Opinie o MARBUD w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MARBUD. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MARBUD o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARBUD w Warszawa

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MARBUD?

Stefan Nowy wpis

Warto na Operatora Manitou iść?? Kasa, ludzie, warunki, wypłaty na czas??

Nacki Nowy wpis
@Stefan

Daj sobie spokój szkoda czasu i nerwów (usunięte przez administratora) jaka tam pracuje a zwłaszcza te wsioki na budowach istne nieporozumienie prowadzący i pracownicy sie zmieniają jak skarpetki tylko wsioki dalej zostają kichniesz zaraz któryś z kierowników dzwoni a tak wogóle ukraińce mają więcej do powiedzenia niż Polacy.

Ferdek

Firma działająca od 1987 roku więc staż piękny. Dobre opinie w internecie dobrze świadcz a o tym co firma wykonuje, polecam.

Dobre ha ha

Agnieszka
@Nacki

Ale co dobre? ;p Tobie co najbardziej się u nich podoba, że taki wesoły jesteś? ;)

@Ferdek

Marbud kpina jakich mało zdala od nich chyba ze ktoś chce być w plecy z pieniedzmi.

@Nacki

Długie są tu te opóźnienia? To się regularnie powtarzało w Twoim przypadku?

@Agnieszka

Kłamią naciągają innych na spore koszta nie szanują nikogo nawet własnych pracowników w biurach nie ma o czym mówić pseudo firemka.

zorro Nowy wpis
@Ferdek

Nie prawda firma działa od 1997 r. jako działalność gospodarcza a jako spółka od 2010r. Typowa firma rodzinna z nie kompetentnym zarządem

Arek

Właśnie po 5 godzinach pracy dzisiaj usłyszałem od jakiegoś ukrainca ze jak nie będę (usunięte przez administratora). ... jak motorek to zadzwoni do szefa i powie ze nic nie umiem robić. Usłyszałem od innych pracowników ze mam mu dać wódkę dobrą 0.7 to nie będzie się mnie czepiać. Tego jeszcze nie grali! !! Ja robie elewacje od około 15 lat i wiem o co chodzi w tym fachu. Inaczej klei się nową ścianę a inaczej poprawki jeżeli muszę wycinać spalony styropian i każdy kawałek odcinać i trzec na wymiar to się niestety schodzi a ten gnojek żąda odem nie wódki i bezwzględnego posłuszeństwa w zamian za możliwość pracy to coś tu jest nie tak. Skoro przyjmuje się jako fachowiec do elewacji to nie będę dymal jak głupi z workami kleju na plecach po rusztowaniu na 3 piętro. Zgłaszam sprawę do inspekcji pracy. Nie bójcie się. Do łączcie do mnie. Ivan to ukr który kręci własne lody pod ich płaszczem. CZY MY JESTEŚMY W POLSCE CZY W RUSKIEJ REPUBLICE?

@Arek

Prawidłowa taka prawda

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARBUD? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Krystian

Dzień dobry. Myślę o zmianie roboty, więc obserwuję osądy pracowników. Mam nadzieję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jak pracuje się w firmie MARBUD? Czy dobrze płacą? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Krystian

Wanda
@Krystian

No dobre pytanie. Konkretne stanowisko upatrzone Ty jakieś masz? :)

Arek

Jak najszybciej skontaktuje się z firmą?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MARBUD?

Sis

Zależy od stanowiska, jeżeli chodzi o inżynierów budowy to nie będzie większego problemu, a do biura już są potrzebne osoby z doświadczeniem. Moim zdaniem współpracownicy są spoko (są ludzie którzy pracują nawet 20 lat), a ogłoszenia umieszczają na portalu praca.pl ew. możesz wysłać cv na maila biura. Tylko nie wiem czy obecnie kogoś w ogóle chcą zatrudniać.

Antoni
@Sis

Dzięki, że o tym napisałeś. Czy osoby bez doświadczenia w branży mogą liczyć na szkolenia przed rozpoczęciem zatrudnienia lub pomóc osób pracujących już w firmie?

Sis
@Antoni

Firma nazywa się Mar-bud sp. z o.o. Budownictwo sp.k. I poczytaj jeszcze opinie na temat firmy w innych wątkach na go worc jest jeszcze jako Mar-bud Jan Soczewka. Na budowie możesz liczyć na wsparcie kierowników i inżynierów z doświadczeniem. Na szkolenie możesz liczyć z bhp :)

Budmex

Mar- bud - firma obrzydliwych pracowników.

@Budmex

Co masz na myśli? Byłeś w ogóle kiedykolwiek pracownikiem MARBUD? Jeśli tak, proszę o szczegóły.

Edward

Jak wygląda sytuacja w Marbud? Podpowiecie jak aplikować do firmy? Niestety na stronie nie widzę żadnych ogłoszeń. Podpowiecie? @Mikołaj, poza warunkami płacowymi jak oceniasz samą rozmowę, była w porządku? Piszesz że praca jest dla studentów i absolwentów - uważasz że projekty są dostatecznie rozwojowe, dają możliwość zdobycia nowych umiejętności?

Mikołaj

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na inżyniera budowy. Wszystko fajnie, do momentu wynagrodzenia - nie dogadaliśmy się. Niech biorą studentów/absolwentów jak nie chcą płacić osobom z kilkuletnim doświadczeniem.

Inżynier

Firmę mogę polecić jedynie osobie bez doświadczenia, która chce zdobyć trochę wiedzy i odbyć praktyki budowlane. Zarobki dla inżynierów są bardzo niskie, praktycznie brak podwyżek i premii (i nie jest to odosobniony przypadek, wszyscy tak mają oprócz wybranych kierowników). W porównaniu do innych firm myślę, że MAR-BUD wypada bardzo słabo pod tym aspektem i ktoś z doświadczeniem dostanie lepszą ofertę w innej firmie praktycznie z miejsca. Firma ma bardzo duże problemy z nowymi kontraktami i wyznaje zasadę, że lepiej składać oferty na wszystko i może coś się uda, zamiast przyłożyć się do kilku tematów i je wygrać. Jeśli chodzi o współpracowników to atmosfera jest przeważnie dobra, szczególnie w biurze, mniej na budowach (zależy od kierownika).

Na szczęscie były pracownik inż

Potwierdzam powyższe komentarze. Pracowałem w tej firmie, pieniądze bardzo marne( 1800 na okresie próbnym a po 100zł więcej), atmosfera też nie za ciekawa zależy z jakimi ludźmi, kierownik bud. na Ząbkowskiej nie ogarnia budowy. Nie ma co tracić czasu lepiej szukać pracy gdzie indziej.

Zawiedziony

Mar-Bud można opisać w kilku słowach: bardzo kiepska atmosfera pracy, stale w pośpiechu w nerwach, straszne zamieszanie i rozgardiasz, pieniądze bardzo marne a wymagania naprawdę bardzo wygórowane.

leszek

Mar bud to beznadziejna firma. Traktują ludzi jak barachło nie chcą uczciwie płacić za wszystkie godziny pracy, umowy nie wyglądają a do końca zgodne z prawem a przynajmniej sami wymagają czegoś czego w nich nie zawarli. Ich motto to "płacimy mało, ale zawsze coś" a człowieka mają za nic, bo "nikt nie jest niezastąpiony".

Zostaw merytoryczną opinię o MARBUD - Warszawa

• Jak się pracuje w MARBUD?

Zobacz opinie na temat firmy MARBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MARBUD