Opinie o Michalczewski Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Michalczewski Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Michalczewski Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michalczewski Sp. z o.o. w Radom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w Michalczewski Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ITS A.Michalczewski? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Gg.

Moze upada firma albo kto inny ja przejmie cos raczej na rzeczy jest

Robert

Stawka głodowa pracownika mają za nic zapytajcie ile kierowca zarabia nie uwierzycie

Maria

Powiesz coś więcej, bo chyba w temacie nie jestem? ;p

Maria

A któryś z nich jawnie się skarżył? I ostatecznie chociaż ich pomoc była jakby nie patrzeć efektywna? ;p

Maria

Czaję. Ty w sumie jako kandydat dość mocno obeznany w temacie jesteś. To w sumie zależy Ci, żeby się dostać czy już nie? ;)

Maria Nowy wpis

A ile rezolutnie musieliby zaproponować, żeby obie strony były w Twoim przypadku zadowolone?

Marta Nowy wpis

To ile kierowca zarabia?

dr hause Nowy wpis
@Marta

2700 na rękę.

Hshsbzjs

Kierowca wyrzucił mnie z autobusu na przystanku na którym nie chciałam wysiąść.:/

Kinga

Pomimo posiadania biletu miesięcznego, jeden z kierowców kazał mi wysiąść na przystanku końcowym na którym nie chciałam wysiadać. Nie pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Michalczewski Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Joanna

Chcę zapytać o coś pracowników ITS. Ile trwa okres próbny w firmie? Powiecie?

Tadzio kierowca

3miesiace zazwyczaj

Radomiak

3 miesiące

@Radomiak

a potem juz umowa bezterminowa ?

Jaka jest kultura pracy w ITS A.Michalczewski?

Robert

Kultury praca żadna Michalczewski to czysty wyzysk ludzi omijać szerokim łukiem stawka głodowa aż dziwne że ludzie tam pracują byłem na chwilę gorszej firmy w życiu nie widziałem i ciężko będzie spotkać śmieją się z każdego kierowcy pracującego u Michalczewskiego nie wierzycie ? Idźcie sami zapytajcie o stawkę nie uwierzycie.

Olga
@Robert

Stawka głodowa czyli jaka konkretnie? Możesz rozwinąć?

@Robert

Ja uważam, że pracodawcy są w zmowie, robią wszystko byśmy się nie dorobili i tyrali na nich całe nasze życie Niby opowiadają coś o liberallizmie, a tymczasem jak liberalnie chciałem, by mieszkańcy radomia zarobili, to nie pozwolili Ci ludzie robią wszystko włącznie z łamaniem prawa, by wpędzić nas długi, by nie dopuścić nas do przepływu pieniędzy, byśmy byli ich wasalami. Ci ludzie w tym celu łamią prawo, w ty prawo pracy Również przyłączam się do Olgi, proszę napisz ile płacą. Czy to prawda, ze okolice minimalnej? Ja tak słyszałem

@Wyklęty

Przypomnę tylko, że stawką w tej grze jest możliwość posiadania przez Was, albo Wasze dzieci potomstwa, gdyż pracodawcy chcą Was zastępować robotami jak firma produkująca wagi (a przynajmniej chciała) robić wagi do automatów marketowych, które zastępują kasjerów. Z czasem będą zastępować ludzi po kolei i czerpać korzyści z obrotu gospodarczego, a reszta będzie mogła sobie popatrzeć jak oni żyją. Nie ma w tym kapitalizmu. Kapitalizm polega na tym, że jeśli wykonuje pracę lepiej od konkurencji, powinienem mieć możliwość zarabiania. A pracodawcy radomscy kłamali, że nie jestem dobry, bo nie robiłem z ludzi (usunięte przez administratora) jak oni ot cała prawda na temat obrotu gospodarczego w naszym mieście. Dlatego oni nie chcą byś zarobił (wolą stracić, a nie dać Ci zarobić), bo jak zarobisz, to zrobisz im konkurencję, a tego nie chcą, dlatego blokują nasz rozwój. To zdrajcy Polski Utrzymują nas do czasu zastąpienia robotami. Mamy na nich tyrać, podtrzymywać ten chory układ, te ich dziadowskie firemki Nie słyszeliście o pojazdach autonomicznych? Zapewne chcą kupić, więc po co podnosić pensję kierowcom? :) Robią wszystko by Was ograć. Dlatego polecam dorabiać na Bolcie, jeździć do pracy rowerem nie samochodem, nie autobusem. Ja mam darmowe przejazdy autobusowe :P, a i tak jak większość lewicowców śmigam rowerem po co karmić tych cwaniaków Śmigajcie rowerami, nie palcie fajek, nie pijcie alko, budujcie biznesy, bądźcie wobec siebie w porządku, wobec tej hołoty nie :D Bierzcie kredyty, sprowadzajcie towar z Ali, sprzedawajcie na Alle i będzie wspaniale :D

Joanna
@Wyklęty

Myślałeś o zawodzie filozofa? :P co mnie obchodzą jakieś wywody o liberalizmie, każą robić to robię.za mało ci zapłacili ze tak cię się zalaczylo? :P Czy co?

