BRAKI W KADRACH KIEROWCÓW ODCZUWAJA WSZYSCY Z BRANŻY.

Dyskretnieeeee
@DR HAUSE

Czas oddzialu wroclaw juz dobiegl konca. Wszyscy z gory odeszli i tu na dole tez juz nikogo nie ma. Nic sie nie zalatwi i niczego sie nie dowiesz. Podwyzka dana przed niespodzianka jaka bedzie zamkniecie tego wszystkiego. Ale niektorzy mysla ze to potrwa 2 lata albo do konca. To sa w bledzie wielkim.....

Kiero

Dzieje się coś ciekawego? Czy ostatnio same nudy?

@Kiero

W jakim kontekście w firmie mogą być nudy? ;p Ty to klient czy kierowca w końcu?

Czym w Michalczewski Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

dr hause

zachęcają wypłatą i dotatkami.

@dr hause

O to super, a doprecyzujesz? ;)

de hause
@Iwona

zachęcają 2500 na rękę i 30 groszy podwyżki co 5 lat.

@de hause

Nie podoba mi się to w jaki sposób to doprecyzowałeś. :( Może spróbujesz jeszcze raz? ;p Z tymi 30 groszami to autentycznie tak czy tylko żartujesz? Pracujesz tu aż tyle?

Kiero

Premia świąteczna już jest. Dostałem 600zł, dziękuję. Fajnie, że pracodawca dba o nas.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Michalczewski Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

kierman

W angielskim nie ale w ukraińskim jak najbardziej.

Grzegorz
@kierman

Sugerujesz że pracuje tu sporo osób z Ukrainy?

Widze negatywne komentarze sa (usunięte przez administratora)komus chyba to mocno przeszkadza jak pracownicy pisza prawde o tej firemce

Aaaa

Jedna z lepszych jak nie najlepsza firma komunikacyjna we Wrocławiu .

Jest jedna pani kierowca… która ma ludzi w (usunięte przez administratora)…Nie pierwszy raz jeździ jak ślimak Stoi na zielonych jak jej się sims zapala po 5 min gdzie ludziom się spieszy na autobus

Czy w Michalczewski Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Kierowca

Nie ma funduszu socjalnego ta firma... Także nie ma żadnych dodatków na święta. Nie ma wczasów pod gruszą, nie ma opieki medycznej... Nie ma nic...

sreberko

tak są bony ,paczki, multi karta sport,wczasy pod gruszą itp.

Karol

Ile zarabia kierowca ?

Czy w Michalczewski Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Mariia DEMENTIEVA

Witam, zapomniała 18.11.2020. O 19:56 w 612 awtobusu zezwolenie typ A. Bardzo proszę powiedzieć mi czy mogę zabrać jego?

Kierowca

Jaki buc siedzi na górze to już głowa mała... idzie człowiek do niego na rozmowę w celu rozwiazania problemu a ten grubas nie potrafi odpowiedzieć samodzielnie na pytanie i podpiera się jakimiś dennymi cytatami z książek... czy on ma jakaś wiedzę?

rownoleglarzeczywistosc
@Kierowca

Zajęty jest teraz ważniejszymi sprawami. Sekretarka siada na kolanach to trzeba jakoś utrzymać. A nawet pierwszego problemu jeszcze nie rozwiązał...

Kierowca

Nie polecam tej firmy. Kierowców ma się tu za nic. Nie ma znaczenia czy pracujesz tu dlugo czy krótko, nie ważne że kiedyś robiłeś wszystko dla firmy kiedy prosili. Firma upada i prawdopodobnie niedługo zakończy działalność. Brak funduszu socjalnego, autobusy w strasznym stanie, 3 pracujące weekendy za 2900/3000 zł. Premia uznaniowa - jak firma uzna tak ci da, albo nie da...

@Kierowca

z tym 2900 to poszalałeś... chyba, że mówisz o stawce brutto?

zona kierowcy

witam mam pytanie czy to prawda ze kierowcy nie maja miesiecznego grafiku tylko z dnia na dzien?czy wprowadzono mnie ta informacja w blad?kolejne pytanie czy naprawde nie ma po 4 dniach dnia wolnego i kierowcy pracuja non stop przez kilka dni?

@zona kierowcy

Przecież nikt Cię do niczego nie zmusi. Nie będziesz chciał naginać czasu pracy to nie będziesz musiał tego robić. A swoją drogą to możesz zgodnie z przepisami pracować 6 dni pod rząd... skąd pomysł, że po 4 musisz mieć wolne?

@zona kierowcy

A co do grafiku... różnie to bywa. Ale w 90% kierowcy otrzymują grafiki pod koniec miesiąca na miesiąc następny. Ale na to trzeba wziąć poprawki ponieważ w komunikacji miejskiej wszystko baaaardzo szybko się zmienia i nie do końca jest to zależne od firmy. A bardzo często od MPK czy nawet i "Miasta".

Ojciec chrzestny

Czyli co jednak nie przejal nikt inny firmy. Ciagniemy do konca ten kontrakt.

Andrew
@Ojciec chrzestny

Ciągniemy do końca, szkoda bo była nadzieja, że coś zmieni się na lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Michalczewski Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Michalczewski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Michalczewski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michalczewski Sp. z o.o.?

Michalczewski Sp. z o.o.