Marbud

Toruń

Opinie o Marbud

Natalia

Widzę, że oferta na zbrojarza nadal jest dostępna, zaś pozostały zniknęły, więc śmiem twierdzić, że ktoś z Was uzyskał pracę na tych posadach w Marbud. Oczywiście osoby zatrudnione mogą się podzielić radami, by łatwiej było dostać pracę osobom zainteresowanym stanowiskiem zbrojarza. Zatrudnieni mogą liczyć na zakwaterowanie, płacę nawet do 19 zł/h.

Natalia

Firma Marbud szuka teraz osób na stanowiska: kafelkarz , malarz , hydraulik, zbrojarz, Panią do sprzątania najlepiej na stałe 4-6 godzin dziennie, Murarza- pracownika ogólnobudowlany (http://www.gowork.pl/praca/marbud;pr). Są jacyś chętni do pracy? Będziecie aplikować?

żambob

Atmosfera jest dla mnie najważniejszą cecha przyszłej pracy. O tej firmie różne słuchy mnie dochodziły w tym temacie ,głównie jednak ludzie sobie ich chwalą. Co do tych ofert @bb to może nie znaleźli właściwiego kandydata przez ten czas. Bywa i tak ...

gg

witam poszukują oni ludzi na stanowisko zbrojarz ciesla chce siedowiedziec czy na chwile obecna sa oni kakretni by z mimi wspolpracowac proszę o odpisanie

Ooo... 4dni temu pojawił się artykuł nowości dziennik toruński.polecam lekturę

mm

Zastanówcie się ile firm utopili takim działaniem.oni mają to gdzieś im wystarczy a podwykonawcy najwyżej wbija zęby w ścianę, sprawa powinna zostać skierowana do prokuratury.

@mm 07.11.2014 21:00

Też jestem tego zdania że tym powinna zająć się prokuratura. Ale znając życie jest to wszystko doskonale przemyślane. Zastanawiam się kim tak naprawę jest pan P. Nowy prezes. Prezes marbudu i kilku innych spółek. A może ktoś z telewizji pomoże nam rozwiązać zagadkę jak w biały dzień mogli zrobić coś takiego?

styrany robotą

Marbudu już nie ma. Powstały 3 firmy, które dalej to ciągną. Ludzie odchodzą ale przyjmuja teraz też nowych coraz cześciej

ktoś

Popytaj hurtownie budowlane w toruniu to będziesz miała rzetelną opinię. Bo w inny sposób to niby jak mam to udowodnić? Wyciąg z konta pokazać że mają niezapłacone faktury. a hurtownie już położyły rękę na nieruchomościach. Zadzwoń na nr stacjonarny wew. płatności i spytaj o niezapłacone fv to cię skierują do pana prezesa który ma od miesiąca wyłączony tel . A pracownicy już nie są pracownikami marbud, chociaż to są ci sami ludzie i siedzą na tych samych stołkach

ktoś

Zamknęli firmę i otworzyli nową a dostawcy zostali bez kasy

__jack

no własnie- prawda czy nie ?

on

czy to prawda, że firma zbankrutowała?

ona

Firma już nie istnieje

oby

żeby nie skończyło się tak jak z bankructwem GANTa. Rynek huczał o ich problemach ze 2 lata, a podwykonawcy dalej wchodzili na roboty, a ludzie kupowali mieszkania. No i stało się - upadłość i tragedia dla wielu ludzi. Oby w tym przypadku skończyło się szczęśliwie i firma przetrwała.

lysy

od marbudu najdalej ludzie.ich komornik sciga.wiem co mowie.z firmy odchodza pracownicy z 20letnim stazem.ja spiepszam po 8 latach tylko jak wroce z L4.to leb prezes ps.Pery wszystko zalatwil.a sam wozi sie najnowszym Saabem

Ciekawy

Ogłosili już upadłość czy jeszcze nie?

Podwykonawca

"Anonim" pisze bzdury. To pewnie pracownik Marbudu". Nigdy nie było pieniędzy na czas, czesto miesiąc lub dłużej po terminie. Teraz rozłożyli mi firmę, bo kazali oczekiwać na uzgodnioną pracę i zostałem z ręką w nocniku bo byłem za drogi. Uważajcie!!!!!!!!!!!!!!!

kri

porazka firma

anonimnoel

Mam pytanie,rozgladam sie za praca i zainteresowala mnie firma marbud,czy ktos moglby mi udzielic informacji jak wyglada sprawa z zarobkami i wogole jak wyglada praca tam,oczywiscie wiem ze to jest firma budowlana i wiem na czym ta praca polega,pytam bardziej o tojak to wyglada w rzeczywistosci co oni maja do zaoferowania w tej branzy

?

to dobra i rzetelna firma płaci podwykonawcą

WSZ

Mam pytanie odnośnie regulowania płatności dla podwykonawców? Czy firma regularnie wypłaca pieniądze? Czy warto wchodzić z nimi w jakiekolwiek kontakty? Czy ktoś miał już nazwijmy to przyjemność pracować jako podwykonawca dla Marbudu?

psp

Czym się zasłaniali niewypłacając pieniędzy? Jakie były powody?

W firmie znajduje sie duzo zlosliwych osob, ale prawda jest ze prym wiedzie(usunięte przez administratora), który jest znienawidzony zarówno przez swoich podwładnych, jak i ludzi z którymi musi współpracować. :D. Ps. Uwazaj (usunięte przez administratora) bo czeka cie "pilna rozmowa" jak prezes to przeczyta heheheheh.

ajajaj

Pracowałem w tej firmie krótko i spotkałem tam kilka złośliwych osób, można powiedzieć na wysokich stanowiskach (jak na tą firmę) które psują robotę i nie grają zespołowo. Najjaśniejszą postacią jest chyba dyrektor Andrzej M. porządny gość! Generalnie firma w miarę ok daje szansę młodym a takich nie jest wiele trzeba tylko wytrzymać ze starymi cwanymi wyjadaczami a proste to nie jest!

orz
@ajajaj 22.04.2013 07:49

Pracowałem od założenia Marbudu do emerytury. Prezes traktował pracowników jak członków rodziny to było raczej dzielenie się wypracowanym zyskiem. Dzieciaki na Osiedlu czekały w soboty na przyjazd Prezesa z Niemiec bo rozdawał kartony Jogurtu. Nie rozumiem dzisiejszych zarzutów to chyba o innego prezesa chodzi.

ktoś

proponuje omijać firmę z daleka. Wiem co mówię bo współpracowałem z nimi przez krótki okres czasu.

kaktus

A jak z płatnościami dla podwykonawców? Mógłby ktoś podać informację czy to rzetelny klient?

AAA

Zdecydowanie nie polecam. Dział przygotowania produkcji z kierownikiem -(usunięte przez administratora) to jakieś nieporozumienie. Złe traktowanie pracowników

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry i przyjazny w skali od 1 do 10 oceniam na 9

Zostaw opinię o Marbud - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marbud