@Joanna

Filozofem się jest albo nie. Nie ma takiego zawodu. Są takich, których obchodzą. Nazywają się inteligencją

Beata

@kiero czyli bhp w tym miejscu siada ?

Kiero
@Beata

Do dziś nie ma oświetlenia na placu, kierowcom kazali chodzic w kamizelkach odblaskowych... nikt nie poczuwa się do winy, w biurze uważają że nie ma tematu. Bhp to coś co jest tylko na szkoleniu przez uprawnioną osobę.

Kiero

Myjkowy ukr przejechał mechanika przegubem. Dwa razy... nie udzielił mu pomocy. Dalej sobie jeździ i(usunięte przez administratora) po placu. Nikt sobie nic z tego nie robi. Dlaczego tzw dyrektor nie wyda zakazu wejscia na zajezdnie dla niego? Dlaczego pgcid dalej zatrudnia go? Wrocław. Taka ta firma super widać... dba o pracowników.

Alutka

Chciałabym podziękować kierowcy autobusu linii 6 nr boczny 422, który wykonywał kurs w niedzielę 20 października ok. godz 15tej . Jadąc z Bielichy zostawiłam na siedzeniu mój szalik, zorientowałam się, że go nie mam dopiero jak wysiadłam z autobusu. Poczekałam na powrót tego autobusu przy ul. Gagarina. Jaka byłam szczęśliwa kiedy kierowca zatrzymał się autobusem na przystanku, a ja zobaczyłam przy kierownicy kierowcy mój szalik . Młody Kierowca z uśmiechem na ustach oddał mi szalik, a ja byłam taka zadowolona, że się znalazł i szybciutko wysiadłam na tym samym przystanku. Chciałabym serdecznie podziękować jeszcze raz za zwrot zguby. Bardzo, bardzo jestem temu Panu wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz wielkie dzięki. Wdzięczna pasażerka Alicja.

Ireneusz

Szefowie są spoko?

jak chcesz pracowac za jaumuzne to zatrudnij sie w komunikacji ( mpk- its )dymasz swiatek piatek a zarobisz tyle co pies naplakal a odpowiadasz za caly atobus "ale ktos musi utrzymac cala ta reszte nierobow !!!!!" tak sie zastanawiam jak dlugo damy sie jeszcze (usunięte przez administratora)

Tomasz
@anonymous

Michalczewski to dziady o podwyzce zapomnij, za grosze wymagają x5, smiech nie powazna firma.

Ztyrany
@anonymous

Dobrze jest 2100zl za nominał z premia ,ja to mogę i 300 godz. Za 2200 zł jeździć????ważne że robota jest przychodźcie do roboty !!!

radomianka

W dniu 31.07.18 r. jechałam autobusem linii nr 6 godz. odjazdu z ul. PCK /Grzecznarowskiego 14,38 miałam nadzieję że przy takiej temperaturze powietrza będę jechała w komfortowych warunkach, niestety gdy zobaczyłam pootwierane okna wiedziałam że jazda tym autobusem to będzie męczarnia. A w tym samym dniu w radiu mówili aby upominać się u kierowcy o włączenie klimatyzacji, więc zapytałam kierowcę czy jest klimatyzacja - odpowiedź kierowcy ze złością - nie ma jest popsuta a ja nie jestem mechanikiem, więc pytam dyrekcję jak można wypuścić w taką pogodę autobus bez klimatyzacji, (nie wiecie kto jedzie, ktoś może zasłabnąć, jakie wtedy poniesiecie koszty)proponuję aby Państwo wsiedli do takiego samochodu, toż to jest jazda w puszce. Czy po prostu jest to oszczędność z Państwa strony.

Suchy

Firma prowadzona przez bezczelnego dyrektora który tylko patrzy jak wyciagnac pieniądze z kieszeni kierowcow i ich pognebic. Na wszystko trzeba uważać, pasażerowie chamy i brudasy, wieczny stres i nerwy. Pracuje tu jakiś czas a już mam nadciśnienie jak większość kierowców. Nikomu w życiu nie polece tej firmy, dobra jedynie dla tych którzy chcą popracować chwile by zdobyc doświadczenie i to by było na tyle. Odpowiedzialność bardzo duża a pensja śmieszna miedzy 1400 a 1800zł i to za 180-200 godzin. Żeby zarobić więcej trzeba sobie flaki wypruć a na koniec miesiąca i tak zabiorą ci za cos premie by nie zaplacic za dużo. Podsumowujac jeśli chcesz pracować w firmie która docenia twój wkład w dobro firmy jej prawidłowe funkcjonowanie, nie spóźnianie się do pracy brak kolizji i wiele innych to OMIJAJ FIRME (usunięte przez moderatora) Z DALEKA. - pracuje tu jeszcze tylko dlatego ze nie mam innego wyjścia.

Zostaw merytoryczną opinię o Michalczewski Sp. z o.o. - Radom

Michalczewski Sp. z o.o.