Opinie o Marbud w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marbud. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Marbud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbud w Toruń

Czy Marbud organizuje staże dla studentów?

@Edyta

Prosze nie podpytywać tylko spróbowac a jak pracujesz w tym bałaganie to gratuluje.

Czy Marbud organizuje staże dla studentów?

Nacki

Ha ha ha chyba dla (usunięte przez administratora)

Nacki

Nie wiąż żadnej przszłości z tą pseudo firemką.

Edyta Nowy wpis
@Nacki

A doczekamy się uzasadnienia? ;p

Nacki Nowy wpis
@Edyta

Poczytaj wcześniejsze komentarze innych bylych pracowników śmiesznego marbudu.

Edyta Nowy wpis
@Nacki

A one nie są odrobinkę przeterminowane?

Nacki Nowy wpis

żambob

Atmosfera jest dla mnie najważniejszą cecha przyszłej pracy. O tej firmie różne słuchy mnie dochodziły w tym temacie ,głównie jednak ludzie sobie ich chwalą. Co do tych ofert @bb to może nie znaleźli właściwiego kandydata przez ten czas. Bywa i tak ...

gg

witam poszukują oni ludzi na stanowisko zbrojarz ciesla chce siedowiedziec czy na chwile obecna sa oni kakretni by z mimi wspolpracowac proszę o odpisanie

Ooo... 4dni temu pojawił się artykuł nowości dziennik toruński.polecam lekturę

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Marbud? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
mm

Zastanówcie się ile firm utopili takim działaniem.oni mają to gdzieś im wystarczy a podwykonawcy najwyżej wbija zęby w ścianę, sprawa powinna zostać skierowana do prokuratury.

@mm

Też jestem tego zdania że tym powinna zająć się prokuratura. Ale znając życie jest to wszystko doskonale przemyślane. Zastanawiam się kim tak naprawę jest pan P. Nowy prezes. Prezes marbudu i kilku innych spółek. A może ktoś z telewizji pomoże nam rozwiązać zagadkę jak w biały dzień mogli zrobić coś takiego?

styrany robotą

Marbudu już nie ma. Powstały 3 firmy, które dalej to ciągną. Ludzie odchodzą ale przyjmuja teraz też nowych coraz cześciej

ktoś

Popytaj hurtownie budowlane w toruniu to będziesz miała rzetelną opinię. Bo w inny sposób to niby jak mam to udowodnić? Wyciąg z konta pokazać że mają niezapłacone faktury. a hurtownie już położyły rękę na nieruchomościach. Zadzwoń na nr stacjonarny wew. płatności i spytaj o niezapłacone fv to cię skierują do pana prezesa który ma od miesiąca wyłączony tel . A pracownicy już nie są pracownikami marbud, chociaż to są ci sami ludzie i siedzą na tych samych stołkach

ktoś

Zamknęli firmę i otworzyli nową a dostawcy zostali bez kasy

__jack

no własnie- prawda czy nie ?

on

czy to prawda, że firma zbankrutowała?

ona

Firma już nie istnieje

oby

żeby nie skończyło się tak jak z bankructwem GANTa. Rynek huczał o ich problemach ze 2 lata, a podwykonawcy dalej wchodzili na roboty, a ludzie kupowali mieszkania. No i stało się - upadłość i tragedia dla wielu ludzi. Oby w tym przypadku skończyło się szczęśliwie i firma przetrwała.

lysy

od marbudu najdalej ludzie.ich komornik sciga.wiem co mowie.z firmy odchodza pracownicy z 20letnim stazem.ja spiepszam po 8 latach tylko jak wroce z L4.to leb prezes ps.Pery wszystko zalatwil.a sam wozi sie najnowszym Saabem

Ciekawy

Ogłosili już upadłość czy jeszcze nie?

Podwykonawca

"Anonim" pisze bzdury. To pewnie pracownik Marbudu". Nigdy nie było pieniędzy na czas, czesto miesiąc lub dłużej po terminie. Teraz rozłożyli mi firmę, bo kazali oczekiwać na uzgodnioną pracę i zostałem z ręką w nocniku bo byłem za drogi. Uważajcie!!!!!!!!!!!!!!!

kri

porazka firma

anonimnoel

Mam pytanie,rozgladam sie za praca i zainteresowala mnie firma marbud,czy ktos moglby mi udzielic informacji jak wyglada sprawa z zarobkami i wogole jak wyglada praca tam,oczywiscie wiem ze to jest firma budowlana i wiem na czym ta praca polega,pytam bardziej o tojak to wyglada w rzeczywistosci co oni maja do zaoferowania w tej branzy

?

to dobra i rzetelna firma płaci podwykonawcą

WSZ

Mam pytanie odnośnie regulowania płatności dla podwykonawców? Czy firma regularnie wypłaca pieniądze? Czy warto wchodzić z nimi w jakiekolwiek kontakty? Czy ktoś miał już nazwijmy to przyjemność pracować jako podwykonawca dla Marbudu?

psp

Czym się zasłaniali niewypłacając pieniędzy? Jakie były powody?

Zostaw merytoryczną opinię o Marbud - Toruń

Marbud