First Recycling Sp. z o.o.

Opinie o First Recycling Sp. z o.o.

Jan 2014-04-23 08:27:40
Pracowałem w firmie First Recycling dwa lata. Szczerze odradzam. Brak szacunku do człowieka i do jego pracy. Umowy tak zwane "śmieciowe", bałagan, kompletny brak organizacji. Krótko mówiąc firma dla masochistów.
jelonek 2014-06-12 12:35:24
Co do umów śmieciowych to się nie zgadzam. Fakt trochę bałaganu jest...ale gdzie go nie ma? To kwestia ludzi, którzy w FR pracują - nie zależy im, żeby było dobrze w firmie, tylko samemu sobie. Jak obstajesz za swoim to zazwyczaj to otrzymujesz. Kwestia charakteru i osobowości.
Karol 2014-07-11 13:47:58
Zgadzam się z Janem, też miałem nieprzyjemnosć tam pracować. Powinni być pociągnięci do odpowiedzieć za mijanie się w 100% z prawdą w informacjach, które publikują na swojej stronie internetowej:
(usunięte przez administratora) Kierownictwo nie szanuje pracowników a pracownicy nie szanują kierownictwa. Nigdy nie pracowałem w firmie gdzie jest tak fatalna atmosfera. Umowy "śmieciowe" oczywiście są.
Były pracownik 2015-02-26 09:53:25
Na temat firmy First Recycling w Czerwonaku mogę duzo powiedzieć.Jest taka osoba na wyższym stanowisku co bardzo duzo mówi o rzeczach co praktycznie są obięte tajemnicą firmy.
był 2015-08-27 02:01:15
Praca jak każda inna. tylko jedna blond-pani się tam strasznie szarogęsi.we wszystko się wtrąca i wszystko ją interesuje
jacek 2016-03-16 22:01:19
Brak szacunku i wyzysk ludzi praca jak w kamieniołomach jednym słowem tragedia.Nie polecam tej pracy,szkoda nerw.
prodigy 2016-04-23 22:56:10
moim zdaniem praca fizyczna nie jest łatwa, ale tu ma się stabilność zatrudnieniową
Kowal X 2016-11-25 16:13:02
Pięknie załatwili ludzi w oddziałach w Pile i Gorzowie Wielkopolskim... Obietnice to złote góry a w rzeczywistości robienie w przysłowiowego wała. Oczywiście oddziały te bez fachowego wsparcia, a wręcz przy podkopywaniu szczególnie przez Oddział Poznański i jego wiceprezesa - padły...
Zostaw swoją opinię o First Recycling Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie First Recycling Sp. z o.o.